פוליטיקה - דיון מנומק

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏9/6/22.

1. רוברטו באגיו31 Member

לא רק החאמס נאצים, כמעט כל האוכלוסייה ה"פלסטינית" היא נאצית . מחמוד עבאס לא נאצי ? הוא לא מזיל ריר על התמונות מהטבח שביצעו בנו ?

אבי האומה השקרית הזאת הוא חאג' אמיין אל חוסניי, יש יותר נאצי מזה ?

ה"פלסטינאים" תמיד היו רוצחי תינוקות, משלהבת פס ועד משפחת פוגל ועוד הרבה דוגמאות נוספות .

אני מעריך ש 90 אחוז מערביי יהודה ושומרון תומכים בפעולות של חמאס. וככה גם תושבי עזה .

ולכן עם נאצים לא מנהלים משא ומתן, לא מעבירים להם מזון וחומרי בנייה או מזוודות כסף, ובטח שלא מחמשים אותם כמו שרבין ואבות השמאל עשו .

ועוד יש כאלו שרצו להקים להם מדינה נאצית ביהודה ושומרון.

2. MaxAaRons Member

יסלח לי אלוהים, אבל מה שטל ובאגיו אמרו פה זה דברים שכל שמאלני בפורום (או מחוץ לפורום ) יודע ,כי לא יכול להיות ששמאלני אשכנזי לבנבן לא יודע את ההיסטוריה של העם הזה ואת עברו הנאצי.
    אבל ימשיכו להתעלם מכך...

מה רק שיעשו פוגרום באיזה בית קפה של קפה בוץ בשינקין? או במשרד בבניינים הגבוההים?
    אני מניח שעם כל הצער שבדבר רק זה ישכנע את הלבנבנים פה או מחוץ לפורום.
    כשכותב שמאלני כאן בפורום יחווה עריפת ראשה של אשתו ושיחתכו לה את הבטן ויהרגו את העובר רק ככה זה יפסיק את כל הקשקוש הליברלי של 2 מדינות ושערבים הם גם בני אדם.

אגב מה שעשו החמאס זה מה שהיו עושים במזרח אירופה בשואה ולפני.
    המדינה הרי תומכת באוקראינה כמו שרמוטה נכון ?:) כמה שאני מתעב את המדינה שלכם, ותודה לאל שעזבתי.
    שום דבר לא יזוז במדינה הזו עד שיהיה אסון במרכז.
    אני לא מקווה לזה אבל זה פשוט הדבר היחיד שאולי ירגיע את כל ההזוים.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, באמת אף פעם לא היו פיגועים בלב תל אביב. וקיבוצים שלמים לא נטבחו ממש עכשיו. טמבל.

4. LFC-Gerrard1 Member

למחוק. השתמשתי בשפה לא נאותה.
    באותה הזדמנות אבקש שהמנהלים יסתכלו על ההודעה של המשתמש MaxAaRons וימחקו אותה לאלתר.
    אם אפשר גם להעיף מכאן את הבחור הזה, יוטב לכולנו.
    תודה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/23
    WhitRM, Jese, Cup of Tea ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהבוגדים הסמולנים מקפלן עשו ב24 שעות הראשונות מתחילת הלחימה:

- אזרחים לקחו נשק מהבית ונסעו לדרום להציל בידיהם משפחות תוך תיאום בוואצאפ ובעזרת כתבים
    - יצאו למילואים, השאירו נשים ותינוקות ונלחמים בחזית וחלקם אף נהרגו
    - הקימו חמל אזרחי לאיתור נעדרים(המדינה לא ארגנה)
    - הקימו חמל אזרחי לאירוח משפחות ונפגעים(המדינה לא עשתה כלום)
    - ארגנו הסעות לחיילי מילואים שיגיעו בקלות ובשלום(המדינה לא הפעילה מערכים מיוחדים)
    - ארגנו עשרות חמלים של תרומות
    - מטפלים ופסיכולוגים מארגנים יוזמות פרטיות של תמיכה נפשית וסיוע לכל מי שצריך
    - אזרחים פרטיים מארגנים חמלי הסברה בכל השפות מול כל העולם ונלחמים על הלגיטימציה שלנו.

מה עשה שר האוצר סמוטריץ בשביל המשק מאז שהתחיל המבצע(רמז- מנסה להעביר תשלום בדיעבד לאברכים)? איזה הסברה לעולם מנהלת שרת ההסברה? איזה בטחון לאומי מקנה השר? למה ראש הממשלה לא מכנס ממשלת אחדות?
    צבי סוכות עדיין מנסה לתקוע אצבע בעין לתושבי חאוורה או שהוא נסע להלחם בדרום?

מה שעשו פה האזרחים זה מדהים, בלתי נתפס. חשוב לציין שלא רק בוגדים סמולנים מקפלן הולכים ותורמים, אלא כולם כולל כולם, אבל רק סמולנים בוגדים מקפלן מואשמים בבגידה. אתמול הייתי בלוויה של בוגד מקפלן שהלך לבגוד כלכך חזק שהוא עזב הכל כדי להלחם במחבלים בזמן שהממשלה הפקירה את המשפחה שלו. הוא כלכך סמולן בוגד שזה עלה לו בחייו.

תתעוררו.

צריך לנצח עכשיו - אני מסכים, זה לא הזמן להפגנות או ויכוחים. יחד עם זאת אסור לשכוח שהנהגת המדינה פירקה את העם והמנגנונים.
    כמה זה מסובך להבין שמי שבראש נושא באחריות?

זה כמו הנהלה של קבוצה שתאשים את הקהל בזה שהם מפסידים אחרי שהביאו מאמן ושחקני ליגה ג למשחק עם סיטי
    זה כמו הנהלה של חברה שתאשים את הלקוחות שלה שהם לא קונים ממנה בזמן שהמוצר שלה לא אטרקטיבי

WhitRM, optimus, SerieA ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה יעזור, יש לילד כאפות הזה 23 יוזרים בהולד.

ילד מושתן שיושב מפוחד במקלט במרכז הארץ ומשחק אותה כאילו הוא איזה ביג שוט שעבר לניו יורק.

ילד משועמם, אין טעם להתייחס, רק לחסום

WhitRM, אמיר ע ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.