פרוייקט פתיחת עונה בליגת העל - והפעם נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏11/8/06.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה עשתה השנה הרבה שינויים, יותר מדי אפילו. שאני מסתכל היום על הקבוצה, חוץ ממספר קטן של שחקנים, אני לא מוצא מישהו להזדהות איתו כפי שהיה לי בשנה שעברה.
    עזבו אותנו המון שחקנים חשובים כמו פפי קימוטו, אבי פרץ, דקל קינן, אבל השניים הכי משמעותיים והכי מרכזיים הם אלן מסודי ואיברהים ע'בדול ראזאק. אם השניים האלה היו נשארים והיינו מתחזקים בהגנה, כפי שבאמת התחזקנו, לא הייתי מתבייש להצהיר שמכבי נתניה השנה רצה לאליפות, אבל הם לא כאן והשניים האלה הם בעצם אלה שעשו את כל ההבדל ממכבי נתניה שנלחמת על החיים שלה כדי להישאר בליגה לבין מכבי נתניה שמסיימת במקום השביעי ועוד קצת מאוכזבת, כי היא הרגישה שהיא יכולה להשיג את המקום הרביעי.

השחקנים שהגיעו למכבי נתניה הם באמת שחקנים ראויים, לפחות רובם. מבחינה הגנתית מכבי נתניה שדרגה את עצמה פלאים.
    שוער: לירן שטראובר הוא שוער בכיר מאבי פרץ.
    בלמים: לואיס מארין ורבי סטרול הם צמד בלמים טוב יותר מאשר גולן חרמון ודקל קינן. ואסור לשכוח שהעונה יש למכבי נתניה את האפשרות להעלות את גולן חרמון מהספסל.
    מגן ימיני: גם אורי אוזן וגם אבישי ז'אנו הם מגינים שעדיפים על עופר טלקר.
    בגן שמאלי: דדי בן דיין הוא מגן טוב מחמודי בריק.
    גם בעמדת הקישור האחורי אני חושב שמכבי נתניה התחזקה, כי מזואה אנסומבו טוב מול בנין. הייתי נורא מעדיף שהשניים האלה ישחקו יחד, אבל אז יכול להיות שהפריצה של אמיר טגה הייתה נתקעת, ולדעתי אסור לבנות על שחקן מבוגר שאפשר לבנות על על שחקן צעיר וכשרוני שהוא גם שחקן בית של הקבוצה.

ההגנה ללא ספק השתפרה, אבל על ההתקפה אי אפשר להגיד את אותו הדבר, לפחות לא בשלב הזה. החור שאיברהים ע'בדול ראזאק ואלן מסודי השאירו הוא גדול מדי וצריך לקרות נס במכבי נתניה כדי שההתקפה תשתפשף כמו שהיא הייתה בשנה שעברה בהנהגתם. אדריאן פיטו יהיה חייב לסיים את העונה עם מספר רב של בישולים וגם לשאוף לכבוש כמה שיותר שערים. איתי שכטר ואוקוצ'ה הם שני שחקנים שמוצפים בכשרון, אבל די מפחיד אותי שהם יקרסו תחת הלחץ שיהיה השנה על מכבי נתניה. כאן אופיר חיים יכול להועיל למכבי נתניה, על אף שהוא הרבה מעבר לשיא, בכך שהוא ידע לספק את הסחורה שידרש ממנו.
    כרגע מכבי נתניה בוחנת קשר מקוסטה ריקה, אני מקווה מאוד שהוא ירשים ואז תמונת הקישור תושלם, כשעל הספסל יחכו שחקנים כמו: ערן לוי, דלה ימפולסקי ואסי וסיהון.

מכבי נתניה תהיה השנה קבוצה מאורגנת, פחות משנה לי אם התקפית או הגנתית, העיקר שיהיה כדורגל חכם.

2. ReL Member

שחקנים באים והולכים , אני בסגל הזה מוצא 2 שחקנים שאני מזדהה איתם: גולן חרמון ואיתי שכטר .

צריך לראות כל משחק את איתי שכטר , איך הוא מתחבר לקהל ובכל רגע מנסה לעורר אותו , הנשיקה לסמל אחרי הגול מול חיפה קנתה אותנו , והופ יש שחקן להזדהות איתו. כמה טוב שאין אשר אלון שימכור אותו לחיפה בסוף העונה .

3. שירו'ש-מכבי נתניה;] Member

נתנייתים, מעניין שאף אחד לא הזכיר את זה- אבל הדבר הראשון שאנחנו הולכים להנות ממנו העונה זה= נגמרה שיטת הכדורים הארוכים ! לא יודעת מה איתכם אבל זה היה דבר שמאוד הציק לי אצל נתניה של עטר.
    במשחקי גביע הטוטו, בקושי ראיתי אם בכלל כדורים ארוכים שמדלגים על הקישור.
    בכללי?
    שחקנים כמו שיש לנו עכשיו בחיים לא היו נוחתים אצלנו בתקופת הכישלון, ככה שאני אישית מרוצה מהסגל העונה, במיוחד עכשיו שמרין נחת, וחסר לנו את גזל, שכנראה יחתום.. ועוד איזה חלוץ תותח ואנחנו סגורים.
    נכון שצוות כמו מסודי וראזאק לא יהיה לנו, אבל אני מאמינה ששכטר הצעיר ופיטו ינסו ויצליחו לכפות על האובדן.
    תחזית שלי? עונה עם לא מעט הפתעות וגילויי כשרונות, נסיים? מקומות 4-5.
    מה נשאר עוד להגיד, שיהיה בהצלחה נתניה שלי ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. Juanito Member

:aaarofl: :aaagath:

טוב ברקוביץ' מביא צרות והוא הביא אליכם מדליפים צעקן ואת האח של...
    עונה טובה או לא שטראובר מוריד את ההגנה בכמה רמות ,אבי פרץ שוער מעולה שנתן עונה טובה גם כן לא ברור לי איך הוא הגיע לאשקלון.

רכש מסיבי אף פעם לא טוב יאמר היה צריך לעשות כמו גאידמק- להחליף איפה שצריך ולבנות לאט וביסודיות ולא להיות כמו ילד בתר לקופה לסופר שלוקח מה שהוא רוצה על הדרך.

תסריט שבו נתניה מקום 2 נראה רחוק ואפל למיליארד שחקנים שלכם לא יהיה מספיק זמן להתבשל להתרגל ולהתחבר.
    ואיפה בדיוק הנוער שלכם בתמונה שנה הבאה אני חושב שאין שחקן בית חוץ מאוזן?

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/06
  5. dsvetoy Member

יש אוזן וסיהון ימפולסקי ואייר זביטי בן מוחא ואולי גם גזל!

6. אייל ברקוביץ' Member

נתניה תהיה הסימן שאלה הכי גדול של הליגה אחרי שהחליפה בערך את כל הסגל היא צריכה להוכיח את עצמה לדעתי יאמר עשה טעות שהעיף את ברקוביץ' אבל בכל מקרה נתניה חייבת לסיים בחלק העליון של הטבלה.
    קשה לדעת איך תראה נתניה השנה היא עשתה טעות גדולה שהחליפה את כל הסגל במקום להעיף כמה שחקנים היא העיפה בערך 20 נתניה שנה שעברה הייתה קבוצה סימפטית שרק הייתה צריכה חיזוק קטן כדי להפוך לקבוצת צמרת ובמקום זה כמעט כל הסגל הוחלף.אבל לזכותו של ברקוביץ' יאמר שהוא רצה שהכוכבים של נתניה בעונה שעברה קינן,מסודי,ראזק ישארו.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא היה רוצה שאיברהים ע'בדול ראזאק ישאר, הוא לא היה מציע לו סכום עלוב ומבזה של 2,000 דולר לחודש. השחקן שחתום על העלייה של מכבי נתניה לפני שנתיים ועל ההישארות שלה בליגה לפני שנה יחד עם עוד שחקן. בהתחלה חשבתי שאייל ברקוביץ' טוב למכבי נתניה, למרות שהוא כל הזמן רק חיפש איך לקדם את החברים שלו. אחרי שהתפרסם הראיון עם איברהים ע'בדול ראזאק הוא עלה לי על העצבים ואפילו אחרון האוהדים של מכבי נתניה שונא אותו ומברך על העזיבה שלו.

8. אייל ברקוביץ' Member

זה היה בגלל שראזאק היה פצוע!

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל אייל בתור שחקן כעס על מכבי חיפה ועל קבוצות אחרות שלא נתנו לו כבוד,רזאק הוא שחקן שתרם
    ועשה המון בשביל נתניה ואייל לא בדיוק נתן לו כבוד-אם ברקו-ביץ' לא נותן כבוד לאחרים אחרי זה שלא
    יבכה שלנו נתנו/יתנו לו כבוד.

10. אייל ברקוביץ' Member

למי אייל לא נתן כבוד אתם מדברים שטויות ראזאק שחקן מצוין מה אתם חושבים שברקוביץ' לא רצה להשארי אותו הוא רוצה להפוך את נתניה לקבוצה יותר טובה לא יותר גרועה

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בגלל שהוא היה פצוע הוא הציע לו חוזה עלוב רק בכדי להגיד שהוא הציע לו חוזה אז זה לא לתת כבוד.
    למי הוא לא נתן כבוד?להתחיל או שפשוט תחזור לדיון שביתרי מלידה פתח ותראה לכמה אנשים הוא לא נתן
    כבוד...

12. אייל ברקוביץ' Member

איזה דיון?

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עבר סדרת טיפולים בגאנה ואומר שהוא עכשיו יכול לשחק, הוא גם אמר שזה ממש לא נכון שהוא עבר טיפולים אצל מכשפים ושזה המצאה של עיתונאים. אייל ברקוביץ' מתאכזר לכל שחקני הבית של מכבי נתניה ולכל מי שהקהל של מכבי נתניה אוהב. לאחר שאני הייתי מחסידיו (ואתה בטח תוכל לראות את זה במספר הודעות שלי באשכול שעוסק במכבי נתניה), אני עכשיו האחרון שרוצה שהוא יחזור למכבי נתניה והראשון שרוצה להגיד לו בפרצוף מה אני חושב עליו.

14. אייל ברקוביץ' Member

שטויות ברקוביץ' לא היחיד שקובע וחוץ מזה מה לעשות שרוב שחקני הבית של נתניה לא שחקנים טובים וממתי ראזאק שחקן בית של נתניה??

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/06
  15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זוכר מה השם שלו,הדיון שהביאו את כל מי שהסתכסך עם הכלבה.
    מספיק בזה שהוא לא נתן כבוד לאוהדים של חיפה ולא לשחר,באמת שברקו-ביץ' הוא לא בדיוק איש שנותן
    כבוד לכולם.