פורטוגל קיבלה בראש; ספרד גוברת 1-0 על רוסיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Reyes, ‏11/6/04.

1. טאמודו Guest

באופן סופר מפתיע ,ראול ברבו היה טוב.אני לא מאמין שאני כותב את זה..
    אם ראול ברבו טוב אסה באמת שאי אפשר לעצור את אספנייה!!!

2. Julian Joachim Member

טוב? אנחנו ראינו את אותו משחק? כל פעם שהוא ניסה להגביה כדור לרחבה או למסור מסירה על יותר משני מטר וחצי, הכדור פגע באחד הרוסים והלך לאיבוד... שלא לדבר על כך שבהגנה הוא לא עשה עבודה טובה בכלל והסיבה היחידה שזה לא בלט לעין נורא היא העובדה שהרוסים, ברוב טפשותם, החליטו לשחק בעיקר באגף שמאל (על הסגירה הבאמת מעולה של פויול).

3. טאמודו Guest

ממש לא!
    בראבו עשה את מלאכת ההגנה שלו בצורה מעוררת כבוד יחסית לשחקן שנחשב בדיחה בספרד.
    ויסנטה ,הוא זה שמספק את כדורי הגובה לחלוצים.
    יופי ברבו ,תמשיך כך.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Julian Joachim Member

לגבי זה שויסנטה עושה את זה... שים לב כמה כדורים פויול נתן מהאגף, וכמה מעורבות הייתה לו בהתקפה (ואצ'בריה הוא שחקן שדורש את הכדור לא מעט), לעומת המעורבות והאיכות של ההגבהות של ראול בראבו (שהיה צריך לתרום יותר דווקא בגלל שבמחצית השנייה ויסנטה נחלש).

לגבי ההגנה, במעט עבודה שהייתה לו לעשות הוא היה מתחת לכל-ביקורת. כנראה שלעומת היכולת שלו בריאל זה באמת שיפור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, בקשר לפורטוגל מול יוון.
    מי שהפסיד את המשחק היה סקולארי.
    פורטוגל פשוט לא היו מוכנים למשחק.
    חלוץ בודד, שחקנים מעטים בלבד עולים, לא ידעו איך להגיב למתפרצות של יוון, נראה היה שפורטוגל לא הוכנה כראוי למשחק.
    כל הכבוד ליוון על מלחמה חסרת פשרות, אבל אסור שהיא תעלה, אלא עם פורטוגל תעלה איתה.
    אסור שיהיה רבע גמר בלי ההתרגשות, המתח והצבע של המארחת.

ולבני, האידיוט הראשי שכבר ממש עולה לי על העצבים.
    הבנו, אתה שונא את סקולס, רונאלדו וכל מי שקשור ליוניטד, אבל אולי במקום לרדת על רונאלדו בלי קשר למציאות, תאמר שאתה שונא אותו וזהו, אתה נשמע פשוט מגוחך.
    נכון, רונאלדו עשה את הפנדל, כי הוא, בניגוד לפיגו שהיה היום קטסטרופה, לא עזב את השחקן מהחצי עד להגנה, ונתן את כל מה שהוא יכול.
    אבל זה היה פנדל שאי אפשר להאשים את רונאלדו, הייתה הסתבכות בינו לבין השחקן היווני, למרות שלפי דעתי השחקן היווני נפל לפני המגע עם רונאלדו.
    רונאלדו, למרות שמשום מה סקולארי בעוד טעות שם אותו באגף שמאל, היה טוב.
    אין מה לעשות, רונאלדו הוא קשר ימני, מקסימום קשר באמצע, הוא לא קשר שמאלי.
    כל התקפה באגף השמאלי ראינו את רונאלדו עושה מה שהוא רוצה, אך בסיום לא מדייק בגלל שהוא היה צריך להרים בשמאל ולא ברגל החזקה שלו(ימין).

בכלל, רונאלדו ופיגו על המגרש, וסקולארי בהחלטה תמוהה משחק עם רונאלדו באגף שמאל, ועם פיגו באמצע, אך פעמים רבות ראינו גם את פיגו בשמאל.
    מעשה חכם היה לתת לרונאלדו את האגף הימני, ולהשאיר את פיגו באמצע, בלי שכל פעם ילך לאגף השמאלי.
    רונאלדו היה אולי היחיד, ביחד עם דקו, שניסה לשנות את התוצאה.
    לא הפתיע אותי שהוא זה שכבש והגיע גם להזדמנויות.
    משום מה, דווקא השחקנים מהדור שעומד בפני סיום דרכו בנבחרת, הדור של פיגו, היו חלשים, לעומת הדור החדש שיש לו עוד שנים רבות בנבחרת, הדור של רונאלדו.

ובקשר ליוון - ספרד, אמרו הכל, מה שנשאר לי לומר זה שאני מקווה לראות עוד בטורניר את טורס הנפלא, ושהעובדה שספרד ניצחה למרות שלא לגמרי שיכנעה, מראה שאולי דווקא ביורו הנוכחי היא תצליח ללכת עד הסוף..

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ראול בראבו היה בסדר.

לא דיברו כאן על הפנדל של יוון. רציתי לשאול - אם שחקן מועד על שחקן ברחבה, מה שללא ספק קרה במשחק והשדרים היו טיפשים מדי כדי להבין, זה פנדל?

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שאני טענתי בדיוק בתגובה לפנייך.
    השחקן של יוון לדעתי נפל לפני המגע עם רונאלדו, ובכלל העבירה לא הייתה מכוונת לטעמי ובאמת הייתה מעידה, הסתבכות.
    אני בכל מקרה מאוד הופתעתי מהשריקה לפנדל.

8. Julian Joachim Member

רונאלדו אשם בפנדל כי הוא שולח יותר מדי רגליים וידיים. גם ככה היווני היה בתהליכי נפילה.

ומשה, אחרי שראיתי קצת תקצירים וחשבתי קצת הגעתי למסקנה שאתה צודק, ורונאלדו לא-אשם באימפוטנציה ההתקפית שלו, אלא סקולרי. המיקום שלו באגף שמאל באמת די דבילי, אבל בכל זאת הייתי מצפה ממנו שבמקום להגביה בפעם האלף יעשה הטעיה וינסה להוציא כדור החוצה... את זה הוא (כמעט) לא עשה.

9. Julian Joachim Member

משה, גם אני מאוד הופתעתי, וגם אני חושב שהיה מקום לשיקול דעת, אבל אם הוחלט שהיה פנדל, אין ספק שרונאלדו אשם כי הוא נתן לשופט יותר מדי סיבות לשרוק.

10. Barcik Member

הסתבכות לא מונעת משחקן לצאת לאחד-על-אחד? אולי אם זה בטעות מותר גם לעצור כדור שטס לשער עם היד, לא?

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל מה שגרם בסופו של דבר לשריקה הייתה העובדה שרונאלדו מעד על השחקן - מעניין אותי לדעת - שחקן שנופל על שחקן אחר - זאת עבירה?

בכל מקרה, בלי קשר לשער שלו, כריסטיאנו רונאלדו הוכיח לי היום שהוא סתם רעש וצלצולים. תנועות זריזות ותו לאו. מדהים כמה היה קל לשחקני ההגנה של יוון לקחת לו את הכדור.

12. Julian Joachim Member

היווני החל בנפילה עוד לפני שהיה בכלל מגע ביניהם.

13. טאמודו Guest

אולי סוף סוף סקולרי יבין שקבוצה התקפית בדמותה של פורטוגל חייבת לשחק עם שני חלוצים(פולטאה ,נונו גומש)
    פיגו חייב לשחק בימין,רונלדו בשמאל.
    4-4-2----ככה נבחרת פורטוגל תעשה משהו בטורניר.למרות שהפסד לספרד בלתי נמנע!!
    העולות:ספרד ייוון.אני לא שמח.!
    צרפת תקבל בקבע הגמר נבחרת חלשה יותר,יהיה פחות מעניין,ציפיתי לראות צרפת-פורטוגל.חבל.

ורונלדו לא מעד על השחקן היווני,הוא דרך לו על הרגל,חוץ מזה,לא בכוונה כן בכוונה.זה ממש לא משנה.
    תחשבו שמגן ישבור רגל לשחקן ברחבה.המגן יכול להגיד "זה היה בלי כוונה,החלקתי whatever'
    לא יהיה פנדל??

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/04
  14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי על המקרה הזה. דיברתי באופן תיאורטי.

15. ArsenalFan Member

אנשים, רואים את רונאלדו פוגע מאחור ברגל של השחקן היווני בדרך לשער. לא בכדור, ברגל. תגידו שזה לא מכוון (לא צריך גם לחפש את הכוונות, צריך לחפש את העבירה), שהיווני ניסה לסחוט את הפנדל ואפילו התחיל את הנפילה לפני- זו עבירה, פנדל לכל דבר ועניין, ויש שופטים שגם היו נותנים על זה צהוב בגלל שזה היה מאחור בדרך לשער.