פרוייקט הזרים הגדול של ליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לא מצאתי כינוי, ‏17/4/06.

1. לא מצאתי כינוי Member

דבר ראשון תודה על התגובות ענייניות ומעניינות.

לנדב -אני כמוך בדעה שדויד אגאנסו חייב ללכת הביתה,גם אם יש לו פוטנציאל - אני לא מאמין שהוא יממש אותו בבית"ר. לגבי אשדוד אני בטענה שחאבי גונזאלס לא יתאים לקבוצה,לי יש תחושה שהוא יותר בא לבלות עם החבר חיים רביבו מאשר לשחק כדורגל. הוא ד"א שייך לבילבאו ככה שהוא יחזור אליהם שנה הבאה ומעניין מה הם יעשו איתו.

alvero recoba - לגבי נצרת עילית אין לי מה להוסיף - אתה הוספת עוד כמה דברים,ואני לא חולק עליהם ומסכים.
    לגבי בית"ר - אני מסכים איתך שהאדומים המיותרים אולי לא מוסיפים לציון,ואלי ללרואה עדיין מגיע ציון של 8 ולא 9,אבל בן אדם מאחד שראה את כל המשחקים של בית"ר העונה ואת כל הפעמים שלרואה שיחק - לבן אדם יש טאצ' של זהב בכדור,יש לו מסירת מדהימות,טכניקה טובה - אבל כמו שאמרת הוא צריך לשלוט בעצמו יותר.ככה שאני ייתן את הציון ל8 -שלדעתי בשנה הבאה יכול רק לעלות.
    לגבי איגור מיטרסקי - הוא בלם מצויין שלא פועל בשיקול דעת וסובל גם מחוסר מזל לדעתי בכל הקטע של האדומים -ההוכחה לכך שעד שהוא הגיע לארץ הוא קיבל רק אדום אחד כל הקריירה. אני חושב שמגיע לו הציון 7.

שגיא - אין לי הרבה מה להוסיף,אבל התגובה שלך עניינית,מעניינת וטובה -

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/06
  2. שגיא Guest

אפשרות אבולוציונית עתידית לדיון - במהלך החודש-חודשיים הקרובים בטח נשמע על כל מיני שמות של שחקנים שעשויים לנחות פה, אחרי שנסיים את הפרוייקט הנוכחי, נוכל להמשיך את דיון הזרים על שמות אופציונליים וכאלה שחתמו, מבין פריוויו ומעקב אחריהם, עוד לפני שהם מגיעים לארץ.

3. נדב מיכאלי Member

כמו שאמרתי לרואה הוא חמום מוח,עצבני ולא רגוע.
    מצד שני אפשר לראות איך מחפשים אותו בכל משחק והאדום של יפת ביום ראשון ללרואה היה סוג של "הוכחה" שכן מסוגלים להוציא אדומים ללרואה.
    הרי לא הגיע ללרואה אדום ביום ראשון אבל יפת רצה לצאת "גבר" כשהוא הראשון שכן הרחיק אותו ולא "ויתר לו".
    כל פעם שאני מסתכל על הפרצוף של לרואה הוא מזכיר לי את נימני ושאנדור.
    לגבי אגנסו ,הוא החליף קבוצות כמו גרביים בספרד ,ואפילו השנה בספרד היו לו איזה 2 אדומים.
    וברור לי שפבריס פרננדס,מיטרסקי ואגנסו הגיעו לבית"ר כברירת מחדל אחרי שכשלו הניסיונות להביא את דהי,נקאטה ואלואיסיו.
    בגלל זה אני גם די משוכנע ששלושתם יעזבו בקיץ.

4. Ro(y)naldinho Member

נצרת עלית לטעמי היא הקבוצה שנפלה הכי חזק מבחינת השחקנים הזרים שלה שהדוגמא הטובה ביותר לכך הוא הזר האחרון ברשימה פולופ.

שחקן איטי נורא מסורבל נראה כאילו זאת הפעם הראשונה שהוא ראה כדור, פשוט בושה שזרים כאלה מגיעים ועוד על חשבון ישראלים צעירים שעוד יכולים לשחק ולתת לנו המון....
    אני לא מבין איך מגייעם למצב שמחתימים שחקן כמוהו, זה נראה כאילו פשוט קראו את השם שלו ובחליטו לרכוש אותו, בושה!
    הם גם עשו טעות שנתנו את ג'וקיץ' לבאר שבע... הוא הפך שם לשחקן טוב יותר בהרבה ממה שהיה לפני זה בנצרת עלית.... הוא היה פשוט צריך יותר זמן

לעומת זאת בית"ר הוענה פגעה כמעט בכל הזרים שלה.
    פרננדז לדעתי הוא הזר הטוב ביותר שהגיע לקבוצה כאשר יש לו עוד המון שנים של כדורגל והוא מראה מה שהוא מתאים לרמות הגבוהות.
    איתו גם לרואה שהוא שחקן מעולה בעל מסירות טובות הבעיה היחידה שלו היא הגיל אבל בגלל שבארץ אין כרגע שחקנים ברמתו יש לו עוד כמה שנים טובות של כדורגל.
    אנסובו שחקן מדהים שעזר לבית"ר העונה המון בהגנה, בעל יכולות פיזיות טובות באמת זר טוב לרכוש... על אגנסו אני לא בטוח במיוחד אחרי המשחק האחרון שהוא לא הצליח לפגוע כל כך הרבה פעמים ועשה טעיות של ילד בן 5....

הייתי מחפש בלם גם במקום מיטרסקי, לדעתי אפשר למצוא טובים ממנו....
    אבל בסה"כ בית"ר פגעה בזרים שלה ללא ספק!

אצל אשדוד יש את אג'יי וגונזאלס שהם לדעתי שחקנים טובים וראינו שקאקו גם הוסיף קצת לקבוצה... את אוביידה אני לא אוהב הוא לא מוכיח את עצמו מספיק...

5. שגיא Guest

עוד קבוצה שנכשלה כשלון טוטאלי בזרים זה הפועל פתח תקווה, אבל נשאיר לחגי (?) לעשות את הסיקור עליהם ואז נגיב...

6. לא מצאתי כינוי Member

כן ככה קוראים לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ודבר שני,מסכים איתך ללא ספק שהם נכשלו כישלון טוטאלי בזרים,היה להם את אליסטאר וסמגין הבלם והמגן הרומניים שבהתחלה הציגו יכולת רעה מאוד אבל עד שהם התאקלמו בקבוצה והתחילו להציג יכולת סבירה לליגת העל החליט ניר לוין לשחרר אתם.
    סיקור נוסף בקרוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. idans Member

לפי מה שהבנתי מכבי פתח תקוה מעונינת בפיטו לעונה הבאה.

שחקן עם יכולת טכנית גבוה מאוד, ונתן לנו את שער העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. נדב מיכאלי Member

פיטו אחלה שחקן,לא מנצלים אותו נכון בסכנין.
    בהחלט יש לו מקום בקבוצות כמו מכבי פתח תקווה,הפועל פתח תקווה ,כפ"ס וכו'.