פוליטיקה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏10/1/07.

1. John Barnes Member

טוב בתקופת ביבי היו פיגועים, אבל הכי פחות. בתקופת ביבי עוד היינו בלבנון, ועזה הייתה בידינו. בכל זאת לא נפל על שדרות אף קאסם (אני מבין שאתה מצדיק את זה, אבל בכ"ז) ובטח לא על אשקלון. המצב הביטחוני היה הרבה יותר טוב מאשר הוא היום.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בדיבורים ביבי ליגת העל, במעשים ביבי ליגת החובבים.
    זה בדיוק ההבדל בין הצלחה לכישלון.

ביבי שקרן, ברק חלש, אולמרט טיפש. המצב בקנטים, ואל תיכנסו לאשליות שאחד מאלה הוא הפיתרון, כי עוד שנה נחזור לאותו הדיון רק הפעם עם שם אחר.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא, היו בתקופת ביבי פיגועים. היה אפילו פיגוע ירי מצד הירדנים, בוא נפלוש לשם!

היו גם אחרים, בקפה אפרופו בת"א. חוץ מזה - מי אמר שהדבר לזכותו של ביבי ולא של רבין ופרס שיצרו את האמון ההדדי עם אש"ף?

4. John Barnes Member

כן, בטח. ספר אתצ זה לנוסעי קו 4 ב95. שפרס קרא להם "קורבנות השלום". על איזה "אמון הדדי" אתה מדבר? אולי אמון רק מהצד הישראלי (אנחנו ניתן לכם נשק, אך בבקשה אל תירו עלינו). הסכמי אוסלו, "האמון ההדדי" הזה שאתה מדבר עליו, זה אחד הדברים הכי גרועים שקרו למדינה. הציבור התפכח לאחר "הסכם" אוסלו. אך ורק ביבי והצבא אחראים לכך שמרחץ הדמים שהחל בתקופת רבין&פרס לא נמשך.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ביבי.. אחראי.. לא שם זין על אף אחד.. צוחק על האנשים הקטנים.. אוי כמה שאתה תמים

6. John Barnes Member

אני תמים? בסדר... ביבי חתם על הסכם אוסלו נכון?

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסכם אוסלו הפך לכישלון רק בגלל שהתהליך נפסק באמצע. והרי בסופו של דבר הסוף שנגיע אליו יהיה בדיוק אותו הסוף אליו שאפו ההסכמים - מדינה פלסטינית ריבונית בגדה וברצועת עזה. היה אמון הדדי בין ערפאת לפרס\רבין ולכך שמדיניותה של ישראל ובמקביל של אש"ף השתנו, זו גם הייתה האמת אבל לצערי הרבה מים זרמו מאז.

ותבהיר לי משהו בנוגע למלחמה האחרונה. אפילו שאני לא גר בארץ (דווקא יצא לי להיות מהיום הראשון של המלחמה עד האחרון ומעבר בישראל אבל שיהיה), הצלחתי להסתנן למאגר מידע בו כתוב שהמלחמה הסתיימה. אז מה הבוץ? תדמית צה"ל? אגו? עד כמה שאני יודע הפסקת האש נשמרת, מה אתה מצפה מביבי לעשות?

8. בית"רי מלידה Member

רבין גם הבטיח לנו שלא יהיו קטיושות מעזה...באמת אין, יש רק קאסאמים, ומחבלים מתאבדים.

רבין היה ראש הממשלה היחיד בעולם שהביא למדינה שבראשה הוא עומד מחבלים ביבוא אישי, וגם נתן להם נשק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

פרס? בטחוניסט מספר אחד במדינה ( אני רציני ! ), עד שהוא פתאום החליט שהוא מר שלום, והתחיל לעשות שטויות.

ברק? ברחן שיטתי. נאמן רק לעצמו.

ביבי? שקרן, בוגדן, מאחז עיניים.

אולמרט? עיינו הפרשיות האחרונות. מומחה לנדל"ן.

פרץ? יקיר החיזבאללה.

הירשנזון? איש העמותות. חכו תראו איזה סירחון יעלה מהחקירה שלו.

אלוהים, למה חזרתי לארץ ב 1977? איזה טמבל הייתי! מה רע באמריקה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חתם על הסכם וואי ויצא מחברון. אתה תמים כן, כי זה לא מה שביבי רוצה, זה מה שאמרקאים רוצים.

10. John Barnes Member

מיכאל, הבוץ האמיתי עוד לא כאן, מה שקיבלנו בקיץ זה רק הפרומו למה שהולך להיות בקיץ 07: סיבוב שני עקוב מדם. אנחנו חייבים להערך לזה כראוי ולכן אסור ששלושת המוסקטרים יישארו בתפקידם.

הפסקת האש נשמרת? לפי מה שאני יודע על שדרות עוד נופלים קאסמים. מה שאני מצפה מביבי ו\או הממשלה החדשה זה למנוע את התרחיש של מלחמה ביותר מחזית אחת והפסקת הירי על שדרות ואשקלון.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל ראשי הממשלות נוהגים להכנס בכוח בכל הקשור ללבנון/עזה וכו', זה לא הופך את ביבי לשום דבר. הכלב לא יכל לנהל את מלחמת לבנון טוב יותר. אתה חייב להבין שהוא עוסק באחיזת עיניים, וכל שמעניין אותו זה לא המדינה, אלא רק הוא. לכן, אין אידיאולוגיה, והוא החזיר את חברון כמו ילד טוב וגם חתם על הסכם וואי. תספיק להאמין לו, כי כל מילה של הכלב היא שקר.

12. בית"רי מלידה Member

קצת עידכון משמח, מאוד משמח:

לרצועת עזה כבר הוברחו קטיושות. הם יגיעו עד צפון אשקלון, ועד קרית גת.

נאסראללה כבר השלים את כל מה שהצליחו לדפוק לו לפני חצי שנה , ויותר. החרא הבטיח ת"א, ולדעתי הוא גם יקיים.

ככה היה עם "הפקת האש" ב 1970 בתעלה - שילמנו מחיר כבד מאוד ב 1973.

ב 2007 סרט ההמשך.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי מילים זולים זה מה שאתה עושה. דיברנו על הפסקת האש בצפון ואתה רץ לקסאמים של הדרום, כאילו יש קשר בין הדברים.

מכל מקום ששומעים על האפשרות שיהיה סיבוב שני ב-2007 (למרות שלפי הקולות שעושה אסד, אני מטיל בזה ספק), שומעים גם על כך שאנחנו נערכים ומפיקים לקחים, זה רק שאלה של למה לבחור להאמין ומה משתלב לך יותר באידאולוגיה.

על ירי הקסאמים דיברנו מיליון פעם, כמו שהחמאס והג'יהאד המשיכו בפיגועים למרות ההסכמים עם אש"ף, ככה גם עכשיו הפלגים השונים עובדים. זה בדיוק כמו שאותנו לא מייצג ברוך גולדשטיין ודומיו.

14. John Barnes Member

חשבתי שדיברת על הפסקת האש עם הפלסטינים. גם ככה זה לא ממש משנה, הם הרי פועלים ביחד. אתה באמת מאמין לאסד?! הרי אם אולמרט לא ידבר איתו, הוא יתקיף. אחרי הכל לו לפלסטינים ולחיזבאללה יש אחלה ספונסרים פרסים.

15. בית"רי מלידה Member

איך אמר בזמנו יצחק שמיר: " הערבים אותם ערבים, והים אותו ים ".