פורטו אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏24/2/04.

1. רפאל Member

כל הכבוד לפורטו!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    הקבוצה החביבה עלי מפורטוגל עושה זאת!
    זיפזפתי וממה שראיתי פורטו ניצחה בצדק והיונייטד האלו לא יודעים להפסיד בכבוד ומסימיים ב-10 שחקנים.

יובנטוס איכזבו היום, ובכלל השנה מול הקבוצות הגדולות היא תמיד מפסידה ונראה שאחת הפייבוריטיות לזכייה תעוף ואוליי בצדק לצערי על ידיי לה קורוניה כי אני לא מאמין שיובה תנצח בבית בגלל היכולת הגרועה שלה מול הגדולות השנה

במחצית ראיתי שצ'לסי מובילה 1-0 ואני מעדיף לחכות קצת עד לתקצירים ולא לגלות כבר עכשיו שהתוצאה השתנתה... כי אני רוצה עדיין לשמוח עוד קצת מהנצחון של פורטו.

2. Javier Zanetti Member

מסקנות מהמשחק של פורטו-מנצ'סטר
    1.קארלוס אלברטו מדהים!!! אני כבר מת שיגיע לאינטר(2006 ככל הנראה)
    2.רוי קין שחקן שלא שווה את התגובה שלי אז בואו נפסיק כאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    3.הווארד עוד איכשהו מציל קצת כבוד כי בלעדיו יכל בקלות להיות 3\4 לפורטו
    4.דקו-מקארטי-קארלוס אלברטו=שילוב קטלני

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי! אלו יהיו העולות לרבע הגמר:

צ'לסקי - בקלילות...
    ארסנל - בקלילות...
    פורטו - למרות שמנצ'סטר צריכים 1:0 קטן פורטו היו הרבה יותר טובים, ואני מאמין שבאולד טראפורד הם יפציעו
    ריאל - בקלילות...
    לה קורוניה - פה נראה לי תהיה ההפתעה השניה, יובה תבוא בטירוף, אבל לה קורוניה תהיה עם שקט נפשי ותעשה את זה...
    מילאן - בקלילות...
    ליון - יהיה מותח, אבל הצרפתים יעשו זאת בקושי
    מונאקו - גם, נציגה צרפתית שניה, אבל זה יהיה גם קשה

4. Forza Sampdoria Member

סה"כ , יש לי שלישי-רביעי לא חיוביים מי יודע כמה ( שטוטגארט ויובה היום, באיירן אתמול, כי אני שונא את ראול מדריד ) .
    אני עדיין מאמין ששטוטגארט יעלו ל 1/4 .
    דפור תבוא ותילחם בטורינו, אבל יובה, עם כל היכולת והמזל ( טודור שנה שעברה ), תעפיל לרבע הגמר .
    האמת, יובה ממש, אבל ממש, איכזבו אותי היום . איפה הפריצות של טוראם מהאגף ? איפה טאקי היה ? מישהו ראה את דל פיירו ?
    זה פשוט לא פייר : שטוטגארט, לפי התקציר, היו הרבה יותר טובים מצ'לסקי, אבל הגול של מיירה נתן להם מקדמה, אך אני עדיין אופטימי ומאמין בשחקניו של מאגאת' .
    איזה גולים של פורטו, פשוט ללקק את האצבעות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx
    לגבי רויי קין : אף פעם לא סבלתי אותו, והיום הוא הוכיח לי כמה שאני צודק ( אפילו אם לא נכנס בבאיה בכוונה )

כמו שאמרתי לפני זה :

נ.ב. לכל המעוניינים, ב 01:00 (5+) יש שידור מלא של שטוטגארט-צ'לסקי .

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/04
  5. Barcik Member

משחק נהדר של דפורטיבו לה-קורוניה. לחץ, נשמה, תשוקה ופשטות מבריקה! ההתקפה של דפור פשוט אכלה את ההגנה של יובנטוס, איזה לחץ נהדר! שאוחנה יינמק לכמה בעיות סמים שבא לו, זה הכל עבודה קשה. אני עדיין מתקשה להאמין ששחקני דפורטיבו הצליחו לרוץ כל כל טוב במשך כל המשחק. ובכל זאת, היתרון שלהם שביר למדי, והיה מקום כלשהו לשיפור בהצגה שלהם היום. לוקה וויקטור נכנסו יותר מדי לקו השער לשלחו יותר מדי הרמות סתמיות שעלו בשווא מול הענקים של יובנטוס. הרבה יותר טוב מבחינתם היה לשבור לאמצע ולחתוך את מרכז ההגנה הרעוע של האיטלקים בדאבל-פסים. פראן לפי דעתי היה צריך להכנס במקום טריסטאן, ולהכניס את לוקה, האיש החם של הגליסאנים, לעמדת החלוץ. לוקה היה מצויין היום, רץ ללא הרף ושיחק כחלק מהקבוצה. אמנם עדיין יש מקום לשיפור בקבלת ההחלטות שלו, אך נראה שאירורטה השועל הצליח להוציא את המיטב ממנו עם הפסיכולוגיה בגרוש שלו. ולסיום, חואן קרלוס ואלרון. אני פשוט התמוגגתי מכל נגיעה שלו בכדור. כזה תחכום, כזו ראיית משחק! חבל שהיתרון הוא כה מינימאלי, אך הוא בטח לא משאיר את לה-קורוניה בעמדת נחיתות. צפו למשחק גומלין מרתק.

כצפוי, פורטו לא מפסידה, אך אני עדיין משער שבאולד טראפורד הם פשוט ייספגו יותר מדי.
    גם ליון עומדת בציפיות שלי ולא מפסידה, והיא עם רגל וחצי ברבע גמר. ניתן לראות בקלות שגם סלטה וגם ריאל סוסיאדאד מוותרות על ליגת האלופות ובוחרות להתרכז במאבקי התחתית בפרימרה ליגה.

6. shmulikwe Member

אני חושב בדיוק הפוך ממך, ויקטור ולוקה פתחו כל לצד שכל האמצע נשאר פנוי לואלרון (איפה טאכינארדי?!?!?)שהיה מצויין, וזה מה שהביא כמעט לכל המצבים של דפור.
    עם חלוץ קצת יותר טוב מטריסטאן בכושר הנוכחי הייתה תוצאה יותר גבוהה.
    בכל אופן, יובה תעלה.
    אני ממש מקווה שמנצ'סטר לא תעלה, אבל מתאים לקבוצה הזאת להסתגר 90 דקות בטראפורד ובדקה ה90 לשים גול של ואן ניסטרלוי שיפגע בשחקן ויטעה את השוער.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פשוט עצוב מה שקורה לקאן, עד גמר המונדיאל השוער הטוב בתבל ומאז... העסק נהיה מסריח. כל כך מרגיז שריאל מדריד הרוויחו מכל העסק הזה אבל ליבי עם באירן ואני סומך עליהם ועל קאן שבבירנבאו ישתיקו את כל העולם וינצחו את המגעילים ממדריד.

ארסנל בתוצאה מצויינת מבחינתם, נראים טוב והם רגל וחצי ברבע גמר. מילאן כרגיל מוציאה 0-0 בחוץ וכנראה תעלה כי בבית היא לא תפשל ומונאקו הצליחה להשיג שער חוץ מאוד מאוד חשוב במוסקבה מה שיעזור לה מאוד ולדעתי בצרפת הם ינצחו ויעלו.

פורטו עשתה דבר יפה מאוד ואני מאוד מקווה שהיא גם תעלה אבל מה שלדעתי יקרה זה שבאולד טראפורד מנצ'סטר ינצחו עם הרבה שערים משהו בסגנון 3-0, עם כל הכבוד לפורטו ויש הרבה כבוד הכל תלוי במצב רוח של האדומים.

צ'לסי הפתיעה אותי וניצחה בגרמניה, ניצחון יפה וחשוב ואני כל כך כל כך מקווה שלא נפשל בגשר משהו בסיגנון בשיקטאש (2-0 לטורקים)

8. burning soil Member

אני חייב לראות את הניצחון של פורטו בשידור חוזר,דקו שחקן פשוט
    מצוין,מנצ' ממשיכה בתקופתה הבינונית ככל הנראה,והבעיות בהגנה
    נמשכות.

בריאזור היה משחק ברמה גבוהה,ללה קורוניה הגיע לנצח יותר מ1-0,ובכל זאת
    היא יוצאת עם מקדמה סבירה לטורינו,אני מעדיף את דפור בשלב הבא,אבל נראה
    לי שיובה היא זו שתעפיל בעזרת האיכות והסגל הרחב...

מעניין לראות אם שטוטגארט תסיים את דרכה במפעל או שתוכל להפתיע
    בחוץ במשחק הגומלין,גם כאן אני מעדיף את צ'לסי בשבל הבא..

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי עכשיו את התקצירים של משחקי אתמול.

פורטו באמת נראיתה טוב מאוד, יש לה חלק התקפי מאוד מרתק ושכיף לראות, מקארתי חוזר לכותרות אחרי שנעלם לנו בשנים האחרונות ורוי קין... נשאר קוף חסר מעצורים, שחקן עלוב, טיפש, מסכן שממשיך רק להזיק לקבוצה שלו עם כל השטויות המגעילות שלו. שחקן טיפש כל כך אין בכדורגל העולמי. קוף מטומטם.

שטוטגארט שיחקה טוב יותר מצ'לסי והגיעה ללא מעט מצבים אבל צ'לסי הייתה חייבת לשים את ה-2, פשוט החמצה לא מובנת של גודיונסן. הוא היה חייב להבקיע היה לו את המצב הכי טוב שהיה במשחק הזה. וכמה טוב לקבל בחזרה את קודצ'יני, אין לי ספק שאם סאליבן היה משחק היינו חוטפים 2-3 שערים.

חחחחח ותראו איזה בדיחה... פרגי מצוטט כאומר ש:"זה לא הסיגנון של קין לעשות משהו כזה"

די די... אני לא יכול להפסיק לצחוק........ שיא העליבות במנצ'סטר יונייטד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/04
  10. Gooner Member

מנצ'סטר??עלוב??? מה עוד חדש.

11. AFC Member

לא מבין למה אתם כועסים על רוי קין. סה"כ הוא נהיה בשנה האחרונה חרא של שחקן, ובינינו, יש תמונה יותר מלבבת מעוד כרטיס אדום שנשלח לעברו?

אני מאד רוצה להאמין שפורטו המצוין תעלה - אבל אני חושש שזה יהיה מאד מאד נאיבי לחשוב כך. מנצ'סטר תעלה, ובעזרת השם נדיח אותה בעצמנו.

12. shmulikwe Member

אני גם מת שארסנל תקרע את יונייטד בשלב הבא, אבל אני אוהב את פורטו, חבל עליה..
    ליון תעלה ארסנל תעלה צ'לסי תעלה יובה תעלה מילאן תעלה מונאקו תעלה ובין באיירן לריאל יהיה משחק פתוח..

13. dror_khayat Member

אני בסך הכל מרוצה מאד מרוב התוצאות של משחקי שמינית הגמר,רק מאוכזב ממונאקו שהפסידו,ומכך שניצחון נורא חשוב נשמט לביירן מהידיים.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, הסיבה שהמשחק פורטו - יוניטד לא התעלה לרמה גבוהה הייתה בעיקר יוניטד.
    יוניטד לא הגיעה למשחק, היא הגיעה כדי לכבוש שער חוץ/להוציא תיקו ולהשאיר את המאבק למשחק הגומלין באולד טראפורד(בדיוק מה שקרה).
    היא ידעה שגם ביכולת בינונית מינוס היא תוציא תוצאה טובה, וכך היה.
    עם כל הכבוד לפורטו, היוניטד תנצח בבית ותעלה לשלב הבא.
    ולאחר המחזור האחרון, אני יותר ויותר מסכים עם קירק לגבי התיאוריה שלו לגבי ליגת האלופות.
    זה נהפך למפעל איטלקי, שמי שמשחק יותר הגנתי ומבוקר מגיע רחוק יותר.
    הקבוצות שהגיעו שנה שעברה לגמר ליגת האלופות, ואמורות היו להציג את הכדורגל האיכותי ביותר באירופה, הם קבוצות החוץ היחידות שלא כבשו בשמינית הגמר.
    ולמרות זאת, רוב הסיכוים ששניהם יהיו בשלב הבא.
    צ'לסי למשל, הסתגרה במשך 90 דקות מול שטוטגרט, שתקפה, ועם היא לא הייתה נאיבית הייתה כובשת לפחות 3 שערים מול צ'לסי.
    ובכל זאת, הסיכוים של אותם קבוצות ששיחקו הגנתי בשמינית הגמר כמו מילאן, יובה וצ'לסי לעלות, גדולים מהסיכוים של קבוצות כמו שטוטרגט, באיירן וספרטה ששיחקו התקפי.
    אבל, אני בכל זאת חושב שזה המפעל האיכותי ביותר.
    כי במפעל אחר אין צאנס לראות משחקים כמו מנצ'סטר - ריאל, ולנסיה - ברצלונה, וכדומה.
    אך עם כמובן, אני חייב להודות, שאחרי 10 דקות של שעמום בגמר ליגת האלופות שנה שעברה, שאמור היה להציג את הכדורגל האיכותי באירופה,שמתי את הקלטת של ה5-3 של היוניטד מול טוטנהאם, וחזרתי לראות רק את ההארכה של הגמר "המשובח" כביכול.
    לכן, אני עדיין מנדנד בדעה שלי, נצטרך לראות מה יהיה בשלבים המכריעים.

קודם בקשר לתקרית של קין-
    עם כל הכבוד לבני, קין נותן עונה טובה.
    למרות הפציע הטורדנית שמשפיעה עליו הוא בכל זאת נותן עונה טובה.
    בקשר לתקרית, לדעתי לא היה מקום לאדום.
    הפגיעה לא הייתה כזאת קשה, באהיה פשוט הוסיף הצגה.
    ובקשר לדעה על רוי קין, עלה על פני חיוך כשהוא קיבל את האדום.
    למה?
    כי זה מה שאני אוהב בקין.
    את המשחק הילדותי, מלא הנשמה, מלא ההקרבה.
    נכון שלפעמים הוא טיפשי, אבל זה מה שאני מת עליו.
    וזה ככה אצל כל האוהדים של יוניטד.
    השיר הכי חזק שנשמע ביציעים של יוניטד במשחק מול פורטו היה לקין, בדיוק אחרי שהוא הורחק, כל האוהדים קמו ועודדו אותו.
    נכון הוא משוגע, נכון, הוא השאיר אותנו ב10 שחקנים, אבל זה מה שאנחנו אוהבים בו.
    אתם יכולים להבין את זה, אתם יכולים לא להבין את זה, אבל ככה זה.
    ולירן, עם לך קשה להבין, תחשוב על ההרגשה שאתה מרגיש כשסתיו אלימלך מקבל צהוב בבאר שבע, תמיד עולה לי חיוך, אני מת על שחקנים כאלה, שמיצגים את הדור שמה שהיה חשוב זה הסמל, שחקני נשמה.

15. Barcik Member

תסתכל שוב על המשפט הזה ותבין איפה אתה טועה. למילאן, יובה, וצ'לסי יש יותר סיכויים לעלות כי הן קבוצות טובות יותר משטוטגרט, באיירן וספרטה.
    ובכלל, אני חושב שהשנה שעברה הייתה מקרה יחיד ולא כללי. כן, אז הייתה עונה שבא האליפות באה מההגנה. ובעונות לפני זה, קיבלנו במפגשי חציי ,רבעיי הגמר, וחציי הגמר תוצאות כמן 4-1, 2-3, 3-0 וכו'.
    כאשר הקבוצות שציינת להלן ייתקלו בקבוצות התקפה יותר טובות, לא כל כך בטוח שהן יעלו.

הלוואי.