פליקס חלפון נעצר בחשד להברחת קוקאין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏20/8/03.

1. ליהי Member

תשמעו העובדה היא שאם פליקס חלפון לא היה יוצא כדורגל הוא היה יוצא עבריין. אני מאמינה מאוד שזאת אשמתו וכמו שאליי ואליכם לא פנו בחשד להברחת קוקאין, כנראה שיש דברים בגו.

2. inter-zone Member

["^quote="p1]אגב, אני עדיין חושב שזה לא אשמתו.
    אולי אני יותר מידי מושפע של משחק החיים, אבל לפי דעתי במחנה האימון של בית"ר לפני שלוש שנים, אבוקסיס(סוחר סמים ידוע) שתל לחלפון סמים בקפה בארוחת הבוקר במלון בהולנד ובמזוודה בעזרת רוסו האהבל שהיה איתו בחדר. מאז חלפון התמכר לסמים, שחזר לארץ קיבל המון כסף על הסמים שהשתילו כביכול ולא נמצאו. מאז פליקס בעסקאות הסמים כשליח של אבוקסיס שיושב בבית וצוחק..
    הכל בצחוק, אל תקחו את זה קשה (שטויות לפני עוד יום בעבודה) :wink: [/quote]

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    ענק!!! אין מילים.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עובדה בדיוק??????
    כנראה את לא יודעת מה זה עובדה..

ועוד משהו..אדם חף מפשע עד שהוא הורשע..חלפון לא הורשע..חשודים יש המון..וכן זה כן יכול לקרוא לך שיום אחד מישהו יעשה טעות ויזמן אותך..אף פעם לא האשימו אותך במשהו שלא עשית?

4. Don p1 Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...לא אומר כלום רק צוחק
    המבין יבין.

בנינו כל ההאשמות שמכוונות נראות כרצינות ועם בסיס, ככל הנראה הוא יואשם.
    מה גם שמר חלפון שומר על זכות השתיקה וזה לא מוסיף לו הרבה.

אינטר זון, טוב לראות אותך שוב..

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי מה את עושה דווקא? כאילו זה ברור שבחיים שלך לא פגשת אותו, אפילו לא היית קרובה אליו ואין לך שמץ של מושג איך הוא בחיים, אז די להגיד סתם שהוא עבריין מלידה, כי עד שלא יתפסו אותו אשם הוא חף מפשע.
    והדיון פה מדרדר, אז תחזרו בבקשה לדבר על חלפון ולא על העברות שעשתהלא עשתה ליהי

6. ליהי Member

לילך, לידיעתך, כן- אני מכירה מישהו שהיה פעם חבר קרוב שלו (BURN!), תתעסקי בדברים אחרים אולי במקום לנסות להפיל אותי במילה, כי אני יודעת על מה אני מדברת.

ושנית, בקשר אלייך ריינמן- מה אתה חושב הסיכויים שהמשטרה, שעקבה אחרי העניין חצי שנה לפחות לפי המדובר, תצא בצעקות ובצלצולים ששחקן בכיר מליגת העל היה שותף בעסקה הזאת אם הם לא היו בטוחים במיליון אחוז? הם באמת רוצים את הפאשלה הזאת לרקורד שלהם? לא נראה לי. ועוד דבר- עד שהעניין לא בטוח לגמרי יש דבר שקוראים לו "חוק איסור פרסום", כדי לא להפריע לחקירה ולכל התהליך, אנעראף מה הפרוצדורה. ברגע שפרסמו את זה רשמית זה אומר שהם לא צריכים עוד הוכחות, שיש להם ביסוס לטענה הזאת, ואני מבטיחה לך שבינתיים ע"פ מה שעקבתי 100% מהמקרים שהוצא החוק איסור פרסום - החשוד נמצא אשם. אבל אתם יודעים מה? רק ימים יגידו.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני רק מקווה שהפרשה תסתיים ומהר לטובה או לרעה כי שימו לב למשהו
    הפרשות בין היתר של השופטים ,של ישרא כהן ואחרות עדיין תלויות באוויר כעננים שחורים מעל הכדורגל הישראלי וזה נורא חבל
    חשוב שאם מתחילים בחקירה מסיימים גם איתה..

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

1]זה עדיין לא אומר שהוא אשם ובטח לא עובדה שאם הוא לא היה כדורגלן הוא היה פושע.
    2]עובדה[וזאת עובדה באמת :twisted: ] שהם חקרו את אביבי זוהר ולא יצא כלום..

9. ליהי Member

את פליקס חלפון הם לא בדיוק חוקרים
    הם מעמידים לדין
    יחי ההבדל הקטן

ואת הקטע עם העבריין שמעתי עם מישהו שהיה עד לא מזמן יושב איתו ועם החברים שלו כל יום חמישי ללאפה בציפורה בראשון והיה איתו חבר די קרוב, אז די כבר להתווכח איתי לחינם.

10. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אוף,אני כל כך אוהבת להגיד :"אמרתי לכם"!

המשטרה פרסמה היום שיש לה די הוכחות להביא לבית המשפט שהחשדות המיוחסות לכדורגלן פליקס חלפון הן אמיתיות, הוערך מעצרו והענין כרגע בהליכים משפטים.

ציטוט מאיזה מפקד משטרה (אנעראף..):"יש לנו הוכחות חותכות לכך".

11. שגיא Guest

כבר בתחילת החקירה הם אמרו שיש להם מספיק ראיות.
    ועוד משהו, מעצרו הוארך, ולא הוערך.

בכל מקרה, חלפון כנראה כבר לא יחזור לשחק כדורגל....

12. ליהי Member

:oops: אופס

לא
    אבל הם ביססו את החשדות שלהם וכאלה
    שווה להיכנס לוואי נט ולבדוק
    הרבה בחקירה התקדם מאז.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אמרנו שזה לא נכון שאם הוא לא היה כדורגלן הוא היה פושע..לא אמרנו שהוא לא אשם..
    יכול להיות שהוא אשם ויכול להיות שלו..

דבר שני..אני אמרתי על חבר שלי שעשה שתי טסטים שאם הוא לא היה עובר את השני הוא היה מוצץ לטסטר בשלישי..לא נראה לי שהוא באמת היה עושה את זה.. :wink:

ועוד משהו..אני באמת מקווה שהוא ייצא זכאי[הוא זכאי..הוא זכאי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ]

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד על סיפורי חלפון מ-ONE
    "ביהמ"ש המחוזי בת"א האריך היום (חמישי) עד תום ההליכים את מעצרו של פליקס חלפון, כדורגלן בני-יהודה, החשוד בייבוא 5 ק"ג של קוקאין מ-ונצואלה.

השופט פסל בהחלטתו את בקשתם של עורכי הדין של חלפון לחלופת מעצר, כגון מעצר בית, ואמר: "בחנתי את מכלול הראיות ויש בהן עוצמה. לטעמי יש די בלקשור את השניים (יחד עם החשוד השני) לסם. המסקנה שלי היא שיש קשר בין הנאשמים".

"חלופת מעצר אינה בגדר האפשר במקרה הזה למרבה הצער. אין ברירה אלא להחליט על מעצרם עד תום ההליכים", סיכם השופט. משמעות ההחלטה היא שחלפון יישאר במעצר לפחות עד לסיום משפטו - אז יורשע או יזוכה.

יו"ר בני-יהודה, יובל גפני, שהקפיד להגיע לכל הדיונים בעניינו של חלפון, נשמע הבוקר שונה לחלוטין: "עד עכשיו הייתי מאחורי פליקס. ברגע ששמעתי את דברי השופט, והחלטתו, אני מבין שאין 'עשן בלי אש'. אני מסיר מעלי כל קשר".

עורך דינו של חלפון, אביגדור פלדמן, אמר ל-ONE: "אנחנו נפנה לבית-המשפט העליון ונבקש ממנו לשחרר את פליקס. אין כל ראיות בתיק הזה. נעשה הכל כדי לשחרר אותו. הוא צריך להשתחרר. ביום ראשון יתחיל משפטו אצל השופט כספי".

דוברת בני-יהודה, רונית אשכנזי: "השופט אמר את דברו. צר לנו על פליקס. אנחנו ממשיכים קדימה". שחקני הקבוצה שהגיעו לבית-המשפט, חזי שירזי, אסי בלדוט וירון אביחיל, סירבו להתראיין. "

http://images.one.co.il/images/d/gg35978.Xxx