פיורנטינה 2009/10:: ד'אגוסטינו הוא הרכש הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏22/6/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הם אכן יציעו את הסכום הזה (11 מ' יורו) אני מאמין שהם יחתימו את הילד, המו"מ עם אתלטיקו נתקע מכיוון שלאנוס דורשת 12 מ' ולספרדים אין את היכולת לשלם כרגע, מכיוון שעושה רושם לפיורנטינה אין את הבעייה הזאת אני מאמין שהכל יסגר.

את דעתי על השחקן אני ארשום אם זה יהיה סופי, בכל מקרה אני חושב שמדובר באחד מהכשרונות הגדולים שארגנטינה הצמיחה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/09
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לרכש כזה התכוונתי. 10 מיליון אירו על אבואה?! עוד חלוץ בן עשרה בסכום מטורף... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, אליאס - יש על זה דיבור גם בארגנטינה? כי נראה לי הזוי כל העסק. פיורנטינה מנסה לגרד עיסקאות בשיניים. היא כרגע בלי בלם ובלי וקשר אחורי להרכב הראשון, כשנותר לה רק 6 מיליון יורו לרכש (סכום שיעלה אולי ל-12 עד 14 מיליון לאחר מכירותיהם של דאיינלי וסמיולי).

גם עסקת אבואה לא כל-כך סגורה כפי שעשתה רושם שהייתה בבוקר. עכשיו הסוכן שלו מדבר על "הצעות מפיורנטינה וספרד". לפני כמה שעות דיברו על מעבר שאמור להסגר תוך כמה שעות - כלומר עכשיו בערך. אני מקווה בשביל פיורנטינה שזה יתפוצץ. אבואה ב-10 מיליון זאת לא עסקה משתלמת. את לולו ההיפאקטיבי אפשר להוציא ב-8 מיליון מלוטיטו שמת למכור.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בחלון העברות כל כך בזיוני, החתמה של כישרון ענק כמו סאלביו במחיר לא גבוה משנה את התמונה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה מצוין בתקשורת, הנהלת לאנוס לא מאשרת או מכחישה כלום כל עוד זה לא סופי (תמיד עובדים ככה שם), אבל כנראה שהם מסתמכים על התקשורת האיטלקית.

נאמר שעכשיו אחרי עסקת מלו יש לויולה כסף ולאנוס לא תעמוד בדרכו של טוטו סאלביו אם תקבל את הסכום שהיא דורשת (12 מ' יורו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/7/09
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיץ אחר שבו לפיורנטינה יש בהרכב בלם בכיר לצידו של גמבריני וקשר אחורי סוס שישחרר את מונטוליבו לעבודת היצירה, סאלביו יכל להיות רכישה נהדרת, בעיקר בגלל מוטו שעומד להתחיל ירידה חדה מאוד בקרוב (לדעתי לפחות). עכשיו? זה נראה לי כמו הימור גדול מאוד מבחינה תקציבית - בטח כשפיורנטינה לא מדורגת במוקדמות האלופות ויכולה לקבל את ליון או ארסנל... חתיכת סיכון לשחק עכשיו עם התקציב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/7/09
  7. Roma מנהלים

8. Roma מנהלים

9. OR Member

דייגו לוגאנו סיים הקיץ את חוזהו בפנר' הטורקית .
    סה"כ כבר מדובר בשחקן שבעבר הוזכר שמו בהקשר של פיורנטינה. למה עכשיו לא לעלות שלב אחד במרדף יחד עם שתי האיטלקיות נוספות שהוקשרו לשמו ( לאציו ורומא) ולהחתים בלם סביר, ללא דמי העברה , רק חוזה נטו? מה עדיף שיגניבו לנו אותו ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו מספיק בלמים סבירים, אנחנו צריכים מישהו יותר מזה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי לוגאנו לא מוערך מספיק, מדובר ביותר מעוד בלם סביר, העובדה שמדובר בהעברה חופשית זה רק אקסטרה.

12. cazzo Il Capocuoco

אכן, אני מסכים עם אליאס. חוץ מזה לוגאנו יכול לסדר לעצמו אזרחות איטלקית, או יכול להיות שיש לו כבר?

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוגאנו יכול להיות שידרוג רציני להגנה של פיורנטינה. הבעיה היא שהוא דורש חוזה בסך 3 מליון יורו לעונה. הארגוואי היה קרוב להצטרף לרומא אך פראדה לא ראה לנכון לשלם סכום כזה לשחקן מחליף (בטח לא כשמקסס מרוויח פחות ממנו).

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורבינו: "נגיש השבוע הצעה רשמית על ליאזאו בגובה של 8 מיליון אירו, הכי הרבה שנוכל להעלות זה עוד מיליון כי הוא לא שווה יותר."

http://www.firenzeviola.it/storage/firenzeviola.it/img_notizie/thumb/12488121041247995343ScaledImage.Xxx

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום משחק ההכנה נגד פ.ס.ז', שיפתח רשמית עבורינו את עונת 2009/2010. ההרכב הצפוי במערך שאמור לשרת אותנו העונה 4-2-3-1:

Frey; Comotto, Natali, Gamberini, Pasqual; Kuzmanovic, Donadel; Marchionni, Mutu, Vargas; Gilardino

:aa1: בעניין אחר, על פי ה'רפובליקה' סמפדוריה הגישה הצעה רשמית עבור פראנקו סמיולי בגובה 4.5 מיליון אירו ואילו פיורנטינה ביקשה 6 מיליון עבורו. אני מקווה שהידיעה הזו מצוצה מין האצבע ולא נמכור את סמיולי שהראה שכאשר זקוקים לו הוא מציג יכולת טובה הרבה יותר מסאנטנה. היתי מעדיף שנשחרר את הארגנטינאי אם אין ברירה.