פרויקט הפתיחה לעונת 2009/2010 של הסרייה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/8/09.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

השקעה מדהימה, חברים!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Becks Member

יופי של פרויקט. כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פרוייקט נהדר, יוצא לי לקרוא קצת כל פעם ובינתיים אני נהנה מהכל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחכה כבר לסיקורים של מחר, שאפו!!
    הפורום הטוב ביותר באייסוקר עם המנהלים הטובים ביותר באייסוקר.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום השביעי ואחרון של פרויקט הפתיחה:
    הסגנית - יובנטוס, האלופה - אינטר, ארגנטינאים באיטליה - סיפור אהבה

תם והושלם לו פרויקט הפתיחה לעונת 2009/2010. אני רוצה להודות ליואב (cazzo), יניב (Nesta), עמרי (Bianconeri), לואי (Chievo), קובי (Koby Romanista), אנדריי (Agent Orange), אליאס (sixtobastia), עידן (idans10) ואור (saviola) על תרומתם לסיקורים השונים.

העונה הקרובה הולכת לחתום את אחד העשורים הקשים שידע הכדורגל האיטלקי. מקרי אלימות קשים, פרשת שחיתות שפוצצה ללא מעט מאיתנו את האידיליה, שיא שלילי של ממוצע הצופים, מספר שנים קשות של הישגים נמוכים במפעלים האירופיים ועוד. למרות הכל, את העשור הזה אנחנו חותמים כשיש ברשותנו שק קטן שכולל זכייה במונדיאל, 2 זכיות איטלקיות בליגת האלופות ו-2 זכיות באליפות אירופה עד גיל 21. לא רע...

לא מעט הסכימו להשתתף בפרויקט הזה ולתרום לו, מהסיבה הפשוטה שאנחנו נהנים מזה. אנחנו נהנים לכתוב ולבטא את הרגשות שלנו כלפי הקבוצה שאנחנו אוהדים והכדורגל שאנחנו אוהבים. רבים מסתכלים על הכדורגל האיטלקי בעין עקומה, הודות לסטיגמות שצמחו עליה עם השנים - חלקן נכונות וחלקן לא. אנחנו, המעריצים של הליגה, מנסים לכבות את האש שיוצרות הסטיגמות השיקריות, תוך כדי תקווה שינטשו את הכדורגל שלנו כל הסטיגמות שכוללות מעט מן האמת.
    הפרויקט הזה אמור להעניק מבט על הקבוצות שמרכיבות את הליגה האיטלקית. אלו שאוהבים יכולים לקרוא בהנאה את המידע שהונח להם כאן ולהזדהות עם הפיסקה או סיקור שמדבר על האליל/קבוצה שלהם. לאלו ששונאים, או סתם לא מכירים, יש הזדמנות לקרוא, ללמוד, ולהבין שבסופו של דבר, לא רק שהליגה הזאת לא כל-כך "נוראית", היא גם די נחמדה כשלומדים להכיר אותה.

האיטלקים חולים על כדורגל. לפני שבועיים נשבר עוד שיא בגובה הסכום ששולם על-ידי רשתות סקיי ומדיהסט על מנת לרכוש את זכויות השידור של הליגה. אנחנו נכנסים לעונה שלישית ברציפות שבה ממוצע הצופים במגרשים עומד לעלות. העובדים במפעלי יצור הכישרונות המקומיים נדרשים להשלים שעות נוספות כדי לעמוד בעומס. הכישרונות הצעירים הגדולים בעולם מגיעים לאיטליה במטרה ללמוד, להתפתח ולככב. נבחרות וקבוצות זרות ממשיכות להציע סכומי עתק למאמנים איטלקים בניסיון לשכנעם להגיע למדינה שלהם וללמד אותם איך לשחק כדורגל כמו שצריך.
    מבט מהיר בהיסטוריה של כל טורניר בינלאומי רשמי, יצביע על כך שזוכות איטלקיות תמיד מופיעות בין הראשונות. היינו פה מההתחלה ותמיד נישאר פה כדי לאיים. לפעמים האיומים מוצלחים, לפעמים פחות. כשהם מוצלחים, נחלק מחמאות לאחראים על כך וננתח את הסיבות להצלחה. כשהם לא, ננסה לאבחן איפה התחיל הכישלון ומה יש לשנות כדי למנוע חזרה שלו. זאת המטרה של הפורום האיטלקי.

איכות היא מילה חשובה מאוד בפורום הזה. אנחנו מצפים מכל הכותבים - מהותיקים ועד לחדשים ביותר שהצטרפו הקיץ - לנסות ולשמור על איכות הודעות גבוהה בעת השתתפותם בדיונים השונים. יש כאן נושאים שמוקדשים לכל אגף ופינה בכדורגל האיטלקי. תשמרו על סדר ותביעו דעות בדיונים הרלוונטיים. נסו להמנע משאלות סתמיות - קראו מספר הודעות אחורה בדיון כדי לוודא שהתשובה לא נענתה כבר על-ידי אחד הכותבים השונים. רק אחרי שלא מצאתם תשובה לתהייה שלכם, תשאלו.
    הכי חשוב: תהנו. כולנו כאן כדי לקרוא ולדבר על הכדורגל שמבחינתנו תמיד יהיה הטוב בעולם.

עונת 2009/2010 יוצאת לדרך...

:aaa15: :aaa15: :aaa15:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/09
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריד את הכבוע בפני כל אחד שלקח חלק. תודה!

:aaa15:

7. yonmu Member

פרויקט מדהים. פשוט כל הכבוד.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תודה לכל הכותבים שעזרו ותרמו ועמלו למען הפרוייקט המסורתי החשוב הזה. מקווים שנהנתם ושתפיצו את הבשורה בכל חור ברשת על מנת להעלות את המודעות.

דיון המחזור הראשון ייפתח מחר בערב. עד אז שתהיה לנו עונה נהדרת! :aaa15:

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי אייי איי וואללה לא מאמין שכתבתי את כל זה על אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בכל מקרה, אני מוריד את הקובע בפני המנהלים וכל המשתמשים שלקחו חלק בהכנת הפרוייקט הענק הזה, אני מקווה שתהיה לנו עונה נהדרת והקאלצ'יו יחזור למקומו הטבעי!

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה עצומה היא ליותם עצמו(Nereo rocco) על הניהול המדהים של הפרוייקט הזה,על הסדר והארגון שלנו אף פעם לא היה לפניו,ובכלל על ההשקעה העצומה,דברים שאתם לא רואים פה ורואים רק מאחורי הקלעים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/09
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עוד מישהו חושב שג'נואה תפשל בסופו של דבר?

ההייפ סביב הקבוצה הזו מטורף ובניית הציפיות סביבה גדול עקב הרכש האיכותי שביצעה ועל סמך ההופעות מהעונה הקודמת אבל יש לי הרגשה שעוד מדובר בבלון שהתנפח יתר על המידה, פרציוזי עצמו התבטא בצורה לא ספורטיבית במיוחד אחרי ההגרלה בליגת אירופה כאילו הקבוצה שלו גדולה ברמות וזה מראה על התנשאות, הייתי מצפה ממעט יותר ענווה מהאיש. אם יש משהו שיכול להרוס את התזה שלי היא בעיקר ההגנה של ג'נואה הכל איטלקית על סף המשובח. מאוד כשרונית והיא זו שעליה תקום ותיפול העונה של ג'נואה.

אני חושב שהשנה יותר משנה שעברה שאז התחרו על המקום הרביעי שלוש קבוצות, הפעם על מקומות שלוש וארבע יתחרו נאפולי, מילאן, רומא, פיורנטינה, ג'נואה, פאלרמו וגם לא הייתי פוסל את אודינזה. על פניו הסקודטו יהיה מירוץ של שני סוסים מה שישאיר את העניין למירוץ על שני המקומות הללו ואם הציפיות יצדיקו אז הולך להיות מאוד מעניין בגזרת האלופות.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח למה אתם מוציאים את מילאן כלכך מהר מהמרוץ לאליפות? כולכם עוד תבדו לדעתי מילאן לדעתי במקרה הכי גרוע תסיים שלישית,נראה כאילו אתם בעצמכם שכחתם במי מדובר,הלו? מילאן זה לא פאלרמו.הקרב לטעמי הוא רק על המקום הרביעי,וגם שם אני חושב שלא כל השמות שנתת רלוונטים,אם כל הכבוד לפאלרמו,היו לה קבוצות מבטיחות לא מעט פעמים,גם לליגה האירופאית לא בטוח שיגיעו,פיורנטינה ג'נואה ורומא,ככה אני רואה את הקרב על המקום הרביעי,גם נאפולי אולי יכולה להפתיע אבל לא יותר מזה

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

רשמתי שמדובר בכל זאת בציפיות נוכח הרכש והפוטנציאל וכמובן שיש משהו בדברים שלך ועדיין, אני מרשה לעצמי לחלום על מאבק כוללני שכזה בצמרת. פתאום מתעורר החשק מחדשhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

בתור אופטימיסט חסר תקנה, אני מהמר על כך שמילאן תפתיע את כולם והעובדה שמבטלים את סיכוייה רק תתרום לה. בלי להתחשב בתקוות שלי בתור אוהד, זה פשוט לא הגיוני להכריז שמילאן יצאה מהמרוץ לאליפות מבלי לראות אותה במשחק רשמי אחד. אם יווצר חיבור בין המאמן לשחקנים (במיוחד אלה שנמצאים בסימן שאלה), מילאן תוכל לבנות על בסיס טוב בהרבה לעומת העונה שעברה. עם סגל מלא בשחקני מפתח פצועים לתקופות של חצי שנה בממוצע ומאמן שכבר לא מצליח להחדיר את המוטיבציה הנכונה, הקבוצה הצליחה להראות סטטיסטיקה די טובה, אבל עם צירופם של שחקני חיזוק (ומבחינתי נסטה, בוריילו וגאטוזו בריאים וכשירים הם גם חיזוק לעומת העונה שעברה), יש למילאן פוטנציאל ענק וזה רק תלוי בלאונרדו איך הוא ממצה אותו.