פיורנטינה, ג'נואה, לאציו, פאלרמו, פארמה, אודינזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

1. Alta Tensione Member

מה לחואקין ולעמדה בה קוואדרדו משחק? לטעמי שחקן עם מעט מדי אחריות הגנתית בשביל שחקן כנף במערך של 3 בלמים.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה שיחקה מדי פעם (במיוחד בחצי השני של העונה) במערך 4-3-3 כשקוואדראדו הימני מבין השלישייה ההתקפית.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוסף לכך, גם כאשר הופיע כמגן\ווינגר בתצלום ההרכב לצד 3 בלמים, הבלם הימני בינהם סגר את האזור שלו ואיפשר לו להישאר בחצי השני של המגרש. הסיבה לכך היא שאין לו שום קשר להגנה ואף פעם לא היה לו. חואקין שחקן התקפה שמשחק באגף ימין וכך גם הקולומביאני. לא פוסל אפשרות לשלב אותם ביחד, אבל אם זה היה תלוי בי, הייתי מסתפק רק בספרדי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/13
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קובי, זה מאוד שיפה שהפכת להיות הצדקן הגדול של אייסוקר אבל נו מה יהיה?
    א' אני ממזמן כבר צוחק על אותו שער רפאים ועל שלל הממים שבאו בעקבותיו ויובטיץ'? לא...הוא גם לא רצה לעזוב בשנתיים האחרונות לא? אז אם אתה מאמין לזה שדווקא עכשיו הוא רוצה לעזוב אז בסדר. אם פיורנטינה היו עולים לליגת האלופות, זה רק היה מעכב את העזיבה שלו בעוד שנה.

5. OriRR Member

איך יוסיפ איליצ'יץ'? הוא מועמד לשאלקה והדבר היחידי שאני יודע עליו זה שהוא קשר התקפי והייתה לו את העונה הטובה בקריירה שלו(מבחינת סטטיסטית).

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יש לו עדיפות לקבוצות מאיטליה ויש קבוצות שמעוניינות בו אז ככה שלא הייתי ממהר לחשוב על זה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי לפיזארו, לאחר שזה נאמר בפרוש על ידי הסוכן שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/13
  8. Milanista3 Member

ואחרי שפיורה בפיגור 2-0 קיבלו 2 פנדלים שלא היו מול מילאן, ועוד פנדל ברור שהיה חייב להשרק למילאן בדקה האחרונה, הוא גם רצה לעזוב בגלל דברים שלא קשורים לכדורגל? נו באמת.
    מישהו חשב שמשהו לא כשר שבפיגור 1-0 אמברוסיני קיבל את הצהוב השני הכי מוגזם שנראה העונה? בטוח שלא.
    אני לא מאמין שהיה פה משהו לא כשר, כמו שאני לא מאמין שהיה משהו לא כשר בפסילה של מונטארי. זה מעצבן, מקומם אבל זה חלק מהכדורגל.
    אני לא יודע אם לייחס את זה לרמת השופטים הנמוכה, או למשחקים באיטלקית שהם באמת ממש קשים לשיפוט.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני יכול להבין את הדברים מאחר ומדובר בסערת רגשות, נראה מה יקרה בפועל.

אגב אם הויולה מוכרת את יובטיץ' אחרי מה שהיה בקיץ, הולך להיות חם מאוד בפירנה וגם האחים דלה ואלה יצאו פראיירים. פרנציפ הייתי שולח אותו לארסנל.

10. 亚历山大帕托 Member

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסקיי מדווחים שג'נואה מוכנה להציע 5 מיליון יורו עבור פסקארה כדי לרכוש מחצית מכרטיסו של חואן קינטרו, שאינו צפוי לשחק עם פסקארה בסריה B בעונה הקרובה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943439_508126399260030_1712028176_n.Xxx
    שיהיה בהצלחה

------------------------------------

לגבי חואן פרננדו קינטרו, אני במקום פסקארה ממתין טיפה עם ההצעות, הוא עומד לשחק עם קולומביה הצעירה במונדיאליטו שיתחיל בעוד שבועיים ובמידה וימשיך את יכולתו מהסודאמריקאנו, המחירים גם יעלו בהתאם. הוא שחקן מצויין, מזכיר מאוד את חאמס רודריגס ולא נופל בהרבה מיכולתו, אין לי ספק שהוא גדול על פסקארה ואני מאוד מקווה שהוא לא מתכוון לשחק בליגה השניה בעונה הבאה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-italia.net/35056/vivia...fiorentina-exit

אני באמת לא מבין את פיורנטינה. ויויאנו לא שוער מושלם ומאז הפציעה הקשה שעבר הוא לא אותו שוער, אבל הוא עדיין מספיק טוב כדי לעמוד בין קורותיה. הניסיונות במהלך העונה להחליפו בנטו לא צלחו וגם אם עבור קנייתו הוויולה יצטרכו לשלם 7.5 מיליון, אני לא רואה אפשרות טובה יותר בשוק, ובטח שלא השוער הרומני של הסיטי ששמח נקשר יותר מדי לקבוצה.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מפתיע מעט: אנריקו פרציוזי הודיע כי פאביו ליבראני יהיה מאמנה הבא של ג'נואה.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה