"פרשת הכדור המרכזי" - הייתכן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Gianluigi Buffon, ‏22/6/11.

1. Muurad Member

וזה בדיוק מה שאני אמרתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אבל זה לא אומר שמבחינה פלילית או משפטית יש להם חלק, כמו שהם ידעו ידעו עוד המון אנשים והמון קבוצות שונות כאלה ואחרות, יעקב שחר ידע, ואיזי שירצקי ידע והמון אנשים שקשורים לכדורגל ידעו ברמה בסיסית מה הולך - הם יכלו ללכת למשטרה בדיוק כמו ההתאחדות ולספר על אותו חשד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/11
  2. riquelme1 Member

הפסטיבל התקשורתי סביב הפרשה הזאת כל כך מוגזם, עוד פרשה שקופמן, מוטי טיפשכצקי וכל החברה שמנסים לפוצץ בכותרות, התוכנית שעשו בערוץ הספורט כאילו מדובר ברצח.

התקשורת כאן בארץ היא שערורייה.

3. alexshw Member

היא לא שערוריה, היא בסך הכל מחפשת רייטינג.

4. riquelme1 Member

אפילו העיתונאים שהביאו לתוכנית, שהם קצת יותר רציניים מידידנו רון קופמן החרטטן בשקל, אמרו שהסיפור מנופח בצורה מוגזמת, וכל אורח בתוכנית אמר בתוכנית שהפיסטיבל הוא מוגזם.

בלי להתעמק יותר מדי בזה ידעתי מההתחלה שזה לא יגמר בכלום ויגמר בקול ענות חלושה.

5. aloneli Member

אני לא קונה מה שחבורת עיתונאים מוכרת לנו,באופן כללי לאף אחד שם לא היה יותר מידי מידע בנושא וכל הדיבורים שלהם היו על הכדורגל הישראלי,משטרת ישראל ועוד דברים כלליים.

אז למה בדיוק שאני אקשיב לכמה חבר'ה שאף אחד מיהם לא אמר דבר ישיר אחד,אף עיתונאי לא בא ואמר זה עשה ככה וככה.מהסיבה הפשוטה שלא היה להם מה להגיד.

יכול להיות שהסיפור מנופח קצת,אבל מכירת משחק זה לא דבר שאפשר להתעלם ממנו בטח שלא בשנייה הראשונה.

דבר אחד אני מסכים איתך שלא יעשו עם זה כלום
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/11
  6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני חושב שדווקא כל השקט שמשודר מהפרשייה הזו, וזה שאנשים לא מאמינים - כי הגענו למצב שאנחנו לא מאמינים לליגה. לא לשחקנים, לא להנהלה, לא להתאחדות.
    אולי חוסר אכפתיות מהמתרחש? או ידיעה שהכדורגל שלנו מושחת מהשורש?

כל אלו לא עושים את הפרשייה הזו לקטנה, כי כבר התרגלנו לחרא הזה.

7. riquelme1 Member

מה שעושה את הפרשה הזאת לקטנה היא שכל הידיעות כרגע הם שיקריות ואין שום דבר קונטרטי, אין כאן שום קשר לאמונה בליגה או בשחקנים וכו', התקשורת מנסה לנפח ומביאה ידיעות שרובם מתגלות שיקריות, וכמו שכבר הוכח כל הרבה פעמיים מתגלות כבלוף אחד בשביל להוציא עלינו כותרות.

התקשורת כהרגלה שוב יצאה תשקורת.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לפי מה אתה יודע שהכל שקר? כי תומר סיני אמר את זה?
    אמין.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא, בגלל שבפועל אנחנו לא מקבלים הוכחות מוצקות לדברים שקרו.
    בכל פעם מזומנים בזה אחר זה שחקנים ומאמנים וכולם מכחישים. אי אפשר להתקדם ככה. הרי למה שחרורו את סיני ויובל נעים, ולמעשה כמעט כל מי שקשור הביתה למעצר בית? כי בכל פעם שיש חדשות מזמנים משהו, הוא מכחיש, ושוב המשטרה נשארת עם כלום. עד שלא יגיע זה שייפתח את הפה, ואכן יאשר שכל הדברים האלו נכונים, כל הפרשה הזאת מסתכמת בחשדות ולא יותר.

10. alexshw Member

וגם אם מישהו יפתח את הפה, צריך עוד להוכיח שהוא אמין.
    ההסבר של שי, גם נכון בכלל לעולם הכדורגל. שומעים המון חשדות למכירות משחקים ובפועל קלצ'יופולו יש פעם אחת בעשור אולי.

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה כי תמיד יש גורמים שמשתיקים את כל החשדות בארץ.
    אני לא זוכר איזה סיפור [אנסה לברר בשביל שלדבריי יהיו בסיס], אבל היו כמה מקרים לפני 10+ שנים ששחקנים התחילו לדבר והושתקו, עשו כאילו חקרו ו'לא מצאו כלום'.

הכל אפשרי, תלוי כמה רוצים ומה מפעילים בשביל להגיע למטרה.
    שוב, אני לא יודע אם זו פרשייה גדולה כמו שהיא הצטיירה תחילה, אבל יש דברים בגו וזה אני יכול להבטיח לכם. אם לא, למה נעים פוטר, אחרי שהצליח לייצב את פ"ת ולהביא לה נצחונות ומשחק מצויין, לאחר שהייתה מועמדת כמעט ודאית לירידת ליגה?
    למה שחקן התראיין ואמר מה שאמר על תומר סיני, שמישהו פה בכלל חושב שהוא שא תמים?

ניתן לזמן לעשות את שלו...

12. aloneli Member

13. gilad16 Member

אין לי ספק שיש גורמים עבריינים בכדורגל שלנו, כולל כאלו שלא מעורבים במכירת משחקים וכדומה, אני מאוד מקווה שיעשו ניקיון רציני בכדורגל הישראלי ושיקבעו תקנות שלא יאפשרו לכל אחד לרכוש או לנהל קבוצה. צריכים להציב רף מסוים, צריכים ביקורת יותר אדוקה דרך ארגון חיצוני להתאחדות שגם נגועה כנראה במחלה הזו.

לא יודע מה יצא מהפרשה הנוכחית, אבל משהו כבר צריך להעשות עם אותם עבריינים שעושים צחוק מאיתנו האוהדים.

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כבר חודשים שאני רושם פה על מכירות משחקים וחושבים שאני הזיייייייה

היה ידוע, זה לא באמת מפתיע
    הפועל פ"ת כבר שנתיים היא מכבסת כסף רצינית אין משחק שהיה נקי.

שאמרתי פה שיובל נעים פוטר בגלל שלא הסכים להושיב את גל כהן בספסל במשחק נגד הפועל רמת גן ושהוא קיבל הוראה מפורשת שאת המשחק הזה הוא מפסיד ושזה לא קרה יום אחרי הוא כבר פוטר אמרו לי פה שזה שטויות

הפועל פ"ת כבר היסטוריה.

15. Number 8 Member

זו כבר התקדמות. העדות של איילי מראה שהיה משהו, השאלה היא מה, כמה ולמה.