פורטוגל שולחת את אנגליה הביתה אחרי דו קרב פנדלים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏24/6/04.

1. shmulikwe Member

עמוק.

2. THE STRETFORD END Member

אגב ילד לואיס סהה אמר כי לדעתו אנגליה לא היתה צריכה לשחק הגנתי כי יש לה שחקנים נהדרים
    אז....

3. ג'רמיין דפו Member

די אין לי כוחות נפשיים יותר.כל טורניר לעוף בדרמה שגומרת לי את הבריאות,ועכשיו לא מספיק הדרמה הזאת בא שחקן מהקבוצה שלי,לא פוגע עונה שלמה,מחמיץ בהייבורי פעמיים מול שוער ומחסל אותי בלי הרדמה.אוי הלדר פוסטיגה ההיית או חלמתי חלום...ועוד איזה פנדל מכריע הוא בעט,לפחות הוא הראה פוטנציאל ואני מקווה שבעונה הקרובה ביחד עם קינו ודפו אנחנו מסודרים למעלה.יש לנו נבחרת מעולה שנבנתה ע"י גאון,אני לא מסכים שסוון צריך ללכת דרישה כזאת מתאימה לאוהדים ישראלים שמדברים מתוך אמוציות,עדיף לנו שהוא ילמד מהטעויות שלו מאשר שאיזה הארי רדנאפ או סטיב מקלארן יחזירו אותנו לאחור,דפו קירקלנד ושון רייט פיליפס הבאים בתור לפי אריקסון ובחירת השחקנים שלו היית תמיד טובה,בכל מקרה אני גאה להיות ישראלי אוהד אנגליה שלימדה אותי שלאהוב קבוצה זה להתחבר אליה עמוק במיוחד בכשלונות הדגל בחלון דווקא בהפסדים.אוהב אותך אנגליה ארץ השנינות העומק והאהבה למשחק,במינכן נביא לאמא של פיני גביע,עד אז קדימה טוטנהאם הוטספר חוזרת! :aaa12:

4. THE STRETFORD END Member

רובי קין,כן אוהד ישראלי או לא,אריקסון צריך ללכת,שוב אין ספק שהוא דחף אותנו קדימה שנות אור והוא היה זהב אחרי הודל,קיגאן,ווילקנסון אבל היה לו צאנס ב-2 טורנירים,ובמיוחד ביורו הנוכחי והוא מה לעשות ברגעים המכריעים לא מספק את הסחורה,

במשחק נגד פורטוגל הוא הכניס שני שחקני קישור הגנתיים(פועלים שחורים)ולא לקח בחשבון שער שוויון פורטוגלי שיקח אותנו להארכה,למה גו קול לא קיבל הזדמנות במקום הארגריבס או פיל נוויל?למה בכלל להוציא את גאראד וסקולס?מה לדווקא לשניהם לא היה אוויר?
    למה לא להוציא את בקהאם שלא תיפקד במשחק?
    כשרוניי יצא נכנס ואסל ושוב 4-4-2,למה לא לנסות להכניס קשר נוסף ולהפתיע את הפורטוגלים?
    אנגליה לא בנוייה לשחק ולהסתמך רק על הגנה,זה נוגד את האופי של השחקנים ובכלל את האופי האנגלי שהוא התקפה התקפה התקפה,אוקי זה עבד נגד ארגנטינה אבל נכשל נגד צרפת ופורטוגל
    הובלנו 1-0 בדקה ה-3 למה ללכת אחורה ולהזמין את היריב,למה לא להמשיך לשחק ללחוץ ולכבוש שער נוסף שיגמור את המשחק,מקסימום סופגים שער והתוצאה מתאזנת,

זה לא יעזור אם הוא יזמין צעירים מבטיחים כמו שון רייט פיליפס או קול או מי שזה לא יהיה,את הכלים יש עכשיו צריך יד מכוונת,יד טובה יותר מזו של אריקסון,
    אולי סקולארי הוא האיש,אחד שלא מפחד להוציא את פיגו כשהוא לא משחק טוב,אחד שהחזיר את רונאלדו לחיים,אחד שהבין לאחר משחק אחד בטורניר שרונאלדו(הפורטוגלי)ודקו צריכים להיות בהרכב גם אם זה על חשבון של מישהו "מדור הזהב"כמו רוי קוסטה

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת תגובה למשחק...

כל כך שמחתי שאנגליה הודחו,שוב הם שיחקו בבונקר המסריח כמו מול צרפת,שוב הם התגוננו יותר מדי,ומה שהכי יפה שזה פוסטיגה שחקן שמשחק באנגליה כבש(אגב , איזה אומץ יש לו לבעוט ככה פנדל..).
    הבונקר הזה כל כך מרגיז,לבעוט כדורים ולהריץ את אואן וואסל מה הסיכויים שהם יעשו משהו מול 4 בלמים,פעם אחת זה עבד מתוך 210 דקות מול צרפת ופורטוגל יחד שבה אנגליה שיחקה בבונקר הזה.

וגם לא יתכן שאנגליה תיהיה תלוייה בשחקן אחד שבן 19,אז מכנים אותו 'פלה2' ו'רו?נאלדו' זה לא אומר שאם הוא לא משחק אז אנגליה תיהיה כל כך חלשה.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקהאם, למרות הפנדל הרשלני והטורניר בכלל שמוכיח שסרט הקפטן חייב להילקח ממנו, הוא שחקן מהשורה הראשונה. היתה לו עונה טובה מאד בריאל, מה הבעיה? עונה לא טובה אומרת שמדובר בשחקן לא מהשורה הראשונה? אם כך, ראול הוא לא שחקן מהשורה הראשונה.

הם זכו לפני 4 שנים...

אז הוא יכול ללכת בחזרה למקום מושבו על הספסל של נבחרת צרפת. את מי זה מעניין מה סאהה אמר?

אני חושב שסוון חייב להישאר, אבל גם באנגליה לא מעט אוהדים רוצים בהעפתו, לצערי. אין אף מאמן אנגלי ראוי לאמן את הנבחרת.

נכון שסוון הכניס שני קשרים, כנראה פרחה מזכרונך העובדה שהוא את שני הקשרים האלה הוא החליף בשני קשרים אחרים (סקולס וג'רארד). הארגריבס שיחק באגף שמאל ולא בקישור ההגנתי, וכך גם ג'רארד. כל החילופים של סוון לא שינו את שיטת המשחק.

אתה מתרעם על כך שאריקסון הכניס שני קשרים אבל לא מבין למה סוון ויתר על הכנסת קשר במקום רוני... אגב, סוון יעדיף למות מאשר לשחק עם חלוץ אחד.

באשר ל"כישלונות" של סוון - בשני הטורנירים האחרונים סוון הגיע לרבע הגמר. ביורו 2000 אנגליה לא עלתה מהבית, במונדיאל 98 היא עפה בשמינית הגמר. אנגליה לא כזו נבחרת מצליחה שרבע גמר מונדיאל או יורו זה כישלון צורב מבחינתה...

אגב, מעניין אותי מי לדעתך צריך להיות מאמן אנגליה. אל תזרוק "קאפלו" אלא אופציה ריאלית. אין אף אנגלי כזה, אין אף מאמן זר ברמה של אריקסון שיבוא לאמן את אנגליה.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, משה, מה עם איזו תגובה לעניין עליו התווכחנו קודם?

8. THE STRETFORD END Member

א.לגבי מה שסאהה אמר,זוהי תגובה לילד שכתב כי לאנגליה אין שחקנים שמסוגלים לכדרר,למסור מסירות קצרות או לתת דאבל פס(מה לעשות צריך גם לענות על השטויות הללו.)אגב כמו שסאהה שיחק יש לו מקום בהרכב בטח לפני טרזגה ואפילו הנריי בטורניר הזה,
    ב.הארגריבס אכן שיחק בצד שמאל אך הוא שחקן פחות טכני,פחות יצירתי יותר הגנתי מסקולס אותו הוא החליף לכן הטענה שלי היתה מדוע לא הוכנס גו קול שלעומת אפילו סקולס כן רגיל לשחק בצד שמאל(צלסי)והרבה יותר יצירתי מהארגריבס,והוא הכניס שניים שאינם בעלי דמיון או יכולת התקפית גבוהה על כך התרעומת
    וטענה נוספת שלי כנגד אריקסון שאכן הוא מקובע ב 4-4-2 שלו ולא מנסה לעשות שינויים טאקטיים עם בזמן משחק או לפני משחקים מסויימים
    לכן החילופיים שלו לא רק שלא השפיעו על המשחק אלא אף החלישו את אנגליה
    לגבי מאמן במקומו לא כתבתי כי מאמן אנגלי צריך להחליפו כי כרגע אין מישהו וכבר נפלנו עם שניים שלא היה להם נסיון מתאים או יכולת(הודל וקיגאן)אבל בעוד כמה שנים אני דווקא כן רואה את סטיב מקלארן או אלן קרבישלי מסוגלים לאמן את הנבחרת ועד אז מישהו אחר,בטח לא קאפלו(או בכלל מישהו איטלקי הרי אריקסון נחשב לאחד שכזה)הלוואי וזה יהיה סקולארי שהוכיח את עצמו ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי כדורגל התקפי ואני חושב שהתמתו היא לא בשמים,
    אם לא תיהיה ברירה וידברו על מאמן אנגלי אז בובי רובסון כפרויקט סיום לקריירה שלו יכול להיות לא רע,יש לו את הנסיון,הוא אימן ברמות הגבוהות ביותר(כולל נבחרת אנגליה,הפסיד למארדונה ברבע גמר עם היד של השפל הארגנטינאי ובפנדלים בחצי הגמר ב-90 לגרמניה),מאמן בעל קבלות והוא דוגל בכדורגל יצירתי והתקפי אבל אני לא רואה את זה קורה במציאות

אריקסון נכשל בטורניר הזה משום שחומר השחקנים יחד עם הנסיון של רובם ושלו מהמונדיאל היו צריכים לספק הפעם את הסחורה אז מה הקשר להיסטוריה של הנבחרת האנגלית,היו לו יותר מ-4 שנים אם אני לא טועה להגיע עם אנגליה ליותר מרבע-גמר,

אנגליה צריכה לעלות מדרגה מבחינת החשיבה שלה לגבי מהי הצלחה או כישלון,אנגליה זו לא אירלנד שמאושרים ומרגישים שהם עשו את שלהם ברגע שעברו את שלב הבתים או את שמינית הגמר,
    לכן הוא נכשל הפעם והגיע הזמן לריענון

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו אם הוא יבקיע עשיריה בכל משחק - מה הקשר למה שהוא אמר? אם סאהה אמר את מה שחשבת אז אתה צודק?

החילוף של הארגריבס לא היה שערוריתי בכלל. הוא רצה לתת לו דקות משחק על פני סטיבן ג'רארד שלא בדיוק נתן את משחק חייו. הארגריבס דווקא הצטיין במשחקים האחרונים ואף אחד לא יכל לדעת שהוא ישחק כל כך גרוע. אם כבר אני הייתי הולך על החילוף התמוה של פיל נוויל, אבל זו עדיין לא סיבה לפטר אותו. המאמנים הכי גדולים בעולם משתפים שחקנים שלא ברור מה הקשר שלהם לכדורגל - ונגר עם ג'ילברטו בארסנל, פרגוסון עם הנווילים ביונייטד וכו'...

בוא נודה בזה - בובי רובסון, אלן קרבישלי וסטיב מקלארן לא ברמה של סוון. אף אחד מהם לא לקח תואר כבר יותר מעשור מלבד מקלארן ששבר את הנאחס העונה. הייתי ממשיך אבל אני חייב ללכת.

10. E-tam-R Member

אחרי הרבה דברים ששמעתי על הפנדל הזה.... בדקתי מה קרה בבעיטת העונשין של בקהאם...
    כשרואים את זה בהתחלה זה באמת נראה כאילו שהדשא זז....
    אבל כשמריצים את הוידאו לאט אפשר לראות שכשבקהאם הניח את רגל שמאל שלו על הדשא לפני שהוא בעט את הכדור ברגל ימין.. החיכוך של רגל שמאל עם הדשא גרם לכדור לנוע טיפה ימינה (ואולי אפילו רגל שמאל של בקהאם היא זו שהזיזה את הכדור)... וכנראה שבאמת בגלל זה בקהאם החטיא כך

הוידאו של הפנדל

11. Barcik Member

שלום, הילד פה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hello.Xxx

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. :aaarofl: קרעת אותי. איפה בהסטוריה התבססה נבחרת אנגליה על כדורגל התקפי? ב- 2002? 2000? 1998? אולי בכלל 1994? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

הרשה לי לפקוח את עינך. דייויד בקהאם יודע לתת דריבלים פה ושם, אבל הוא אינו שחקן טכני, אינו שחקן יצירתי, ואינו שחקן מבריק. הוא עובד נהדר על המגרש, מקריב הרבה ולא מפסיק לרוץ. ג'רארד אינו שחקן מוביל כדור. הוא אמנם ניחן בראיית משחק טובה, אך בעיקרה הגנתית - הוא הורס התקפות מצויין. למפארד הוא המנוע של קבוצה בלי אופי מגובש, בעל משחק מגוון, אך אינו מלהיב בדרך כלל. סקולס הוא אפקטיבי מאוד, בעיקר בשיטת המשחק של מנצ'סטר, ובורך בתנועה מושלמת בלי כדור, אבל מתי בפעם האחרונה ראית כדרור או מסירה יפה שלו? מייקל אואן הוא נטול טכניקה לחלוטין, ומרבית שעריו נובעים מהמהירות שלו. רוני הבולדוזר הוא חלוץ פועל ואפקטיבי. איפה לכל הרוחות ראית פה שחקן שהאופי שלו הוא "התקפה התקפה התקפה"? אולי דיברת בכלל על אמיל הסקי? :aaarofl:
    הבא נחזור אחורה בזמן. מרטין קיאון. פול אינס. דניס וייז. אלן שירר. דייויד פלאן. דארן אנדרטון. כולם שחקנים טובים לכל הפחות, אבל כוחם נובע מהעבודה הרבה שהם משקיעים על המגרש ומהאפקטיביות המדהימה שלהם תחת שיטת המשחק המגובשת של אנגליה, בטח ובטח לא מפעולות התקפיות ומלהיבות. למעשה, שני השחקנים האנגלים היחידים מהתקופה האחרונה שניתן 'להאשים' אותם ביצירתיות כלשהו הם פול גסקוין וסטיב מקמנמן. זהו.

האמת היא, שלאנגלים אסור לשחק על התקפה. הם פשוט לא יוכלו להתמודד נגד הנבחרות הגדולות ככה. תושבי האי סובלים ממגלומניה קשה. הם חושבים שהם הכי טובים, כשהם לא. אריקסון הזר יודע את האמת - אין לשחקנים האנגלים את הפוטנציאל הטמון בצרפתים, או בספרדים, או באיטלקים. אבל יש להם ערכי משמעת, עבודה וקבוצתיות הרבה יותר גבוהים. על זה סוונגו בנה, וצדק.

12. THE STRETFORD END Member

מה זאת אומרת רצה לתת להארגריבס דקות משחק על פני גרארד-שלא נתן את משחק חייו???אז מה? ?באמצע רבע הגמר נגד פורטוגל זה הזמן לניסויים??,הארגריבס הצטיין במשחקים האחרונים???באיזה משחקים בדיוק???זה הזמן לתת דקות משחק לשחקן ספסל ולראות איך הוא משתלב,ועוד למקם אותו במגרש בצד שמאל שהוא איננו מורגל אליו(שוב למה לא את גו קול)???גרארד היה בסדר גמור,אם היה צריך להוציא אותו זה רק בגלל פציעה או עייפות,כנ"ל לגבי סקולס,אם כבר היה צריך להוציא מישהו אז היה צריך את בקהאם אבל שוב אריקסון מקובע ולא נוגע בו וחבל(ואני קורא היום בבוקר שדווקא בקהאם פתאום מתלונן שהוא לא הגיע בשיא הכושר הגופני לאליפות הזו),
    לגבי אלכס פרגוסון שמשתף שחקנים כמו הנווילים שאין להם קשר לכדורגל,מעניין,אני חושב שהטורניר של גארי נוויל סותם את הפיות של כל המזלזלים בו,לגבי פיל נוויל שחקן סגל לגיטימי לכל דבר,פועל שחור נכון אך צריך גם כאלה,
    כתבתי לגבי מקלארן וקרבישלי שאולי בשנים הבאות לאחר שיצברו נסיון הם יהיו לגיטימים למשרת הנבחרת לא כעת,
    בובי רובסון זכה בתארים עם ברצלונה(אני זוכר את גביע המחזיקות)פחות מעשור שנים ובכלל הוכיח את עצמו בכל מקום שאימן בו(ספרד,הולנד,אנגליה)הוא מאוד לגיטימי ו"ברמה"של אריקסון
    זה לא אומר שאני חושב שצריך להחזיר אותו לנבחרת כעת אבל אם מתעקשים על אופציה אנגלית אזי הוא מתאים,

עכשיו תגובה ל"ילד",בקהאם איננו טכני,יצירתי או מבריק,גרארד לא מוביל כדור,לאמפארד לא מלהיב,מתי ראיתי מסירה יפה של סקולס,אואן נטול טכניקה,רק את גאזה ומקמנמן ניתן "להאשים"ביצירתיות,
    אני באמת מתנצל אתה לא ילד,אתה ליצן!!!