פורסם לוח המשחקים לעונת 2004/2005

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏7/6/04.

1. eliran44 Member

תעבור על מה ששחר עשה

2. שגיא Guest

משה, יש משהו שאתה לא מבין. העובדה שגם הפועל חיפה וגם סכנין משחקות בקריית אליעזר, בכל מקרה הייתה מביאה מצב שחיפה הייתה משחקת מחוץ לקריית אליעזר 3 פעמים. אם זה לא היה קורה בסיבוב הראשון, זה היה קורה בסיבוב השני, ואת זה אתה לא מבין! המשחקים מסודרים על פי בית חוץ. אם במחזור הראשון מכבי חיפה הייתה משחקת מול בית"ר בטדי, אז בסיבוב הבא היא הייתה משחקת בקריית אליעזר. מצב כזה הוא בלתי נמנע, שכן המצב הזה היה קורה בכל אופן.

אגב, אם תשים לב, תראה שבסיבוב הראשון גם הפועל ת"א משחקת שלושה משחקים מחוץ לבלומפילד. למה? כי עוד שתי קבוצות חוץ ממנה משחקות באצטדיון הזה, בדיוק כמו המקרה של מכבי חיפה.

תפסיק לשחק אותה הנדפק וזה שמחפש אחרים....

3. ofer23 Member

ממש לא אכפת לי מסדר המשחקים.
    קבוצה שבאמת רוצה להיות אלופה צריכה לנצח בכל מקרה, בין אם יש לה הגרלה קלה או קשה.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לדייק, חצי ליגה שלנו מתארחת ב3-4 משחקים בסיבוב מחוץ למגרש הביתי.
    מכבי חיפה, הפועל חיפה, בני סכנין, מכבי ת"א, הפועל ת"א, בני יהודה ת"א. 6 קבוצות, חצי ליגה, רק בישראל.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר התארחה במחזור הפתיחה בקריית אליעזר 3 פעמים ב-4 השנים האחרונות - השנה (כלומר בעונה הקרבה), בשנה שעברה ולפני שלוש שנים. לפחות זו הפעם הראשונה מזה שלוש שנים שבית"ר משחקת יותר ממשחק בית אחד ב-4 המחזורים הראשונים...

מה לעשות, ככה זה כשיו"ר של קבוצה מנהל את ההתאחדות...

6. ofer23 Member

לפני שלוש שנים בית"ר אכן פתחה את העונה מול מכבי חיפה בקרית אליעזר, אבל זה היה רק מכיוון שבית"ר התחילה את העונה רק במחזור הרביעי בעקבות הנושים שהיו לקבוצה.

7. ג'רי בית הלוי Member

ידעתי שמשהו לא מסתדר לי, הרי חיפה בכלל שיחק נגד העולה החדשה(שאני לא זוכר מיהי) במשחק הפתיחה של 01/2.

אגב בני-פניג'ל הגריל את הלוח הזה. אין לך מה להתלונן.

8. Ilan Member

דיי דיי מה זה השטויות האלה?
    אתה טוען שההגרלה הזאת הייתה מכורה מראש? אם כן אז באמת אין לי אפילו כח ורצון להסביר לך עד כמה אתה מטומטם.

מתי תבינו שיש עניין של הסתברות ומיקריות??? חוץ מזה, כמו שניצן אמר- פניג'ל בכבודו ובעצמו הגריל את מכבי חיפה, ככה שאני לא מבין מה אתם בוכים.

בהכל אשם שחר- צריך לרצוח אותו (לא ככה?). וואי אתה וחבריך אנשים פשוט מסכנים. תייכף יבוא משה וגם הוא יגיד שהכל מכור מראש. בכיינים- נמאסתם!

אגב, שחר לא רק אשם בלוח- המשחקים הזה. הוא גם אחראי על פתיחת מלחמת העולם הראשונה ועל התבססות הנאצים בשלטון. וכן- רק בגללו יש פיגועים.

לקרוא ולבכות(או לחלופין לצחוק) איך אנשים מאשימים את שחר בזה שהם קיבלו הגרלה קשה. מה שהכי מצחיק שגם אחרי ההגרלות באופ"א מאשימים את שחר (אם אני לא טועה היו כמה שטענו שהכל מכור גם באירופה כשמכבי חיפה קיבלו את גראץ בסיבוב השלישי בליגת- האלופות).

אגב- אני כבר רואה את התירוצים על העונה הגרועה הבאה של בית"ר ("פתיחת עונה קשה, שחקנים צעירים, הרכש לא התאקלם וכו'").

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. מישהו אמר שאני מאשים את שחר?
    אני מאשים את ההתאחדות הטיפשה שלנו, רק אצלנו יכול לצאת לוח כזה.

ב. שחר לא אחראי למלחמת העולם השנייה, אבל הוא אחראי להרבה דברים מסריחים בכדורגל שלנו.
    " חוק יעקובו " מישהו זוכר?

10. Ilan Member

וואי אתה גאון... אתה יודע שחוק יעקובו היה עוד לפני שידעו בכלל מי זה יעקובו? זה לא שחיפה הציעה חוק כזה, כי חוק כזה היה קיים עוד לפני שיעקובו היה נחשב לשחקן. חיפה השתמשה בחוק הזה ומהר מאוד ביטלו את החוק הזה כי לא חשבו בהתאחדות שהוא חוק כ"כ מטומטם.

חוץ מזה, גם בלי חוק יעקובו חיפה הייתה לוקחת את האליפות, אין לזה קשר.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה, אתה משכתב את ההיסטוריה.
    החוק היבש היה שלכל קבוצה מותר שיהיה רשום אצלה 5 זרים.
    לחיפה היו 5 זרים, ושחר רצה למצוא דרך להכניס גם את יעקובו לחיפה.
    אז הוא גרם להתאחדות לחוקק חוק שה5 זרים של הקבוצה כוללים רק את המחלקה הבוגרת של הקבוצה, ככה שהוא יוכל לרשום את יעקובו בנוער והוא לא יחשב כזר שישי.

העובדה שאתה בעצמך ציינת שאחרי מקרה יעקובו החוק בוטל, אומר הכל.
    הוא לא בוטל כי ההתאחדות הבינה את הטיפשות בחוק, הוא בוטל כי שחר הצליח לעשות את מה שהוא רצה וכבר אין לו צורך בחוק, ולכן הוא בוטל.

נ.ב
    תחשוב בהגיון, עם החוק היה לפני יעקובו למה הכינוי שלו הוא "חוק יעקובו"?
    וחוץ מזה, מה הקשר שהוא לא השפיע על האליפות?
    אז לפי התיאוריה שלך חיפה גם יכלה לקנות משחק שנה שעברה וזה לא משנה כי היא זכתה באליפות עם פער שיותר גדול מ3 נקודות.

12. Ilan Member

איזה שטויות...
    חיפה לא חוקקה את החוק הזה. חיפה ניצלה את החוק הזה.

וקוראים לזה חוק יעקובו מאותה סיבה שהיה חוק בריסקר וחוק בוסמן וכו'...

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

והסברת עכשיו בדיוק מה שקורא בספורט הישראלי.

חוק בריסקר- החוק שחוקק שמעון מזרחחי,האיש ששולט על הכדורסל הישראלי

חוק יעקובו - החוק שחוקקק על ידי יעקב שחר,האיש ששולט על הכדורגל הישראלי

14. אלי מתחן Member

נכון צודק, זה לא קשור לאיגביני יעקובו.
    זה בנוגע לאברהם יעקובו העוזר של התת אפסנאי במחלקת ילדים ג' במכבי חיפה, במקרה הכינוי שלו זה איגביני והוא שחקן כדורגל בזמנו הפנוי.

15. shmulikwe Member

חוק בריסקר, לידיעתך, זה חוק שחוקק נגד מכבי ת"א כדי שבריסקר לא יוכל לשחק.. אז לפני שאתה מדבר, תברר