פרויקט פתיחת העונה באייסוקר - בונדסליגה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏18/7/08.

 1. Ralph-Lauren

  Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏13/9/06
  הודעות:
  4,959
  לייקים שהתקבלו:
  197
  פרויקט פתיחת העונה באייסוקר - בונדסליגה 2008/9, יוצאים לדרך !

  [​IMG]

  קצת לפני שריקת הפתיחה של הבונדסליגה עם באיירן מינכן והמבורג, צוות אייסוקר הגרמני מציג בפניכם את הרכשים, העזיבות, תחזית והציפיות לעונה הקרובה של קבוצות הבונדסליגה. מבאיירן מינכן האלופה ועד הופנהיים, קלן ומינשנגלדבאך העולות החדשות. אחרי קיץ שהנבחרת הגרמנית הגיעה עד שלב הגמר בטורניר היורו, חוזרים לליגה, הבונדסליגה יוצאת לדרך. את הפרוייקט יתכבדו לפתוח העולות החדשות : הופנהיים, קלן ובורוסיה מינשנגלדבאך.

  [​IMG] TSG הופנהיים

  גוייסו:
  אנדי בק (שטוטגארט), 3, מיליון יורו

  סיימו שירות :
  שטפאן האס, טומיסלב מאריץ', מיכאל רונדיו - כולם שוחררו.

  הופנהיים ממריאה מליגת החובבנים

  מי היה מאמין? עד לפני כמה שנים היתה הופנהיים קבוצה קיקיונית בליגה רביעית, חמישית מי כבר זוכר. היום הופנהיים אחרי נסיקה מרשימה שייכת לליגה הבכירה.
  הכל התחיל בזכות המיליונר דיטר הופ שלקח את הקבוצה הקטנה של באדן ווירטמברג והתחיל להשקיע בה. כבר בליגה השלישית הוא סימן את הכיוון שהביא את רלף רנגניק בתור מאמן.
  רגנניק עדיין המאמן והופ ממשיך להזרים את המיליונים. רק בעונה שעברה הזרים הופ מיליונים כדי לרכוש את ילד הפלא הברזילאי קרלוס אדוארדו תמורת 8 מיליון יורו. הופנהיים בנתה קבוצה סולידית לליגה השניה, הרבה ראו בה קבוצה אמצע טבלה ומעלה, רק המעטים ראו אותו מעפילה לבונדסליגה.
  ואכן בניגוד לתחזיות הופנהיים עשתה את זה, תוך כדי הצגת כדורגל נהדרת העפילה הקבוצה שקיבלה את הכינוי הופפנהיים ( בגלל הבוס שלה) לליגה הבכירה.


  באיירן ? הופנהיים!

  חגיגות ההעפלה לליגה הבכירה הותירו את שחקני ואוהדי הופנהיים באופוריה חסרת תקדים, העיר המזערית חוגגת בונדסליגה. ובאופוריה כמו באופוריה המילים הוצאו קצת מהקשרם: "אנחנו רוצים תוך כמה שנים אליפות, רוצים כמה שיותר מהר אירופה, רוצים להרגיז את באיירן." כך אמר טובייאס ווייז שגם הוא כמו הרכש החדש של הקבוצה מגיע מהיריבה השכנה שטוטגארט.
  בהופנהיים חולמים, עיירה שלמה נכנסה לאקסטזת הופ כפי שמכנים שם, מגיל קט ועד זקן כולם חוגגים היסטוריה. הופנהיים בבונדסליגה!

  הופ, הופ, הופ'לה ...
  בעונה שעברה השקיעה הופנהיים ברכש לא פחות מ 20 מיליון יורו, חסר תקדים במושגים של ליגה שניה. וכסף אכן מביא הצלחה, אחרת קשה להסביר את ההעפלה הסנסציונית של ט.ס.ג הופנהיים 1899 לליגה הבכירה.
  עוד יותר קשה להסביר את ההססנות של הופנהיים בשוק ההעברות דווקא עכשיו שהקבוצה בבונדסליגה .
  המנג'ר יאן מסביר: " אנחנו רוצים להיות שקולים ולא להיסחף עם ההעברות, הופ אומנם נדיב, אבל אנחנו לא רוצים לנצל אותו, נביא שחקנים רק שיחזקו אותנו."
  בנתיים הרכש היחידי הוא אנדי בק, המגן ימני\שמאלי הצעיר משטוטגארט נחשב לאחד משחקני העתיד בבונדסליגה.

  [​IMG]
  אנדי בק, הכישרון הגדול מגיע מהשכנה שטוטגארט

  שמועות ממשיכות לדבר על רכישתו של רוברט וויטק הסלובקי, גם שמו של שחקן ההגנה הנורבגי ווגארד פורן שחקנה של מולדה הנורבגית והחלוץ השווצרי הצעיר של באזל ארן דרדיוק.
  רניגניק בנושא :" אנחנו נביא חלוץ, יותר מזה אני כרגע לא רוצה להגיד."

  רוצים להתייצב בליגה הבכירה
  הסגל כעבור עדיין לא מלא, אבל בהופנהיים בטוחים שהקבוצה לא תיאבק על הירידה.
  ההגנה:
  בשער יפתח שוער נבחרת אוסטריה הצעירה אוזקן רמאז'ן שנתן עונה מצויינת בעונה שעברה.
  ההגנה התייצבה עם אנדי בק, שכעבור עוד בלם אמור להצטרף. פרט להם עם מרווין קמפר הצעיר שהגיע בזמנו מגלדבך ופר נילסן השבדי הוותיק יחד עם לואיס גוסטבו הברזליאי ואנדראס איברצסברגר האוסטרי מעמידה הופהניים הגנה שנראת לפחות על הנייר לא רע.

  הבעיה: חוסר ניסיון כמעט אבסולוטי.

  הקישור:
  הפנינה של הקישור הוא כמובן קרלוס אדוארדר הפנומן הברזיליאי. לצידו מציגה הופנהיים קישור "עבודה".
  דראגן פאיץ', סלים טבר, זסולט לאוו, טבייאס ווייז, וסעיד סליהוביץ' הם השחקנים שאחראים יחד עם אדוארדו להצלחה של הופנהיים אשתקד. אלו היו השחקנים שהובילו את הקישור. בנתיים כעבור ללא שום תוספת.

  הבעיה: בנתיים נראה הקישור די אנמי, התבססות על היכולת של אדוארדו הוכיחה את עצמה כבר בעונה שעברה כטעות, אז הצליחו שאר השחקנים להתעלות על עצמם. בבונדסליגה זה לא יעבוד. הופנהיים חייבת חיזוק.

  ההתקפה:
  עם ודאד איבסיביץ' הסרבי ( הגיע בעונה שעברה תמורת 1.5 מיליון יורו מאלמניה אאכן), צינדו אובאסי הניגרי ודמבה בה נראת חוליית ההתקפה מבטיחה מאד.
  לא ברור למה דווקא את העמדה הזאת מתעקשת הופנהיים לחזק. מה עוד שאלטרניטבה נוספת היא פרנסיסקו קופאדו הוותיק. אנחנו יוצאים מנ"ק הנחה שהסגל עוד יושלם, שחקן הגנה, קישור והתקפה יצטרפו. הופנהיים הרבה בזכות הגאונות של המאמן שלה יכול לשחק תפקיד חיובי בבונדסליגה.

  התחזית שלנו

  [​IMG]
  רנגניק, ימשיך להוביל את הנסיקה של הופנהיים?

  ולמרות הכל הסגל לא נראה לפחות כרגע מספיק חזק, העליות והירידות בפורמה של אדוארדו וההתבססות הכמעט אובסיסבית של הופנהיים עליו יכולה להיות בעוכריה. מעבר לזה הופנהיים תצטרך שוב להתעלות על עצמה בדיוק כמו בעונה שעברה, רק שבעונה שעברה היא היתה ...בבונדסליגה השניה.
  התחזית שלנו - גם הופמניה לא ימנע את העובדה שהופנהיים תיאבק נגד ההישרדות.

  תודה ללירן (liran rosner) על הסיקור.


  [​IMG] פ.צ קלן

  גוייסו :

  ווילפרד סאנו ( פרייבורג), 1 מיליון יורו
  מירו ברסקו, דניאל ברוסקי ( המבורג), שניהם בהעברה חופשית
  פייר וומה ( ורדר ברמן), העברה חופשית

  [​IMG]
  הניסיון שלו אמור לסייע לקלן להתייצב מחדש בבונדסליגה >> פייר וומה

  פדרו טונון גרומל (ויטוריה גימראש), 2 מיליון יורו
  מנסייאה ישיקו ( דואיסבורג), 1.5 מיליון יורו

  סיימו שירות :

  סלבטורה גמבינו, קובלנץ, חצי מיליון יורו
  אלפאיי אוזלאן, שוחרר
  פטריק הלמס, באייר לברקוזן, העברה חופשית

  לתייש יש זקן, אבל למה הוא הולך בזיגזג ???

  עיתנאי בכיר רשם פעם " התייש של קלן שיכור לא נורמאלי"
  למי שיודע הכינוי של קלן זה גייסבוקה שזה תייש.
  הכוונה של העיתונאי היתה להליכה העקומה, לזיגזג של הקבוצה, פעם ליגה ראשונה, פעם ליגה שניה, שוב ליגה ראשונה ושוב ליגה שניה. בכל פעם שנראה שהנה קלן מתייצבת ובונה כוכבים ( פודוסלקי, סינקביץ, הלמס) איכשהו היא מצליחה לאבד גובה ובדרך גם לאבד את הכוכבים שלה. הנה בעונה שעברה עוד סיפור טיפוסי לקלן כמעט, לולא פיניש טוב לעונה היו מבלים הגייסבוקה עוד עונה בליגה השניה.
  "הפעם היה הפי אנד אבל אנחנו חייבים להסיק את המסקנות ולבנות קבוצה חזקה לבונדסליגה" אמר האיש שאף אחד כבר לא יודע מה בדיוק עובר לו בראש >>

  כריסטוף דאום כאן, עד הטריפ הבא

  לאן יוביל הטריפ הבא של המאמן שחזר מהליגה הטורקית עד לקלן בשביל להחזיר אותה לטופ של הבונדסליגה. גם במהלך העונה שעברה רצו הספקולציות שמשהו השתבש אצל המאמן ההזוי משהו. בריאונות הוא נראה חולה, הדיבור שלו היה חסר ביטחון.
  אבל איכשהו כעבור הכל נגמר בטוב. אבל שוב אחרי חגיגות החזרה לליגה הבכירה רצו הספקלוציות שקלן תשחק בבונדסליגה ללא דאום, שהוא חולה, שהוא לא מרגיש טוב.
  "הכל ברווז עיתונאי" הדף דאום את הבולשיט היתקשורתי כמו שהוא כינה. " אני בריא, אנ חזק ואני והקבוצה שלי נפתיע את כולכם"
  ככה רוצים אוהדי קלן לראות את המאמן שלהם, מלא ביטחון. לכולם ברור, העונה הזאת של קלן אומנם בנוייה מהרבה אלמנטים אבל פקטור מרכזי הוא כריסטוף דאום. עיתונאי בכיר מהאיזור :" העונה הזאת תיפול ותקום על השיגעונות של דאום, נקווה שיהיה רגוע."

  חיזוק נקודתי
  קלן איבדה במהלך הפגרה את החלוץ הנהדר הלמס אבל השכילה להשאיר את מלך השערים של אשתקד מילבוצ'ה נובאקוביץ. הסלובני כבר דיבר על עזיבה לטובת קבוצה בכירה יותר, אבל בסוף נשאר גייסבוקה. איתו ועם חמשת שחקני הרכש מאמינה קלן שהמשימה הישרדות הרבה יותר מאפשרית.
  "היה חשוב לשמור על הקאדר, היתה כימיה טובה מאד, ולכן אני שמח שהגיע חיזוק נקודתי ולא כמותי" כך לפחות מאמין תומאס ברוייש הקשר הקריאטיבי שמאושר על החזרה לבונדסליגה.

  ההגנה:
  בשער השוער הקולומבייאני הוותיק פרד מונדרגון. עם יוסף מוחמד המצרי, מאטיפ מרווין, אומיט אוזט, קווין מקקנה, אלכנסדר מיטרסקי ויחד עם שני שחקני הרכש פייר וומה הקמרוני הוותיק ופדרו גרגומל מציגה קלן הגנה מלאה אופציות.

  בעיה: השילוב בין צעירים וותיקים יכול להיות מעניין ומוצלח. עובדה היא שרוב השחקנים הם לא מנוסים אבל במעמדים של בונדסליגה. למרות הכל עם מיטרסקי, אוזט, מקקנה ווומה יש לקלן שחקנים די סולידים, השאלה האם הזמן שלהם לא מאחוריהם ( ראה וומה).

  קישור:
  עם ברוייש, אנדרה, רודה אנטר ופבריס אברט כמו גם שחקני הרכש ברוניסיקי ובעיקר ווינפרד סאנו שחקן נבחרת בורקינה פאסו שהיה שנה שעברה מלך הבישולים בליגה השניה במדי פרייבוג, נראה שלקלן יש חלק קריאטיבי לא רע בכלל.

  [​IMG]
  סאנו, עונה שעברה מלך הבישולים, העונה מצפים ממנו בקלן לגדולות

  בעיה: רודה אנטר הוא היחידי שמתמחה במשימות הגנתיות, אנדרה עדיין לא הראה משהו מיוחד. ברוייש הוא עדיין אחד הכישרונות הכי גדולים בגרמניה, אבל גם אחד שעדיין לא מיצה את עצמו למרות שהוא כבר נושק לגיל 27. נראה שקלן חייבת להתחזק בשני קשרים לפחות.

  התקפה :
  קלן מרזיקה באחת ההתקפות הכי רב גוניות וכישורוניות בבונדסליגה. עם נובקוביץ, עם ילד הפלא אדל צ'יהי ועם יאישיקו שהרשים בעונה שעברה במדי דואיסבורג שעל הספסל ימתין ווצוביץ' הקרואטי המצויין או מתיאס שרץ הוותיק יש לקלן יופי של התקפה.

  בעיות: לעולה חדשה יש לקלן התקפה פנומנאלית!

  תחזית שלנו

  על הנייר יש לקלן קבוצה לא רעה בכלל, מבט למתחרות מלמד שלקלן יש סגל שחייב לשרוד, אפילו מקום טוב באמצע הטבלה ומעלה אפשרי. הרבה יהיה תלוי איך יראה הקונספט של דאום במעשי.

  [​IMG]
  כריסטוף דאום, עליו תיפול ותקום קלן שלו

  ההרגשה שלנו אומרת שקלן תשרוד בליגה, ולא רק נרשה לעצמנו אפילו להמר שהיא אפילו יכולה להיות ב 10 הראשונות. רק שדאום והתייש יהיו פיכחים

  תודה ללירן (liran rosner) על הסיקור


  [​IMG] בורוסיה מינשנגלדבאך

  גוייסו :

  דיוויד דיגן (פ.צ באזל), חזר מהשאלה
  גל אלברמן (בית''ר ירושלים), 650.000 יורו

  [​IMG]
  גל אלברמן, מאלפות ישראל, למינשנגלדבאך.

  קארים מאטאמור (SC פרייבורג), 2.000.000 יורו
  ג'אן-סבסטיאן ג'אורה (AJ אוקזר, העברה חופשית
  פרדריק לואה (בורוסיה מינשנגלדבאך II)
  יאן-אינגאור קאלשן-בראקר (באייר לברקוזן), 750.000 יורו

  סיימו שירות :

  קאספר בוגאלונד, אאלבורג, העברה חופשית
  רוברט פלאסארס, מאיינץ 05, העברה חופשית
  אויגן פולנסקי, חטאפה, העברה חופשית
  זה אנטוניו, ראסינג סנטנדאר, העברה חופשית
  נאנדו רפאל, אאראוס, 300.000 יורו

  העונה שהייתה בבורוסיה פארק : חוזרים לבונדסליגה !

  לפני שנתיים ירדה בורוסיה מינשנגלדבאך לבונדסליגה השנייה לאחר כדורגל חלש מאוד ויכולות רעות בליגה. מקום אחרון ללא שום סיכוי להינצל הובילה את בורוסיה מינשנגלדבאך לבודנסליגה השנייה. אשתקד סיפקה בורוסיה מינשנגלדבאך כדורגל שמח, יפה, מהיר ואטרקטיבי. לא הרבה קבוצות הצליחו לעשות בעיות לגלדבאך ואילו היא הצליחה לעשות עונה מדהימה בבונדסליגה השנייה. הקהל התומך של הקבוצה דאג גם הוא להצלחת הקבוצה כאשר הגיע לכל מגרש ברחבי גרמניה על מנת לעודד את חניכיו של יוס לוהוקאי מאמן הקבוצה. מטרת הקבוצה הייתה לעלות ליגה, המטרה הושגה ואילו הקבוצה הצליחה להוסיף למטרה גם כדורגל יפה.

  [​IMG]
  אוליבר נויביל ומארקו מארין, מעמודי התווך של בורוסיה.

  העונה שתהיה בבורוסיה פארק : לא יהיה קל, רוצים לתקוע יתד בליגה

  בורוסיה מינשנגלדבאך נאלצה להיפרד מאחד מעמודי התווך שלה, פולנסקי שהעדיף על פני הקבוצה מגלדבאך את חטאפה הספרדית. על מנת שעזיבת פולנסקי לא תהיה נקודה בעייתית בהרכב של לוהוקאי, החליטו בגלדבאך לצרף שני שחקנים אשר יכולים לעשות הגנה והתקפה, גל אלברמן וקארים מאטאמור. לגלדבאך שלל שחקנים מוכשרים, מארקו מארין אשר היה לאחד הסיבות המרכזיות לחזרת הקבוצה לבונדסליגה, החלוץ הוותיק והמנוסה אוליבר נויבל שהיה עם הנבחרת הגרמנית ביורו 2008 ושותף פעם אחת וכמו גם שני השחקנים ההישראלים, גל אלברמן אקס בית''רי ורוברטו קולאוטי אקס מכביסט. עם הסגל הנוכחי של הקבוצה, אין ספק שגלדבאך יכולה וצריכה להישאר בליגה כאשר קבוצות כמו קוטבוס, בילפלד ועוד קבוצות שלא שידרגו את הסגל שלהם.

  התחזית שלנו

  זה אפשרי, גלדבאך יכולה וצריכה להישאר בליגה, לתקוע יתד ולהחזיר את הקבוצה עם המסורת והעבר המפואר לקדמת הבונדסליגה. קודם כל ללא ספק, הקבוצה יכולה להישאר בליגה עם הסגל הנוכחי. המטרות של הקבוצה הן להישאר בליגה, והן צריכות להתגשם בסיום העונה. צמד הישראלים של גלדבאך, יהיו ככל הנראה בהרכב הקבוצה ואמורים לחזק את החלק האחורי והקדמי. אך לקבוצה כמה נקודות חולשה, ההגנה ללא ספק חייבת להשתפר, הבונדסליגה היא לא כמו הליגה השנייה חלוצים כמו פטריץ', טוני, קלוזה, פודולסקי, קוראני ועוד רבים יכולים למוטט את ההגנה במהירות. התחזית - גלדבאך תישאר בליגה, יותר מזה, תהיה באמצע הטבלה.

   
 2. Rosner

  Rosner VFB 1893 מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏29/5/05
  הודעות:
  21,635
  לייקים שהתקבלו:
  300
  מין:
  זכר
  יום חדש, 3 קבוצות חדשות, היום נציג בפניכם את ארמניה בילפלד, בורוסיה דורטמונד כמו כן את אנרגי קוטבוס.

  [​IMG] ארמיניה בילפלד

  גוייסו:
  ניקו הרציג (אלמניה אאכן), העברה חופשית
  דניס אייהופ (טוס קובלנץ), היה מושאל
  זלטקו יאניץ' (ארמניה בילפלד 2)
  בראט סאדיק (פ.צ לאטי), 400 אלף יורו
  מיכאל לאמי ( דואיסבורג), 400 אלף יורו

  סיימו שירות:
  סיוביסו זומה, ללא קבוצה
  טים דאננברג, איינטרכט בראונשווייג, 75 אלף יורו
  פטר גבריאל, ויקטוריה זיזקוב, העברה חופשית
  דירק היינן, ללא קבוצה
  נילס כריסטיאן שמידט, ללא קבוצה
  מתיאס לנגקמפ, ללא קבוצה
  יורג בומה, סיים קריירה
  דוויד קוביליק, אומניה ניקוסיה, העברה חופשית
  מתיאס היין, סנקט פאולי, העברה חופשית
  יוהאניס מסמנדיס, נירנברג, העברה חופשית
  אומוט קוצין, קאיסריפור, 75 אלף יורו

  העונה שהיתה, נשארים בדקה ה90
  העונה התחילה רע מאד עבור ארמניה, בשלבים מסויימים היה קשה להאמין בכלל שבילפלד תישאר בליגה.ואז הגיע מיכאל פרונטצק, זה התחיל רע מאד עם שני הפסדים רצופים, אבל בדיוק בנקודה שאומרים שלא יכול להיות גרוע יותר זה נעצר. בילפלד לא הפסיקה לנצח ואחרי שכבר הוספדה חזרה לחיים. גם ההתערורות מהמתים לא מנעה מבילפלד את הדרמה של מחזור הסיום. בילפלד יצאה למשחק חוץ קשה בשטוטגארט שידעה שניצחון שלה יספיק. בסיום המשחק הסתיים ללא הכרעה 2-2 אבל ההפסד של נירנברג גזר את גורלם של הפרנקונים שירדו ליגה, בילפלד חוגגת סיום מדהים לעונה שהתחילה רע מאד.

  יוצאים לדרך בלי יותר מדי תקוות
  המצב הכלכלי הרעוע של הקבוצה הכריח את הקבוצה להישאר די מאופקת בשוק העברות. מצד אחד הצהיר המאמן פרונצק שכל יום מוצעים לקבוצה שלו שחקנים שהקבוצה אומנם יכולה לממן אבל גם מזכיר שהקבוצה שלו זה לא מזבלה. אז ככה יוצאת בילפלד לעונה שהרכש המשמעותי הוא הבלם ההולנדי מיכל לאמי שעושה את הדרך מדואיסבורג וניקו הרציג מאאכן בתוספת של שחקנים מוכשרים מקבוצת החובבים של המועדון, האם זה יספיק להישרדות?

  [​IMG]
  מיכאל לאמי, בזה מסתכם פחות או יותר הרכש של ארמיניה לעונה הקרובה

  התחזית שלנו
  שוב העסק נראה רע מאד בבילפלד, שוב בדיוק כמו בעונה שעברה ארמיניה היא אחת המועמדות המרכזיות לנשירה לליגת המשנה. בעונה שעברה הצליחה בילפלד לצאת עוד עם עיין כחולה מהמאבק. בילפלד בשבילנו היא אחת המועמדות הבטוחות לירידה, נגדיל ונאמר שעוד שתיים יצטרפו אליה,אבל מאידך אם אנחנו רוצים לשמור על האופטימיות של הקבוצה הסימפטית מבילפלד הרי, שגם בעונה שעברה חשבנו שהמצב שם די אבוד.

  [​IMG]
  פרונצק עדיין מאמין שהמשימה אפשרית

  -------------

  [​IMG] אנרגי קוטבוס

  גוייסו :

  דני גאלם (איינטרכט פרנקפורט U23), העברה חופשית
  מארק צימרמאן (אנרגי קוטבוס U19)
  פיליפ פאנטקה (FC אאוגסבורג), העברה חופשית
  סאקדאז אתאן (טרבזונספור), העברה חופשית
  דימיטר ראנגלוב (ראסינג שטרסבורג), 650.000 יורו

  [​IMG]
  ראנגלוב, השאיר רושם טוב בקוטבוס ונקנה.

  אמיל גאבריאל יולה (אוטלאל גאלאטי), 700.000 יורו
  מארקו קורט (ארצגבירגה אאוה), העברה חופשית
  אלכסנדר ביטרוף (אנרגי קוטבוס II)
  סאבו פאביסאביץ' (ויוודינה), 300.000 יורו

  סיימו שירות :

  סבסטיאן שופאן, SC פדרבורן, העברה חופשית
  קריסטיאן איפסה, מידטיאלנד, 350.000 יורו
  אפסתאטיוס אלונפטיס, אומוניה, העברה חופשית
  סילביו באנקרט, FC מגדבורג, העברה חופשית
  פרג'ימסלב טריטקו, לא מועדון
  ארנה פאייק, ארצגבירגה אאוה, 50.000 יורו
  תומאש באנדרובסקי, פוזאן, 200.000 יורו
  טוני ואכסמוט, SC פדרבורן, העברה חופשית

  העונה שהיתה ב-שטדיון דר פרוינדשאפט : קבוצת תחתית טיפוסית

  קוטבוס, לא קבוצת כדורגל מעניינת, לא קבוצת צמרת ולא קבוצת אמצע טבלה, קוטבוס היא קבוצת תחתית לכל דבר, אשתקד ניצלה במחזורים האחרונים וכך נשארה בליגה. הקבוצה מקוטבוס הצליחה להציג משחק כדורגל יפה נגד באיירן מינכן 2-0 בבית לאחר תצוגה יפה של שחקני אנרגי קוטבוס שנתנו את כל האנרגיה שהייתה להם. הקבוצה מקוטבוס נפלה מוקדם בגביע הגרמני ולא הצליחה להעפיל לשלבים הבאים ולנסות ולהפתיע. בליגה כמו בגביע, מתחילת העונה הייתה קוטבוס קבוצת תחתית ולא הצליחה להרשים אפילו את האוהדת המושבעת שלהם, הקאנצלרית אנגלה מרקל שהגיעה למשחקי הקבוצה מידי פעם.

  העונה שתהיה ב-שטדיון דר פרוינדשאפט : עוד פעם קבוצת תחתית טיפוסית

  עוד עונה לקוטבוס בליגה הראשונה, המטרה מאשתקד הושגה בכך שנשארה בליגה. גם השחקנים וגם הצוות המקצועי יודע כי לקבוצה שלהם אין הרבה מה למכור בבונדסליגה ויצטרכו להילחם בכל משחק על ההישארות בליגה שככל הנראה קוטבוס תהיה מבין המועמדות המובילות לרדת. באופן לא כל כך מפתיע, אנרגי קוטבוס נהפכה לאחת הקבוצות שבכל עונה מתייחסים אלייה כאל מועמדת מובילה לירידה. השנה ירצו השחקנים מקוטבוס לרשום עונה טובה כנגד כל הציפיות של אוהדי הכדורגל בגרמניה. קוטבוס יוצאת למסע קשה והיא תצטרך הרבה כוחות על מנת להישאר בליגה עוד עונה מכיוון שלחזק את השורות בכסף שאין לה זה בלתי אפשרי ואילו שחקני הנוער לא מספיק טובים לשחק בבונדסליגה ולכן מסתפקים בקוטבוס בשחקנים ללא שם ורזומה.

  [​IMG]
  האם תזכה אנגלה מרקל הקנצלרית הגרמנית לנחת מקבוצתה האהודה?

  התחזית שלנו

  בגדול, לקוטבוס אין מה למכור לאוהדי הכדורגל בבונדסליגה. אבל אולי בכל זאת היא תוכל להיות ההפתעה של הבונדסליגה העונה. אנרגי קוטבוס מועמדת מובילה לירידה אבל מכמה רגעים של נחת יש להניח שיקבלו אוהדי הקבוצה, כמו שקיבלו אשקתד לאחר הניצחון והתצוגה המרשימה נגד באיירן מינכן. אך בספק אם יכולה הקבוצה מקוטבוס למשוך עוד עונה בבונדסליגה ולהישאר. במועדון אין לחץ אך הקבוצה נכנעת לרוב במשחקים שבהם צריך להילחם עד זוב דם בכדי לשרוד בבונדסליגה. בקצרה קוטבוס ככל הנראה תיפרד מהליגה הראשונה.

  תודה ליוני (ראלף לאורן) על הסיקור
  -----------

  [​IMG] בורוסיה דורטמונד 09

  גוייסו :

  לוקאס קרוסה (SC פדרבורן), העברה חופשית
  נורי סאהין (פיינורד רוטרדאם), חזר מהשאלה
  תאמאש היינל (קרלסרוהה), 1.250.000 יורו

  [​IMG]
  האיש שאמור לייצב את הקישור של דורטמונד, תאמאש היינל.

  פליפה סנטנה (פיגוארנסה), 2.100.000 יורו
  נאבן סובוטיץ' (מאיינץ), 3.500.000 יורו
  פטריק אוומויאלה (ורדר ברמן), 2.500.000 יורו


  סיימו שירות :

  סטיבן פיינאר, אברטון, 2.750.000 יורו
  פיליפ דיגן, ליברפול, העברה חופשית
  אלכסנדר באדה, בלי מועדון
  כריסטיאן וורנס, בלי מועדון
  מרטין אמדיק, קייזרסלאוטרן, 250.000 יורו


  העונה שהייתה בסיגנל אידונה פארק : רגעים טובים לצד רגעים רעים

  עוד עונה רעה נגמרה בדורטמונד, עוד עונה ללא תארים בדורטמונד, עוד עונה בתחתית אך פיינליסטית בגמר הגביע. בורוסיה דורטמונד סיימה עונה חלשה בהחלט, עם פיטורי מאמן הקבוצה תומאס דול שהוחלף על ידי יורגן קלופ. קבוצת כדורגל ללא שום תוכנית משחק וללא חשק ולהט למשחק. משחקים טובים בבית לצד משחקים מאוד רעים בחוץ. נקודת התורפה של בורוסיה דורטמונד הייתה אשתקד משחקי החוץ, התקשתה מאוד לשחקן במגרשים אחרים ולא הצליחה לקחת נקודות הביתה. הגביע הגרמני היה לאורכו מפעל שבורוסיה דורטמונד הציגה כדורגל יפה בהחלט, לאחר ניצחונות על ורדר ברמן ואיינטרכט פרנקפורט בבית הגיעה לגמר הגביע ושם נעצרה על ידי באיירן מינכן. בורוסיה דורטמונד הצליחה להציג כדורגל מדהים, אך ורק פעמיים העונה, ניצחון ליגה על ורדר ברמן בבית 3-0 וניצחון ליגה על ארמיניה בילפלד 6-1 בבית.

  העונה שתהיה בסיגנל אידונה פארק : מאמן חדש, סגל חדש וגביע אופ''א

  העונה החדשה בפתח, בורוסיה דורטמונד מתחילה את העונה במשחק חוץ קשה אצל באייר לברקוזן עם המאמן החדש על הקווים, יורגן קלופ שהגיע ממאיינץ הקבוצה מהליגה השניה. בורוסיה דורטמונד התחדשה בשחקנים חדשים כאשר הבולט מביניהם, תאמאש היינל הגיע מקרלסרוהה וצריך לחזק את הקישור של הקבוצה באופן משמעותי. בורוסיה דורטמונד כמו גם הצליחה להעפיל לגביע אופ''א בעקבות זכיית באיירן מינכן באליפות ובגביע מה שמוביל את הפיינליסטית בורוסיה דורטמונד לגביע אופ''א. בורוסיה דורטמונד רוצה שינוי, ניסיון להעפיל לשלבים הגבוהים בבמה האירופאית, בגביע אופ''א. המטרה של הצהובים שחורים מעמק הרוהר היא להגיע לשלבים המאוחרים של גביע אופ''א וכמו גם להתבסס בצמרת הבונדסליגה, אך מעשים לחוד דיבורים לחוד.

  [​IMG]
  יורגן קלופ המאמן החדש של בורוסיה דורטמונד, הגיע ממאיינץ.


  התחזית שלנו

  בורוסיה דורטמונד ללא ספק שייכת לקדמת הטבלה של הבונדסליגה ולמועדונים החשובים בכדורגל הגרמני. אך לאחר עונה שבה ספגה בורוסיה דורטמונד מעל 60 שערים, חייבת ההגנה של בורוסיה דורטמונד להתחזק באופן משמעותי, על מנת להגיע אל הטופ ששם מקומה. גביע אופ''א ללא ספק הוא הדובדבן שבקצפת לאוהדי הקבוצה וכמו גם לשחקני הקבוצה שלא שותפו כבר כמה שנים טובות במפעל אירופאי. אך אין ספק שהקבוצה חייבת קודם כל להתייחס לליגה כאשר שם המים והלחם של הקבוצה. בשנים האחרונות דיברו הרבה על מטרות הקבוצה כאשר אמרו שתגיע רחוק ותעשה סוף סוף עונה עם תארים, הפעם הרבה יותר שקט בדורטמונד עם קלופ שמעדיף להעביד קשה מאוד את שחקניו ובמיוחד את שחקני ההגנה כי הוא יודע שנקודת התורפה של בורוסיה דורטמונד אשתקד הייתה ההגנה. בורוסיה דורטמונד יכולה להשתלב בטופ הבונדסליגה אך חייבת לחזק את ההגנה שלה על מנת לעשות זאת.

  [​IMG]
  האם יזכה הקהל של בורוסיה דורטמונד לקצת נחת ?

  תודה ליוני (ראלף לאורן) על הסיקור
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/08
 3. דנידין

  דנידין Member

  הצטרף ב:
  ‏6/4/07
  הודעות:
  8,670
  לייקים שהתקבלו:
  0
  וואו שאפו, לא קראתי את הכל, אבל מה שקראתי היה נהדר.
  עבודה נהדרת לירן ויוני

  לדעתי :
  הופנהיים: דווקא העונה הם חוסכים? שנה שעברה הם הוציאו 20 מיליון והעונה בנתיים רק 3 מיליון, לא מובן
  לא רואה אותם בסגל הזה נשארים בליגה.

  קלן: עד הטריפ הבא חחח
  לא יודע איך לאכול אותם האמתי, לפני שנתיים גם היה להם סגל טוב עם פולדי, שטרייט ושות, אפילו פתחו עם שלושה ניצחונות. על הנייר הם חייבים להישאר, הם חייבים אבל להביא מ"ס 6 חדש.

  מונשנגלדבך: עם כל הכבוד לישראלים שלנו יש להם סגל מאד בינוני שאני בספק עם יספיק להישרדות.

  בילפלד: מועמדת מ"ס אחת לירידה
  קוטובוס: מועמדת מ"ס 2 לירידיה
  דורטמונד: מועמדת מ"ס 3 לירידה. חחח, סתם, סתם, לא מוותר על הניצחונות בדרבי. עוד עונה במקומות 10-12 מעבר לזה לא ילך, לא עם ההגנה הזאת בכל אופן.
   
 4. XabiAlonso

  XabiAlonso Member

  הצטרף ב:
  ‏9/2/06
  הודעות:
  2,834
  לייקים שהתקבלו:
  2
 5. תומר22

  תומר22 Member

  הצטרף ב:
  ‏5/2/07
  הודעות:
  3,097
  לייקים שהתקבלו:
  0
  כרגיל, עבודה אדירה חברים. שאפו.

  הייתי בטוח שבהופנהיים ישתוללו יותר עם הרכש לקראת הליגה הבכירה. מאוד הופתעתי כשקרלוס אדוארדו חתם שם בשנה שעברה והייתי בטוח שיצרפו לו כמה חברים ברזילאים העונה. אני מבין שמדובר בעיר קטנה שמייצרת הרבה התלהבות סביב הקבוצה. כמה קהל מגיע למשחקים שם?

  אני אחזיק אצבעות לגלדבאך, מסיבות מובנות. אני מקווה שגם קלן תצליח להישאר הפעם. קבוצה חביבה, נחמד לראות שמונדרגון עוד מתפקד.

  בילפלד וקוטבוס קבוצות די מיותרות, מבחינתי לפחות. מדי פעם יש להן איזה שחקן מעניין, לא יותר מזה. אני מעדיף לראות במקומן בליגה הראשונה מועדונים פחות אפורים כמו קייזרסלאוטרן, מינכן 1860 או נירנברג.

  דורטמונד היא תמיד סיפור מעניין. יורגן קלופ עשה רושם של דמות צבעונית וחביבה למדי כשאימן את מיינץ ואני מקווה שיצליח לעשות את השינוי בקבוצה. תאמאש היינל נראה שחקן מצוין מהמעט שיצא לי לראות בעונה הקודמת. אולי הוא יוכל לעשות בדורטמונד את מה שעשה בזמנו רוזיצקי, גם לו יש איכויות של פליימייקר.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏19/7/08
 6. דנידין

  דנידין Member

  הצטרף ב:
  ‏6/4/07
  הודעות:
  8,670
  לייקים שהתקבלו:
  0
  כל השחקנים שציינת כרכש הם שחקנים שהושאלו בעונה שעברה ונרכשו סופית העונה (חוץ מבק)
   
 7. Oliver Kahn

  Oliver Kahn Member

  הצטרף ב:
  ‏17/7/08
  הודעות:
  65
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קודם כל סיקור נהדר!

  קלן:מעניין עם תיפסק הנדנדה לדעתי כן, יש קבוצות יותר חלשות העונה

  הופנהיים:על העונה הראשונה ועם הרכש נוכחי אמצע טבלה נשמע כדבר הצפוי אך אין לדעת

  דורטמונד:לא נראית כמי שיכולה להתברג בצמרת יש קבוצות יותר חזקות ממנה(ביירן,לברקוזן,שאלקה,שטוטגארט,ברמן,המבורג,וכן-וולפסבורג) אולי באופ"א היא תוכל לרוץ גבוה

  קוטבוס וארמיניה בילפלד הן בעיניי 2 יורדות בטוחות למרות שבילפלד הם ווינרים כאלה
  שתמיד איכשהוא ניצלים בסוף מעניין אם גם הפעם...
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/08
 8. Ralph-Lauren

  Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏13/9/06
  הודעות:
  4,959
  לייקים שהתקבלו:
  197
  יום חדש, 3 קבוצות חדשות, היום נציג בפניכם את בוכום, קרלסרוהה והרטה ברלין.

  [​IMG] VFL בוכום

  גוייסו :

  כריסיטייאן פוקס (ס.וו מטרסבורג), 1.2 מיליון יורו
  סינאן קלגולו (בורסאספור), העברה חופשית
  דניאל מרסיו פרננדז ( פאוק סלוניקי), 1.1 מיליו יורו
  אנדראס לנגספלד (יאן רגנסבורג), העברה חופשית
  ווהאיד השמייאן ( הנובר 96), העברה חופשית
  מימון אזאווגה (שאלקה 04), 700 אלף יורו
  פול פרייר (באייר לברקוזן), העברה חופשית

  [​IMG]
  הבן חוזר הביתה, פול פרייר התקווה הגדולה של בוכום

  סיימו שירות :

  בנג'מין אוואר, אלמניה אאכן, העברה חופשית
  טומי בצ'מן, פרייבורג, העברה חופשית
  יאן לווצקה, שחטיור דונייצק, סיים השאלה
  אולקסיי בוליק, ללא מועדון
  מרטין מייצ'לבק, גרוייטר פורט, העברה חופשית
  תומאס ראטגבר, אונטרהאכינג, העברה חופשית

  העונה שהיתה, מרסל קולר משאיר את בוכום בליגה

  בוכום פתחה את העונה כמעט כמו כל עונה בלי הרבה ציפיות, המטרה היתה להישאר בליגה. אף אחד אבל לא ממש האמין שבוכום לא תהיה במשך כל העונה חלק ממאבקי התחתית. אבל הרכש החכם ( שוב) ומאמן שווצרי אחד מצויין אחראים להצלחה.
  לצד ההצלחה של קולר שמוכיח את עצמו כמאמן בונדסליגה סולידי ( וסימפטי אגב) שחקן העונה של בוכום הוא ללא שום צל של ספק סטניסלב ססטק הנהדר שהיה יותר מיורש הולם למלך שערי הקבוצה היווני תיאופניס גקאס שעזב אשתקד לטובת באייר לברקוזן.

  [​IMG]
  סטניסלב ססטק, המניה הבטוחה של בוכום

  עסקים כרגיל, פותחים בלי ציפיות

  בוכום השכילה לשמור על הכוכב שלה ססטק אבל איבדה את השוער הצ'כי המצויין לווצקה שחזר אחרי השאלה לשחטיור. עם שני שוערים חדשים (בעיקר פרננדז) ועם שידרוגים של פול פרייר ווהאיד השמייאן הוותיקים עשתה הקבוצה סה"כ רכש יעיל ולא יקר ( בדיוק הפוליטיקה של המועדון). מרסל קולר בטוח שהקבוצה שלו שוב תאחוז במקום טוב באמצע, הקהל באופוריה מהקמבק של פרייר ( רק שלא יפצע) והאווירה בהתאם שמחה בחבל הריווייר.

  התחזית שלנו

  אחת הבעיות הגדולות של בוכום זה שוב עמדת השוער. אשתקד איבדה את ירוסלב דרובני לטובת הרטה והעונה איבדה את לווצקה. נראה אבל שבכל פעם הקבוצה מוצאת אלטרנטיבה ראוייה אז חובת ההוכחה על פרננדז.
  פרט לכך נראה שבוכום התחזקה, פרייר והשמייאן יוסיפו הרבה ניסיון ( וגם יכולת כנראה), עם מרסל קולר על הקווים ועם האווירה הנונשלנטית של המועדון נראה שבוכום תוכל בקלות להתחמק ממאבקי התחתית.
  הרבה יהיה תלוי לדעתנו מאזאווגה ומפרייר בקישור ומססטק, שלושתם יתנו עונה טובה, פרננדז יסתבר כתגלית יכולה בוכום להיות אחת מהפתעות העונה, זה כמובן יכול ללכת גם לכיוון אחר...

  [​IMG]
  מרסל קולר, אחד המאמנים הכי אנדרייטד בגרמניה

  תודה ללירן (liran rosner) על הסיקור

  [​IMG] קרלסרוהה

  גוייסו :

  טוני דה סילבה (שטוטגארט), 1.5 מיליון יורו
  סטפאנו קלוצי (באיירן מינכן 2), 150 אלף יורו
  טים סבסטייאן (הנזה רוסטוק), העברה חופשית

  [​IMG]
  קלוצי, מגיע ממילואי באיירן ומעורר השתהות בקרלסרוהה

  סיימו שירות:

  כריסטופר ריינהארד, אינגלושטאדט, 250 אלף יורו
  פלורייאן דיק, קייזרסלאוטרן, העברה חופשית
  סניבל אורהוואצ, ס.וו ויסבאדן, העברה חופשית
  מריו אגימן, הנובר 96, 1.4 מיליון יורו
  תמאש היינל, בורוסיה דורטמונד, 1.25 מיליון יורו

  העונה שהיתה: מנצחים בדרבי ומסיימים "רק" במקום ה 11

  גם קרלסרוהה מצטרפת לאחת מההפתועת הנעימות של העונה שעברה, גם הבאדנרים הגיעו מהליגה השניה, בלי רכש גדול, אחרי שאיבדו את הכוכב הגדול שלהם פרדריקו לדורטמונד והדהימה את הבונדסליגה. במיוחד בסיבוב הראשון שיחקה קרלסרוהה לפרקים את כדורגל נהדר שהביא את הבאדנרים לחמישיה הפותחת של הבונדסליגה. ההיי ללייט במחזור ה 5 ניצחון גדול בדרבי על היריבה השנואה שטוטגארט. האופוריה נבלמה אחרי סיבוב שני בינוני. אבל שום דבר לא יקח מקרלסרוהה את העונה הנהדרת שהקבוצה הזאת עשתה בראשותם של תמאש היינל ומייק פרנץ.

  מנמיכים ציפיות, שוב מאבדים את הכוכבים

  תסביך העונה השניה מפחיד את קרלסרוהה. "כולם ראו עונה שעברה שקרלסרוהה שייכת לבונדסליגה" אומר מייק פרנץ הקפטן.
  העונה אבל איבדה קרלסרוהה שניים מהסטארים הגדולים שלה. בעוד דורטמונד עושה לעצמה מסורת לקחת כל עונה את השחקן המצטיין של קרלסרוהה ( הפעם הנייל) הדהים מריו אגימן הבלם השווצרי הבין לאומי שהודיע שהוא עוזב לטובת הנובר 96. הרכש שהגיע במקום לא בדיוק הולם, אנטוניו דה סילבה שלא ממש מימש את עצמו בשטוטגארט מחזק את הקישור, סבסטייאן הוכיח את עצמו ברוסטוק וקלוצי לא מגיע עם רזומה מוכח. המשימה של המאמן אדמונד בקר לשחזר את הישגי העונה האחרונה נראת קשה מתמיד.

  התחזית שלנו

  בניגוד ליריבות שלה, נראה שקרלסרוהה נחלשה, ספק גדול עם דה סילבה יכול להיכנס לנעליו הגדולות של ההונגרי הנייל, לאגימן לא הגיע בכלל מחליף ואם זה לא מספיק הרי שגורליץ המגן הימני הנהדר נפצע קשה ויעדר לפחות בחודש הראשון של העונה.
  למרות זאת יש לקרלסרוהה בסיס לא רע, האם החבורה של בקר תצליח אבל שוב לשמור מרחק מהתחתית?
  תגידו שאנחנו נאמנים למסורת, אבל אנחנו מאמינים שקרלסרוהה בדיוק כמו שפרנץ אמר קבוצת בונדסליגה לגיטימית. אומנם הקבוצה שוב לא תצליח לחדור לעשיריה הראשונה, אבל תשמור מרחק מהקו האדום, כי בקר זה שם מחייב בגרמניה.

  [​IMG]
  טוני דה סילבה, יכנס לנעליו הגדולות של תמאש היינל?

  תודה ללירן (liran rosner) על הסיקור

  [​IMG] הרטה BSC ברלין

  גוייסו :

  קאקה (אקדמיקה קוימברה), 1.9 מיליון יורו
  רודנאי פרנססיקו דה לימה (פאו דה אקוור אספורטה קלוב), 200 אלף יורו
  מקסימיליאן ניקו (ס.וו ווהן ויסבאדן), 350 אלף יורו
  מארק שטיין (הנזה רוסטוק), העברה חופשית
  שרבין רדיבאלי פרדי ( הרטה ברלין 2)
  לנארט הרטמן (הרטה ברלין 2)
  פלוריאין רידל (הרטה ברלין 2)
  סז'רדן לאקיץ (הראקלס אלמרו ), היה מושאל

  סיימו שירות :

  בילאל קובוקו, גנקלרבירלג'י אנקרה, 300 אלף יורו
  פסקל בילר , נירנברג, העברה חופשית
  אנדראס שמידט, סיים קריירה
  צי'נדו אדה, מ.ס.וו דואיסבורג, העברה חופשית
  טוביאס גראן, חמינסטיק ,היה מושאל
  דניס קגרה, נורדיאלנד, העברה חופשית
  רדולף סקרצל, סאות'המפטון, העברה חופשית

  העונה שהיתה, פברה הוא רק בן אדם!

  לוסייאן פברה הגיע להרטה בתחילת העונה שעברה ועימו הר של ציפיות מהקהל של עיר הבירה של גרמניה, אבל לוסייאן פברה לא יכל לעשות יותר מדי ניסים עם הסגל הדי בינוני שהוא קיבל. כך סיימה לה הרטה שוב עונה מאד בינונית במקום העשירי. מבט קצר לסגל של הרטה מלמד שהרטה צריכה להגיד תודה שהיא לא היתה חלק ממאבק ההישרדות. ולמרות זאת כמה נ"ק חיוביות, פנטאליץ' (ששיחק) הראה שוב שהוא אחד החלוצים היותר טובים בליגה, וגם ירוסלב דרובני שוער הרכש מבוכום שהיה לאחד השוערים היותר סולידים בבונדסליגה. עוד דבר חיובי ( אם אפשר לקרא לזה ככה) היא העובדה שהרטה תשחק למרות עונה בינונית מינוס בגביע אופ"א, לא בגלל היכולת כמו בזכות ההגינות ( פייר פליי).

  [​IMG]
  ירוסלב דרובני, יחד עם פרידריך לב ההגנה של הרטה

  אין חובות, אבל אין גם כסף

  לפברה היו תוכניות גדולות לעונה הקרובה, כך לדוגמא הוא רצה להנחית את צ'ימנטי השווצרי בברלין, אבל המועקה הכלכלית של הרטה בלמה אותו. עד עכשיו הסתפקה הרטה ברכש צנוע של שני שחקני הגנה ברזילאים אלמונים ומקיסמיליאן ניקו שהגיע מהליגה השניה.
  עם מארק שטיין שמגיע מהנזה רוסטוק מגיע אבל מגן ימני מצויין שהרשים בעונה שעברה במדי הנזה רוסטוק.
  מה יהיה העונה?
  אז בינתיים הציפיות מפברה ומהקבוצה שלו עדיין גדולות, עד כדי גדולות שראשי הרטה הציבו לפברה אולטימטום: שיפור גדול או מכתב פיטורים.
  פברה לא יודע כבר אם המתנה שהוא קיבל בדמות גביע אופ"א היא בכלל מתנה ....

  התחזית שלנו

  זה נראה פשוט לא טוב, אומנם הרטה הצליחה לשמור על הכוכבים שלה פרידריך, דרובני ופנטאליץ', אבל אף אחד מהם לא ממש מרוצה, פרדיריך עדיין משחק עם המחשבה לעזוב לשטוטגארט, פנטאליץ' אומנם הצהיר נאמנות אבל תכיפות הפציעות שלו לבטח מדירה שינה מעיניי פברה וחוץ מזה גם מארק שטיין מוכשר ככל שיהיה לא יעזור להרטה לשפר עמדות.
  להרטה יש עדיין סגל טוב מדי בשביל מאבק ההישרדות, אבל לא יותר מזה.

  [​IMG]
  לוסייאן פברה כנגד כל הסיכויים?

  תודה ללירן (liran rosner) על הסיקור
   
 9. Rosner

  Rosner VFB 1893 מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏29/5/05
  הודעות:
  21,635
  לייקים שהתקבלו:
  300
  מין:
  זכר
  יום חדש, שלוש קבוצות חדשות והפעם עם קליבר רציני באייר לברקוזן בנוסף הנובר ואיינטרכט פרנקפורט

  [​IMG] באייר 04 לברקוזן

  גוייסו :

  פטריק הלמס (פ.צ קלן), העברה חופשית
  קונסטנט דיאקפה (פאנדורי), 1.000.000 יורו
  רנאטו אוגוסטו (פלמנגו), 10.000.000 יורו

  על הכוונת:
  הנריקה (ברצלונה)

  [​IMG]
  האיש היקר של באייר לברקוזן, רנאטו סוארס דה אוליבירה אוגוסטו מגיע מפלמנגו

  סיימו שירות :

  קארסטן ראמלו, פרש
  פאול פרייר, VFL בוכום, 1.100.000 יורו
  סרגיי בארברז, פרש
  יאן-אינגאור קאלשן-בראקר, בורוסיה מינשנגלדבאך, 750.000 יורו
  מישאל פאפאדופולוס, מאלדה בולאסלב, 300.000 יורו

  העונה שהיתה בבאיי-ארנה : הדחה ברבע גמר גביע אופ''א, נדנדה בליגה

  מאמן הקבוצה לשעבר מיכאל סקיבה, בנה קבוצה עם בסיס נהדרת ועם שלל שחקנים מוכשרים : סימון רולפס, טראנקילו ברנאטה, שטפן קייסלינג, גונזלו קאסטרו ורנה אדלר הצעירים. למרות שלל הכישרונות הצעירים שיש לבאייר לברקוזן הקבוצה לא הצליחה לעשות עונה מדהימה בליגה, באייר הגיעה במטרה לסיים עונה שלפני העונה חששו להיות בתחתית אך הופתעו לגלות כי הצעירים הללו לא פראיירים. בגביע אופ''א הפתיעה באייר לברקוזן את כולם לאחר שהדיחה בדרך את המבורג ואת גלאטסראיי הטורקית בתוצאות נהדרות, אך נעצרה על ידי מחזיקת גביע אופ''א זניט סט.פטרסבורג. בליגה סיפקה באייר לברקוזן כדורגל מרהיב לצד כדורגל מחריד.

  העונה שתהיה בבאיי-ארנה : לנסות להפתיע עם הכישרונות

  ברונו לאבאדייה, מאמנה החדש של באייר לברקוזן יכול להיות מרוצה מסגל השחקנים הצעיר והחזק שלו, באייר לברקוזן התפרעה לאחר שפתחה את הכיס לטובת קנייתו של רנאטו אוגוסטו הצעיר והמצויין שחתם עד 2013 בקבוצה מעיר התעשיה בלברקוזן. פטריק הלמס הגיע גם הוא לקבוצה כאשר הוא יחזק את החוד לאחר עזיבתו של בארברז הוותיק שפרש מעולם הכדורגל. באייר לברקוזן רוצה לבנות עתיד לקבוצה, העתיד הזה הוא ללא ספק מהטובים בגרמניה וללא עוררין יכול לספק העונה רגעי כדורגל יפים ואטרקטיבים במיוחד. בלברקוזן מעוניינים מאוד לשבור את בעיית הנדנדה ולנסות להיות הרבה יותר יציבים במהלך העונה הקרובה במטרה לסיים במיקום גבוה בבונדסליגה ולהעפיל לצ'מפיונס ליג.

  [​IMG]
  פטריק הלמס, מצטרף לחוד של באייר לברקוזן

  התחזית שלנו

  שלל הכישרונות בסגל של באייר לברקוזן מעורר המון קנאה בקרב אוהדי הקבוצות היריבות, שחקנים מסוג סימון רולפס, רנה אדלר, שטפן קיסלינג ופטריק הלמס יתקבלו בברכה ברוב קבוצות הבונדסליגה. הקבוצה מעיר התעשיה בלברקוזן, יכולה להפתיע, סגל שחקנים מצויין ולמען האמת מפתיע מאוד. לצד הצעירים יש את הפנומן, את הסמל של הקבוצה ברנד שניידר שללא ספק יהיה כמו כל עונה עמוד תווך בקבוצה שיחזור מהפציעה. לברקוזן תהיה העונה ללא ספק קבוצת צמרת אך נקודת התורפה היחידה של לברקוזן כמו בהרבה מן העונות האחרונות, עמדת המאמן. הפעם זה לאבאדייה שמגיע לאחר סקיבה הצעיר שהיה מאמן הקבוצה ללא הרבה ניסיון. תחזית בקצרה - לברקוזן תפתיע.

  תודה ליוני (ראלף לאורן) על הסיקור
  -------------

  [​IMG] הנובר 96

  גוייסו:
  בסטייאן שולץ (הנובר 2)
  מיקאל פורסל (בירמינגהאם) העברה חופשית
  פלוריאן פרומלביץ (קייזרסלאוטרן), העברה חופשית
  מריו אגימן ( קרלסרוהה), 1.3 מיליון יורו
  יאן שלאודראף (באיירן מינכן), 2 מיליון יורו

  סיימו שירות:
  ווהאיד השמייאן, בוכום, העברה חופשית
  בניימין לאות, מינכן 1860, העברה חופשית
  דריוש זורוו, ארקה גידינה, העברה חופשית
  היידר טורבלדסון (אסביירג), היה מושאל
  תומאס ברדריץ, ללא קבוצה
  פרנק יוריץ', פרט' גלורי, העברה חופשית
  ריצ'ארד גולץ, סיים קריירה
  סורן הלפאר, פדרבורן, העברה חופשית

  העונה שהיתה, מקום טוב באמצע שום מקום
  מאז שדיטר האקינג הגיע לפני שנתיים הנובר היא קבוצת בונדסליגה סולידית, לא יותר, אבל גם לא פחות.
  הנובר לאורך כל העונה שעברה היתה לא יציבה, זה התחיל טוב מאד, ולפרקים אף חלמה הקבוצה מנידר סקסוניה ( סקסוניה התחתונה) אפילו מגביע אופ"א. הפינאלה לעונה היה קצת רשלני, ומפה נחתה הקבוצה של האקינג עוד איכשהו רק במקום השמיני. אחת הבעיות הגדולות של הנובר היתה בחלק האחורי, דווקא עם אחד השוערים הטובים בליגה רוברט אנקה ספגה הנובר פשוט יותר מדי שערים. בחלק הקידמי עם הכישרון הגדול יאן רוזנטל, מייק אנקה, וההונגרי הנהדר סבולץ' הוסטז'י הציגה הנובר לפרקים כדורגל נהדר, בסופו של יום אבל ליותר מהמקום השמיני זה לא הספיק.

  קפיצת מדרגה עם פורסל ושלאודראף
  מסע הרכש של הנובר העונה בהחלט מרשים, עם מריו אגימן השווצרי הבין לאומי מקרלסרוהה מקבלת ההגנה של הנובר חיזוק משמעותי. ההתקפה חוזקה עם יאן שלאודראף הכישורני מבאירן ומייקאל פורסל שחזור לקדנציה שניה בגרמניה. במשחק האימון הראשון של הפיני הבן לאומי הוא כבש לא פחות מ 10 שערים. דיטר האקניג מנסה להנמיך ציפיות, אבל הציפיות בנידר סקסוניה מהקבוצה גדולות העונה. גם הקניג מודע לעובדה שלקבוצה כמו הנובר יהיה קשה לשפר את המיקום מהעונה שתמה לה.

  [​IMG]
  מריו אגימן, התקווה של הנובר להגנה פחות חדירה

  התחזית שלנו
  הנובר היא אחת ההפתעות המרעננות של הכדורגל הגרמני בשנים האחרונות, עם דיטר האקינג המאמן, עם שחקנים ותיקים מצויינים כמו רוברט אנקה ושחקנים צעירים מוכשרים כמו שלאודראף הנובר יכולה להסתמן כאחת הקבוצות המפתיעות בעונה הקרובה.
  עם שלאודראף, הוסטז'י, פורסל ואנקה יש להנובר שוב התקפה מצויינת, אבל מה עם ההגנה?
  אגימן הוא אומנם חיזוק מצויין, אבל לא בטוח שזה יספיק. מבחינת פוטנצייאל הנובר יכולה בהחלט להיאבק על 6 המקומות הראשונים, לנו אישית קצת קשה לראות את זה קורה, שיחזור של המקום השמיני מהעונה נראה בהחלט ריאלסטי.

  [​IMG]
  מיקאל פורסל עושה קאמבק בבונדסליגה ונראה רעב מתמיד

  ---------------------------

  [​IMG] איינטרכט פרנקפורט

  גוייסו:
  חביב בלייאד (רסינג שטרסבורג), 2.5 מיליון יורו
  אומיט קורקמאז (ראפיד וינה), 2.3 מיליון יורו
  מרקוס שטיינהופר (באיירן מינכן 2), 900 אלף יורו
  אלכנסדר קרוק (קיקרס אמדן), העברה חופשית
  ניקוס ליברופאולוס (א.א.ק אתונה), העברה חופשית

  סיימו שירות:
  מוניר שפטר, דואיסבורג, העברה חופשית
  מרקוס וייזנברגר, לאסק לינץ, העברה חופשית
  אוונגלוס מנטזיוס, היה מושאל מפנאתנייקוס
  סוטוריוס קירגיאקוס, ללא מועדון


  העונה שהיתה, עוד עונה ...
  בפרנקפורט סימנו כבר מתחילת העונה את המטרה - לא להיות חלק ממאבקי התחתית. משימה אותה הקבוצה של פונקל השיגה בקלות יחסית כמו שהוא עצמו מתוודה.
  אבל חתן השמחה נשאר רעב :" חבל שבסוף לא הצלחנו להוציא יותר מהעונה הזאת."
  איינטרכט שיחקה לפרקים כדורגל נהדר, בדיוק כמו שפונקל היה רוצה לראות, עם הצעירים הנפלאים שאיינרכט שוב מגדלת כמו פטריק אוקס, מרקו רוס, או פאטון טוסקי. ולמרות הכל לא הכל היה ורוד בפרנקפורט, העזיבה של אלברט שטרייט במהלך העונה, המריבה הגדולה עם הקפטן אמנטידיס הותירה רושם של רוחות של מלחמה בפרנקפורט לפחות עד שפונקל הניף את המטפחת הלבנה והתפייס עם אמנטידיס.

  רוצים להמשיך להתקדם עם היונגה ווילדן (צעירים פרעים)
  פרנקפורט חיזקה את עצמה לעונה הנוכחית עם שחקן נבחרת אוסטריה קורקמאז (שכבר הספיק להיפצע) שאמור לחזק את הקישור האחורי של הקבוצה וחביב בלייאד להגנה, עימם ועם השחקנים הצעירים ועם אלכסנדר מאייר שכולם מקווים שישאר בריא רוצה פרנקפורט להיות "וולפסבורג" של העונה הנוכחית.

  [​IMG]
  חביב בלאייד, אחרי משא ומתן קשוח עם שטרסבורג נחת בסופו של דבר בקומרץ ארינה .

  עם הצעירים המוכשרים, עם הבסיס הלא רע שקיים בקבוצה בראשותו של היווני הבין לאומי והקפטן יוהאניס אמנטידיס, פרנקפורט היא אחת הקבוצות הכי לא צפויות בבונדסליגה.

  התחזית שלנו
  "הצעירים הפראים " באמת נראים מוכשרים מתמיד, פרט לשחקנים שהוזכרו למעלה אפשר גם לציין את הצ'כי המוכשר מרטין פנין או את שתי הגרמנים הצעירים מרסל הלר או בנג'מין קולר. קבוצה שאף אחד לא ממש יכול לשנוא, לא מזיקה.
  ואכן זה אולי החיסרון של איינטרכט הקבוצה פשוט נחמדה יותר, לא מזיקה. אומנם במשחק נתון היא יכולה לעמוד שווה מול שווה עם באיירן אבל ברמה העקרונית פרנקפורט לא יכולה יותר מאשר משחק טוב פה ושם. קשה לנו לראות את פרנקפורט שוב בעשיריה הפותחת, יותר מזה אנחנו אף חוששים שהקבוצה הסימפטית של פונקל עלולה להידרדר למאבקי התחתית, שוב.

  [​IMG]
  פאטון טוסקי, הכישרון הגדול של פרנקפורט
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/08
 10. תומר22

  תומר22 Member

  הצטרף ב:
  ‏5/2/07
  הודעות:
  3,097
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ברונו לבאדיה מאמן את לברקוזן? טוב לדעת. אני זוכר אותו משחק בברמן, לא חשבתי שהוא עשה את המעבר לעמדת המאמן. נקווה בשבילו שרנאטו אוגוסטו יצדיק את הסכומים שהוציאו עליו. שחקן סופר מוכשר, אבל עבר מספר פציעות בשנתיים האחרונות שדי עיכבו אותו.

  פיתחתי חיבה לפרנקפורט בשנתיים האחרונות בגלל מרקוס פרול. רק שיחזיק מעמד בלי פציעות העונה. יש למישהו הסבר למה לעזאזל הם נתנו לקירגיאקוס ללכת? בלם טוב, לוחם וגם מבקיע הרבה שערים, אם אני זוכר נכון מהתקצירים. לא ברור לי.
   
 11. Rosner

  Rosner VFB 1893 מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏29/5/05
  הודעות:
  21,635
  לייקים שהתקבלו:
  300
  מין:
  זכר
  תומר, פרנקפורט לא שיחררה את קירגייקוס, יותר נכון השחקן עזב את הקבוצה בתום חוזהו, למרות שהקבוצה ניסתה לשכנע אותו להאריך את החוזה שלו.

  ומרקוס פרול שאתה כ"כ אוהב שוב נפצע לכמה חודשים טובים.
   
 12. Rosner

  Rosner VFB 1893 מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏29/5/05
  הודעות:
  21,635
  לייקים שהתקבלו:
  300
  מין:
  זכר
  ממשיכים עם הפרוייקט, היום שטוטגארט, המבורג, וולפסבורג

  [​IMG] המבורג

  גוייסו :

  ג'ונתן פיטרויפה (SC פרייבורג), העברה חופשית

  [​IMG]
  פיטרויפה, יכולות נפלאות בפרייבורג, האם יצליח תחת מרטין יול ?

  מירוסלב סאפטאנאק (המבורג U19)
  דניס אאוגו (SC פרייבורג), 1.300.000 יורו

  סיימו שירות :

  אנטון פוטסילו, דינאמו מינסק, חוזר מהשאלה
  מיסו בראקו, פ.צ קלן, העברה חופשית
  מריו פילינגר, האנזה רוסטוק, העברה חופשית
  ראובן הנינגס, פ.צ סט.פאולי, מושאל

  העונה שהייתה בHSH נורדבנק-ארנה : מסיימים עונה בינונית במקום ה-4

  אשתקד סיימה המבורג במקום הרביעי המכובד, לא מספק את הקבוצה, לא מספק את האוהדים. קבוצה ששיחקה בתחילת העונה כדורגל יפה, מהיר וטכני נעצרה בשל יכולות מינימליות במשחקי ההכרעה. המבורג לא הציגה כדורגל שנכנס לספרי ההיסטוריה של הקבוצה, לא הצליחה להגיע רחוק בגביע אופ''א לאחר שהודחה על ידי באייר לברקוזן בדרבי הגרמני. המבורג תרצה לשכוח את העונה אשתקד למרות המיקום המכובד. מאמן הקבוצה הוב סטיבנס הודיע באמצע העונה כי יעזוב בתום העונה את הקבוצה ורבים טוענים כי זה מה שפגע ביכולות הקבוצה שפתאום הפסיקה לשחק את הכדורגל שהציגה בתחילת העונה. כמו הוב סטיבנס, גם רפאל ואן דר ואארט שאמור להיות השחקן החשוב בקבוצה התעסק יותר מידי בנוגע לעתידו ולא התעסק בכדורגל.

  [​IMG]
  הוב סטיבנס ורפאל ואן דר ואארט, לא התעסקו בכדורגל אשתקד

  העונה שתהיה בHSH נורדבנק-ארנה : מאמן חדש, חיזוקים לא משמעותיים

  כגודל הציפיות כגודל האכזבות, אין החתמות של שחקנים ברמה הגבוהה באירופה, אין חידושים בנוגע לסגל אך יש מאמן חדש, מרטין יול מגיע לקווים של האצטדיון בהמבורג. רפאל ואן דר ואארט השחקן החשוב ביותר של הקבוצה והטוב ביותר של הקבוצה ככל הנראה יעזוב לריאל מדריד וישאר אחריו נעלים גדולות, אך בכל זאת, רפאל איכזב אשתקד וכל שחקן יכול להיכנס לנעליו כי כדורגל גדול הוא לא הציג בעונה אשתקד. הקבוצה התחזקה, בשני שחקנים שהגיעו מהליגה השנייה ללא כל ניסיון בבונדסליגה, שנייהם שיחקו יחדיו בפרייבורג, דניס אאוגו וג'ונתן פיטרויפה צעירים ומוכשרים אך חסרי ניסיון. עתידו של סורין גם לא ידוע בקבוצה. הכל נראה תקוע, מה יהיה בהמבורג העונה, אין לדעת.

  [​IMG]
  מרטין יול, האם יעשה מהפך בקבוצה החדשה ?

  התחזית שלנו

  המבורג, המבורג, המבורג, הקבוצה הכי לא צפוייה בכדורגל הגרמני. גם כאשר אין החתמת הקבוצה מסוגלת לשחק כדורגל מרהיב ומלהיב, אך השאלה הגדולה העונה האם תסתדר המבורג ללא VDV שככל הנראה מסיים את הקדנצייה שלו בהמבורג. המון דברים בהמבורג עומדים ולא זזים, אין חדש בנוגע לשחקנים חדשים האמורים להגיע, אולי יול סוגר את הסגל ? אולי זה מספיק ליול ? אי אפשר לדעת מה יהיה בהמבורג השנה, אך ללא צל של ספק קבוצת תחתית היא לא תהיה כמו שהייתה בזמנו של תומאס דול. המבורג חייבת להתחזק משמעותית על מנת להשתייך לצמרת של הבונדסליגה בעונה הקרובה חייבת לחזק במיוחד את הקישור והחוד.

  תודה ליוני (ראלף לאורן)
  -------

  [​IMG] VFB שטוטגארט

  גוייסו :

  דניאל ליובויה (VFL וולפסבורג), חוזר מהשאלה
  דוויד פיסוט (SC פדרבורן), חוזר מהשאלה
  גיאורגיס מאנדג'ק (קייזרסלאוטרן), חוזר מהשאלה
  יינס להאמן (ארסנל לונדון), העברה חופשית
  חאליד בולאורוז' (צ'לסי), 5 מיליון יורו

  [​IMG]
  להאמן חוזר לבונדסליגה, התחנה הבאה ואולי האחרונה, VFB שטוטגארט

  קלמנס ואלאך (RB ג'וניורס), העברה חופשית
  מרטין לאניג (גרויטר פורת'), 500.000 יורו
  יאן סימאק (קארל-זייס יינה), 800.000 יורו
  מנואל פישר (VFB שטוטגארט II)

  סיימו שירות :

  יוליאן שוסטר, SC פרייבורג, 150.000 יורו
  סרג'יו מרטין ראדו, VFL וולפסבורג, חוזר מהשאלה
  סילביו מייסנר, פרש
  פטר-אנדרה פרכטולד, פ.צ נירנברג, העברה חופשית
  אנטוניו דה-סילבה, קרלסרוהה, 900.000 יורו
  רפאל שפר, פ.צ נירנברג, 500.000 יורו
  דוויד פיסוט, VFB שטוטגארט II
  אנדראס באק, TSG הופנהיים, 3.200.000 יורו
  אלכסנדר פרנארוד, ברונדבי, 800.000 יורו

  העונה שהייתה בגוטלייב-דיימלר-שטדיון : לאחר אליפות, מאכזבת בליגה ובאירופה

  שטוטגארט התחילה את העונה אשתקד עם תואר האליפות ביד ועם ידיעה שהיא נכנסת למפעל בעל החשיבות הכי גבוהה באירופה, הצ'מפיונס ליג. מטרות הקבוצה לא צלחו העונה, הקבוצה שיחקה כדורגל חלש ומאוד איכזבה בליגה ובמיוחד בצ'מפיונס ליג כאשר לא הצליחה להעפיל לשלב הבא או להעפיל לגביע אופ''א, היא סיימה את מקומה בצ'מפיונס ליג במקום האחרון ללא כל הצלחה. בליגה שטוטגארט נכנעה לקבוצות קטנות, חלשות, אך מידי פעם גם נתנה משחקים יפים מאוד אך מעטים במספרם. בגביע הקבוצה משטוטגארט נכנעה במפתיע לסינדלרה של הגביע, קארל-זייס יינה. אחת הבעיות הגדולות הייתה בעמדת השוער, כאשר באמצע העונה נתן ארמין פה מאמן הקבוצה את אפודת השוער הראשונה לילד הצעיר סוון אולרייש לאחר היכולת הרעה של רפאל שפר.

  [​IMG]
  רפאל שפר, איכזב, ירד לספסל ועכשיו גם עוזב בחזרה לנירנברג, הביתה

  העונה שתהיה בגוטלייב-דיימלר-שטדיון : ללא לחץ, אבל בצמרת

  אשתקד VFB שטוטגארט החלה את העונה בתור אלופה, הלחץ היה כבד מאוד ושטוטגארט נכנעה לו מהר מאוד וכבר בחלק הראשון של העונה הראתה שטוטגארט שהיא לא מסוגלת לשחזר את ההישג המרשים שרשמה לעצמה בעונה החולפת. שטוטגארט מגיעה העונה בראש קצת יותר שקט, קצת יותר רגועה וכמובן החשוב מכל נטולת לחץ. בזמן שהתקשורת מרבה לדבר עם באיירן מינכן, שאלקה וורדר ברמן, עובדת שטוטגארט במלוא המרץ לקראת העונה הקרובה. שטוטגארט תתחיל את העונה באינטרטוטו ומשם תרצה להעפיל לגביע אופ''א ולרשום עונה טובה במפעל אירופאי לאחר הזוועה מאשתקד בצ'מפיונס ליג. לשטוטגארט שחקנים צעירים ומוכשרים לצד שחקנים מבוגרים ומנוסים שיכולים להניב את הפירות. אין ספק שמריו גומז השחקן שאיכזב ביורו האחרון הוא עמוד התווך של הקבוצה וללא עוררין הוא השחקן הכי מסוכן של הקבוצה.

  התחזית שלנו

  שטוטגארט, קבוצה נהדרת סגל שחקנים צעיר ומבוגר יחד, קבוצה שיכולה להתחרות על מיקום גבוה בבונדסליגה. אין ספק כי עם חזרתו של יינס להאמן לבונדסליגה ולשער של שטוטגארט ועם רכישתו של ההולנדי הבין לאומי חאליד בולארוז' מצ'לסי, קנתה שטוטגארט את אלמנט הביטחון שהיה חסר לה בחלק האחורי של המגרש. אליפות, קשה מאוד להאמין ששטוטגארט תצליח לשחזר את ההישג הנהדר שרשמה לפני שתי עונות ואילו השנה היא יכולה להיות גבוה בצמרת. שחקנים גדולים לא הגיעו, שחקנים גדולים לא עזבו, הסגל דומה מאוד לסגל מאשתקד אך אין ספק כי במידה ושטוטגארט תתחזק במקומות הנכונים היא יכולה להגיע להישג מרשים באירופה ואפילו בליגה.

  [​IMG]
  מריו גומז, האם גם העונה הוא יצליח לכבוש בצרורות ?

  תודה ליוני (ראלף לאורן)
  -------

  [​IMG] וולפסבורג

  גוייסו:
  קווין וולצה (בולטון), העברה חופשית
  מהיר סגליק (וופרטאל), 0.5 מיליון יורו
  אנדרה בארזאלי (פלארמו), 14 מיליון יורו
  רודריגו אוליברה דה סילבה אלווים (בלננש), העברה חופשית
  זווז'דן מסימוביץ' (נירנברג), 4 מיליון יורו
  כריסטיאן זקארדו (פלארמו), 7 מיליון יורו
  דניאל אדלונג ( גרוייטר פורט), העברה חופשית
  איזאק בואייקה (מיינץ05) חזר מהשאלה
  מריאן ראדו (שטוטגארט) חזר מהשאלה
  ולאד מונטיאנו (אוקזר), חזר מהשאלה

  סיימו שירות :
  סדריק מקייאדי, דואיסבורג, השאלה לעונה
  פטר ואן דר היידן, מיינץ, העברה חופשית
  פקונדו קווירוגה, בלי מועדון
  פבלו טיאם, פרש
  דניאל ליוביה, היה מושאל משטוטגארט

  העונה שהיתה: חלום שהתגשם
  שפליקס מגאת הגיע לעיר של פולקסוואגן הוא הצהיר שהוא רוצה לשחק עם וולפסבורג באירופה כמה שיותר מהר. מי האמין דאז שתוך כמה חודשים הוא יעמוד גם במילים שלו?
  מגאת הצעיד בצורה מעוררת השתהות את וולפסבורג למקום הרביעי שמחזור לפני הסיום הוא הבטיח את אירופה עם ניצחון מרשים 0-4 על האלופה היוצאת שטוטגארט.
  וולפסבורג אחרי עונה נהדרת מסיימת במקום הרביעי, הרבה בזכות מגאת, בעיקר זכור הרכש שלו בפגרת החורף שהביא את השוער השווצרי הבין לאומי דייגו בנגליו וייצב את ההגנה שלו.

  האופוריה חוגגת, המטרה הבאה ליגת האלופות!
  מי שחשב שמגאת סיים את המשימה שלו אחרי שהוביל את הזאבים שלו לאירופה טעה ובגדול!
  התוכניות של מגאת ויזיונריות, המטרה שלו לעשות מוולפסבורג שם מאיים באירופה. אכן נראה שמגאת יודע מה הוא אומר ולראיה הרכש המרשים שביצעה הקבוצה עד כה.
  שני שחקני נבחרת איטליה זקארדו ובארזאלי הצטרפו וחיזקו את ההגנה יחד עם הפורטוגזי המוכשר אלווים.

  [​IMG]
  כריסטיאן זקארדו מהליגה של אלופת העולם עד לפולקסוואגן ארינה של וולפסבורג

  מסימוביץ' הבוסני הנהדר של נירנברג נחת גם הוא בוולפסבורג ועם דניאל אדלונג, וולתה וסלגליק הביאה וולפסבורג 3 שחקנים מוכשרים מאד שיכולים בהחלט בעתיד לשדרג את הקבוצה.
  ואולי הדבר הכי חשוב וולפסבורג שמרה על השחקנים המובילים שלה. עם החיזוק להגנה נראה שוולפסבורג בעונה הקרובה יכולה אפילו להתקדם בטבלה ומי יודע אולי גם באירופה לדאוג להפתעות.

  התחזית שלנו
  וולפסבורג עד עכשיו השקיעה ברכש יותר מכל קבוצה אחרת בגרמניה וזה עוד לאחר עונה סנסציונאלית בסיומה הקבוצה חברה לחבורה המובילה בבונדסליגה.
  עם בנגאליו בשער, ריקארדו קוסטה, מרסל שפר ושאר החיזוקים בהגנה נראה שלוופסבורג יש את אחת ההגנות הטובות בליגה, אם לא הטובה שבהן.
  הקישור של וולפסבורג עם גנטנר, גו'שוע, מרסליניו ועם התוספות של מסימוביץ' ואדלונג נראה גם סולידי וההתקפה תמשיך להתבסס על גרפיטץ', דז'אקו ודז'גה שסלגליק מהווה אלטרניטיבה נוספת.
  על הנייר זה נראה לא רע בכלל, אבל סימפטום העונה שאחרי יכול לפגוע בקבוצה השאפתנית של מגאת מה עוד שמרסליניו משנה לשנה נראה פחות טוב ופחות יציב.
  ההרגשה שלנו שוופסבורג אומנם תהיה שוב בצמרת הבונדסליגה, אבל הפעם לא תשכיל לחדור לחמישיה הפותחת. באירופה השמיים הם הגבול אמר מגאת, האומנם?
  אנחנו בכל אופן נחזיק להם את האצבעות.

  [​IMG]
  פליקס מגאת חולם על הליגה של הגדולים ביותר
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/08
 13. Ampelmann

  Ampelmann Member

  הצטרף ב:
  ‏1/7/04
  הודעות:
  3,844
  לייקים שהתקבלו:
  0
  לא ידעתי לאן לדחוף את זה, אבל אני מניח שכאן המקום הנכון-
  המשחק בין הרטה לליברפול היה אחד העלובים שראיתי מזה הרבה זמן. נראה כמו משחק נוער, חסר יצירתיות, חסר הרפתקנות. ליברפול שיחקה עם ההרכב השני (למעט קראגהר ומסצ'רנו) והרטה פשוט לא שיחקה.
  מאוד מאכזב שככה נראתה הקבוצה הביתית לאור העובדה שכמעט כל הכרטיסים שהוצעו למכירה נרכשו ובאיצטדיון היו, לפי מספרים רשמיים, כמעט 52,000 איש.
   
 14. FC_Bayern

  FC_Bayern Member

  הצטרף ב:
  ‏7/4/08
  הודעות:
  1,305
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני חייב לציין שוולפסבורג מאותתת מאוד חזק כלפי מעלה. הקבוצה הזו נראית טובה מאוד- מההגנה המחוזקת ועד אחרון החלוצים. אם אני נותן הימור, הקבוצה הזו מגיעה השנה למקומות 3-4. כל הכבוד למגאת' שמוכיח לנו שהוא יודע לעבוד.
   
 15. אוהד נבחרת גרמניה

  אוהד נבחרת גרמניה Member

  הצטרף ב:
  ‏22/6/07
  הודעות:
  88
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ללא ספק בכלל וולפסבורג תיהיה הסוס השחור.הרעב האדיר שאופף את המועדון.החיזוק המצויין.התחרות הבריאה.ומעל כולם המאמן מספר 1 פליקס מאגת.יש להם אופציות רבות משונות ומגוונות.מאגת יכול להשתמש בשחקני העונה החולפת .ולשלב את החדשים בהדרגה ללא פגיע באיכות.
  39 שחקנים בסגל כך לפי האתר של קיקר.נכון זה הרבה מידיי אבל מתאים למאגת כמו כפפה.צריך להודות על האמת הבולי אהובתי לא מתברכת בשחקנים מהשורה הראשונה אולי למעט באיירן.אני לא רואה למשל במה עולה שאלקה למשל מוולפסבורג?או לברקוזן.וולפסבוג כרגע בהתלהבות המועדון בפריחה.ואירופה תשדרג בעיקר בגלל הסגל הענק.אני רואה שתי קבוצות נלחמות עם וולפסבורג העונה על המקום השני.ברמן ושטוטגארט.שהמשותף להם [כמו וולפסבורג]מאמנים עם ניסיון ומשמעת.יציבות בעמדת המאמן.ורדר ברמן של שאף.שטוטגארט של פה.או וולפסבורג של מאגת אחת מהן תסיים שניה בטבלה.והן טובות יותר ועם אופציות טובות ומגוונות יותר משאלקה ולברקוזן.ובעיקר בעמדת המאמן מאגת.שאף.פה.עדיפים ובעלי ניסיון עדיף בבןלי מאשר רוטן.ולאבדיה
  לסיכום יש את באיירן.
  וולפסבורג.ברמן.שטוטגארט.
  שאלקה.לברקוזן.
  המבורג.דורטמונד[מאמן נהדר].הנובר[סוס שחור חיזוק מצוין].
  הבטן-הרטה.פרנקפורט.וגם בוכום.
  כל השאר תחתית.ומאבקים קשים.
  קרלסרואה.וגלאדבאך קצת מעל היתר.אבל קלן.הופנהיים.קוטבוס.בילפלד ילחמו על החיים.
  שמצבה של בילפלד הגרוע ביותר על הנייר.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!