פרוייקט פתיחת הבונדסליגה של אייסוקר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏19/7/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

Frank Ribery doing well at Bayern and also playing very good at the moment.great
    signing for bayern,he will be undoubtly the best player who ever landed in Germany.

2. Chievo Member

אתה מגזים קצת, עוד לא התחילה העונה ואתה כבר מכתיר אותו כהשחקן הכי טוב שנחת בגרמניה אי פעם!! סבלנות אחי !
    בתור איטלקי אני מת כבר לראות איך לוקה ישחק בקבוצה מהדרג הראשון, (עם כל הכבוד לפיורנטינה), הוא מראה יכולת נהדרת במדי קבוצות פחות טובות מבאיירן (פאלרמו), עכשיו הגיע הזמן לראות מה יעשה המשוגע שבא מפירנצה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/07
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחת הבעיות של באיירן זה הקאדר מצד אחד המאד איכותי ומצד שני המאד כמותי.
    לפי כל הסימנים שוויני לדוגמא יראה הרבה ספסל שכן בצד שלו משחק פרנק ריברי. נכון שריברי יכול לשחק גם בימין, אבל שם יש כבר עם אלטינטופ וסוסה שני שחקנים שנאבקים על העמדה.
    בשיטה של חלוץ אחד כמו במשחקי גביע הליגה הוא באנקר בהרכב, אבל ברגע שטוני חוזר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    אותה בעיה לשחקן אחר של נבחרת גרמניה לוקאס פודולסקי או יאן שלאודראף, קבוצת חלומות, אבל חלומות לפעמים הופכים לסיוט, כל סיכסוך, מריבה, הרגשת דיכאון של שחקן זה או אחר יכולה להשפיע על הקבוצה לרעה במיוחד שזה נוגע בצעירים כמו פולדי, שלאודראף, שוויני או יינסן ..וכך הבלון יכול להתפוצץ.
    כמובן שהיצפלד יכול לעשות רוטציה, אבל אני לא מאמין שנראה כל משחק הרכב שונה, כך ששחקן זה או אחר יפגע.
    ואיך שכחתי כמעט את לוסיו, התקווה של הליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. סטפן אפנברג Member

שויינשטייגר לפני סוסה , שויינשטייגר שחקן הרכב ... אני לא מאמין שיורידו אותו לספסל .

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באגף ימין? נראה לי שלשמה מיועדים אלטינטופ וסוסה..

6. סטפן אפנברג Member

לירן ריברי מיועד לשחק באגף ימין ושויינשטייגר בשמאל , ריברי אומנם יכול לשחק בשני האגפים . סוסה לדעתי יהיה מחליף ואלטינטופ יכול לשחק כמעט בכל עמדה בקישור (חוץ מקשר שמאלי) ולא רק בקישור הימני ...
    רק פציעה או יכולת חלשה יורידו את שוייני לספלסל אך כעיקרון הוא שחקן הרכב

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/07
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה טועה ידידי, ריברי ישחק בשמאל.

8. סטפן אפנברג Member

ריברי שיחק במארסיי בצד שמאל אך בנבחרת צרפת הוא משחק בימין , בבאיירן הוא ישחק בימין ...

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דווקא לי זכור שבצרפת בצד ימין שיחק מאלודה..
    תשמע, בא ניתן לזמן להראות לי שאני טועה ושאתה צודק.

10. Sergio Ramos Member

אני חושב שאפנברג צודק, לפי מה שזכור לי ריברי שיחק בצרפת בצד ימין, אך במארסיי שיחק בצד שמאל והראה גם מצוינות. אני מקווה שישחק בימין בבאיירן, אני לא רואה מצב שיורידו את שוונשטייגר לספסל אני גם לא חושב ששחקן מצוין כמוהו ראוי לראות ספסל.

11. סטפן אפנברג Member

נכון לא סתרת את דבריי , נבחרת צרפת משחקת 4-3-3 ומאלודה וריברי משחקים בצד ימין (ריברי יותר קדמי)

12. joiff Member

מה ?
    מלודה משחק בשמאל וריברי בימין בנבחרת צרפת שמשחקת 4-4-2 .

13. סטפן אפנברג Member

זה קורה כאשר היא משחקת עם פליימייקר באמצע (סמיר נסרי) אבל לרוב מאז פרישת זידאן היא משחקת 4-3-3 ויירה מאלודה ומקאללה בקישור ריברי ועוד שחקן (לרוב זה סידני גובו) באגפים ותומכים בהנרי בהתקפה ... זה ידוע , זה ההרכב ששיחק נגד איטליה במוקדמות היורו זה המערך של דומנק אני לא ממציא את הגלגל

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה הבעיה שלכם. שוויני במקור הוא בכלל קשר ימני אז אין שום בעיה. חוץ מזה הם מחליפים מקום כל הזמן.
    ואם משחקים ב 2-4-4 אז ואן בומל וזה רוברטו מאחור ושוויני וריברי מקדימה. ומחליפים צדדים
    וב - 1-5-4 כבר ראינו שאין שום בעיה.

לגבי אלטינטופ הוא דווקא כן יכול לשחק בקישור השמאלי והוא גם יוכל לשחק כמגן וכך הוא עשה במשחקי ההכנה.

15. סטפן אפנברג Member

שוייני ישחק בכל מקרה ...