פיורנטינה, ג'נואה, לאציו, פאלרמו, פארמה, אודינזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

1. yoni10 Member

חח הינה עוד סיבה מוצאים כאן להיכנס ביובנטוס על כלום. מי שיצאה הכי עלובה בסיפור הזה זו מנצסטר יונייטד שכבר סיכמה עם פיורנטינה. זה שיובנטוס פנתה ליונייטד באופן רשמי ואז לשחקן, בדיוק לפי הנהלים והאתיקה לא הופ, את יובה לפושעת כאן, כי עם את היונייטד שהפרו הסכם עם הויולה.

אה ובכל מקרה, מארוטה הבייתה.

2. Muurad Member

תכלס שטויות, מוסריות מה מוסריות. השחקן מוצב למכירה, מי שמביא את הכסף מקבל רשות לדבר איתו והשחקן הוא זה שבוחר איזה מקום הכי מתאים לו ללכת.

זה שזה היה בשנייה האחרונה לא מפריע לי, לא חושב שיובה עשו פה איזה משהו איום ונורא - לגיטימי לגמרי מבחינתי.

בדיוק כמו שדג גדול כמו יובה בא ואכל את פיורה - הגיע דג גדול יותר(פולהאם) ואכל את יובה. ההיררכיה הטבעית של עולם הכדורגל לא משתנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/12
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין את העצבים של פיורנטינה אך לדעתי הם היו פזיזים בהצהרת אני מאשים שלהם כלפי יובנטוס, שפעלה בצורה לגטימית לחלוטין כדי "לחזק" את הקבוצה. תחרות במרקאטו הייתה מאז ומתמיד בין כלל המועדונים ויובה לא שינתה שום כלל מקובל עם הפניה המאוחרת שלהם לבולגרי. השחקן הוא החזיר היחידי כאן וכפי שפיורנטינה הצהירה, לא שווה את החולצה של הסגולים.
    בכל מקרה, שני המועדונים dodged a bullet כאן, עם נזק תדמיתי למארוטה שניסה לסגור את המארקטו עם הליצן הזה כשרק במזל זה לא יצא לפועל.

מכירת נסטאסיץ' זאת עסקה אדירה של פיורנטינה. כישרון נחמד שעדיין לא הראה שום דבר מיוחד נמכר תמורת 16 מיליון יורו! + בלם צעיר פחות או יותר באותה רמה.

המונח - סינון אינטלגנטי מוכר לך?

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/12
  4. Jimmy Jazz Member

גליאני מנסה לטרפד את העברתו של טבז לPSG בכך שהוא מזמין את השחקן וסוכניו לארוחות שחיתות במסעדות היוקרה של מילאנו - הוא גבר גבר וגאון מרקאטו שמשתמש בכל האמצעים שלרשותו על מנת לחזק את קבוצתו. מארוטה מנסה לשכנע שחקן שיעדיף את יובה על פיורנטינה - הוא אדם קטן ושפל, ממשיך דרכו של מוג'י ופנים מייצגות של המועדון הבזוי והרמאי בו הוא עובד. זה ההיגיון הבכייני והרקוב שהפך להיות מנת חלקם של אוהדי מילאן בפורום הזה. אבל היי, זה בסדר. אני אישית כבר מזמן הפסקתי להתרגש מהודעות השנאה מלאות התסכול של יותם והכנופיה המילאנזית המצחיקה שאיתו, ואני מאמין שאני לא היחיד.

הדבר היחיד שמציק לי מכל הסאגה המעייפת הזו הוא שאחרי היום אין שום סיכוי שבעולם שADV יסכים למכור לנו את יובטיץ'. חוץ מזה הכל בסדר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/12
  5. zoharco Member

מה אתה מנסה להגיד? רשמתי בסוף ההודעה שזה מבוסס על פרסומים בתקשורת ולא על הצהרות רשמיות

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: חואן ורגאס יעבור מחר בדיקות רפואיות בג'נואה.

:aa1: פאלרמו החתימה את סבסטיאן סוסה, חלוץ אורוגוואי בן 18.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://bunjiroayugai.files.wordpress.com/2012/05/luca-toni.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקה טוני מזכיר נשכחות, אבל קשה להאמין שיוכל לתרום דבר מה כרגע. רכש נוסף של פיורנטינה שדווקא יותר מרשים אותי הוא זה של ג'וליו מיליאצ'ו מפאלרמו שמשחק כקשר אחורי, אך גם כבלם. לפי הגאזטה גם כריסטיאן ז'אמה מצטרף.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה: מתיה נאסטאסיץ' נמכר למנצ'סטר סיטי תמורת 15 מיליון אירו.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/9/12
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לסכום הגדול שאף קבוצה שפויה לא הייתה מסרבת לו תמורת בלם נחמד כמו נסטאיץ, קיבלתם שחקן בן 21 פחות או יותר באותה רמה עם פוטנציאל גבוה יותר להפוך לבלם גדול. לדעתי עסקה נהדרת לפיורנטינה שמראה את הצד המשתלם בקיומם של מועדוני נפט.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסטאיץ' מאוד הרשים אותי, בטח עבור בלם בן 18 וחבל לי לאבד אותו. אבל אם אתה צודק בעניין סאביץ' (אני לא מכיר אותו) אז זו בהחלט יכולה להיות עיסקה משתלמת.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. Muurad Member

עפ"י מה אתה אומר את זה קובי? כל משחק שהוא שיחק אצל סיטי בלי יוצא מן הכלל הוא היה בינוני במקרה הטוב ונראה כמו מי שלא קשור.

לא מבטל, יכול להיות שהליגה האיטלקית תתאים לו יותר, והוא גם לא קיבל הזדמנות אמיתית עם גיבוי מאחוריו שזה מה שיקרה בפיורה אני משער - אבל אני לא חושב שלפי היכולת שלו(אלא אם כן ראית אות לפני שהגיע לאנגליה) במגרש אפשר לצאת בהצהרות כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חוסר מזל מזל ללואיס מוריאל. אחרי שזומן לנבחרת וחזר לאיטליה לפני שהספיק לשחק עקב פציעה, החלוץ נפצע באימון ולפי ההערכות הוא יתחיל פיסיותרפיה שתשאיר אותו מחוץ למגרש למשך חדשיים וחצי לפחות.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://sport.sky.it/sport/calcio_italiano/...juventus.html#3

עוד סיבה למה הסריה A היא הליגה הכי מבדרת שיש. אחרי טרייסטה והקהל מקרטון מגיעה התשובה של ג'נואה לפרציוזי מקרטון! הסיבה למראה הלא שכיח הזה ביציעי הכבוד של הלוא'יג'י פאריס היא שרק לאחרונה התקבלה הכרעת הדין בעניין פרשיית השחיתות כאשר ג'נואה ניסתה לעלות לסריה A ולסדר לעצמה תוצאה נוחה מול ונציה, פרציוזי הורחק לחצי שנה מהמגרשים והקבוצה כמחאה החליטה להציב את דמות הקרטון שלו ביציעי הכבוד.

לא מכירים? סרטון חובה של הנשיא חובב המנג'ר מראה מה הוא שווה על הרחבה. :aaa021: