פיורנטינה, ג'נואה, לאציו, פאלרמו, פארמה, אודינזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

1. Alta Tensione Member

http://www.gazzetta.it/Calciomercato/07-07...737657549.shtml

ע"פ הגאזטה עסקת גומז לפיורנטינה סגורה. על זה נאמר, che colpo!

משעשע לראות איך כמה קבוצות באירופה שרוצות לחדש את חוליית ההתקפה שלהן ושיש באפשרותן לשלם את מה שבאיירן דורשת מתעסקים באופציות יקרות פי כמה וכמה (חלקם אף נחשבים בעיני להימורים פרועים) במקום לקפוץ על המנייה הבטוחה הזאת במחיר של מבצע סוף עונה.

פראדהמלך!

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

משעשע גם ששחקני הייפ כמו יובנטיץ' וליאיץ' שביחד לא מגיעים לכמות השערים של גומז בעונה, צפוים לממן את השידרוג המאסיבי הזה.

רוסי-גומז-חואקין לא נופלים על הנייר מאף חוליה התקפית בליגה. סומך על מונטלה שיצליח לדחוף איפשהו גם את קוואדראדו ואולי אפילו להחזיר את מומו סיסוקו,וארגס וקאסני מהמתים. בשנה אחת בלבד, נבנתה שם קבוצה ענקית וחבל מאוד שלא תייצג את איטליה במפעל הבכיר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/13
  3. Jimmy Jazz Member

תוספת אדירה לליגה. עושה רושם שלבאיירן היו הצעות טובות יותר מה15/16 מיליון שפיורנטינה תעביר להם, הקלף ששיחק לטובת הסגולים הוא הרצון של השחקן ואשתו לגור בפירנצה (מישהו יכול להאשים אותם?). אם לייאיץ' יאריך חוזה ובפה רוסי יחזור לעצמו תהיה להם חוליית התקפה אדירה, והסיטואציה הזאת תעזור להם גם לוותר ביתר קלות על יובטיץ' בפחות מהסכום אותו דרשו עד עכשיו.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוואדראדו שחקן הרכב הרבה לפני בפה רוסי, שרמת כשירותו והיכולת הנוכחית שלו עדיין מוטלות בספק, ולפי דעתי הוא צריך לשמש כמחליפו של גומס. לא קל לחזור מפציעה כמו שהוא עבר ואני עדיין לא מספיד אותו, אבל אמור לקחת לו זמן מה כדי לשוב לעצמו. אם כל החלקים ההתקפיים ישתלבו יחד, אכן נבנית בפירנצה חוליית התקפה קטלנית ביותר, רק שלא ישכחו לחזק גם את ההגנה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם בהנחה שהתנער מהפציעה שלו לחלוטין ויעבוד טוב בקיץ. עדיין מדובר בשחקנים מקליברים שונים ואני לא זוכר עד כמה גמיש הקולומביאני לשחק בצד השני.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי לייאיץ' חלוץ מטרה? למה אתה משווה בין שני השחקנים הכי שונים בעולם? גומז חלוץ הרחבה מהמובהקים בעולם בעשור האחרון. הוא כבש יותר מ-100 שערי בונדסליגה ורק 4 מהם מחוץ לרחבה. הוא פינישר טהור. לייאיץ' קשר התקפי/חלוץ שני שמתעסק בלחתוך הגנות עם דריבלים ולהעמיד שחקנים כמו גומז מול שוער.

ואל תעז לשים את המוסלמסרבי באותה קטגוריה כמו יובטיץ'. הראשון שחקן שחקן, השני שחקן הייפ כמו שאמרת.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהם שחקנים שונים. מי משווה אותם? ציינתי את יכולת הכיבוש כי בלעדיה לא היינו מתייחסים לקיומו בסגל של פיורנטינה, וגם הסוכן המוגבל שלו לא היה מעמיד אותו מעל הקבוצה. גם יובטיץ' שחקן הייפ. הראשון ביחס לתודעה שיצר בפרק זמן קצר מדי. השני ביחס לתג המחיר שלו. מבלי להיכנס לזוטות, הרעיון הכללי שלי הוא שפיורנטינה מתחזקת (מאוד) בעזרת מכירה של שחקנים אופנתיים יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/13
  8. Red47 Member

אני מאמין שפיורנטינה ביצעה את הרכש הכי משמעותי שלה בשנים האחרונות. גומז זה חלוץ פשוט אדיר ופיורה הולכת להנות ממנו. לדעתי הוא יכול להזכיר את התקופה של טוני בקבוצה, הם חלוצים די דומים.
    פיורנטינה מאוד מפתיעה אותי, דווקא אחרי שאיבדו את הצ'מפיונס, כל הכבוד, אם דה רוסי יחזור ליכולת שלו זאת יכולה להיות עונה מדהימה.

9. aloneli Member

לפיורה באמת יש כל כך הרבה כסף שהיא מביאה שחקן כמו גומז ב20 מיליון עם משכורת מטורפת ולהשאיר באותה עונה את יובטיץ' שהיא יכולה לעשות עליו לפחות 20 מיליון?

זה עוד דווקא בעונה שהיא לא מצליחה להעפיל לליגת האלופות.היא קפצה קצת מעל הפופיק או שאני באמת לא מעריך אותה כמו שצריך?

10. OriRR Member

לדעתי ההבאה של גומז די סותמת את הגולל על זה שיובטיץ' יימכר.
    גם אני לא חושב שפיורה יכולה להרשות לעצמה להחזיק שני חלוצים ברמה כזאת בסגל כשבנוסף יו-יו כבר הצהיר שהוא מעוניין לעזוב (ליובה).

11. aloneli Member

זה כבר עבר את הזמן שלו כי יובה כבר החתימה את טבז ואת יורנטה,יש לה כבר את ווצניץ',ג'יובניקו,פאביו ומאטרי.סה"כ 6 חלוצים על 2 עמדות והיא כבר ביזבזה את הכסף על העמדה הזאת.חוץ מזה כבר הבנו שיובה לא מוכנה לשלם את הכסף של פיורה דורשת ודי בצדק.

עכשיו אם הוא נשאר ולא הולך לסיטי,ליובה או משהו אז נשאלת השאלה איך פיורה יכולה להביא שחקן כמו גומז ולוותר על כל כך הרבה כסף שהציעו לה על יובטיץ'?

12. JohnTerry26 Member

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

רכש מאוד מרשים, מאוד מאוד וששחקן בסדר גודל כזה מתעקש להעדיף את איטליה על פני ספרד זה עוד משהו נחמד לדעת.

עדיין לא מובן לי למה דווקא פיורנטינה ולא נאפולי. רק בגלל העיר?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעצמך אמרת שהוא בחר לשחק באיטליה. מה גם ששחקן, להבדיל מדעתו של אוהד ממוצע, לא בוחר קבוצה על סמך מיקום נקודתי בטבלה אלא לפי הפוטנציאל שלה להצליח יחד איתו. בחירה מצויינת גם לקריירה וגם לחיים האישיים. או שכל זה חרטה והוא בחר בהם בגלל הסטייקים בזאזא.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה ממשיכה להתחזק- כעת הסוכן של יוסיפ איליצ'יץ' מודה שהקשר הסלובני נמצא בדרך הבטוחה לפירנצה.