פרוייקט פתיחת עונה בליגת העל- הרצליה היא הבאה בתור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏5/8/06.

1. Raulito Madridista

הרבה מה להגיד על הרצליה אין לי , את הקבוצה אני לא מכיר לעומק אבל הבנתי שהיא שלטה שנה שעברה בליגה הלאומית ומהתחלה היה ידוע שהיא תעלה לליגת העל, היא נראתה הכי מחוברת.

בכל אופן, שיימן הזיק לקבוצה עם הריב עם פרדי דוד, אבל עטר מאמן לא רע בכלל. הסגל של הרצליה לא מספיק חזק לשרוד בליגה בכל אופן, לא משנה מי ייאמן אותה. היא הקבוצה החלשה בליגה בייחד עם הכח עמידר רמת גן והפועל פ"ת, למרות הניצחון על מכבי ת"א והמשחק הלא רע אמש.

כפיר אדרי נחשב לפיספוס מסויים בכדורגל הישראלי, הוא שחקן ממש לא יעיל למרות שטכניקה יש לו. בכל מקרה, אחרי עונת אחת הוא עזב את הפועל והיה בינוני בה, ואחרי זה לא ראו אותו ביכולת טובה. מעניים אם עטר יצליח להפיק ממנו את המיטב. קימוטו מנתניה זה חיזוק טוב, חלוץ לא רע בכלל.

לפי המשחק בגביע הטוטו ניתן לראות את החורים בהגנה. אליאסו מהקישור הציג יכולת טובה. אם אסולין היה בהרצליה זה היה משתדרג מאוד את הקבוצה, הוא חלוץ של עשרה שערים מינימום בליגה וזה יכול להביא הרבה נקודות לקבוצה.

שלומי טולדו ייצטרך לעשות קפיצת מדרגה.

אם הרצליה תרד אני מקווה לפחות שהיא תציג מספר משחקנים יפים והקהל שלה ייהנה מדיי פעם.

לא ראינו את הקבוצה הזו בליגת העל מאז 00\1999 שירדה ליגה בייחד עם הפועל ירושלים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/06
  2. מ.ח.א Member

לדעתי מכבי הרצליה תהיה הפתעת העונה

3. ReL Member

מכבי הרצליה לפי ההרגשה שלי הולכת תצליח לשרוד בליגה , אבל למען האמת הסגל שלהם כרגע לא נראה כאחד שיצליח לעשות את זה .

אם הקונגולזי אכן יחתום , יאקיני , והוא באמת יספק את הסחורה אולי הוא יצליח לגרור אותם , על קימוטו אפשר לסמוך שייתן את התפוקה שלו .

4. הרצליה Member

מכבי הרצליה לפני כל מהלך כזה או אחר חייבת להחתים לאמי יקיני המצויין, זה שחקן שיכול לעשות את ההבדל.
    פאפי קימוטו חייב חלוץ נוסף לידו ואני לא מדבר על שלומי טולדו.
    בנוסף בלם עם ניסיון שישלים את חיים מלכה, שי מימון אולי בעתיד יתפתח לבלם טוב.
    כרגע הוא חסר ניסיון וזה יכול לעלות ביוקר, כנ"ל רגב וולק וקרופניק בכלל פצוע לחודש.

יניב צ'יצ'יאן הוא שטות גמורה, אני לא מבין במה הוא יותר טוב מבן-לולו או עזריה שזה מה שעטר מצא לנכון להביא.

*כמו שכבר ציינתי לא מעט, העזיבה של פרדי תפגע בהרצליה ויכול להיות שבמידה לא קטנה.
    אין לי כלום נגד ראובן עטר אבל אני לא בטוח שהוא מבין מה קורה בקבוצה הזאת.

החלק הקדמי בתוספת של חלוץ יכול להיות נפלא, קימוטו,יקיני,אדרי,ואילאסיו שלפי דעתי הולך לתת יופי של עונה בתוספת בניית המשחק הנכונה של בוקסנבוים ודיוויס מאחור יכולים לספק הרבה רגעי הנאה.

אבל שום דבר לא שווה בלי חיזוק הגנתי נכון, ושאני אומר נכון אני לא מדבר על יניב צ'יצ'יאן.

יהיה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/06
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

האופטימיות שלי להשארות בליגה לא נובעת מהרכש או מהסגל, אלה מהעובדה שהפועל פ"ת מצליחה להיות במצב לא פחות חלש משלנו.
    העניין הוא שמדובר בקבוצה עם מסורת אדירה וקהל, דבר שיכול לתת לה את ה6-7 נקודות שישארו אותה בליגה, וזה יכול להיות ההבדל בינינו.

מעבר לכך מהתחלה צפיתי ירידת ליגה כשאולי נקדים את הכח, צריך לשים עין על הפועל פ"ת כי מלבדיה אנחנו נופלים מכל קבוצה בליגה בסגל ומבחינה כלכלית. כמובן, אין לקחת דברים כמו קהל וכו' כמובן מאליו.

סך הכל ההגנה שלנו לדעתי, קטסרופה. אין אף שחקן שהוכיח את עצמו בליגת העל, ואנחנו צריכים פשוט לקוות שטרטצקי, בן לולו, עזריה ומלכה ישדרגו את עצמם. לא רוצה להיות הפסימי, אבל אני לא חושב שזה יקרה.

גם דיוויס היה אימת הלאומית. העניין הוא שאני לא בטוח איך יתפקד מול אריות הליגה, אליאסו הוא עוד סימן שאלה.

מעבר לכך, השחקנים המנוסים יותר (קימוטו, בוקסה, אדרי ואולי יאקיני) יצטכו לתת את התפוקה. השאלה היא האם התפוקה שלהם בלבד תספיק , והתשובה היא כנראה שלא. רק שידורג די גדול של ההגנה עם רכש או יכולות של טרטצקי שלא היכרנו, בצירוף עונה טובה של הרבייעיה הנ"ל, ובהחלט אפשר להשאר.

לא רואה את זה קורה, אבל מצד שני גם לא ראיתי אותנו עולים אז ככה ש...

6. ReL Member

הפועל פתח תקוה ממש לא נראית כמועמדת לירידה , זה שהסגל שלהם אפור לא אומר שהם ייאבקו על הירידה . לחמן הוא מאמן מצויין ואם פ"ת ימשיכו לשחק בשיטה כמו נגד מכבי ת"א ובלי הגנתיות ואגרסיביות מצפה להם עתיד ורוד . חוץ מזה יש להם את קאסום , אחד הכשרונות .

מכבי הרצליה והכח רמת גן נראות כרגע רמה אחת מתחת לכל הקבוצות בליגה .

7. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

הרצליה הולכת להיות ההפועל כפ"ס של 2007.
    והיא תצליח לשרוד במשחקים פנטסטים במחזורי הסיום, כמו כפ"ס.
    והפעם זה יהיה בזכות מאמן אחר.
    ותאמינו או לא, זה לדעתי יהיה...
    גיא עזורי!
    גיא עזורי הולך להיות אלי אוחנה של 2007.

8. הרצליה Member

גיא עזורי נמצא בנוער של בית"ר בכלל לא?
    מה יש לו\יהיה לו לחפש בהרצליה?

אריאל אני ממש לא מסכים איתך בקשר לפ"ת, איזה אינדקציה זה גביע הטוטו?
    חוץ מזה הם קבוצה חדשה לגמרי ובעונה שעברה עם תמוז,בוקסנבוים,שיבחון,חסן,גזל וכו' הם סיימו 3 נקודות מירידה.

9. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אם יציעו לו הרבה כסף הוא יגיע...

10. הרצליה Member

הרצליה? כסף?
    בנוער של בית"ר הוא יקבל יותר.

חדל קשקשת.

11. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אל תגזים, בקושי בבוגרים של בית"ר הוא הרוויח

12. אייל ברקוביץ' Member

הרצליה אם הסגל הנוכחי גם אם יגיע המאמן הכי טוב בארץ יורדת ליגה יש להם הגנה גורע קישור טוב והתקפה סבירה, לדעתי הרצליה והפועל פ"ת יורדות.

13. TariboWest Member

למה דן פוזננסקי פרש?