פיורנטינה 2009/10:: ד'אגוסטינו הוא הרכש הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏22/6/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלמה שרף האיטלקי בונה על הכסף שייכנס על סמיולי כדי שיהיה מה להוציא על רכש. חוץ משמועות על רומא, לא עושה רושם שמישהו באמת רוצה את סאנטנה, וגם אם כן, אני לא יודע אם פיורנטינה תצליח להוציא עליו את ה-4.5 עד 6 מיליון שהיא צפויה להוציא על סמיולי.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין בחשיבה מהסוג הזה. אם כך, אפשר גם להוציא אחלה כסף על גמבריני כדי לקנות את לואיזאו... לא מוכרים שחקנים טובים ומשאירים פחות טובים רק כי אין עליהם ביקוש. הסיבה שאין על סנטאנה ביקוש כי, כפי שניסיתי לכפות את דעתי נחרצות כאן, הוא אינו טוב מספיק. אם מרקיוני יפצע, כפי שהוא נוהג להיפצע, אני רוצה את סמיולי שיכנס לנעליו כפי שעשה נהדר בחצי השני של העונה החולפת.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר נוסף, קיבלנו 16 מיליון אירו בינואר על פאציני ואוסוואלדו, קיבלו 21 מיליון אירו על פליפה מלו, קצת מוזר לי שצריך למכור שחקן טוב עבור עוד 2-3 מיליון (זה בערך הפער בין מכירתו של סמיולי לזו של סנטאנה) כדי להרשות לעצמנו להוציא על רכש. ובכלל, ועוד אחרי שהשוות אותו לשרף, אני מתחיל לא לאהוב את קורבינו.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-3 מיליון יכולים להיות ההבדל בין לואיזאו (שחקן די מנוסה באירופה) לבין מיראנדה. אני חושב שיש שתי אפשרויות: בלם הרכב טוב + מחליף פחות טוב בכנף ימין, או בלם הרכב פחות טוב/מנוסה + מחליף טוב בכנף ימין.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר מדובר בקבוצה כמו פיורנטינה ששואפת לסיים שוב בין ארבע הראשונות בליגה, קבוצה שבטוחה במטרה שלה להעפיל בפעם נוספת לליגת האלופות וגם להצליח שם (ובמונחים של כסף מדובר על עשרות מיליונים), חייבת להשקיע את ה-2-3 מיליון אירו האלה על לואיזאו (במקום על ה 7UP הזה) גם אם תמכור את סמיולי ב-6 וגם אם תפטר מסאנטנה תמורת כרטסיה של אוטובוס.

בכלל, הנסיון שלך להוביל אותי להבנה של הלך הדברים היה מתקבל על דעתי, חרף העובדה שהרגשות אינן יסבלו זאת אף פעם, אם הינו מדברים על כך לפני כחודש ימים. אז לקבוצה היו שאיפות להתחזק, אבל לא היה ידוע כמה מיליונים דלה ואלה יהיה מוכן להשקיע. מאז נחלשנו בצורה רצינית ממכירתו של מלו, אך קיבלנו תמורתו 21 מיליון. התפיסה חייבת להשתנות 180 מעלות עכשיו. אין זה הזמן לחשוב במונחים של החלשות שם כדי להתחזק פה. אם הקבוצה שואפת להשתפר ולהצליח, חייבים מכאן לחשוב רק על להשתפר.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

תמיד אמרתי שללמוד אף פעם לא מאוחר.

7. cazzo Il Capocuoco

שלמה שרף האיטלקי?

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית מה זה?! אולי עוד יצא ממני משהו בסוף. נמאס לי להיות כלומניק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.media.goal.com/g/22718_news.Xxx

http://www.mediterraneonline.it/wp-content/uploads/2009/06/corvino.Xxx

אורי, אל תדאג - לא שכחתי אותך. יש לי מה להגיב בנוגע למה שאמרת. עכשיו אני ממהר, ולכן...

10. cazzo Il Capocuoco

חזק, לדיון הכפילים. אבל הבחור לא מאמן והוא לא קונה חומוס בקופסאות ענקיות.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם לא היה דומה לא כלל, לפי כמות השטויות שהוא פולט ניתן היה לשאר שהוא אחיו של שלמה שנמסר לאימוץ למשפחת קורבינו.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לפי הדיווחים באיטליה מחר או מחרתיים המעבר של לואיזיו מבנפיקה יהיה סגור תמורת 7 מיליון אירו.

אבואה לא צפוי להגיע אבל שחקן נוסף שמועמד להגיע הוא אדיניו(?) מלצ'ה שנרכש על ידי היורדת הטרייה בינואר האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/09
  13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לואיזאו הוא תוספת כח משמעותית להגנה של פיורנטינה. שחקן מצוין, ובעיקר אפשר היה להתרשם ממנו במשחקי הקונפדרציה. פיורנטינה לדעתי רק תרוויח משחקן כמוהו.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מוכן לקבל את לואיזאו בתנאי שיביא לי את דה-סילבסטרי. איך אני עם קורבינו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    ואגב, עד אתמול דובר על הצעה של 9 מיליון עם הבלם הברזילאי, בעוד שבנפיקה ביקשה 12, איך הגעת ל-7?

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לפי פרסומים במדיהאסט. הסכום ינוע סביב 7 מיליון אירו.