פלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י B8aRisT, ‏23/12/04.

1. Zico Member

dror_khayat ראיתה פעם את מראדונה משחק שיש לך זכות להגיד שעושים אותו יותר גדול ממה שהוא
    לפי מה שאומרים בפורום מחשיבים אותו לשחקן אם השליטה הגדולה ביותר בכל הזמנים ולכל מי שיש בעיה שיגיב אני יענה לו בשמחההההה

2. dror_khayat Member

לא ראיתי אותו משחק,אבל אני מבטיח לך שהוא לא מושלם(לא הוא ולא פלה).וזאת מהעובדה ששניהם אנושיים ושניהם עשו טעויות לפעמים.מבלי לראות אותם אני יכול להבטיח לך שהיו מיקרים(גם אם הם מעטים)שבהם הם פיספסו איזו בעיטה לשער,או פיספסו איזו מסירה.אף אחד מהם לא הצטיין במאה אחוזים מהמשחקים,הם לפעמים תפסו גם משחקים פחות טובים.חחחח...אפילו מייקל ג'ורדן(בכדורסל) לא היה מושלם לגמריי,אז בטח שגם לא הם.אין מה לעשות,אין סופרמן.

3. Zico Member

4. Yeste Member

לדעתי ריקלמה יותר טוב ממרדונה. או לפחות יהיה...

5. MUFC - 1878 Member

אתה ראית אותם משחקים?

מיצתער אני לא הולך להגיב הרבה רק לצפות אבל על זה הייתי חייב להגיד...כי ראיתי תבחור הנחמד הזה בן ה12 בעוד איזה מקום והוא זיין בשכל...

6. Yeste Member

איזה בחור?

7. dror_khayat Member

אתה רוצה להגיד לי שפלה או מראדונה לא עשו שום טעות מעולם???אף אחד מהם לא החטיא אף פעם???כל מהלך שהם ניסו לעשות הם הצליחו במאה אחוז מהנסיונות?שלא תבין אותי לא נכון,אני לא בקטע של לרדת על אף שחקן,אבל אחי,צריך לקחת את הדברים בפרופורציות.אין שחקן מושלם.פשוט אין כזה דבר...בשום ספורט!גם אם מדובר בגדול השחקנים בהסטוריה.אולי יכול להיות שחקן שהוא ממש מצויין כמעט בכל התפקידים,אך עדיין הוא לא יהיה מושלם.שחקן מושלם לא יחטיא אף פעם בעיטות לשער(פשוט יהיו לו 100 אחוזי הבקעה),אף אחד לא יוכל לגעת בו בכלל,הוא יהיה גם מגן מושלם-אף שחקן בעולם לא יוכל לעבור אותו,לא יהיה לו אפילו משחק אחד בכל הקריירה שלו שהוא לא הצטיין בו,הקריירה שלו תהיה נטולת טעויות ומלאה באינספור שיאים.רק בשביל לעשות לך את ההשוואה,אז כל גדולי השחקנים בהסטוריה(כולל פלה ומראדונה)פיספסו לפעמים,אף שחקן לא היה מושלם גם כמגן(!)וגם כחלוץ,לא שמעתי עוד על שחקן שהבקיע ב 100 אחוז מהנסיונות שלו כל הקריירה(שחקן כזה היה יכול להבקיע 10 שערים למשחק),לא שמעתי עוד על שחקן שכל(אבל כל!)מסירה שלו היתה מדוייקת וחתכה את הגנת היריב.פשוט לא קם השחקן הזה וגם לא יקום.רק בתיאוריה זה קיים...
    ואת אותם הדברים בדיוק אני גם אגיד לך על כל תחום אחר בחיים.

8. Zico Member

אחי שחקן מושלם זה לא שחקן שלא מחטיא
    שחקן מושלם זה שחקן עם טכניקה טובה טקטיקה ומשחק קבוצתי מעולה שבו הוא אמור היות 5 רמות מעל כל שחקן אחר שאיתו בקבוצה ורונאלידיניו אם כל הכבוד לא כזה אולי הוא בולט בקבוצה שלו אבל הוא לא הבורג המרכזי להצלחה שלההה
    ולפי איך שאני עושה שחקן מושלם אז לפי דעתי מראדונה הוא הגדול מכולם אחי אתה צריך לראות אותו כדי להאמין למה שאני אומר(לדוד שלי יש קלטות שלו והוא הראה אותם ופשוט לא האמנתי למה שראיתי תשאל כל אחד שראה את פלה מראדונה ורונלדיניו שלך מי הגדול מכולם וכולם יענו לך את אותה שתובה אני בטוח או שתישאלך את אבל שלך)