פרשת רומא-פריסק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י tomkaner, ‏16/9/04.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

גם פה לכסף יש חלק, רומא תאבד הרבה כסף שהיתה יכולה להרוויח מהמשחקים בליגת האלופות ובטח מהמענקים על עליית שלב (אם וכאשר תעשה זאת).

דעתי בקשר לעניין- בהתחלה חשבתי שלרומא מגיע הפסד טכני ושני משחקי רדיוס, בגלל שאוהד אחד לא יכול להכריע את גורל הקבוצה באירופה לשנים הקרובות.
    אך לאחר שנזכרתי באירועים האחרונים שקרו עם האוהדים של רומא, ההתפרעויות של קסאנו, היריקות של טוטי ופיצוץ הדרבי, אני חושב שיהיה טוב אם אופ"א תרחיק את רומא לעונה אחת ממפעלים אירופיים, שההנהלה והאוהדים ילמדו קצת ויחשבו פעמיים לפני שהם עושים שטויות.

2. tomkaner Member

זה נכון שעכשיו אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, השאלה אם אתה רוצה, בתור אוהד יונייטד(או רומא).
    האנגלים לדוגמא פנאטים לגמרי, חוליגנים ברמה. אבל, בעקבות המקרה באמצע שנות השמונים שנהרגו 39אנשים בגמר ליגת האלופות(הריחקו אז את אנגליה מאירופה לאיזה 4 שנים) ובעקבות עוד כמה מקרים, ההתאחדות האנגלית הצליחה לחנך אותם והעכשיו הם מתנהגים יפה במגרש.

הנקודה היא, שכשיענישו את רומא, זה יפגע גם באוהדים, והאוהדים יבינו שהם צריכים לעשות משהו נגד מקרי האלימות, גם הפרועים מבינהם.

3. Fernando Cavenaghi Member

אם לא הבהרתי את עצמי אני אוהד ליברפול, אני הולך לאולד טראפורד, זורק מצית על השופט וזהו, נפטרתי מהיונייטד לשלוש שנים מליגת האלופות. זה נראה לך הגיוני?

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואולי משחק חוץ במקום משחק רדיוס?

5. I M M O R T A L Member

כל שנה יש עם רומא סיפור אחר ואם הבעיה היא האוהדים אז משחקים בלי אוהדים זה הפתרון
    חבל רק שרומא תאכל אותה חזק מבחינה כלכלית.

6. tomkaner Member

אוקיי יש בזה משהו. אבל, להזכירך, אחרי המקרה ב85' בגמר בין יובה לליברפול, כל הקבוצות האנגליות הורחקו מאירופה לכמה שנים טובות, אז אם תעשה את זה תסכן גם את ליברפול.
    ויודע מה, גם אם אתה אוהד ליברפול, והלכת למשחק של היונייטד ופגעת בשופט בכוונה, צריך קודם כל להעניש את יונייטד(לפני אנגליה לא לפניך), כי זה היה במגרש שלה וברגע שאתה חלק מהקהל של היונייטד אתה באחריותם. נכון שזה לא נשמע הוגן אבל ככה זה.

7. JA Reyes Member

אז לכמה זמן משעים את רומא?

8. tomkaner Member

אופ"א תחליט רק ביום שלישי ציינתי את זה כבר

9. The Gunners Member

רומא צריכה לקבל כמה משחקי רדיוס וקנס כספי זה הכל...

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

יהיה באמת חבל שבגלל אוהד טיפש קבוצה שלמה תענש... (חרוז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) שני משחקי רדיוס וקנס כספי זה עונש הולם, אני מקווה שלא ירחיקו את רומא מליגת האלופות...

11. John Barnes Member

זה לא פעם ראשונה שמשחק נעצר באולימפיקו בגלל האוהדים של רומא, זה קרה גם בדרבי נגד לאציו שנה שעברה. בחשדות שווא שילד "נהרג" בידיי שוטרים. פעם שניה כבר, והאוהדים עדיין לא למדו לקח. אני מקווה שבאופ"א ייקחו את זה לתשומת ליבם .