פיורנטינה 2008/2009: מכוונים לצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏30/6/08.

1. OR Member

אחרי שבוע בלי להיות מעודכן בכלל במה שקורה בקבוצה אני חייב לציין שאני קצת מאוכזב מהחתמתו של זאורי .
    לגביה השער שמוצג בהודעה מעליי, בהחלט שיתוף פעולה מאוד מאוד יפה בין אוסוולדו לבין ג'ילא .
    איפה כרגע עומדים העניינים על העברת בורדיסו לקבוצה ?

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה נראים האימונים של הקבוצה בימים האחרונים:

http://www.calcioviola.it/storage/thumb/1216629242PhotobyGiacomo09.Xxx
    http://www.calcioviola.it/storage/thumb/1216629280PhotobyGiacomo16.Xxx
    http://www.calcioviola.it/storage/thumb/1216629249PhotobyGiacomo10.Xxx
    http://www.calcioviola.it/storage/thumb/1216631425PhotobyGiacomo11.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/08
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האתר הרשמי החדש שלנו: it.violachannel.tv

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתר מצויין, קצת קרס אתמול בערב.

5. OR Member

יהיה לאתר גרסה לשפה האנגלית ?

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול במשחק האימון הזניח של הויולה מול פילינה אירע מחזה לא זניח בכלל. אוהדי פיורנטינה שרו במשך המחצית הראשונה של המשחק "מי שלא קופץ ג'יאלורוסי" ואדריאן מוטו, שישב על הספסל, כמחווה לאוהדים שנלחמו על מנת שזה לא ימכר הצטרף אליהם בקפיצות! היום כבר מפרסמים שבימים הקרובים מוטו יאריך את חוזהו עד 2012.

http://www.firenzeviola.it/storage/img_notizie/thumb/1217140475MUTU8.Xxx

פיורנטינה אגב, ניצחה את המשחק בתוצאה של 0:1 משערו של אסבאלדו שלא מפסיק להרשים.

הרכב מחצית ראשונה:

Storari, Zauri, Dainelli, Kroldrup, Pasqual, Donadel, Semioli, Gobbi, Pazzini, Osvaldo, Santana

הרכב מחצית שניה:

,Frey, Zauri, Gamberini, Da Costa, Gobbi, Donadel, Kuzmanovic,Melo Jovetic, ,Mutu, Gilardino

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/7/08
  7. cazzo Il Capocuoco

הויולה צריכים תודה גדולה לקאזיראגי על זה. אולי בעצם זה בא באיומים, למה קוברצ'אנו קרובה למשרדי פיורנטינה כמה מטרים.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסיון לא רע להתחנף לאוהדים שקראו לו בוגד.
    אורי, עליך זה עבד?

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט!

אני לא מבין את הקיצוניות הזו, בכלל כל עוד אף אחד פה מאיתנו לא סירב ל-8 מיליון אירו אסור לנו לשפוט אדם אשר שקל לא לוותר על הסכום ועל ההזדמנות לשחק ברומא לצד טוטי. מוטו מעולם לא אמר לתקשורת שהוא רוצה ללכת ובסופו של דבר הוא גם בחר להישאר. האוהדים לא קראו לו בוגד, אל להפך עשו הכל על מנת שיבחר להישאר בשבילם ועבורם. וכן, זהו צעד מבורך, אפשר לראותו כהתחנפות, ואילו אני מעדיף לראותו כמחווה אשר גרמה לעשרות אלפים שהגיעו למשחק אימון זניח רגע של אושר כאות תודה על התמיכה והאהבה שלהם אליו. גם אני כמובן, שבשבועות האחרונים דאגתי שנאבד את הכוכב הכי גדול שלנו, שמחתי לשמוע על האירוע, כיוון שלאחריו אני בטוח שמוטו כבר לא ילך. האירוע האלה בי חיוך של אושר ואני מודה למוטו על כך.

"מי שלא קופץ ג'יאלורוסי"

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/08
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי,

ומה זה שווה בדיוק אם הוא חתם על חוזה?? הוא לא בחר להשאר, דלה ולה עצר את העסקה אחריי שכל החתימות כבר היו מוכנות.
    ביום שקורבינו הודיע שהתקבלה הצעה מרומא והם שוקלים אותה ברצינות, מוטו חטף קללות מוצדקות מהאוהדים. למה הוא לא שר איתם אז??

אני מבין את ההערכה לשחקן באמת גדול והכוכב הכי גדול של הקבוצה שלך, אבל בבקשה אל תנסה לצייר את מוטו כאדם שאכפת לו מהאוהדים והקבוצה שלו, בטח לא בעזרת כל הדיסינפורמציה שציינת מקודם. אם הייתי אוהד פיורנטינה, הייתי מעדיף שפשוט ישתוק וימשיך לשחק, מה שוות החגיגות הצבועות שלו אם יום לפני כן הוא הסכים לעבור לקבוצה יריבה בשביל משכורת יותר גבוה? מוטו חלאה ולא מתאים לקבוצה עם ערכים כמו רומא ואני מאוד שמח שלא אראה את הפרצוף הדוחה של הצועני הבוגדני הזה בקבוצה שאני אוהד.
    הפרשה הזאת פגעה בכל הצדדים, מוטו שקפץ על ההזדמנות לעבור לג'יאלורוסי ויומיים אחריי, קופץ נגדה עם האוהדים המטומטמים שהיו אמורים להבין סוף סוף עם מי יש להם עסק אבל בוחרים להתעלם משחקן שבגד בהם והעדיף לברוח לקבוצה יריבה. מעניין אם זה היה קורה אם מוטו לא היה השחקן הכי טוב של פיורנטינה.
    בנוסף לזה, ההנהלה של פיורנטינה התנהלה כמו ילד שמשחק בפוטבול מנג'ר ואני בספק אם בעתיד יתייחסו אליהם ברצינות.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל היחיד בייני לבינך קובי הוא שאני אנני נותן לתקשורת לכוון את מחשבותי והרגשותי כלפי בן אדם, אני מעדיף לשפוט אותו על פי מעשים שקוראים במציאות. ובמציאות שלא ציירה התקשרות מוטו לא בגד באף אחד, הוא באופן לגיטימי שקל הצעה שמאוד קשה לסרב לה. ביום שתעדוף מעליך בקלילות דעת 8 מיליון אירו תעדכן אותי פה, עד אז תבין שהבטחתו של הזחל אינה מחייבת את הפרפר.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד דבר אחד בעניין הזה:

למה אני לא רואה אותך כותב בדיוק את אותם הדברים על אקווילאני הרי גם זה כבר למעלה מחודש מסרב לחתום על חוזה חדש שמציעים לו (בגובה השכר של מוטו) ומתעקש לעלות את שכרו בעוד מיליון. ולמה לדיווחים מהתקשורת לפיהם אקוויאלני ירצה לעבור ליובנטוס אם לא יעמדו בתנאיו אתה בוחר להתכחש...

בקיצר קובי, תרגיע.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, התקשורת לא מכוונת את מחשבותי, היא מציגה את הדברים שחור על גבי לבן ואתה מעדיף לעצום עיניים. אם אתה מעדיף לשפוט אותו על מעשים שקוראים במציאות, למה אתה לא שופט אותו על כך שחתם על חוזה עם פראדה אחרי שפיורנטינה נתנה אור ירוק? וכן שופט על ההתחנפות הצבועה שלו מאתמול? כמו שכבר אמרתי, מוטו שחקן גדול אבל בנאדם קטן מאוד שחושב רק על הרווח הפרטי שלו ולא מגיע לו תמיכה מאוהדי פיורנטינה.

בתגובה להודעה השניה שלך, בדיוק כאן אני לא נותן לתקשורת להשפיע על מחשבותי. כי אחריי שאקווילני אומר אין ספור פעמים שהוא רוצה לשחק רק ברומא מגיע איזשהו גול.קום עלוב ומפרסם כותרת מפוצצת שאקווילני קרוב מתמיד לחתום ביובה כשבכתבה עצמה אין שום ביסוס ואין קשר לכותרת. כמובן שברגע שאקווילני יחתום על חוזה עם סאקו ורומא לא תאפשר את ההעברה (נשמע מוכר?), מחשבותי ישתנו. לאקווילני מוצע חוזה שמתאים שווה בשווה לתרומה שלו על המגרש עד היום. אין שום סיבה לעלות לו את המשכורת בגלל שיובנטוס ואינטר הסתנוורו מהניפוח התקשורתי שעשו לאקווילני ומוכנות לשלם לו הרבה יותר ממה שהוא שווה באמת ואני לא רואה שום דבר רע בזה שהסוכן שלו עלה על הגל.

edit : בדיוק ראיתי עכשיו בלוג נחמד בצ'אנל 4 על כך שכל הצדדים יצאו מובכים מהפרשה.

14. yonmu Member

קובי - מה שקרה במציאות זה שמוטו נשאר בקבוצה קטנה יותר עם משכורת גדולה יותר. כל הכבוד לו, איפה הפסול בהתנהגות שלו? שהוא חשב על ההצעה?

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם למוטו הייתה את האפשרות הוא היה עובר, וזה שהוא קפץ עם האוהדים מראה כמה היצור הזה מסריח, זה כל הסיפור.