פיפ"א 2007

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י דניאל ס., ‏25/9/06.

1. ReL Member

בטח שיש את הולנד

2. Legolas Member

אחרי הרבה בעיות, שבינהן הייתה להוריד קראק שהיה וירוס שבסוף הייתי צריך לפרמט תמחשב, לא לפני שבחלקיק שנייה לפני שהמחשב שלי קרס הספקתי לצרוב תמשחק.
    במילה אחת לסכם תמשחקי-גרוע או שני מילים גרוע מאוד אחרי ששיחקתי במשחק ואני לא יודע מה היה עצוב יותר שניצחתי 8-0 את צ'לסי על רמה רגילה או 5-0 את ברצלונה על רמה וורלד כלאסס ואחרי כל זה במשחק שמתי לב למשהו מוזר ביותר ששחקני הקבוצה שהפסידו חוגגים כאילו הם ניצחו וכל זה אחרי שלושה משחקים תמיימים כבר מיצתי את המשחק ואת התרגילים שיש בו(אין כמעט תרגילים רבים השליטה בכדור גרועה) ברצינות אני לא יודע אפילו אך אפשר להשוות תמשחק הזה לפרו 5 או אפילו 3 שעולים על פיפא 2007 בדרגות רבות.

3. שחטאר דונייצק Member

מישהו יכול לתת לינק בפרטי ?

4. michaeler Member

שלום לכולם.. אני חדש כאן.
    התקנתי את הפיפא2007 אבל הNOCD שקיבלתי בתקיית הקראק לא עבד.. ניסיתי כל מיני קראקים שמצאתי במגהגיימס ועוד אבל שום דבר לא עובד... למישהו יש קראק טוב או פתרון אחר?
    (חבר שלי, אגב, שלח לי תוכנה בשם אנטי בלאקס ואמר שזה אמור לעזור, זה אמור? ואם כן - איך?)

תודה רבה מראש!אשמח אם תעזרו לי בפרטי.

5. Legolas Member

תוריד דיימון טולס ותטען תקובץ שהורדת(יותר נכון לא את הקובץ שהורדת את הקובץ שחילצת בפעם השנייה) וזה יעבוד

6. michaeler Member

כן אבל אז זה תופס5.5(!!!!) ג'יגה במחשב, וזה יותר מידי בשבילי...
    מחקתי כבר את הקובץ שהורדתי ושהתקנתי איתו, כרגע יש לי רקאת פיפא07 מותקן במחשב.
    אין שום דרך לגרום לזה לעבוד? אני יודע שבמשחקים אחרים יש פאצ'ים שאיתם המשחק עובד בלי דיסק..

7. דניאל ס. Member

זה לא 5.5 מה אתה מגזים? אולי 2.6 או משהו כזה

8. michaeler Member

קובץ ההתקנה בסביבות 2.6, והמשחק המותקן זה עוד בערך 3...

9. Jose Mourinho Member

סה"כ די הופתעתי, משחק לא רע בכלל, הריאליסטיות בתנועות של השחקנים השתפרה, מערכת הבעיטות הרבה יותר טובה ונוחה(גם בבעיטות חופשיות). רק חבל שהתרגילים זוועה.

עידכנתי כמעט את כל ההעברות בליגות הבכירות(מסצ'ראנו וטבז לווסטהאם, רייס לריאל, באפטיסטה וגאלאס לארסנל, אשלי קול לצ'לסי, אוליביירה למילאן, סזאר ואמורוסו לקורינתיאנס, וכו'), ותיקנתי את הטעויות במספרי החולצות וברגל המועדפת של כמה שחקנים(ז'וליו סזאר, קמביאסו, אדמילסון, בן-חיים, ריו-קוקר, מארטינס), אבל יש כמה שחקנים שאני לא מוצא:
    אולי מישהו יודע איך אני יכול למצוא ולהעביר את מריאנו גונזאלס לאינטר ואת מאניש לאתלטיקו מדריד?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/10/06
  10. Kolo Toure Member

כנראה שמאניש עדיין לא עודכן והוא בדינמו מוסקבה (תבדוק אם הקבוצה קיימת בכלל)

11. orend84 Member

אתם חייבים כונן וירטואלי ורק לאחר מכן תשימו את הקראק (להחליף את קובץ ה-exe)
    אני ממליץ על אלכוהול 120% .

ד"א יש לי גם במחשב וגם בסוני איזה הבדל שמים וארץ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/06
  12. Legolas Member

שמתי לב לעוד משהו,קודם כל שאתה משחק במשחק ושיש מחצית אין שם תאפשרות לעשות חילוף אתה צריך להתחיל תמחצית השנייה ואז להחליף שחקן ועד שהכדור יוצא החוצה/עבירה/נכנס פנימה זה יכול לקחת עד דקה 80,עוד דבר מפגר וחסר הגיוני מבית פיפא.

13. פלג Member

יש לי את המשחק המלא והוא לא עובד לי- לא רואים כלום במסך. יש לי GEFORCE 4 MX. מחר אני אקנה כרטיס מסך 5200 וכנראה אז זה יעבוד. אבל מה שמוזר זה שהדמו עובד לי ושמעתי שהרבה שיש להם כרטיס מסך 4 כמו שלי עובד להם הפיפא המלא. אם מישהו יכול להגיד לי מה לעשות, אולי משהו בהגדרות הכרטיס.. בבקשה.

תודה מראש.

14. Raulito Madridista

לאחר הרבה מאוד בלאגן הצלחתי לשחק במשחק המלא. ביקשתי לינקים להורדת המשחק מכמה משתמשים בו אבל איחרתי את המועד, הלינקים היו שבורים ולא טובים כבר, חבר שלי צרב לי את המשחק אבל הקראק שלו היה שגוי, אז מישהו אחר שלח לי קראק כמו שצריך והצלחתי לשחק סוף סוף.

אני בעונה שלי עם ריאל מדריד במקום הראשון לאחר 12 מחזורים, עם 36 נקודות ו35 שערים. ראול ורונאלדו הם מלכי השערים שלי עם 12 גולים כל אחד, לראול יש ממוצע של שער במשחק ולרונאלדו ממוצע של 1.1 שערים במשחק.

הטבלה אצלי מאוד מוזרה, אחריי, נמצאות אספניול במקום השני, ריאל סראגוסה, וויאריאל ולבאנטה. ברצלונה חמישית, וולנסיה שביעית, סביליה שמינית ודפורטיבו לה קורוניה עשירית, הואלבה שעלתה ליגה במקום האחרון.

ההרכב שלי: קסיאס; סיסיניו, קנבארו, ראמוס, קרלוס; אמרסון, דיארה, קאסנו, רוביניו; ראול ורונאלדו.
    המערך הוא מערך של 4-4-2 כמובן שהשחקנים בקישור "נמצאים באותה שורה" כולם.
    את ברצלונה בברנבאו (מחזור 7 נדמה לי), ניצחתי 3-2. הם הובילו פעמיים, מצמד של אטו. פעם אחת במספרת אחרי חמש דקות שרונאלדיניו הרים, ופעם שנייה הוא חטף לי את הכדור ובעט לחיבור מ25 מטר. השוותי עם רונאלדו בפעם הראשונה, עם ראול בפעם השנייה ובדקה האחרונה רוביניו הבקיע לאחר שבעטתי עם רונאלדו, וואלדז הדף ורוביניו בא לריבאונד. את סביליה ניצחתי 1-0 בחוץ, את דפורטיבו לה קורוניה 4-0 בריאזור, את וולנסיה 4-0, והתוצאה הכי חלשה שלי היא 1-0 על הואלבה בברנבאו למרות שזילזלתי מאוד והורדתי את רונאלדו, רוביניו, קאסנו, אמרסון וקנבארו לספסל.

אני עידכנתי את העברות, אבל התחלתי את העונה עם ריאל ורק אחרי זה עידכנתי, איך אני עושה שיהיה לי את רייס בסגל? הספסל לא מספק אותי כאשר רק גוטי, ואן ניסטלרוי ובקהאם על הספסל. גם פאבלו גארסיה, גראבסן ואלה סתם תופסים מקום בסגל.

עוד שאלה, איך אפשר לעדכן אחד ולתמיד את הבועטים שלך? כל פעם זה משתנה לי ולא נשמר ואני מעדכן לפני כל משחק וזה מעצבן מאוד!

המשחק עצמו יותר קשה לדעתי מהדמו, למרות שבדמו שהיה לקחתי את מנצ'סטר ואיתם אולי יותר קל מריאל מדריד. במשחק בניגוד לדמו, השוער לא יכול לשלוח כדור ארוך ולתת לחלוץ שלך מצב לגול. לפעמים נתקעת לי הבעיטה והג' במחשב לא בועט לי ואני מאבד את הכדור וזה טיפה מעצבן, אני לא חוטף מהר כדורים למרות שאני כל משחק שולט בו בערך 60% ובועט לשער 20 פעם. אני לא ראיתי בו תרגילים חוץ מתרגיל מוזר באות ב'.. איך אפשר להרים כמו כריסטיאנו רונאלדו שמראים בסירטון לפני המשחק? איפה עושים עוד תרגילים?
    אני עוד לא הצלחתי לבעוט בעיטה חופשית אחת כמו שצריך.. מה הקטע עם זה.. וגם לא הצלחתי להבקיע מקרן עדיין.. הכוונה מנגיחה מקרן או משהו...

בקיצור, הפיפה השתפר מאוד אבל אני מקווה שהפרוו יהיה אחרת לגמרי והרבה יותר טוב, בדמו היה לי יותר כיף משום מה.

15. As Roma Member

היום התקנתי את המשחק, לא מחודש בהרבה, משופר טוב במשחקיות, וקצת פאקים...

ציפיתי למשחק הרבה יותר כייפי ושונה מפיפא 2006, זה מה שקיבלתי, אני מרוצה.
    אבל תאמת הם לא שיפרו המון.

ועצה לאנשים פה, אל תשחקו מול המחשב.. אני בפעם הראשונה ששיחקתי על הרמה הכי גבוהה (רמה עולמית) WORLD CLASS ניצחתי אותו 3-0.

שחקו ברשת עם אנשים שיש להם גם את המשחק..