פלייאוף הליגה האירופאית: משנים אווירה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏22/8/12.

1. Telkiyski Member

בהחלט
    ומה שנחשב "מגניב" בסצינה שלהם זה בעיקר להיות כמה שיותר "נאצי" ואנטישמי
    שיילכו להזדיין
    ואני ידוע עד כמה חשוב ללגיה הבתים באירופית, הם מביאים המון אוהדים לכל חור באירופה וגם היום זה קרה
    ותכלס הם היו צריכים לעבור את הנורבגים
    http://www.101greatgoals.com/gvideos/rosen...legia-warsaw-1/

אגב, במשחק אולי הכי מעניין הערב ראפיד שמו לפאוק 3-0 והעיפו אותם, אחרי התקריות בשבוע שעבר
    תכלס זה די מפתיע וקצת מבאס
    ראפיד היא סוג של לגיה, עוד קבוצה שממש ממש אוהבת את הליגה האירופית ובכלל כמה שפחות אוסטרים יותר טוב
    הייתה לי תקווה שלא יהיו אוסטריות באירופית לשם שינוי
    עם המזל שלהם ראפיד תקבל הגרלה קלה (הפועל) ותעשה איזה 9 נק'
    אגב שתי הקבוצות ספגו עונש על תנאי של הרחקה ל5 שנים מאירופה (תקנו אותי אם אני טועה) אם אירוע דומה למה שהיה שבוע שעבר יקרה איתן

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/12
  2. Leoforos Member

"ווטרלו" היתה הכותרת בעיתון המרכזי של פאוק אחרי התצוגה המבישה בוינה.

דווקא אטרומיטוס לא נפלו מניוקאסל בשני המפגשים וקופחו ע"י השיפוט במיוחד במשחק אתמול, יש להם קבוצה וסיכוי לא רע שאחרי ההתפרקות המוחלטת של אריס ואא"ק, הם יסיימו לפניהן וייאבקו עם פאוק על המקום ה3 ביוון.

אז נשארנו רק עם 2 נציגות ליוון באירופה... אני לא זוכר מתי זה קרה לאחרונה, אחרי שנים מוצלחות שהגיעו לשיא ב5! קבוצות בשלב הבתים של הליגה האירופית נשארנו עם אחת, זה פוגע בדירוג של יוון אבל מכניס לפאו עוד כסף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. שער 7 Member

זה נכון שצסק"א מוסקבה נחלשה באופן משמעותי, כשהרבה ברזילאים עזבו אותה וגם דזאגוייב בדרך, אבל להפסיד בבית ל- AIK סולנה ולעוף? קבוצה שאפילו ראובן עובד חגג עליה?

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התוצאה ממש לא משקפת את המשחק, הרוסים יצאו פראיירים בגדול למרות שהשבדים לא כאלו חלשים כמו שאתה (כנראה) חושב.