פוגרום בפתח תקווה:קטטה, ופצועה קשה ממכות יס"מ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏4/2/06.

1. Riki Member

נו חידשתם, בית''רי תסלח לי (זיו כמה סגרנו חמש תפילות מריה הקדושה ושש של פטימה המגניבה ?)
    אבל אי אפשר להשוות בין ארה''ב לישראל, רמת הפשיעה שם היא גבוהה יותר מישראל בכמה וכמה דרגות (יחסית לאוכלוסיה קטנונים).
    הם לא מנסים לתקן הם מנסים לבלום כמה שיותר.
    אצלנו מתנהגים כמו בריונים, בתור אחת שחטפה פעם בומבה אני אומרת לכם שזה באמת בושה, פתרון היה צריך להגיע מזמן.
    מיותר לציין שדוקא בפעם ההיא שחטפתי לא הברחתי שום נפצים ושטויות למינהם.
    אחרי יותר מידי אירועים בשנים האחרונות אפשר היה לצפות מהם להגיע ערוכים יותר למשחקים, אבל לא
    זה נמשך ואני ממש לא נסחפת שאני אומרת, שישנם משחקיי חוץ מסוימים שאני יודעת מראש שמסוכן ללכת.
    חבל, עצוב אבל לאף אחד לא אכפת.

2. בית"רי מלידה Member

ריקי:

את משטרת חיפה מעניין רק שלא יהיו אבוקות - מעבר לזה הם בסדר גמור. במשחק האחרון של בית"ר הם העבירו את המסר לאוהדי בית"ר , עמדנו בסיכום, והם קיימו את הבטחתם להוציא את היס"מ מהיציע.המשחק ניגמר אומנם בהפסד 3:0 , אבל בלי אף עצור/מעוכב.

לעומת זאת, בירושלים אנחנו אוכלים הרבה חרא. אני מהמבוגרים, אז לא עושים לי בעיות בכניסה, אבל לצעירים ממררים ת'חיים.

כל הנסיונות להגיע איתם להידברות - ניכשלו. הם ניכשלו כי משטרת ירושלים מנוהלת בצורה מתנשאת.

הלוואי שהם היו לומדים קצת דרך ארץ מניצב מישנה ניר מריאש מחיפה.

לסיכום: חלק מהשוטרים בארץ "חכמים" כמו שהם מוצגים ביצפאן, ולהוסיף חטא על פשע חלקם גם מתוסכלים ואלימים.

3. Riki Member

תשים לב שאני אמרתי משחקיי חוץ...
    הכוונה לא למשחקים בחיפה, שם אף אחד לא מרביץ לילדות קטנות וחמודות כמוני.

4. בית"רי מלידה Member

הלו, גברת, אני נשוי!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Riki Member

סליחה, אני יגיד שבע פעמים את תפילת מרי הקדושה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. c.ronaldo 7 Member

אני חושב שאני צריך לקבל יותר פרטים על המקרה כי לא נראה לי הגיוני שדבר כזה יכול לקרות בלי סיבה זה פשוט אכזרי ונוגד את כל מה שהמשטרה אמורה לייצג, שזה שמירה על האזרחים, ולכן אני נזהר למהר לשפוט.
    ואם זה באמת קרה ללא סיבה מיוחדת שמצדיקה את המעשה,אז באמת זה פשוט טירוף

7. בית"רי מלידה Member

רגע:

אם היא רוסיה / אוקראינית, אז תביאי את הכתובת שלה - אני אלך להתפלל אצלה במקומך... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לך להכיר את המשטרה?יצא לי כבר בגיל 8 לקבל כאפה משוטר מטומטם רק בגלל שבמקרה עופר
    שיטרית הלך לידי..בלי לעשות כלום..ומאז שום דבר לא השתנה..כמו שביתרי רשם,הגורילות האלה
    מתלהבים שיש להם כוח על ילדים קטנים או על נשים או שהם 3 על אוהד ואז הם מראים מי שולט..

אם נתחיל להגיד את כל מה שהמשטרה אמורה לעשות ולא עושה זה לא ייגמר לעולם..
    כבר עדיף להתחיל להגיד מה צריך לתקן בהתאחדות[גם פה הסוף לא קרב ובא...]

9. Riki Member

אני לגמרי עם זיו ובית''רי בקטע הזה. יותר מידי פעמים קרה שהגענו לטדי בלומפילד וכו' ונתקלנו ביחס מאוד עוין ואלים מצד השוטרים.
    ולא שאני צדיקה לגמרי, פשוט באמת מקרים שלא היה על מה לבוא בטענות.
    הם מנסים את הכוחניות שלהם על מנת להרתיע את החוליגנים האמיתיים. צודק ?! ברור שלא, אני חטפתי בומבה....אני !! יעני הבן אדם הכי לא אלים שקיים. חוץ מלקפות ביציע ולקלל ולשיר לא עשיתי שום דבר שיצדיק התנהגות שכזאת.

10. FelaKaT Member

אי אפשר לצפות לשום דבר מהמשטרע אחרי האירועים בדוחא. חבורה של אידיוטים. צריך לשלוח מכתבי המלצה לגאיידמק ולבייב שיביאו רכש גם לשוטרים.