פריימרליג + בונדסליגה + לאומית - משחקי שישי-שבת !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏6/11/09.

1. shlomydavid מנהלים

http://img141.imageshack.us/img141/7646/70490081.Xxx

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/09
  2. כחול לנצח! Member

משחק 35: ביירן מינכן – שאלקה (1+): פליקס מגאת', שזכה בשתי אליפויות רצופות כמאמן ביירן, מגיע לאליאנז ארינה עם שאלקה שלו, שמגיעה אחרי שתי תוצאות תיקו מול לברקוזן והמבורג שתי המוליכות. שאלקה תופסת את ביירן בתקופה לא טובה, אחרי ההפסד לבורדו בליגת האלופות ועם סגל שחסר במיוחד את ריברי הפצוע ובלעדיו ביירן פשוט פחות טובה. למגאת' יש מה להוכיח לביירן שוויתרה עליו, מה גם שניצחון של שאלקה, עשוי להעלות אותה אפילו עד לפיסגה. שאלקה לדעתי לא מפסידה את המשחק הזה ואני הולך עליה בפלוס. ההימור: 2, היחס 1.8

משחק 38: מיינץ – נירנברג: דו קרב בין שתי העולות החדשות בגרמניה ובעוד שנירנברג מדשדשת בתחתית, מיינץ היא אולי הפתעת העונה בינתיים בבונדסליגה. היא מתגאה במאזן הביתי הכי טוב בליגה שכולל 4 ניצחונות ותיקו וחוזרת הביתה אחרי תיקו 3:3 מכובד מאוד בחוץ מול וולפסבורג האלופה. מיינץ ניצחה כבר העונה בביתה קבוצות כמו ביירן מינכן והופנהיים, ואין סיבה שלא תנצח את נירנברג, שהיא אחת משתי קבוצות בלבד שעדיין לא ניצחו בחוץ. ההימור: 1, היחס 1.75

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

2 קבוצות שלא נראה לי שיפסידו- פורטסמות' וסנדרלנד... קחו את זה לאיפה שבא לכם..

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל אשקלון נראתה כמו כלום ושום דבר בשבוע שעבר מול אחווה ערבה , קרית שמונה לפני שבועיים נראתה טוב מול רמה"ש ורק אין ספור החמצות גרמו לה לאבד נק' ובנוסף על כך הניצחון על מכבי ב"ש בשבוע שעבר , 1.90 זה יחס יחסית מאוד גבוה בשביל הפערים בין הקבוצות.

5. roee10 Member

מסכים עם אסף במאה אחוז על מיינץ הייתי מצפה שהיחס יהיה הרבה יותר נמוך על ניצחון ביתי, אומנם נירנברג מגיעה אחרי תיקו 2-2 נחמד עם ורדר ברמן אבל במשחקי חוץ היא גרועה ומיינץ בבית באמת מצוינת אחלה הימור. מי שמחפש להיום דאבל סולידי שיכול לתת רווח טוב אני שלחתי על מיינץ ויובנטוס ביחד לא טור מתחכם אבל עם אחוזי זכייה גבוהים מאוד, יום שבת וראשון אלה ימים לנצל את המשחקים הטובים יחסית שהווינר נותנים והיום באמת יש אחלה משחקים להמר

חוץ משני המשחקים האלה גם ניצחון של נאפולי נראה לי טוב אבל לא הכנסתי לטופס בגלל שזה משחק חוץ, ואלנסיין בבית תנצח את מונפלייה ומי שמחפש הפתעה כמו שאסף אומר שאלקה בהחלט יכולה לנצח במינכן.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/09
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הלך הפעם... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx