פרוייקט פתיחת העונה בליגת העל- והפעם הכח ר"ג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏7/8/06.

1. John Barnes Member

הכח ר"ג http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/e/eb/Hakoach.Xxx

הגיעו:זולטן פולופ[נצרת עילית],ניר רחמין[הפועל תל אביב],אבי תקווה[הפועל כפ"ס],ארז אליאב
    [הפועל פתח תקווה],שלומי אדרי[מכבי נתניה],שוקי נגר[בני סכנין]אילן בכר[מכבי הרצליה],אדריאן
    גמאן[בני יהודה],שלומי משה[הפועל ירושלים],מור גולן[בני יהודה],ביו אדפמי[הפועל תל אביב]
    סאדאת בוקרי[בית"ר ירושלים[, אודי חנון [בני יהודה]

עזבו:עמיר תורג'מן[נצרת עילית],לירון וילנר[בני סכנין],יוסי דורה[הפועל פתח תקווה].

העונה שעברה: בעונה שעברה האימפריה לשעבר סוף סוף עשתה את זה והצליחה לסיים כסגנית אלופת הליגה הלאומית ולחזור לליגת העל לאחר היעדרות של 21 שנה. אך לממשיכת דרכה של הכח וינה זה לא הלך בקלות ורק בזכות סיבוב שלישי חלומי והרבה פיקשושים מצד היריבות לצמרת, סיימו הסגולים- צהובים במקום השני והגיעו לליגת העל.

העונה החדשה: כיאה לעולה חדשה, שם המשחק בהכח הוא שינויים. המאמן, אורי מלמליאן, השאיר מהזרים רק את סבטי ליפנייה הבלם. כאשר הרכש הנוצץ ביותר שלו הוא הבלם אדריאן גמאן מבני יהודה, מלמליאן לא חיפש זרים בחו"ל אלא ליקט שאריות מהארץ: ביו אדפמי הצעיר מהפועל ת"א, סאדאת בוקרי מבית"ר י-ם , וזולטן פולופ מנצרת עילית. במקביל הכח החתימה שחקנים עם ניסיון בליגת העל, שנמצאים מעבר לשיאם כגון אילן בכר ואבי תקווה. בקבוצה מתאמצים להביא את טל בנין כדי לחזק את חוליית הקישור הרעועה משהו, ברכישה שתהיה ככל הנראה האחרונה לעונה זו. ההגנה נראית חזקה מספיק עם שחקנים בקליבר של גמאן ואליאב, ההתקפה גם היא נראית לא רע עם הצעירים המוכשרים מור גולן וסאדאת בוקרי, אך נראה שבמרכז המגרש חסר מנהיג, והכח מקווים לסתום את החור הזה עם קשר מנוסה כטל בנין

http://images.one.co.il/images/d/gg39555.Xxx
    דן גמאן- הרבה תלוי בו

מטרה: הישרדות בכל מחיר. הכח תעשה הכל כדי להשאר בליגת העל, גם אם שייע יהיה כלול בעסקה.

ניתוח מקצועי של אייסוקר: על הנייר, להכח יש סגל נחמד מאוד יחסית לתקציב הצנוע, אך ידוע כי בחורים נחמדים מגיעים אחרונים וסביר שזה מה שיקרה. גם במשחקי ההכנה הכח נראתה רע מאוד, ונראה כי חסרים לה כמה רכיבים בסיסיים כדי לשרוד בליגה של הגדולים- דוגמת מנהיג. כרגע הכח היא אסופה נחמדה של צעירים וזקנים ללא "דבק" שיחבר בינם, אבי תקווה הוא לא התשובה לכך, ורק שחקן מנוסה כמו טל בנין יוכל להציל איכשהו את המצב שכרגע נראה אבוד. עוד טעות היא שיחרורו של עמיר תורג'מן, ללא ספק שועל רחבות ותיק שיודע לספק שערים בעלייה מהספסל, ההתקפה חסרת ניסיון וכבר במחנה האימון הורגש חסרון בסקורר. קשה לראות את הכח ר"ג נשארת בליגה כנגד כל הסיכויים, כרגע היא היורדת הבטוחה.

תסריט אופטימי: וינטר הופך למבצר (לפחות עבור הקבוצות הקטנות), מור גולן מבקיע בצרורות וכבר על הכוונת של קשטן, גמאן נשאר סלע בהגנה. הכח עושה את הבלתי ייאמן ונשארת בליגה. רינו צרור מתחיל בסרט תיעודי חדש "עמידר- ר"ג- סרט מלחמה".

תסריט פסימי: ההגנה מספקת את הסחורה, ההתקפה נחמדה, הכח לא מובסת יותר מדי פעמים, שייע מגיע ולא מציל את המצב. הכח חוזרת לליגה השנייה.

http://wmh.walla.co.il/archive/124693-5.Xxx
    מלמליאן- יסיים את העונה?

2. city Member

הכח החתימו הרבה שחקנים, אבל כמעט כולם חלשים. שוקי נגר, ארז אליאב ואילן בכר - זה לא חיזוק, זה סתם למלא את הסגל בשחקנים מיותרים וחלשים. פולופ אחד הזרים הגרועים שנחתו בארץ, אבי תקווה בסדר אבל הוא מעבר לשיא, והשחקנים הצעירים כמו אודי חנון ומור גולן לא יכולים להשאיר את הקבוצה בליגה לבד.
    לי נראה שאם ר"ג תישאר בליגה זה יהיה בגלל תלכיד קבוצתי טוב, לא בגלל יכולת מדהימה של אחד השחקנים.

3. נדב מיכאלי Member

יהיה מאד נחמד לראות את הכח בליגת העל.
    נכון שאין לה קהל אבל יש לה מסורת מכובדת.
    אני מאמין במלמיליאן שיכול להשאיר אותם בליגה.
    הרכש שלהם על הנייר לא מי יודע מה,אבל הם יכולים להצליח בכל זאת.
    בהצלחה מלמיליאן !

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

הכח לעולם לא תפטר את מלמילאן ומלמילאן אף פעם לא יתפטר מהכח - מילה שלי

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/06
  5. אייל ברקוביץ' Member

לדעתי הכח הולכת להשאר בליגה יש להם סגל נחמד עם התקפה טובה והגנה שבמרכזה דמאן ולה פיינה אילן בכר ואדפמי.
    יש להם מאמן מצוין הכח הולכת לשרוד הרצליה והפועל פ"ת יורדות

6. ReL Member

אני מאמין שהכח תהיה קבוצה סימפטית , הרבה תלוי באורי מלמיליאן הוא מסוגל להראות לכל הליגה מאיפה משתין הדג , בתקווה שאחרי הכח הוא יקבל משרה מכובדת יותר.

השוער ניר רחמין חיזוק טוב מאוד , ההגנה סבירה , קישור חלש , והשחקן שמושאל מביתר יכול להיות הפתעה .

בהצלחה להכח .

בכל מקרה ההימור שלי הוא שהקבוצה לא תעבור את ה20 הנקודות , עם כמה הברקות ונצחונות מפתיעים , מין קריית גת כזאת .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/06
  7. נדב מיכאלי Member

אני חושב שהחיזוק הכי טוב של הכח השנה הוא ניר רחמין,גמאן,מור גולן שנישאר שם .
    אני מאמין במלמיליאן .
    אם הוא העלה את הכח כשאף אחד לא חשב שהוא מסוגל,אז הוא מסוגל גם להשאיר את הכח בליגה כנגד כל הסיכויים.

8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

חבל לי מאוד אבל קבוצה כזאת היא לא קבוצה של ליגת העל, אבל, מור גולן יהיה אחד השחקנים הגדולים, בין מלכי השערים, והכח תהיה במאבקים צמודים מאוד עם הרצליה והפועל פ"ת, חוץ מזה אם הם ירדו ליגה אני מבטיח לכם שהם עולים בעונה הבאה

9. מכבי הרצליה אהבת חיי!! Member

להכח יש תקציב פי עשר מהרצליה והרצליה שטפה אותה על המגרש. התקציב של הכח הוא כמו של בני יהודה הפועל פ"ת אשדוד ומכבי פ"ת

הכח ללא ספק היא הקבוצה החלשה בליגה!!

חדשות מהרצליה:
    המגן יניב ציציאן אמרו לחתום היום בקבוצה.

רוביניו ( לאמי יקיני) אמור לחתום בקבוצה ..

זה הזר שיהיה תגלית העונה השנה

10. הרצליה Member

קבוצה גרועה ביותר!
    אם אתם מורידים את הרצליה אני לא מבין איך אתם משאירים להכח סיכוי.

אילן בכר ושוקי נגר זה הגנה טובה?, אבי תקווה זה מי שיחזיק את הקישור שלהם? זלוטן פולופ אולי יהיה מלך השערים?

יש להם בכל הקבוצה שחקן ליגת על אחד-מור גולן.
    וגם הוא בסך הכל לא יכול להתקדם מעבר להכח, הרי ברור לכולם שאם הוא היה נשאר בבני יהודה הוא מוצא את עצמו על הספסל.

איזה בולשיט נדב, להכח היה סגל יותר טוב מהרצליה,מבאר שבע והפועל ירושלים.
    אני אישית בכלל לא מחזיק ממלמיליאן.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

א.התקציב של הרצליה והכח שווה.

ב. זה לא המקום לחדשות מהרצליה.

12. אייל ברקוביץ' Member

אני יודע שאף אחד לא מחזיק ממלמיליאן והכח והסיכויים שהיא תרד גבוהים אבל לדעתי היא תשאר ובע"ה לאחר ההצלחה הגדולה מלמיליאן יחליף את ארדילס!

13. הרצליה Member

להפך, אורי מלמיליאן הוא אובר-רייטד אדיר.

להכח יש 14 מיליון, להרצליה 10.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה עדיין לא פי 10.

15. נדב מיכאלי Member

ועדיין כולם הימרו שהכח תסיים במקומות 4-6 (יש לי תחזיות מתחילת העונה מעיתונים שונים).
    והרבה הימרו על ק"ש,ב"ש,הפועל חיפה לפני הכח.