פלופים ידועים מראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Rosner, ‏30/7/17.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול נכנסתי לראות את הביצועים של דאלברט מול בטיס, ועיניי חשכו. אני ממש מקווה שמה שראיתי ממנו אתמול לא מאפיין אותו. וואלה אתה צודק, מתאים לנו שהוא ייצא פלופ וניתקע עוד פעם עם נגאטומו.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפרופו פלופים ואינטר, גביגול נראה כמו אחד הפלופים ההכי גדולים לפחות בעונה האחרונה.
    אולי צריך לתת לו זמן, אבל הוא לא הראה אפילו ניצוצות והשנה אינטר ניסתה להשאיל אותו ללא הצלחה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה כותב פה דברים שאין להם כל כך ביסוס מציאותי. דבר ראשון, גביגול שיחק 111 דקות העונה (ואיכשהו גם הספיק להבקיע) - איזה "ניצוצות" אפשר לראות ב-111 דקות? השאלה היא למה הוא לא קיבל את הדקות. הוא עצמו טוען שהיה לו קשה להתאקלם לכדורגל האיטלקי ושמדובר בכדורגל שונה לגמריי מהכדורגל הברזילאי, ובכללי אני מאוד התרשמתי מהעובדה שבניגוד לצעירים אחרים בני גילו, גביגול התנהג בבגרות ולא יצא בתקשורת נגד המועדון או נגד המאמן על מיעוט דקות. הוא סתם את הפה וחיכה לצ'אנס שלו. דעתי היא שבנוסף לקשיי ההתאלקמות שלו, המאמנים הלחוצים שעמדו על הקווים במיאצה בעונה האחרונה העדיפו לתת את הדקות לשחקנים יותר מוכחים. טעות שלהם.

הרבה קבוצות רצו/רוצות להשאיל את גביגול, זה היה על סף סגירה עם ספורטינג, ואני גם מאמין שבימים האחרונים של המרקאטו הוא יושאל לקבוצת סרייה א' או לקבוצה בספרד. יש אופציות מהפריימר, אבל הוא לא מעוניין.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

חיפשתי דיון 'אוף-טופיק' כזה או אחר בכדורגל העולמי ולא היה לי כוח להמשיך יותר רחוק מלרפרף לעמודים 4-5, ברשותכם אני מנסה לקחת את הדיון לפן נוסטלגי.

רוביניו התראיין לאחרונה. התוכן תורגם גם בתקשורת הישראלית. בגדול: הוא היה קרוב לצ’לסי אבל ריאל לא רצתה למכור אותו למתחרה ישירה על הצ’מפיונס, הוא מרוצה מהקריירה ואומר שההשוואה לפלה הייתה קשה ואף-אחד לא יהיה כמו פלה, הוא טוען שאהב לבלות אבל היה מקצוען ושבסיטי הבטיחו לו שיביאו את קאקא שאכן היה קרוב להצטרף וגם את מסי, וצר לו שלא זכה באליפות. הוא מפנטז על לשחק במונדיאל גם בגיל 33.

אני זוכר את הימים האלה שהוא היה השחקן המיוחד שלנו וחיכינו בכל התקפה שהכדור יגיע אליו. זה מה שהיה לנו - רוביניו וקצת גוטי וזידאן, בישורת האחרונה של הקריירה שלו. את הופעת הבכורה שלו אי-אפשר יהיה לשכוח, חשבנו שיש לנו רונאלדיניו משלנו, הכדור היה דבוק לו לרגל. כל-כך מהיר, תכליתי, חכם, לא צפוי. העונה האחרונה בריאל הייתה טובה. היה יכול להגיע קצת רחוק יותר בקריירה אבל היה חסר לו משהו. אין לי תלונות. מה דעתכם עליו? רק ילד ברזילאי שעושה פדאלדות יפות?

5. DRORIKO Member

כבר חשבתי שתכתוב "דרור יא תותח איך קלטת את הנפילה עם ברנרדסקי" ;)

נערך לאחרונה ב: ‏17/11/17
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים הצלחה מסחררת שם.
    יכולת מצוינת או בשפת הכדורגל בעל הבית במרכז השדה, המון שקט נפשי וקלאס גם מבקיע, מבשל ובהיעדר פאייה הוא גם עונד את סרט הקפטן.
    האוהדים של מארסיי אגב מאוהבים בו וכבר רואים בו כאחד משחקני הרכש הטובים בקישור בשנות האלפיים.

Rosner ו-Franco אוהבים את זה.
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שמח בשבילו, אולי זה היה השינוי שהוא היה צריך. עדיין מרוויח יותר ממה שהוא שווה לטעמי.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כסף בצד ונטו מקצועי, אני חשבתי שהוא היה טוב בוולפסבורג. לא ראיתי אותו על בסיס קבוע והסגנון שלו יכול להיות אולי מתסכל לפעמים, אבל בסיכום הוא נתו תרומה חיובית.

9. Alta Tensione Member

פינה חמה תמיד תיהיה לי לרובסון על התרומה שלו לזכיה בסקודטו ב-2011 (מלך השערים יחד עם זלאטן ופאטו). בחור מאוד מוכשר, שנפל קורבן ליחסי ציבור מוגזמים שעשו לו בצעירותו ולבחירת מועדונים גרועה (פרט לאחת...) שעשה במהלך הקריירה. מאמין שיכל להשיג יותר גם אם היה מתנהל בצורה חכמה יותר על המגרש ומפתח יותר אלמנטים במשחק שלו.