פרוייקט פתיחת העונה בליגת העל- והפעם הכח ר"ג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏7/8/06.

1. הרצליה Member

זה שאנשים טיפשים חושבים שמה שקובע בליגה הלאומית זה שמות כמו הפועל באר שבע והפועל חיפה, לא הופך את מלמיליאן לקוסם בכך שהוא העלה את הכח.

2. Spanish Weapon Member

הכח לדעתי תצטרך להילחם בשיניים על הישארות בליגה.
    אני מאוד מעריך את מלמיליאן אבל אני ממש לא חושב שבמסגרת התקציבית של הקבוצה ועם הקאדר הנוכחי , יש להם סיכוי.

3. EL Capitan Member

זה לא עניין של להעריך את מלמיליאן או לא. קשה לבוא אליו בטענות בגלל התקציב הנמוך, אבל לפני ההתלהבות של ההזדמנות לעלות לליגת העל, כאחד שראה את הכח, היא הייתה פשוט קבוצה מגעילה. מלמיליאן הוא קשטן הבא, עושה רושם שיש לו איזה חמסה בתוך המכנסיים, שמשאירה את אלילת המזל תמיד איתו. ההתנהלות של מלמיליאן היא שקטה ונכונה. הכח לא ניסתה ללכת על רכש מפוצץ, אבל הביאה את אודי חנון, החלוץ הזר שמושאל מבית"ר ועוד. אמנם ברור שהכח מועמדת לירידה, אבל לפחות בינתים, אני הייתי מוכן לשים יותר כסף על הפועל פ"ת והרצליה כיורדות בעונה הקרובה, ולא על הכח.

4. לא מצאתי כינוי Member

עם כל הכבוד למלמליאן,רוב הרכש שהגיע לקבוצה נראה נכון לעכשיו מוזר ביותר.
    זולטן פולופ לא מתאים לליגה ג' בישראל,אבי תקווה זה שחקן שמזמן גמר את הסוס,שוקי נגר ואילן בכר זה בדיחה עצובה,יש בכלל מה להרחיב?
    הרכישות היותר "טובות" עוד איכשהו הן של ניר רחמין שהוא שוער בכלל לא רע,גמאן שהוא בלם בינוני מינוס ויש עוד הרבה סימני שאלה ותעלומות כמו אדמפי,סאדאת וכו'. טעות גדולה מאוד שנעשתה בהכ"ח היא שיחרור של עמיר תורג'מן,נכון שלמרות שהוא כבש בשנה שעברה 13 גולים הוא לא הצטיין במיוחד והציג יכולת פושרת,והוא גם דיי מבוגר. אבל איך לעזאזאל אתה מוותר על מלך השערים שלך בעונה הקודמת ועוד מביא במקום חלוצים כמו זולטן פולופ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx קשה לי מאוד לראות את הכח שורדת בליגה.

5. EL Capitan Member

אה? ממש לא. בקשר לפולופ, זאת באמת רכישה מאד תמוהה. נתחיל עם אבי תקווה- גמר את הסוס? הסתחסך עם קשטן בגלל בעיות משמעת, ולכן סופסל. במכבי פ"ת יובש בגלל הלוזונים, ובגלל זה אחרי זה הלך לכפ"ס, שם השביתה אותו פציעה. חוסר מזל פקד אותו בשנים האחרונות, זה הכל. אילן בכר הוא בדיחה? אם כבר, תורג'מן הוא בדיחה. שחקן כבד, שלא יכול לתרום כלום לקבוצה בליגת העל. נחזור לבכר, לפני שהוא עבר לראסינג, הוא היה המגן הימני הכי טוב בארץ. בהרצליה אמנם לא יצא לי לראות אותו, אבל אני בטוח שלאוהדי הרצליה כאן יהיה להגיד עליו רק מילים טובות. בקשר לגמאן, בהתאם להגבלות התקציב, הם לא היו מצליחים למצוא בלם זר טוב יותר ממנו. סאדאת תעלומה? ראית אותו משחק בכלל? נראה לך שסתם בית"ר רכשו אותו?

אני אומר לכם, עם ספק מזל ספק ווינריות של מלמיליאן, כרגע אני רואה את הכח ממוקמת בסיום העונה גבוה יותר מאשר הרצליה והפועל פ"ת (שונא את אייל לחמן).

6. לא מצאתי כינוי Member

אם אילן בכר הציג יכולת גרועה במיוחד בליגה הלאומית ועל זה יעידו אוהדי הרצליה כאן, אז לליגת העל הוא מתאים? מה עוזר לי שלפני 4 שנים הוא היה המגן הימני הכי טוב בארץ? כיום הוא שחקן גרוע,אפילו גרוע מאוד.

זה לא משנה איך,כמה או למה הקריירה שלו נסקה,זאת פשוט עובדה. אבי תקווה שחקן מאוד בינוני כיום,ואתה תראה את זה השנה בליגת העל.

אתה ראית אותו משחק שאתה החלטת שהוא שחקן טוב? זה שדודו דהאן צפה בו ווסטהאם רצו אותו כבר אומר שהוא שחקן טוב? כל עוד הוא לא שיחק הוא בהחלט תעלומה(ואת זה אומר דרך אגב אוהד בית"ר). אז איך אתה,שלא ראית משחק שלו תחליט שהוא כבר שחקן ענק? כי הוא היה מועמד לקבוצות באנגליה?

אל תספיד כל כך מהר את הפועל פתח תקווה. נבנית שמה קבוצה עם הרבה הרבה אופי ולחימה שמבוססת בעיקר על שחקני הבית(דבר שלחמן הצהיר שהוא מאוד רוצה בו,הוא גדל בפתח תקווה).
    למרות שאני כמוך לא בדיוק מחבב את לחמן,ראוי לתת לו מילה לציון על מאמן שחושב על איך לקדם שחקני בית ולא להביא שחקנים בינוניים. זכור לי ציטוט מהימים האחרונים שבו הוא אמר : "הייתי יכול להביא שחקני ליגה רגילים ובינוניים כמו אלירן אלקיים לדוגמא,אבל אני מעדיף לקדם את שגיב כהן(שחקן שעלה מהנוער) מאשר להביא שחקני רכש. וההוכחה לכך היא שהוא הביא רק 2 שחקני רכש ישראלים שלא גדלו בפתח תקווה ,אבו ריא וקאסום. נכון לעכשיו המצב שמה לא נראה מזהיר בדיוק,אבל אני חושב שלחמן יבנה שמה קבוצה של לוחמים ווינרים אמייתים,גם אם הוא לא ימשיך כל העונה,בזכותו יצאו עוד 2 שחקנים טובים תוצרת הפועל פתח תקווה. אני מבטיח לך שהשנה כמו בכל שנה,הפועל פתח תקווה תישאר בליגה.

7. EL Capitan Member

אני מקווה שאין כאן אוהדים של הפועל פ"ת, אבל לחמן ושחקני הבית המהוללים שלהם.. לא שווים הרבה (אם היית מדבר איתי עכשיו ב4 עינים, לא הייתי מנסח את זה בכזאת עדינות). שחקני בית טובים מספיק היו משתלבים עוד קודם לכן. אתה רוצה באמת להגיד לי, שעובדים עליך כל הדיבורים המלבבים על שחקני הבית? לחמן משתף שחקני בית בלית ברירה. גם אוהדי פ"ת יכולים להגיד לך עכשיו, שהם ממש לא אופטימים לעונה הקרובה, ושהקבוצה שלהם מועמדת רצינית לירידה.

בקשר לסאדאת, אני הולך לפי ההגיון. אמנם לא ראיתי אותו משחק, אבל אני בטוח שאם בית"ר הביאו אותו, ויותר מכך, לא היו מוכנים שישחק עונה אחת בקבוצת הנוער בליגה ברמה לא ממש גבוהה, אלא ישחק בליגת העל כמושאל, אז אני חושב שהוא כשרון גדול.

בקשר לבכר, כאחד שראה את הרצליה בשנים האחרונות מקרוב לא פעם אחת ולא פעמיים, בכר ממש לא רע. זה כמו שאוהדי בית"ר אמרו על גולן חרמון, שהוא גרוע, אבל בנתניה הוא פשוט מצוין.

בקשר לתקווה, הקריירה שלו מעולם לא הייתה כה גדולה, אבל היא בירידה וזה נכון. אבל שוב, זה עניין של חוסר מזל. את הכשרון המולד שיש לו הוא לא איבד, וזה כשרון שאין עוד להרבה שחקנים. אולי מלמיליאן יחזיר אותו סוף סוף למסלול הנכון.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/06
  8. duglas da silva Member

במידה ולא ייפצע , יש לאבי תקוה מה לתרום להכח מהניסיון וחוכמת המשחק שלו. אני יכול לומר לך בוודאות שההחלטה להעדיף את לוז בהרכב של כפ"ס על פניו לא היתה מקצועית נטו. העובדה היא שבכל פעם שתקוה עלה מהספסל הוא הפיח רוח חיים במשחק הקבוצתי ותרם בדקות המעטות שניתנו לו הרבה יותר מלוז.
    אני מציע לא להספיד אותו כ"כ מהר ובטוח שהוא יהיה אחד השחקנים הטובים של הכח.

9. לא מצאתי כינוי Member

ראית אותו בשנה החולפת בליגה הלאומית במדי הרצליה?

10. הרצליה Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    קים, תחזור להודעות שלי מהעונה שעברה.
    אילן בכר היה השחקן הגרוע ביותר במכבי הרצליה בעונה שעברה.

נתחיל מהפתיחה:
    עד המחזור ה-6 הוא תופקד כמגן ימני, הקבוצה ספגה במהלך המחזורים הללו: 8 שערים.
    מהמחזור ה-6 ועד המחזור ה-25(!!!) הקבוצה ספגה עוד 8 שערים.
    נהיה לארג'ים עם בכר?, אחד מהשערים היה בפנדל, אחד מאי תיזמון בין הבלמים.
    אבל אני מתחייב שלפחות חמישה שערים מבין השמונה האלה הגיעו מהאגף הימני עליו הוא תופקד.

לאחר מכן הוא תופקד כחלוץ, עמדה שבה הוא שיחק בתחילת הקריירה, שער אחד בלבד נגד הפועל רעננה בחוץ זאת הייתה התרומה שלו, שחקן שפתח בהרכב במעל ל-20 משחקים.

ואתה יודע למה הוא פתח בהרכב? כי קוראים לו אילן בכר והוא הרוויח פי 2 מכל שחקן אחר בקבוצה הזאת.

11. Raulito Madridista

הכח עמידר רמת גן עשתה רכש גדול מבחינת מספר שחקנים שהגיעו לקבוצה, אבל אני חושב שהם לא מספיק טובים בעמדה שלהם. הכח היא מועמדת לרדת לליגה הלאומית, בייחד עם הפועך פ"ת ומכבי הרצליה, אבל יש לי תחושה שפ"ת לא תרד, והרצליה אולי תצליח להישאר בליגה.

הרכש הכי בולט של עמידר הוא מור גולן החלוץ שניצח עבורם את בית"ר ירושלים בשמינית גמר גביע המדינה אם אני לא טועה. הרבה יהיה תלוי בחלוץ הזה. עונה טובה שלו ואולי עמידר תצליח להישאר בליגה. כמובן שלא רק הוא ישאיר אותה בליגה, צריך יכולת טובה של עוד מספר שחקנים.

אדריאן דן-גמאן שלא היה טוב בבני יהודה בעונה החולפת ולא קיבל הרבה הזדמנויות, ייצטרך לשחזר את היכולת שלו מעונת 04\2003 על מנת שלהכח יהיה על מי לסמוך בחלק ההגנתי שלה. גמאן בשיאו היה בלם נהדר, הוא היה אחד השחקנים שנשאר טוב גם בנפילה של בני יהודה שנגמרה במקום השישי באותה עונה למרות שהובילה את הטבלה בסיבוב הראשון ועוד מספר משחקים בסיבוב השני.

ארז אליאב ואילן בכר המגנים באים כתעלומה. אחד לא הצליח במכבי ת"א וגם בהפועל פ"ת שחזר אלייה, והשני אילן בכר שכח איך לשחק כדורגל. בכר היה מגן מעולה בשנתיו בהפועל ת"א, היו לו הרבה בישולים יחסית בעונת הדאבל, הוא היה מעולה במסע באירופה, אחלה שחקן הוא היה. הוא ירד ביכולת, הגיל השפיע עליו קצת, אין את אותה מהירות, הוא תמיד היה מגן שעושה חורים אבל הוא לא חוזר בזמן לתקן והיכולת ההגנתיות שלו ירדו. העונה שלמה אצל סנטאנדר בספסל הרסה לו מאוד, באשדוד הוא היה בסדר אבל אז הוא הידרדר. מקווה בשבילו שייתן עונה טובה בהכח אחרי עונה רעה בהרצליה.

על אבי תקווה לא דיברתי. כבר כמה שנים שלא יודעים מה קורה איתו. למרות השער הנפלא בגביע הטוטו הוא בגדר תעלומה. הוא ייצטרך לחזור לשחק כדורגל וכמו שצריך בשביל לעזור להכח.

עוד שחקנים שאני צריך לציין הם שלומי אדרי שהוא חלוץ לא טוב אבל לא עד כדי כך רע ואולי יוכל לעזור קצת לקבוצה.

יוסי רוזן היה מעולה בשנה שעברה וייצטרך להמשיך את מסע השיקום שלו אחרי שראה ספסל בהפועל ת"א עם לנדאו ולא שיחזר את היכולת המעולה בפ"ת עם עשרה שערים בליגה ועוד בישולים.

חיזוק בדמות טל בנין בקישור כמו שידברו כאן בהחלט יכול לעזור לקבוצה ואולי ישאיר אותה ליגה, אולי.

12. MHFC Member

כל הכבוד על ההשקעה, יפה ומסודר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אבל לא הבנתי למה כתוב "הכח תעשה את הבלתי יאומן", אני לא חושב שאפשר לשפוט אותה כרגע, זה שהיא לא נראתה טוב במשחקי ההכנה זה לא אומר שהיא כנראה תירד, הכל יקבע כשנראה אותה משחקת בליגת העל.

לגבי הסגל שלה יש לה סגל סביר, יש להכח המון שחקנים צעירים בסגל וזה מה שטוב, אבל יש המון שלא מנוסים והמון שחקנים וותיקים כמו אבי תקווה ושוקי נגר שלא יכולים לספק את הסחורה כמו בעבר.מור גולן לא הגיע בדיוק מבני יהדוה, אלא בני יהודה וויתרה עליו, כאשר הוא היה בהשאלה להכח ובני יהודה לא רצתה אותו אם אני לא טועה, אבל מור גולן ללא ספק הוא השחקן עם הכי הרבה כישרון בהכח.הכח הצליחה להביא את דן גמאן מבני יהודה שעשה שנים יפות בבני יהודה והכח הצליחה להביא אותו, הוא יכול לחזק את עמדת הבלם בקבוצה, כאשר גם אילן בכר הגיע לעמדת המגן ביחד עם ארז אליאב, ההגנה אולי ז החלק החזק בהכח, למרות הקישור שהיא צריכה לחזק אותו במספר שחקנים, כמו טל בנין שיכול להיות מנהיג ועם קצת השקעה הכח יכולה להביא אותו לקבוצה.

לעומת זאת יש גם מספר שחקנים שעזבו את הכח כמו לירון וילנר, שעזב לסכנין אם אני לא טועה, אמיר תורג'מן שהיא הסקורר הבולט של הקבוצה עזב אותה וזה הדבר השלילי מבחינתה שהכח הייתה חייבת להשאיר אותו.

לדעתי הכח תיאבק בתחתית, כי אין לה סגל שיכול עוד לנשום לרווחה ולהיות באמצע הטבלה+, לכן אניר ואה אותה מתמודד על הירידה ומי יודע אולי בסופו דל דבר היא תישאר למרות שאני מאמין שזה יקרה, להכח יש את השחקנים כדאי להישאר, אבל היא צריכה חיזוק בקישור ואני מאמין שזה יסתדר.

13. הרצליה Member

ההגנה שלהם בדיחה.
    שוקי נגר הרבה מעבר לשיא, לא שווה גרוש, ליפניה דווקא חשבתי שהוא יהיה לא רע, אבל ממה שראיתי בשבת לפחות הוא מאוד איטי יחסית לבלם.
    גמאן סתם שיכור ועל אילן בכר את מה שיש לי להגיד עליו אני רושם כאן כבר שנה שלמה.

14. שונא בית"ר Member

John Barnes,
    שכחת את דן רומן, שהגיע מהפועל ירושלים.
    שחקן שאם אתם שואלים אותי, יכול בקלות להפתיע בליגת העל.

15. גל_2 Member

אני כמעט בטוח שהכ"ח תרד איזה שחקנים היא החתימה?
    אבי תיקוה-כל כל חודש נפצע זה שחקן שצריך לשחק בליגות נמוכות/לפרוש,בסדר הוא בן 30 אבל הוא לא זז.
    אילן בכר-לא הצליח בליגה לאומית למה שיצליח בליגת העל?
    דן גמאן-בהתחלה חשבתי שהוא פועל בנין... לא הבנתי מה לא ולכדורגל.
    פולופ-חחח לא יכניס יותר משני גולים כל העונה.
    שוקי נגר-הוא לא חזר בתשובה?לא משנה זה שחקן שכרגע שווה ליגה לאומית.

השחקנים הטובים שהביאו/השאירו-ארז אליאב- שחקן שהתרשמתי ממנו ששיחק בפ"ת
    מור גולן -ללא ספק חלוץ גדול כישרוני מאוד ואני אומר שהוא יהיה בן מלכי השערים.
    יוסי רוזן-שנה שעברה הציג יכולת מעולה השאלה איך הוא יהיה בליגת העל.
    דן רומן- היה השחקן הכי טוב בהפועל ירושלים שנה שעברה נראה איך הוא יהיה בליגה ראשונה.

אני לא הבנתי למה לירון וילנר עזב ואמיר תורג'מן עזב אבל לא משנה...