פרוייקט פתיחת עונה בליגת העל - והפעם בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏8/8/06.

1. אלסנדרו דל פיירו Member

אויש הקבוצה שלי.
    ניתוח שלי לעונה הבאה:
    על הנייר אולי כולם רואים שנחלשנו,אבל בגדול לא.
    עדין רוב הסגל נשאר אמנם ביטון עזב אבל ליאור אסולין הגיעה פה דמאיו ומגן שיחקו אותה חתימה טובה.
    רוני גפני עזב לכסף הגדול של גאיידמק. זה בסדר משחק 1-2 לא טוב שלו והוא אצלנו שוב.- הקהל של ביתר יבלע אותו אם הוא יעשה טעות והוא עושה הרבה. הבאנו את יניב בסון בעמדה הזו נחלשנו.
    ניצן כנראה יעשה הסבה ליאיר אזולאי לעמדת המגן יאיר אזולאי יצטרך למלא את המשבצת של גפני שללא ספק עשה עבודה טובה בבני יהודה.

ארנסט אטצ'י וגמאן עזבו ובמקומם בני יהודה הביאו את אלירן אלקיים ולוצ'יץ' שעד כה מראה יכולת חלשה.
    לבינתיים הוא צריך זמן להתאקלם בעוד חודש אולי ישתפר אם לא הביתה. אני לא מרוצה מההחתמה הזו
    מהתחלה היא נראתה לי תמוהה..

יש לנו זרים שלא נופלים מאף קבוצה בארץ... :
    קובאצ'יץ' - בטורינה - לוקמן - אניימה - לוצ'יץ'.
    שהגדול מבחינתי הוא ללא ספק אניימה השוער מספר אחד בישראל ואני רוצה לראות שמישהו פה יחלוק על דעתי. כי אני יצחק עליו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    השלד העיקרי נשאר עובד בלדוט ביטון אלול אזולאי ואברבנל.
    להוסיף לזה את הצעירים עזוז דג'אני ועטר (במידה והחמור הזה יפסיק לעשות שטויות כי הפוטנציאל שלו אדיר !)
    האס שלי לעונה הקרובה שכנראה שהשנה יקבל דקות משחק ובעזרת ה' מגיע לו גם לפרוץ זה לזלאטן הקטן ברק בדש. שחקן שלא מדבר הרבה רק במגרש באמת שחקן שנותן את הנשמה ומתאמץ רואים את זה עליו.
    (כמובן מי שמגיע לאימונים חחח) השנה אני מקווה שגם הוא ביחד עם דג'אני יפרצו השנה קדימה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הגעתי לדובדבן שבקצפת - ניצן שירזי
    מאז שהגיע באמת לא הרבה אנשים מהתקווה קיבלו התקפי לב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בני יהודה משחקת כדורגל בני יהודה נוצצת (מבחינתי) בני יהודה חיה את המשחק כמו שאומרים
    הסגל בסדר יחסית.אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה ושמח שהוא נשאר בבני יהודה
    לא מדבר הרבה, לא משתחצן, מרבה לחייך עם השחקנים נותן להם הרגשה שהם לא באים לעבוד
    אלא באים להנות ותמיד הוא יודע מתי לעשות סטופ וליהיות רציני איתם זה מה שחשוב.
    כולם אצלו ממושמעים ולא עושים שטויות. אני מקווה שאני לא פותח עין הרע אבל באמת מגיע לו
    כל הכבוד הביא קבוצת מרוסקת לרסיסים והצעיד אותה בגאווה לצמרת של הכדורגל הישראלי.
    הוא עוד יגיע רחוק. ולאן שלא יילך אני יהיה שמח בשבילו.

בנוגע לחזי מגן ודמאיו (תמיד שאני כבר מגיע אליהם אין לי כוח לרשום)
    תמשיכו ככה כמו שאתם. אתם עושים עבודה נפלאה ושקטה
    הקבוצה שלי מנוהלת טוב ובני יהודה משפחה אחת גדולה!
    (רק קצת לשחרר טיפה את הכיס לא יקרה כלום. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    בני יהודה באירופה גם בזכותכם תודה רבה לכם!

בגדול איך שאני רואה את השנה הזו בני יהודה לא נחלשה בני יהודה תמשיך ליהיות בצמרת
    היא מנוהלת טוב מאמן מצויין שחקנים טובים אני לפחות מרגיש שניצן מצעיד קבוצה טובה השנה שתיתן לפעמים גם הצגות במגרש.
    עכשיו אחרי כל מה שרשמתי שרק ייתנו לי ללכת בגאווה השנה ברחוב.
    שיהיה לנו בהצלחה וכמובן לכל הליגה שלא תיהיה משעממת.

2. Raulito Madridista

בני יהודה אכן עשתה עבודה טובה שהשאירה בקבוצה את שאר שחקני המפתח, פרט לגפני שלא היה נשאר בחיים עם הכסף שהוא מקבל וגם זו בית"ר ירושלים, ומשה ביטון. אלי ביטון היה נפלא שנה שעברה בתור מחליף, היו לו שמונה שערים ועשרה בישולים, טוב מאוד שבני יהודה השאירה אותו אצלה, הוא, אסולין, בטורינה בתקווה שלא ייפצע ועובד יכולים ליצור קבוצה מעניינת מאוד.

בני יהודה לא תשתדרג מהשנה שעברה כיוון שהבטן של הליגה נהיית קשה יותר, פרט למכבי חיפה ובית"ר ירושלים, כל הקבוצות פחות או יותר באותה רמה להוציא את עמידר, פ"ת שאני צופה להם עונה זוועתית, והרצליה.

מועדון ספורט אשדוד, מכבי נתניה, מכבי פ"ת, מכבי ת"א, אלו קבוצות שיכולות לנצח את בני יהודה בכל רגע נתון.

אני גם מאלה שמחזיקים מניצן שירזי. מאמן שחיי את המשחק. אני זוכר שהוא בכה בגמר הגביע בשנה שעברה. אני מאחל לבני יהודה עונה נהדרת.

אני לא בטוח שההגנה של הקבוצה התחזקה. גמאן בשיאו היה אחד הבלמים הטובים בישראל, הוא חתום על העונה הטובה של בני יהודה ב04\2003(או חצי עונה ראשון). אלקיים הוא חיזוק לא רע, חבל שהיא לא יכולה לחזק את עצמה גם באריק בנאדו.

לא דיברתי על אסי בלדוט, הוא יהיה שחקן יותר משמעותי בקבוצה והוא גם הקפטן, הוא שחקן מאוד כישרוני ובבני יהודה מקווים שייראו ממנו יותר בשנה הבאה.

אצל ניצן שירזי כולם משקיעים, ראובן עובד שהיה עצלן ושחקן שלא אכפת לו מכלום, נותן את הלב ויורד לגליצ'ים. אני לא התרשמתי מבדש יותר מדיי. הוא טיפה מהיר ויש לו משחק ראש, לא יותר מזה. למרות שבהפועל הוא נתן 2-3 שערים שהביאו לקבוצה נקודות ואני מאחל לו בהצלחה. בכל מקרה, טכניקה גדולה אין לו.

3. burning soil Member

עונה ראשונה באירופה לקבוצה כמו בני יהודה לא עושה טוב, ראו בני סכנין ומ.ס אשדוד..

תהיה לבני יהודה עונה קשה.

4. MHFC Member

לדעתי בני יהודה יכולה להפתיע העונה ולסיים במקום אפילו יותר גבוה מהעונה החולפת, יש לה סגל טוב מאוד, פחות נוצץ משל מכבי חיפה ושל ביתר ירושלים, אבל שחקנים שראינו אותם משחקים אשתקד והתרשמנו מהם לעומת זאת לביתר, יש המון שחקנים חדשים ויקח זמן עד שהקבוצה תתחבר וכך גם לגבי מכבי חיפה למרות שלא היו המון שינוים בהרכב עצמו.

אם אני לא טועה גם למכבי פ"ת היתה עונה ראשונה באירופה והיא הצליחה להגיע לשלב הבתים בגביע אופ"א, למרות ששם היא לא הצליחה להראות את היכולת הטובה שלה מהמוקדמות.

מה שבי יהודה צריכה לעשות זה להביא חלוץ נוסף, אודי עזב להפועל ת"א וביטון עזב למכבי ת"א ומי שהגיע זהו ליאור אסולין, שזה רכש מעולה לבני יהודה, אבל במידה והוא נפצע ואני מקווה שלא, מי יחליף אותו בדיוק ויכול לספק את הסחורה במידה שהוא סיפק?אף אחד לכן בני יהודה חייבת לחפש במהרה חלוץ נוסף, כי שתי חלוצים חשובים עזבו אותה.

בני יהודה תהיה מרוצה מהעונה שלה אם היא תסיים במוקמות 2-5, מעבר לזה היא תהיה מאוכזבת, כי יש לה את השחקנים המתאימים כדי להיאבק בצמרת ואני לא רואה מצב שזה לא קורה.

5. יוגב אסולין Guest

בני יהודה לטעמי היא קבוצת "מדד" יש לה קבוצה שמייצג בעצם את רמת הכדורגל בכל הליגה. כאשר הליגה איכותית וטובה בני יהודה לא יכולה הלתחרות ומוצאת את עצמה בתחת, בעונות שבהם הליגה לא תחרותית ולא איכותית בני יהודה מסוגלת לאיים על אחד מ-3 המקומות הראשונים. וככה אני צופה שיהיה גם השנה.

בסופו של דבר אין ספק כי מכבי ת"א, מכבי חיפה, בית"ר י-ם, הפועל ת"א.. הרבה יותר טובות מבני יהודה וישנם עוד קבוצות שבמידה והכל יתחבר אמורות לדלג על בני יהודה ללא קושי, אבל מצד שני שחקני בני יהודה ידועים בלחימה שלהם ב100 אחוז מהיכולת שלהם כמעט בכל משחק. ולכן קבוצה אשר לא תעמוד בציפיות ותציג יכולת ירודה זה התבטא ע"י טיפוס של בני יהודה למקומות יותר גבוהים.

6. אלסנדרו דל פיירו Member

לוצי'ץ כנראה ישוחרר אמרתי לכם..
    קובה אין מצב ישחררו אותו הוא אונם לא גוסטבו בוקולי 2 אבל נלחם ושחקן נשמה..