פורמולה 1 - אלונסו הוא אלוף 2005

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏6/3/05.

1. לייזר Member

שמעתי כבר את הספקולציות האלה לגבי מרלבורו/פרארי/רוסי, מתוקתי.

אני מתקשה להאמין שהוא עובד על כולם ושהוא כבר חתום בסקודריה, ביחוד כשבפרארי עצמה נושא שומאכר וראיקונן לא סגור, וידוע לכל שהגרמני הוא אשר יקבע את זהותם של הנהגים ב2007.

ואני טעיתי בהודעתי הקודמת - במבחנים שלו בפיוראנו, יום אחרי שהוא חידש את החוזה שלו בימאהה, הוא נהג בפרארי עם שילוט מארלבורו תקני וענקי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/05
  2. EL Capitan Member

ממשיכים השמועות לגבי קימי רייקונן, והפעם תורה של טויוטה, שהעונה האחרונה הייתה עונתה הראשונה בסבב הפורמולה 1 כיצרנית. הפירסומים טוענים, כי קימי על סף חתימה בקבוצה. אם יחתום רייקונן בטויוטה, עפ"י השמועות זה יהיה חוזה של 100 מליון יורו ל5 שנים.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ונאמר אמן!!!

4. לייזר Member

טויוטה נמצאת בפורמולה 1 כבר ארבע שנים כיצרנית...

לראלף שומאכר יש חוזה ארוך טווח עם הקבוצה. ליארנו טרולי יש חוזה שנגמר ב2006, מה שיתאים לספקולציות. מה שלא מתאים זה הסכומים - אלונסו ירוויח כמעט פי-2 במקלארן (עם חוזה קצר יותר) ולפי השמועות ראיקונן מרוויח כיום סכום דומה מאוד גם ככה. אפילו אם יש אמת באשר להצעה - היא נמוכה מדי מבחינה מספרית.

5. EL Capitan Member

בשורות טובות לאוהדי הפורמולה 1- העונה הבאה תשודר בספורט 5 החל מחודש מרץ (פתיחת העונה). לכל מי שהתקשה לשמוע את הגרמנית של RTL (הערוץ היחיד בו היה ניתן לקלוט את שידורי הפורמולה 1, וסלח לי לירן, כן?), יהיה לו יותר קל לעכוב ולצפות אחרי הפורמולה 1. בנוסף, צפוי להיות מגזין "מוטורי-בידורי" (ככה קוראים לזה בספורט 5), שאותו ינחה אלי אילדיס.