פיפ"א 2007

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י דניאל ס., ‏25/9/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם ניירה יהיה בהפועל כמו שהוא במשחק שלי עם הפועל... הפועל הרוויחה אחלה שחקן.

2. Raulito Madridista

שלום לכולם, אני חייב עזרה דחוף!

הורדתי את ה"פאץ'" של הליגה הישראלית והתקנתי אותו במחשב שלי כבר. לא הורדתי מעולם פאץ' לכן יכול להיות שעשיתי טעות. לאחר מכן לחצתי עליו וגררתי אותו היישר לתוך הקובץ של פיפה 2007 שלי. נכנסתי לאחר מכן למשחק, שמרתי שמירה עם הפועל ולא נגעתי במשחק וזה לא שמר לי שנכנסתי שנית, נראה לי אין יותר מקום במשחק ושמרתי עשרים אלף שמירות כבר, ראשית, איך מוחקים שמירות?
    דבר שני, כל שאר השמירות שלי שהם לא ליגה ישראלית, לא עולות לי והמחשב נתקע לי באמצע. מה אפשר לעשות ואיך אני מוציע את הפא'ץ מהפיפה שלי? קודם גררתי אותו לתוך הפיפה.

תודה לכולם מראש, אני אבוד בינתיים.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דור- הדרך הכי פשוטה שאני יכול להסביר לך. הפאצ' זה הרי קובץ התקנה נכון?
    פשוט תתקין את זה לתוך התיקייה של המשחק... זהו.

היה לי משחק אדיר עכשיו עם מכבי חיפה בקרית אליעזר.. באתי בלתי מנוצח (מחזור 6, אני הפועל ת"א) הובלתי 3-2 בדקה ה-88 ואז ב-2 קרנות קייסי הבן זונה כבש פעמיים וחיפה ניצחה 4-3....

4. George Best Member

תגידו, האם הגרפיקה בפיפ"א טובה יותר מפרו?
    האם למשל השחקנים בקבוצות שהן לא יונייטד/צ'לסי/ארסנל/ליברפול בליגה האנגלית באמת דומים?
    והאם כמובן יש את כל הסמלים, תלבושות וכו'?

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/07
  5. MHFC Member

טוב הורדתי את הליגה הישראלית, ובינתיים התחלתי עונה עם מכבי חיפה, ב-2 המשחקים הראשונים שלי בגביע הטוטו, ניצחתי את בית"ר ירושלים 5-1 בבית, קולאוטי סיים עם שלושער, ובכלל כבשתי רביעיה לאחר 35 דקות, ובמשחק השני בגביע הטוטו מול מכבי נתניה בקופסא ניצחתי 3-0. כרגע נותר לי עוד משחק גביע טוטו אחד עד שתתחיל הליגה, שבמחזור הראשון אני אשחק מול כפר- סבא. לא עשיתי שיניוים בקבוצה, לא שיחררתי אף אחד וגם לא רכשתי אף אחד, בינתיים הארכתי לחלק מהשחקנים את חוזיהם בקבוצה. המערך שלי הוא 4-5-1, או אפילו 4-4-2, כאשר דודיוביץ' בשער, קייסי, אולארה, קינן וחרזי בחוליית ההגנה, בוקולי ודירסאו במרכז הקישור, רפאלוב בשמאל, מליקסון בימין, קטן מאחורי החלוץ, וקולאוטי בחוד. כרגע ההרכב הזה עובד מצוין.
    התתרשמות הכללית שלי מהליגה הישראלית היא סבירה+.לדעתי צריכים מעט לשפר את האיצטדיונים, כי יש איצטדיונים שזה לא בדיוק המראה האמיתי שלהם, כמו של קרית אליעזר. גם מראה השחקנים לא ממש אמיתי, תסתכלו טוב על יניב קטן, זה ממש לא הפרצוף שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx . אבל בכל מקרה חוץ מהדברים הללו, אני מתרשם לטובה מהליגה הישראלית.

אגב שחכתי איך משחררים שחקנים, מישהו יכול להגיד לי?

6. שגיא Guest

למישהו יש מושג איך פותרים את בעית הקריסה בפאץ' הזה?

הורדתי, התקנתי, מחקתי מה שביקשו והרצתי מה שביקשו ועדיין, כשאני מנסה לשחק משחק, אז זה מגיע למסך הלאודינג טוען, ואז קורס ומפעיל את המחשב מחדש.

7. Barcelona Member

אחרי שאתה מתקין את הקיט רפטור, תתקין את הטלאי, ותוריד את הוי מלהפעיל את המשחק. צא מההתקנה, כנס לתוכנת FATBH, תתקין אותה, כנס אליה (קיצור דרך בשולחן עבודה) ותלחץ BUILD. לאחר מכן, אתה יכול להיכנס למשחק.

אל תשכח לפני כל זה למחוק את תיקיית FIFA 07 במסמכים שלי (תגבה אותה אם אתה רוצה לשמור על השמירות שלך).

8. שגיא Guest

כבר עשיתי את זה.

חוץ מהעניין עם הקיט רפטור, למה צריך את זה?

9. Barcelona Member

עשיתי את זה וזה פועל לי מצוין. אתה לא עשית, וזה לא פועל לך כראוי.

מסקנה...

10. Scott Higgins Member

כרגע אני באמצע עונה עם מכבי הרצליה, כשאני משחק על רמה לג'נדרי.
    פתחתי עם ניצחונות על הפועל פ"ת(2-4) ובני יהודה(1-2) בגביע הטוטו, ולאחר מכן הגיע הפסד מפתיע להכח ר"ג(1-4).
    במחזור הראשון של הליגה פגשתי את הפועל ת"א, וניצחתי 0-1 משער של קימוטו בדקה ה87, למזלי.
    המשכתי לנצח במחזורים הבאים, וערב המחזור השביעי, מצאתי את עצמי בראש הטבלה, עם פער 2 על פני השנייה, מכבי חיפה.
    פגשתי את הפועל פ"ת, ונתתי להם בראש 2-5, מרביעייה(!!!!!!!) של קימוטו.
    בכל מקרה, קימוטו כרגע מלך שערי הליגה, עם 12 כיבושים, ואני רק במחזור ה13.
    יש לו נתון מצויין של שער למשחק, ואני מדורג שני בליגה, עם אותו מספר נקודות כמו של הראשונה מחיפה.
    אמשיך לעדכן אתכם בקרוב.

11. שגיא Guest

הבנתי.

אבל מה זה הקיט רפטור ומאיפה מביאים את זה?

12. Barcelona Member

13. לויטה Member

תגידו, רק לי בטלאי של הליגה הישראלית החולצות משחק לא עובדות? כפ"ס אצלי משחקת בכחול-לבן, חיפה בצהוב-כחול, וזה הורס די הרבה מההנאה.

בקיצור, זה רק אצלי? אם לא, איך מתקנים?

14. Barcelona Member

תתקין מחדש לפי איך שהסברתי.

אגב, תמוז עקום שם כמו במציאות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/07
  15. Scott Higgins Member

בהמשך להודעה הקודמת שלי, אני בעונה עם הרצליה.
    סיימתי את העונה במקום הראשון, כשקימוטו מסיים את העונה עם 29 כיבושים וכמובן מלכות השערים.
    הוגרלתי נגד ורדר ברמן במוקדמות ליגת האלופות, אבל יש לי סיכוי לנצח.
    נקווה לטוב, אה?!