פוליטיקה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏10/1/07.

1. דנידין Member

כנראה שלא הקדשת דיו מחשבה מה אומר סוג של פוליטיקה מסוג זה לא רק בישראל, אלא עם מדינות העולם. אתה כנראה עדיין לא מבין את משמעותו של בידוד עולמי, עם או בלי מלחמה. ביבי הוא לא עוד פוליטיקאי ואל תנסה לעשות אותו כזה. ביבי יורד נמוך מאוד ולקלקל יחסים עם מדינות בעולם אומנם לא מתבטא בקסאמים בתור התחלה, אבל תגדיל ראש ותבין שזה חמור יותר גם מ 30 טילים.

2. דנידין Member

מתוך "הארץ":

3. דנידין Member

4. tembal12 Member

זה שאין מפלגת שמאל בארץ זה לא אומר שצריך לפרק אותה, אלא את האנשים שמרכיבים אותה. הדבר הזה הוא טוב למדינת ישראל כמו לתת לך לנהל אותה.
    ואם אתה רוצה שאנשים המטומטמים מהעבודה יעברו לקדימה לא יהיה מי שיתחרה בליכוד ובמקרה זה עדיף כבר לתת לך לנהל את המדינה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  5. דנידין Member

כל שאני חושב הוא שלא טוב הקואליציה הימנית שלוחצת על ביבי לא ללכת למשא ומתן. זה מביא אותנו לבעיות גם באיזור וגם בעולם.

אם הוא יעיף את מפלגת הימין הקיצונית של ליברמן ויכניס את קדימה הוא יצליח לנהל סדר יום שקט יותר ותומך יותר. הוא יוכל ללכת למהלכים מדיניים.

אם הוא גם יעיף את ש"ס אז גם חבתרתית וכלכלית נרוויח מזה. בעיקר תקציבית.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  6. FelaKaT Member

ראינו כבר את המהלכים המדיניים שקדימה סיפקה לנו. לא תודה.

7. דנידין Member

אין לי מושג על מה אתה מדבר כי אתה לא מנמק, אבל מה שבטוח, קדימה רחוקים מאוד מלהיות מפלגה מושלמת. המטרה היא ממשלת אחדות של ליכוד, קדימה ועבודה כדי שיהיה שקט לראש הממשלה לעבוד בגיזרה המדינית בלי לחץ של הימין ההזוי. זה הכל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. FelaKaT Member

כמה תהליכים מדיניים הם עשו שאני צריך לפרט? אם אתה מתעקש, אז ההתנתקות והנכונות של המפלגה לוותר על כל פיסת אדמה במדינה צריך להספיק לך, לא?

ממשלת אחדות שתוביל לעוד אסון. שוב, לא תודה.

9. spurs Member

התבלבלת עזה ואיו"ש זה לא חלק משטחי המדינה

10. דנידין Member

והתנתקות זה המהלך האנטי שלום החד צדדי של הליכוד. חברי הליכוד וש"ס הצביעו עליו.

11. FelaKaT Member

לא הבנתי, ש"ס התנגדה וחברי הליכוד היו מפוצלים (שרון גם פיטר כמה חברי כנסת שהצביעו נגד) - בכל מקרה, מאז שרון החל לסטות מהימין למרכז, ככה שזה היה צד דומה למה שנראה מקדימה.

12. דנידין Member

אפשר להצביע על טעויות שנעשו בכל מפלגה, כולל מפלגות ימין שחתמו על הסכמי וואי והסכם חברון. אל תתיפייף. אני לא תומך קדימה ולא הסנגור שלהם, אבל אם הליכוד היה מפוצל על החלטה מסוג כזה, אתה עדיין חייב לעשות שניה חושבים שבכל זאת חלק מאנשי הימין כן הלכו עם המהלך הזה. אתה יכול לעכל אפשרות כזאת או שאתה פשוט אולי פאנט מידי כדי להכנס לנעליים שלהם?

אני אישית נגד ההתנתקות כי אני נגד מהלכים חד צדדיים מכל סוג שהם, אבל זה כבר סיפור אחר שעדיף לי להכנס לדיון איתו עם מישהו קצת יותר שפוי שלא חושב שעזה והגדה שלו.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. Dimitar Berbatov Member

עזוב צבוע, שמת לב איך נקרא הפארק שם נערכו החגיגות? לא שווה התייחסות אפילו. לא בכדי האירוע התקיים באחד באפריל. גם הימנים הסהרורים יודעים שהתאריך יושב בול על מטרת האירוע.