פרנק ריברי על שולחן הניתוחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/7/11.

1. dudi Member

התכוונתי כמה קשה לשחק עם גבי מילוטו,ובודריסו\באדשטובר הנוראי,וואן בוייטן,אין מס' 6

לכמה קל זה שיש צ'אבי,אינייסטה,פיקה,ואלאבס, או לסירוגין אלונסו,קאסיאס,פפה,וראמוס.

ניסיתי להראות שלא חשוב כמה השחקן גדול שאין קבוצה, והחברה מסביב(ובייחוד מאחור) קראפ אז ככה השחקן ייראה ולא חשוב מה שמו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה צריך לעשות שני דיונים שלמים וטופיק נפרד לשחקן אחד בינוני. אבל מילא. מה שכן, הייתי רוצה לשאול אותך שאלה - מתי בדיוק היה השיא של ריברי ומה הוא בדיוק היה, השיא הזה?
    פשוט שאני לא זוכר איזשהו שיא של משהו. אולי זה היה בתקופה שעוד לפני שהתחלתי להתעניין בכדורגל, או אולי פשוט איזה לילה שנרדמתי.

3. dudi Member

שהיה קאן,לוסיו,להאם,ואן בומל.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה היה השיא הזה?

5. dudi Member

לצערי\ך ברגיל דאבל מקומי עם שחקן אחד מעל כולם באלאק\רובן\ריברי.

6. aloneli Member

נדב כבר הספקת לשכוח את התקופה היפה של ריברי,שהוא וטוני פירקו את ההגנות של הליגה שבוע אחרי שבוע,אם שחקן כמו ריברי זה בינוני בשבילך אז באמת שאני לא מצליח להבין אותך.

אני הולך יותר בכיוון של דודי,בשנה האחרונה כל הקבוצה הייתה על הפנים.אז מה זה אומר ששוויני בינוני?שלאם בינוני?

תעשה טובה תכתוב ריברי ביוטיוב שתרענן קצת את הזכרון שלך...

7. -sAndmAn- Member

בעונה - 2 הראשונות שלו בבאיירן שהוא היה אחד מהשחקנים המרכזיים ובכללי הראה יכולת גבוהה רצופה וריאל התעניינו בו באותה תקופה

זאת הייתה תקופת השיא מבחינתו של ריברי ומאז הוא לא מוצא את עצמו
    כמובן שכשאני אומר "שיא" זה הכל במובן יחסי כי גם בתקופת השיא המיוחסת לריברי הוא לא היה קרוב להשתוות לרונאלדו מסי ושחקנים התקפיים דומיננטים אחרים בשנים האחרונות

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואוו. דאבל אחד בגרמניה. נפלתי מהכיסא איזה שיא אדיר. לא חושב שאיזה שחקן אחר אי פעם הגיע לשיא כזה.

אלון. ריברי שחקן בינוני. זה שלפעמים או אפילו מאה פעמים הוא מצליח להעביר שחקן או שניים או 8 לא עושה אותו לשחקן. גם רובן עובד הצליח להעביר כמה פעמים 8 שחקנים במשחק. זה עושה אותו שחקן? אם הכידרורים של ריברי היו מביאים לקבוצה 3 אליפויות אירופה (טוב אפילו אחת) עם שחקנים בינוניים לידו הייתי מקבל ושותק. אבל מה, ריברי עם שחקנים יוצאים מגדר הרגיל לידו בסה"כ לקח דאבל אחד בגרמניה. בגיד דיל. אם אני אביא לך את הרשימה של שחקנים שלקחו עם באיירן דאבלים...
    הסרטונים של ריברי מכדרר יכולים לעשות רושם בהארלם גלובטרוטרס למי שמכיר. זה יפה לספורט ההוא, לכדורגל תחרותי זה לא שווה כלום (תשאל בנבחרת פורטוגל או ארגנטינה).

אני עדיין אשמח לשמוע מישהו רציני שבאמת יסביר לי לאיזה שיא גדול הגיע ריברי אי פעם. מעבר לזה, חבל לי לבזבז את הזמן שלי בדיון על שחקנים בינונים. אני לא אעשה את זה על צ'רונדולו ואין טעם לעשות את זה על ריברי.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה. הבנתי.
    לגבי זכיה באליפות עם באיירן, תראה מה כתבתי. ואם רק לרענן את הזיכרון, לאלה שאמורים לזכור, אז באותן עונות מופלאות של ריברי עם באיירן, הוא לא הצליח להגיע אפילו לגמר גביע אופ"א. איזה שחקן משכמו ומעלה. שחקן שלוקח קבוצה לבד להישגים. משהו.

10. -sAndmAn- Member

ריברי בינוני בלי קשר לסגל שהוא נמצא בו גם בריאל או בברצלונה הוא לא היה פורח פתאום

חוץ מזה שהוא משחק ליד מולר רובן וגומז שכן נותנים מספרים חזקים למרות הקבוצה הכביכול חלשה של באיירן אז הקבוצה היא באמת הבעיה או שזה בעצם ריברי?
    כי לפי התאוריה שלך אם הצוות התומך הוא בעייתי אז ריברי יראה חלש, אבל משום כל שאר שחקני ההתקפה של באיירן כן פוגעים...

כמו כן בריאל לדוגמא עם כמה שיש סגל כשרוני ברוב גדול מהמשחקים רונאלדו מוצא את עצמו לבד כשדי מאריה אוזיל בנזמה וכו פשוט נעלמים והוא לבד בהתקפה זה עדיין לא מונע ממנו לתת מספרים חולניים...

אפשר להאשים את באיירן ה"חלשים", את הפציעות ואת החוסר חשק של ריברי אבל בסופו של דבר הכל מסתכם בזה שהוא לא כזה גדול כמו שהמועדון עשה ממנו מלכתחילה וכנראה שהוא לא באמת שווה כ"כ הרבה

11. dudi Member

שוב אז גם מסי, ורונאלדו אפסים כי לא יגיעו לרבע גמר טורניר כלשהו עם הנבחרת שהם יוצאים ממסגרת המועדון המושלם שלהם?

על לוזריות, ודמיכליס ושות נאשים את ריברי, על באדשטובר הנוראי נקבור את רובן?

12. aloneli Member

לא ראיתי אף פעם שחקן בינוני שזוכה בתואר שחקן העונה בגרמניה מטעם כל כך הרבה מקורות,יכול להיות שאתה מכיר אני לא..

אני לא מאמין שהוא זכה בגלל החוש הומור שלו,אלא כי הוא עשה משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/11
  13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת רציני אלון. שחקן זכה בתואר שחקן העונה זה עושה אותו שחקן גדול?
    ואני חשבתי שכדורגל זה משחק שמשחקים בשביל לקחת אליפויות גביעים ודברים כאלה עם הקבוצה ולא תארים אישיים. בטח לא תארים אישיים שאין להם שום מדד אובייקטיבי ומונעים הרבה פעמים משיקולים זרים.
    אני אפילו לא מאמין שאני עונה לטענה שכזו.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואם נמשיך מזה הרי שגם תיאופניס גקאס או תומאס כריסטיינסן שחקנים גדולים...
    לא רואה מה מבדיל אותם לפי האימרה של אלונלי מריברי...

קיצר זה די ברור לאן הדיון הזה הולך, זה קיצוני משני הצדדים, מצד אחד יש פה אנשים עם פטיש לריברי ומצד שני עושים מריברי סתם שחקן מוקיון.

אני רק אומר שהיחס של המחיר- הספק-שכר שלו ממזמן מוגזם וזה סיבה מוצדקת למכור אותו כדי לצמצם הפסדים ותו לא

15. aloneli Member

הוא זכה עם באיירן בשני דאבלים שזה לא מעט בכלל.

הבאתי את הדוגמה הזאת בשביל השאלה שלך מתי הוא היה בשיא,גם אם זה מכור כולם אז ידעו מי השחקן הטוב ביותר בגרמניה!