פריטי עידוד ואהדה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏22/11/02.

1. TsIgAlKo Member

לי יש:

חולצה של מכבי ת"א עונת 9998
    חולצה של מכבי ת"א עונת 010
    2 צעיפים של מכבי ת"א
    כובע מצחייה של מכבי ת"א
    דגל מהאליפות של 96
    מכנסיים של מכבי ת"א
    גרביים של מכבי ת"א
    כוס של מכבי ת"א
    סדין של מכבי ת"א
    חולצה של בקהאם של מנצ'סטר יונייטד עם מספר 7
    חולצה של ריבאלדו של ברצלונה עם מספר 11
    כובע של ברצלונה

2. TsIgAlKo Member

ושחכתי כמה דברים:

חולצה של פריס סאן ז'רמן
    חולצה של נבחרת ישראל

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכרות של מכבי ת"א יש לי יותר מידי, לא נראה לי שיעניין אותם יותר מידי.
    מה שיש לי מיוחד זה פוסטר חתום של נבחרת הנשים של ישראל בכדורסל(יש לי קשרים), קלמר וארנק צהוב כחול שאני עצמי תפרתי(!) וחולצות יש לי אחת של נימני מלפני כמה שנים, אחת של רביבו שמקדימה יש תמונה שלו(להורים שלי שיעמם) ועוד חולצת הוכרה למני שהכנתי שיש 3 תמונות שלו ואת הכיתוב "מני לוי- 12 לב צהוב".
    http://smilies.sofrayt.com/1/950/ole.Xxx

4. united Member

אז ככה:
    מנצ'סטר יונייטד: חולצה עם מס' 18 של פול סקולס וצעיף
    ריאל מדיד: צעיף
    נבחרת צרפת: 2 חולצות של זידאן- אחת מהדורה מיוחדת של חולצה מגמר אליפות אירופה נגד איטליה ואחת רגילה
    2 צעיפים משותפים של מכבי ומנצ'סטר
    אנגליה- דגל
    סלטיק- צעיף
    ברצלונה- סט של ריבאלדו (11) הכולל: חולצה, מכנס וגרביים
    ועוד שלל דברים של מכבי חיפה.
    כמובן שהכל מקורי! (חוץ מהצעיף של סלטיק אני חושב)

5. Rossoneri Member

אני לא יודע מה כ"כ מעניין בדיון הזה... בכל מקרה יש לי ככה: 3 חולצות של מילאן (1 לא מקורית (מלדיני על הגב), אחת ישנה (umbro) ואחת חדשה (adidas) חולצה של בארסה (האפורה, nike) חולצה של פיורנטינה (ארוכה, fila) חולצה של לאציו (משנת ה100 של המועדון, puma) חולצה של יובנטוס(כי היא יפה, lotto), חולצה של אינטר (רק בגלל רונלדו, nike) חולצה של פאריס סןג'רמן(nike) נבחרת ברזיל (nike) שתי חולצות של מכבי (של שנה שעברה ושל השנה, שניהם של diadora) אני לא יודע מה כ"כ מעניין בדיון הזה... בכל מקרה יש לי ככה: 3 חולצות של מילאן (1 לא מקורית (מלדיני על הגב), אחת ישנה (umbro) ואחת חדשה (adidas) חולצה של בארסה (האפורה, nike) חולצה של פיורנטינה (ארוכה, fila) חולצה של לאציו (משנת ה100 של המועדון, puma) חולצה של יובנטוס(כי היא יפה, lotto), חולצה של אינטר (רק בגלל רונלדו, nike) חולצה של פאריס סןג'רמן(nike) נבחרת ברזיל (nike) שתי חולצות של מכבי (של שנה שעברה ושל השנה, שניהם של diadora) חולצה של הפועל פ"ת(מרוב שלא הסתכלתי עליה בחיים (אפילו לא קניתי אותה) אז אני לא זוכר של איזה חברה, אבל זאת זאת עם הלוגו של הנדימן מאחורה) בכל מקרה, אני חושב שאין לי יותר חולצות אני לא זוכר.. בכל מקרה יש לי עוד צעיפים: 3 של מכבי 2 של מילאן 1 של ארסנל 1 של בארסה 1 של נבחרת ישראל חח... יש לי גם 2 דגלים, אחד של מילאן אחד של בארסה שניהם במידות של 2.20 על 1.60! זהו

6. RVN Member

לי יש חולצה אחת בסל הכל של מנצסטר יוניטד של העונה.

7. Kgt1 Member

מעלה את הדיון למעלה משתי סיבות: 1. יש לי בשבילכם ת'תמונה של הצעיף הנדיר שלי. 2. אני עדיין מחפש צעיף של פ.ס.ז' ומישהו להרוג אותו ברגע שהוא יגיד שיש לו.

http://planet.nana.co.il/ultrame/images/1535702pic1.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/03
  8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי אז בנוגע לכדורגל האוסף שלי הוא בינוני ביותר:
    חולצה של יעקובו (19) מימי וולבו
    חולצה של ג'ובאני מעכשיו
    חולצה מקורית של ארסנל בלי מספר של מדי החוץ היפים (הצהובים עם הסגה) שהקבוצה החליפה השנה (אוף עד שאמא שלי קנתה לי את זה בפריז באיזה 60 יורו).
    חולצה שסביר להניח שהיא מזויפת של רביבו בפנרבחצ'ה.
    חולצה של אואן בנבחרת אנגליה שכנראה גם היא מזויפת, כי היא באה מאותה חנות בטורקיה שממנה בא רביבו.
    צעיף של בארסה
    ועוד שתי חולצות שלדעתי לבשתי אותן בכיתה ה' של חיים רביבו במכבי חיפה (10), ושל דל פיירו ביובה.
    אה כן ויש לי כובע צמר של באיירן שאני צריך למצוא אותו....

נ.ב.
    אני מתאר לעצמי שלא הרבה מכירים אבל למי שכן מכיר יש לי חולצות פוטבול מקוריות מארה"ב של רנדי מוס מהמינסוטה וייקינגס ושל סם מדיסון מהמיאמי דולפינס....

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה כן שכחתי את פריט הספורט החשוב ביותר שלי:
    כדורגל של אדידס שעלה פול כסף ואף פעם לא שיחקתי בו (וגם לא אשחק) שחתום על-ידי ג'ובאני רוסו, ננאד פראליה, דודו אוואט, אלון חרזי, יניב קטן, ריימונדס ז'אוטאוטאס וגיז'רמו ישראלביץ' (מה לעזאזל קרה לו???)
    החתימות עצמן לא כל-כך חשובות אלא העובדה שהשתחלתי בתור של בערך אלף אנשים (אני לא צוחק) לחנות של מכבי חיפה בגרנד קניון כשהיה יום לאוהדים.... וגם הצטלמתי איתם (מאוד מרגש, בייחוד שאני נראה כמו סבא-רבא של ישראלביץ' כשאני עומד לידו).....

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יתחיל לפרט אבל יש לי אוסף שלא מבייש אספנים גדולים...
    יש לי למעלה מ-70 חולצות עולמיות
    10 מהארץ [כולם של מכבי משנת 92 ועד היום]
    עשר צעיפים מחול ו-5 מהארץ
    שמיכה כרית של מכבי וארסנל ועוד מלא דברים קיצר...

11. Don p1 Member

אממממ...האוסף שלי כולל:
    קודם כל מהארץ, שני חולצות של בית"ר, שאחת מהם משנת 92 והיא ממש ענתיקה. צעיף ועוד כמה דגלים בחדר והכי חשוב חולצה של הגוב..
    איטליה-
    שלוש חולצות של מילאן, שאחת מהם נקנתה לפני פחות מחודש, צעיף ודגל. חולצה של זידאן ביובה, של ויירי ביובה ושל קינקלאדזה בפיורנטינה.

אם מישהו רוצה למכור לי חולצת מילאן עתיקה שיש עליה שם ומספר מאחורה, אני מוכן לקנות..

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם שאלה....

למישהו יש חולצות של שחקנים מהאן.בי.איי....? יש לי כובע צמר של אורלנדו מג'יק, אבל הייתי רוצה חולצה של אחד השחקנים שמה, במיוחד היל, קמפ, מקגריידי או גודן...

13. ג'רי בית הלוי Member

לי יש גופיה של הבולס..
    זה לא ממש של שחקן, הלכתי לחנות של הנ.ב.א בניו יורק(ממש ממולצת) ושם הם לקחו גופיה עם מפסר 33(אפשר היה לבחור בין 33 ו-1) וכתבו עליה מאחור N.LIVNEH...
    זה היה מזמן, לפני 4 וחצי שנים, והיא ממש קטנה עלי, אבל תמיד אני אוכל לעבוד על הילדים שלי כשהם יהיו קטנים שאבא שלהם שיחק בנ.ב.א, ואפילו תהיה לי הוכחה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. gilb Member

האוסף שלי:
    צעיף של מכבי חיפה
    חולצה הבית הרשמית של ארסנל מ98, בלי שם שחקן, כי גם ככה עלה המון.
    חולצות מטורקיה של ארסנל בית וחוץ, אייקס, הולנד.
    סטיקרים לרכב של ארסנל
    כוס קפה יפה מאוד של ארסנל
    צעיף של ארסנל
    6 קלטות וידאו של ארסנל
    + די וי די של ארסנל
    חולצות וסוודרים של ארסנל.
    בכל שנתיים שלוש אני עושה הזמנה של פריטים מהחנות של ארסנל, עולה לי בערך 500-800 ש"ח.

15. Reyes Member

יאללה, החלטתי לעלות את הדיון.
    מה רכשתם בזמן האחרון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx