פרויקט פתיחת העונה של הסרייה A:: עונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/7/10.

1. TopTopaz Member

אני ממעיט להגיב פה בפורום, בעיקר קורא, אבל אי אפשר להישאר אדיש לסיקור כ"כ רחב ומושקע
    כל הכבוד לכם חבר'ה!! נהניתי לקרוא

2. XabiAlonso Member

פרויקט הפתיחה המרשים ביותר בהיסטוריה של אייסוקר. שאפו ענק ענק!

3. benos Member

מנהלים אתם ביזיון! סתם, כיף לקרוא את הסיקור ולראות שהסטנדרטים רק עולים ועולים, שאפו ענק לכל אלה שעסקו במלאכה.

4. 亚历山大帕托 Member

מה דעתכם שנשלח את הפרוייקט לערוצי הספורט עם המלצה חמה להתכונן למשחקים מול הסיקורים האלה?

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בספורט 1 למשל, מתעצלים לפתוח את האינטרנט כדי להתעדכן בהעברות. אתה מצפה מהם שיקראו את כל זה... הם מקבלים את השכר שלהם בין אם טוענים שמילאן צירפה רק שחקן אחד (את בואטנג) ובין אם פותחים את האינטרנט ומגלים שעוד כמה שחקנים הגיעו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חייב לתת פה תגובה,
    גם אם לא קראתי את הכל, עדיין על העבודה שנעשתה כאן מגיע לכל העוסקים במלאכה חופן המחמאות.
    אין דברים כאלו, פשוט אין, וזה גם הסיבה שהצבעתי לפורום האיטלקי ב"ניסים כהן", מבחינת איכות לא רואים כאן אף אחד אחר.

שאפו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. benos Member

אני לא חושב שזה טוב להכליל, לפחות ממה שמשודר בליגה הארגנטינאית השדר שלומי דניאל מנסה רק להשתפר וללמוד. אני מניח שבין השאר אתה מתכוון לרמי וויץ ולניר לוין, אני לא חושב שזה יעזור לגבי וייץ יותר מדי כי הראש שלו נמצא יותר מדי בתחת של עצמו, ניר לוין גם עושה עבודה חפיפניקית ומדבר שטויות אבל הוא נראה אחד שפתוח לרעיונות ומידע.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי שאין טוב בלהכליל. אלא שאני מנוי לצ'ארטון מהיום בו החלו לשדר שם כדורגל איטלקי ובכל אותו הזמן לא ניכר שום שיפור ביחס של השדרנים/פרשנים כלפי הליגה. אני לא יודע מה קורה בליגות אחרות אבל שידורי הסריה A תמיד נשמעים כעול ולא כזכות. מכאן גם נולדה ההשערה שלי בעבר שזכויות השידור של איטליה נרכשו ע"י צ'ארטון רק מתוך רצון לפגוע במתחרה. כאשר בכל השנים השדרנים/פרשנים יכולים לאפשר לעצמם להתייחס בחובבנות כלפי שידורי הליגה מבלי לתת על כך את הדעת, כנראה שאין באמת שום רצון, לפחות לא מצ'ארטון כגוף, להראות שיפור בנושא זה. שהרי לפתוח את האינטרנט כדי להתעדכן בהעברות (בטח בתנאי שאתה בוחר לדבר על העברות) זו מתחת לדרישה מינימלית.
    אני אישית לא שם לב לשמות השדרנים/פרשנים עלכן לא מכיר את שלומי דניאלי, אבל אם הלה אכן מראה סימנים של, לכל הפחות, רצון להתמקצע בתפקידו והוא כן משדר את הליגה האיטלקית, אשמח לעמוד על טעותי ולשמוע אותו מדקלם את הנכתב דלעיל.
    אנדרי אני ממנה אותך לשר התקשורת של הפורום האיטלקי, אתה מוזמן לשלוח.
    :aaa15:

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/10
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שלומי אכן לומד ומתכונן מראש שהוא משדר משחק בארגנטינה, אבל את הסיבות אפשר למצוא גם בכך שהוא נשוי לארגנטינאית (או צ'יליאנית אני לא בטוח), הוא למד\לומד ספרדית ומנסה להרחיב את הידע שלו בתרבות המקומית שם. לכן המחמאות מבן במקום לדעתי, אבל אני לא יודע האם הדבר זהה במידה והוא מגיע לשידור אחר (איטליה לדוג'), כשלזכותו אני רק יכול לומר בוודאות שהוא משתדל ללמוד את הגיית השמות הנכונה של השחקנים ולא רק בספרדית.

10. rooney-7 Member

מתמוגג מהאיכות.פשוט פרוייקט מדהים.
    תודה רבה!!!