פורטוגל שולחת את אנגליה הביתה אחרי דו קרב פנדלים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏24/6/04.

1. Barcik Member

אידיוט יהיה כינוי הרבה יותר נכון. אם ג'יימס מזנק לפינה הנכונה יש לו שנים להזיז את הרגל, היד, הראש או כל דבר אחר כדי להדוף.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא אידיוט אבל הוא "אידיוט עם ביצי יען שיצא גבר עם שוויון מכריע כמחליף ופנדל בפנים והרבה מניות בעליה לחצי הגמר"

הערת אגב- אני לא זוכר מי, אבל ממש ממש לא מזמן מישהו בעט פנדל כזה שפגע במשקוף (מישהו זוכר מה זה היה? נראה לי העליה לדיויז'ן 1) וגם לפני בערך 6 שנים מילאן הגיעה לארץ לשחק נגד "נבחרת חיפה". המשחק הגיע לפנדלים אחרי 1-1 ולמרות שנבחרת חיפה ניצחה בפנדלים, הקהל בקריית אליעזר (שאני נמניתי עליו) חזה בפנדל דומה של סרג'ן צ'ולקוביץ' שרוסי, שוער מילאן, הספיק לחזור ולעצור אותו. צ'ולקוביץ' במשחק ידידות, פוסטיגה ברבע גמר יורו 2004, יחי ההבדל הקטן. בכל מקרה, רגעי נוסטלגיה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/04
  3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי חברים ההפסד הוא באמת מאכזב הזה, אבל אני ידעתי (וכנראה גם כל האוהדים האנגלים באיצטדיון ידעו לפי הפרצופים שלהם במהלך המשחק כולו) מתחילת המחצית השנייה שזה ייגמר בנצחון לדריבליסטים הצוללנים (כמה מילים רעות עליהם בהמשך), אבל הופתעתי מהגדולה הרוחנית שיש לשחקנים של אנגליה ותחושת החמצה עמוקה מילאה אותי לאחר המשחק. זוהי אחת מהנבחרות האנגליות הגדולות של כל הזמנים ואני ממש לא מגזים, ואלמלא הבוק הזה בשער (יוחזר רובו לאלתר!) והדוגמנית בקישור מי יודע לאן היא היתה יכולה להגיע. המון תשבוחות מגיעות לקמבל וטרי על תצוגת בלמות מדהימה (למרות שער הנגיחה של פוסטיגה - בסופו של דבר אחת מ-40 הרמות חופשיות תמצא ראש של שחקן תוקף), לגארי נוויל על משחק סולידי נוסף, לפרנקי למפארד וסטיבן ג'רארד על משחק לחימה גדול באמצע, למייקל אואן שסוף-סוף הזיז קצת את התחת מרחבת היריב, לדריוס ואסל שעבד על המגרש כמו חמור ואפילו לאואן הארגריבס שהחזיק את אנגליה בחיים בדקות הסיום, אבל מעל כולם בלט אתמול אשלי קול, שעד עכשיו סבל מטורניר לא מוצלח במיוחד, אבל אתמול נתן תצוגת הגנתית פשוט מרהיבה (וזו לו מילה שמשתמשים בה לרוב כדי לתאר הגנה) על כריסטיאנו רונאלדו (שהוא בעיניי שחקן האחד על אחד הטוב בעולם, ותאמינו לי שאי אפשר להאשים אותי באהבה ליונייטד ושחקניה) והוכיח שיש לו את הזריזות הנחוצה כדי להתמודד עם כל שחקן בעולם. הבעיה היחידה שלו היא משחק הראש (בכל זאת 1.72 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) שכבר ראינו לה כמה הוכחות בטורניר.
    על בקהאם ודייויד ג'יימס אין לי ממש מה לומר, אבל קורה שמשחקים חלש זה חלק מהמשחק, לפחות כולם ניסו ונלחמו וכל מה שאני יכול להגיד זה שאני פשוט גאה לאהוד את אנגליה אחרי כזה משחק הקרבה מדהים, ושהשחקנים עשו לי פשוט טוב על הלב למרות ההפסד המאכזב. את התחושה שהיתה לי אחרי השויון של למפארד אני אף פעם לא אשכח, זו באמת היתה חזרה מהקבר, כשהפורטוגזים ביתרון ועם כל המומנטום לצידם ובבירור הרבה יותר טריים מהשחקנים האנגלים, שהיו סחוטים מעומס המשחקים (מילה רעה לאופ"א - מה היה קורה אם היו עושים ים מנוחה בין שלב הבתים לרבע הגמר??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ) אבל השוו עם לב פשוט ענק. בפנדלים זה כבר היה שקוף שנפסיד, ואני וחבר שלי התלבטנו אם הפנדל שאנגליה תחמיץ יהיה הפנדל השישי או הפנדל כשהתוצאה היא 5-5 לאור מקרי העבר המצערים (התשובה אגב היא בתוצאה 5-5... תזכרו את זה למשחקים הבאים של אנגליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx ), וקיבלנו לכך תשובה מוחצת וקשה.
    חבל לי על 60 אלף האוהדים הנפלאים שהשאירו את האוהדים הפורטוגזים כפויי הטובה בצל למשך רוב המשחק, אבל אני בטוח שגם הם יודעים להעריך ולהוקיר את המשחק הענק שהנבחרת נתנה והם יקבלו את ההפסד בשלווה יחסית (ואם לא אז הלך על העיר ליסבון :aaa021: ).

כרגע אני מנסה לשכנע את עצמי שבמונדיאל 2006 יהיה יותר טוב, אבל גם שם נעוף ברבע בדרמטיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx

עכשיו קצת על פורטוגל - זו נבחרת ממש מרגיזה, ואני אהיה מאוד מאוכזב אם היא תזכה בטורניר. למרות מאסות הכשרון ההתקפה שלה שבלונית ומתבססת על מהלכים אישיים, והשחקנים שלה בכל החוליות הם מלוכלכים לא קטנים, בין אם החלוצים הצוללנים או שחקני ההגנה הכסחנים להחריד. כמובן שבתור מארחת המזל והשיפוט יהיה לצידם גם בשלבים הבאים ולכן זכייתם היא כמעט מובטחת.

אני מתנצל אם זה היה ארוך ומייגע, אלו פשוט היו דיבורים מהלב, אני רק רוצה לסיכום להודות שוב לנבחרת אנגליה על טורניר גדול שנקטע באיבו ולהצדיע לכל השחקנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

Long to reign over us
    God save the queeeeen!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/04
  4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, 1. מה אתה רוצה מג'יימס אתמול? השערים לא באשמתו. מה שבאשמתו הוא שהוא קיצר לאוהדי אנגליה כמה שעות מחייהם בהשמטה או שתיים אבל זה לא התבטא בתוצאה.
    2. מה אתה רוצה מהשופט? השער של קמפבל לא חוקי ומלבד זאת המשחק נוהל כהלכה. הוצאו צהובים כשהיה צריך.

5. Gooner Member

לא יודע מה נסגר איתכם,למפארד היה די אנמי חוץ מהגול.

אשלי קול גם היה גרוע,חוץ מההארכה.

בכל אופן קמפבל היה איש המשחק בשבילי.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן.. השופט תמיד אשם...

גונר, כולם משבחים את למפארד כי חוץ מאתמול שבאמת הוא לא היה בשיאו הוא נתן טורניר מצויין ואתמול שהוא לא היה בשיאו הוא ידע להיות במקום הנכון בזמן הנכון ולהבקיע את השער החשוב הזה. וזה... מה שהופך שחקן מטוב לכוכב.

ואשלי קול היה גרוע...? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx על זה אין לי מה להגיד לך... אולי משקפיים זה הפיתרון, או פשוט הבנת משחק הכדורגל. מה שכנראה אין לך.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, אשלי קול היה פנטסטי אתמול.

כן, זה רשמי, אני שונא כדורגל. איך זה שכל האירוניה שבכדורגל מתרסקת לי בפנים. פוסטיגה גרוע על העונה, אבל כשהוא נכנס ידעתי כבר מה אלוהים מתכנן לי. תודה לך פוסטיגה, על מתנת היום הולדת הכי מחורבנת שקיבלתי בחיי (אמנם יום אחרי היום הולדת, אבל עדיין מתנה).

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

9. תונל Member

בתור אובייקטיבי לחלוטין אני יכול להגיד לכם שבאמת הדשא היה אשם בהחמצה של בקהאם. כשרגל שמאל שלו התייצבה לפני שרגל ימין בעטה ראו שהיא הזיזה את הדשא יחד עם הכדור מספיק כדי שהכדור ייבעט לשמיים. כל מי שבעט אחריו למד מהטעות והידק טוב את הדשא סביב הנקודה הלבנה. אפילו היה פנדל שריקארדו היסב את תשומת ליבו של השופט שאחד משחקני אנגליה שם את הכדור לצד הנקודה כדי לא לבעוט מהנקודה הגרועה.
    בתור אוהד מכבי חיפה אני מכיר את ההרגשה הזאת לפני הפנדלים שהולכים להעיף אותך כשבלב יש תקווה קטנה שאולי בכל זאת זה 50\50 עד שבא ראובן עטר\ג'ובאני רוסו\עידן טל על תקן דייויד בקהאם וסוגרים עניין.
    ודרך אגב, אם אריקסון באמת התלונן לאופ"א על הדשא שזז לפני המשחק , זה כמובן לא יעזור לו הרבה עכשיו אבל אי אפשר לקרוא לזה בכיינות ותירוצים אלא הוא באמת התריע על הבעיה שמאחר והיא השפיעה לרעה דווקא על האנגלים אז באמת יש לו את הזכות להרגיש מקופח.

10. Reyes Member

אלו הם האנגלים. תמיד יחפשו את מי להאשים, תמיד חושבים שהם הכי טובים.

נבחרת מגעילה, שמשחקת כדורגל מגעיל ושמייצגת אוהדים מגעילים (חלקם, אל תקפצו).

די. הפסדתם ובצדק. הגיע לכם להפסיד. די לחפש אשמים. קבלו את זה יפה.

11. ScottishGunner Member

זה שלאפרד אמר ככה וככה, זה לא אומר שהיום בעיתונים האנגלים זה מה שכתוב. למה אתה לא אומר אותו דבר על האיטלקים למשל? מעניין.

הנבחרת שכבשה הכי הרבה ביורו, ואין קשר ליריבות שלה בבית, כי גם פורטוגל הייתה עם יוון ורוסיה. אוהדים מגעילים? אני מציע לך לבקר בכמה משחקי ליגה באנגליה, ואחרי באיטליה וספרד, ואז תדבר איתי על אוהדים מגעילים.

הפסדנו בצדק אין ספק, כלומר, השער באמת היה לא חוקי. אין טענות לשופט, אבל אם אתה שואל למי הגיע להפסיד, אז ממש ממש לא לאנגליה. אני לא מאמין שאתה היית מקבל את זה יפה אם וואסל היה כובש וריקארדו מחמיץ.

12. Reyes Member

כן, בשלב הבתים כבשתם הכי הרבה אך יש קשר ליריבות. מול צרפת כבשתם אחד, מול שוויץ וקרואטיה החלשות כבשתם 7. פורטוגל הייתה עם יוון ורוסיה? דע לך שההגנה היוונית חזקה מאוד. כל אחד שם 2 מטר. מאוד קשה לשחק איתם. אגב, איך זה שאתמול לא הצגתם משחק התקפה? הרי כבשתם הכי הרבה בבתים! בחייך. מול שוויץ וקרואטיה זו לא חוכמה. כשבאה מולכם קבוצה עם הגנה קצת יותר טובה ועם התקפה מעולה - ישר הסתגרתם. אל תמכור לוקשים ותסלף המציאות. אה, ואם תאמר לי שרציתם לשמור על היתרון ואם לא הייתם כובשים לא הייתם מתגוננים - פנה להארכה. במצב של 1-1 פורטוגל המשיכה להעפיל לחץ, בעוד אנגליה המשיכה להתגונן. לגבי הקטע עם האוהדים - אני מכיר את האווירה במגרשים באנגליה. העידוד נפלא. יש לי רק בעיה אחת איתכם - אתם לא מכירים ביריב. לא מעריכים אותו. לפחות ככה אני מרגיש. ולמה לדחוף עכשיו את איטליה (כאילו שאכפת לי מהם...) וספרד?

אם זה היה קורה - הייתי מתאכזב אבל מקבל את זה יפה. ולאנגליה לא הגיע. אם נסתכל על כלל 120 הדקות - פורטוגל הייתה טובה יותר.

כיף לעשוק את האנגלים.
    בחייך, אין לי שום דבר נגד האנגלים, הם פשוט מעצבנים לפעמים. עשיתם טורניר יפה בסה"כ, הייתם נחושים מאד וחבל עבורי שפורטוגל - אנגליה לא יהיה הגמר.

13. Reyes Member

דרך אגב, נראה לי שעכשיו לכולם ברור מדוע סקולארי לא זימן את באהיה. ריקארדו אגדה.

עוד כמה דברים:

מישהו ראה את התמונה של ויקטוריה וויין רוני בסקיי ניוז? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

החמצת פנדל שלישית ברציפות של בקהאם. אנגליה תהיה טובה יותר בלעדיו.

די להיות מושפעים מהסאן. הוא כותב מה שאנשים רוצים לקרוא. הגול שפסלו לא היה חוקי.

איתי, ה-40 הרמות היו במן קיטור? כי אם כן, מה אתה רוצה שפורטוגל תעשה? תזיז את כל שחקני אנגליה הצידה? אי אפשר לחדור בונקר נוראי שכזה ולכן הם הלכו להרמות דרך האגפים ולא נכנסו עם הראש בקיר.

אריקסון. זה סוג של טלפון סלולארי (סקולארי?), לא?

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני התלוננתי על ההרמות של פורטוגל? אם כבר מה שהיה גרוע אצלם זה הדריבלים והבעיטות המגוחכות מרחוק במחצית הראשונה...... את ההרמות הזכרתי כדי להמחיש שלטרי וקמבל היה משחק ענק למרות שאנגליה חטפה גול בנגיחה.

שוב ההפסד די מוצדק והשער בהחלט לא היה חוקי...... כשהזכרתי את זה שהשיפוט והמזל עם פורטוגל כי היא ביתית התכוונתי בעיקר למזל בהקשר למשחק מול אנגליה. בקשר לשיפוט קחו לדוגמא את ההרחקה של אובצ'יניקוב במשחק מול הרוסים, ואני בטוח שחצי-הגמר והגמר אותם פורטוגל תנצח יספקו לנו עוד דוגמאות.....

15. Gooner Member

חלאס להתנשא ולהתפלצן,אני הבנאדם האחרון שיכתוב מילים רעות על שחקן ארסנל בלי סיבה,
    אתמול היה הכי חשוב לי שאשלי קול וסול קפמבל יהיו טובים,ואני התמקדתי במיוחד בהם,ואשלי קול היה אחד הטובים במגרש ואחד הרעים במגרש באותו הזמן,הוא היה חוטף את הכדור מרונאלדו ומאבד אותו אחרי דקה בדריבל טיפשי,ת'יודע מה?יכול להיות שהגזמתי,הוא לא היה גרוע,הוא היה פשוט לא יציב כמו שאר נבחרת אנגליה חוץ מסול קמפבל :aaa021: .(וגם התערבתי עם חברים שלי שהוא יציל כדור מהקו,כמו שהוא תמיד עושה בארסנל).