פדרר פרש מגמר לונדון בגלל פציעה, ג'וקוביץ' אלוף !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏21/10/14.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    חוזרים לעדכן כאן :)

    השבוע אנחנו עם 2 טורנירי אולמות אצל הגברים.
    הנשים סיימו למעשה את העונה הסדירה, וישחקו בשתי אליפות סוף השנה - השבוע בסינגפור (8 הבכירות) ובשבוע הבא בסופיה (לזוכות טורנירי ה-International).
    אוציא בהמשך את הסיקור לסינגפור.


    [​IMG]


    * אמש יצא לדרך טורניר באזל (שוויץ, סה"כ פרסים - 1,458,610 יורו).

    * אלוף השנתיים האחרונות, חואן מרטין דל פוטרו (ארגטינה), לא יגן על תארו בגלל פציעה.

    * רוג'ר פדרר (שוויץ, 2 בעולם) הוא המדורג 1 בטורניר.

    * המדורג 2 בטורניר, רפאל נאדאל (ספרד, 3), פתח אותו אמש ביד ימין כשניצח בקלות 2:6, 2:6 את סימונה בוללי (איטליה, 75).

    תקציר הניצחון של נאדאל


    להלן הגרלת הטורניר

    להלן תוצאות היום ה-1 (למעלה)

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-2 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * הטורניר יועבר היום בשידור ישיר בערוץ ספורט לייב החל מ-17:00.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן



    [​IMG]


    * אמש יצא לדרך גם טורניר ולנסיה (ספרד, סה"כ פרסים - 1,496,095 יורו).

    * אלוף אשתקד, מיכאל יוז'ני (רוסיה, 27 בעולם), יבוא להגן על תארו.

    * דויד פרר (ספרד, 5 בעולם) הוא המדורג 1 בטורניר.


    להלן הגרלת הטורניר

    להלן תוצאות היום ה-1 (למטה)

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-2 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן
     
    נערך לאחרונה ב: ‏21/10/14
    Der Kaiser אוהב/ת את זה.
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    אמש נפתחה בסינגפור אליפות סוף השנה לנשים (WTA Tour Championships), בה ישתתפו 8 השחקניות הראשונות בדירוג השנתי (RACE).
    האליפות נערכת על משטח קשה באולם, ומחלקת סה"כ פרסים של 6.5 מיליון דולר (כולל הזוגות).
    המשחקים יערכו בשיטת הראונד רובין - שני בתים בני ארבע שחקניות כ"א, שישחקו בין עצמן בשיטת ליגה. שתי הראשונות מכל בית יעלו לחצי הגמר ויתמודדו בשיטת ההצלבה (1 בבית האדום תשחק מול ה-2 בבית הלבן, וכמובן להפך).
    סרינה וויליאמס זכתה באליפות אשתקד, אחרי שגברה ב-3 מערכות על נה לי.



    הבית האדום:

    1. סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1 בעולם)
    2. סימונה האלפ (רומניה, 4 בעולם)
    3. יוג'ני בושארד (קנדה, 5 בעולם)
    4. אנה איוונוביץ' (סרביה, 7 בעולם)


    הבית הלבן:

    1. מריה שראפובה (רוסיה, 2 בעולם)
    2. פטרה קוויטובה (צ'כיה, 3 בעולם)
    3. אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 6 בעולם)
    4. קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 8 בעולם)


    * תוצאות היום ה-1.


    משחקי היום ה-2 באליפות:

    כעת: מריה שראפובה - קרוליין ווזניאקי
    16:30: פטרה קוויטובה - אגניישקה רדוואנסקה


    * המשחקים יועברו בשידור ישיר בערוץ ספורט לייב.


    ** ובטורניר סוף השנה לזוגות, משתתפות 8 הזוגות הראשונים בדירוג השנתי.
    האלופות מאשתקד, הסיה סו-ווי ושוואי פנג, יבואו להגן על תארן.
    משחקים כאן בשיטת הנוק-אאוט הרגילה.

    להלן הגרלת האליפות:

    1. שרה אראני ורוברטה וינצ'י (איטליה, 1) - קבטה פאשקה (צ'כיה) וקטרינה סרבוטניק (סלובקיה, 6)
    2. קארה בלאק (זיממבואה) וסאניה מירזה (הודו, 3) - ראקל קופס-ג'ונס ואביגייל ספירס (ארה"ב, 5)
    3. אלה קודריאבצבה (רוסיה) ואנסטסיה רודיונובה (אוסטרליה, 8) - יקטרינה מקארובה ואלנה וסנינה (רוסיה, 4)
    4. גארבין מוגורוזה וקרלה סוארז נבארו (ספרד, 7) - הסיה סו-ווי (טיוואן) ושוואי פנג (סין)


    * טורניר הזוגות יפתח ביום רביעי (22.10).

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** האליפות אמורה להיות משודרת באתר הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏21/10/14
  3. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423

    טורניר באזל:


    להלן תוצאות הטורניר עד כה

    משחקי היום הבולטים:

    17:00: פייר-הוגוס הרברט (צרפת) - רפאל נאדאל (ספרד, 2)
    19:00: רוג'ר פדרר (שוויץ, 1) - ז'יל מולר (לוקסמבורג)

    * המשחק של נאדאל יועבר בשידור ישיר בספורט 5 לייב, ושל פדרר בספורט 5+.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-3 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    טורניר ולנסיה:

    להלן תוצאות הטורניר עד כה


    * אנדי מארי (בריטניה, 10) פותח הערב את הטורניר מול יורגן מלצר (אוסטריה, 121).

    * המשחק מועבר בשידור ישיר בספורט 5+.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-3 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    [​IMG]


    ווזניאקי ניצחה את שראפובה, רדוואנסקה את קביטובה.


    * סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) הובסה היום במשחקה השני באליפות 6:0, 6:2 ע"י סימונה האלפ (רומניה, 4 בעולם).


    שאר משחקי היום ה-3 באליפות:

    כעת: יוג'ני בושארד (קנדה, 5) - אנה איוונוביץ' (סרביה, 7)
    16:30: גארבין מוגורוזה וקרלה סוארז נבארו (ספרד, 7) - הסיה סו-ווי (טיוואן) ושוואי פנג (סין, 2)

    * המשחק בין בושארד לאיוונוביץ' מועבר בשידור ישיר בספורט 5 לייב.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** האליפות אמורה להיות משודרת באתר הזה.
     
  4. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423

    טורניר באזל:


    פדרר טייל לסיבוב השני, נאדאל לשלישי.


    תקציר הניצחון של פדרר

    תקציר הניצחון של נאדאל


    להלן כל תוצאות היום השלישי


    משחקי היום הבולטים:

    17:00: דונלד יאנג (ארה"ב) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 4)
    19:00: רוג'ר פדרר (שוויץ, 1) - דניס איסטומין (אוזבקיסטן)
    21:00: ואסק פוספיסיל (קנדה) - גריגור דימיטרוב (בולגריה, 5)


    * שני המשחקים הראשונים יועברו בשידור ישיר בספורט 5 לייב, והשלישי ב-5+.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-4 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    טורניר ולנסיה:

    להלן כל תוצאות היום השלישי


    משחקי היום הבולטים:

    15:30 (משוערת): אנדי מארי (בריטניה, 3) - פאביו פוניני (איטליה)
    17:00 (משוערת): דויד פרר (ספרד, 1) - פרננדו ורדאסקו (ספרד)


    * שני המשחקים יועברו בשידור ישיר בספורט 5+.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-3 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    [​IMG]


    ווזניאקי קרובה לארבע הגדולות, שראפובה איבדה סיכוי.

    סימונה האלפ על הניצחון על סרינה וויליאמס: "הניצחון הגדול בקריירה".


    שאר משחקי היום באליפות:

    כעת: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - יוג'ני בושארד (קנדה, 5)
    16:15 (משוערת): קארה בלאק (זיממבואה) וסאניה מירזה (הודו, 3) - ראקל קופס-ג'ונס ואביגייל ספירס (ארה"ב, 5)

    * המשחק בין סרינה וויליאמס לבושארד מועבר בשידור ישיר בספורט 5 לייב.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** האליפות אמורה להיות משודרת באתר הזה.
     
  5. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423

    טורניר באזל:


    פדרר התקשה בדרך לרבע הגמר.


    תקציר הניצחון של פדרר


    להלן כל תוצאות היום הרביעי


    משחקי רבע הגמר (בסוגריים הדירוג העולמי):

    15:00: דויד גופין (בלגיה, 28) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 9)
    17:00: בנג'מין בקר (גרמניה, 45) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה, 31)
    19:00: בורנה קוריץ' (קרואטיה, 124) - רפאל נאדאל (ספרד, 3)
    21:00: רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) - גריגור דימיטרוב (בולגריה, 11)


    * 3 המשחקים האחרונים יועברו בשידור ישיר בספורט 5, והראשון ישודר בחלקו.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    טורניר ולנסיה:

    פרר ומארי העפילו לרבע הגמר.

    להלן כל תוצאות היום הרביעי


    משחקי רבע הגמר (בסוגריים הדירוג העולמי):

    כעת: אנדי מארי (בריטניה, 10) - קווין אנדרסון (דרא"פ, 17)
    15:45 (משוערת): דויד פרר (ספרד, 5) - תומאס בלוצ'י (ברזיל, 58)
    17:30 (משוערת): ג'רמי שארדי (צרפת, 34) - פאבלו סארנו בוסטה (ספרד, 63)
    21:00: טומי רוברדו (ספרד, 21) - פאבלו אנדוחאר (ספרד, 46)


    * כל המשחקים יועברו בשידור ישיר בספורט 5+.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    [​IMG]


    ווזניאקי ורדוואנסקה העפילו לחצי הגמר. סרינה וויליאמס תסיים את העונה במקום ה-1 בעולם.


    שאר משחקי היום באליפות:

    14:30: סימונה האלפ (רומניה, 4) - אנה איוונוביץ' (סרביה, 7)
    16:15 (משוערת): שרה אראני ורוברטה וינצ'י (איטליה, 1) - קבטה פאשקה (צ'כיה) וקטרינה סרבוטניק (סלובקיה, 6)

    * המשחק בין האלפ לאיוונוביץ' יועבר בשידור ישיר בספורט 5.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** האליפות אמורה להיות משודרת באתר הזה.
     
  6. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423

    טורניר באזל:


    בורנה צ'וריץ' בן ה-17 הדהים את רפאל נאדאל. פדרר העפיל לחצי הגמר.

    נאדאל סיים את העונה בגלל דלקת בתוספתן.


    תקציר הניצחון של צ'וריץ' על נאדאל

    תקציר הניצחון של פדרר


    משחקי חצי הגמר (בסוגריים הדירוג העולמי):

    15:30: דויד גופין (בלגיה, 28) - בורנה צ'וריץ' (קרואטיה, 124)
    17:15 (משוערת): רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה, 31)


    * שני המשחקים יועברו בשידור ישיר בספורט 5 לייב.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    טורניר ולנסיה:

    פרר ומארי יפגשו בחצי הגמר.

    להלן כל תוצאות רבע הגמר (למטה)


    משחקי חצי הגמר (בסוגריים הדירוג העולמי):

    16:00: דויד פרר (ספרד, 5) - אנדי מארי (בריטניה, 10)
    21:00: טומי רוברדו (ספרד, 21) - ג'רמי שארדי (צרפת, 34)


    * המשחק הראשון יועבר בשידור ישיר בספורט 5, השני בספורט 5 לייב.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    [​IMG]


    סרינה וויליאמס, סימונה האלפ, אגניישקה רדוואנסקה וקרוליין ווזניאקי העפילו לחצי הגמר.


    משחקי חצי הגמר:

    7:00 בבוקר: אלה קודריאבצבה (רוסיה) ואנסטסיה רודיונובה (אוסטרליה, 8) - הסיה סו-ווי (טיוואן) ושוואי פנג (סין, 2)
    9:30 בבוקר: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 8)
    13:00: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 6) - סימונה האלפ (רומניה, 4)
    14:45 (משוערת): קבטה פאשקה (צ'כיה) וקטרינה סרבוטניק (סלובקיה, 6) - קארה בלאק (זיממבואה) וסאניה מירזה (הודו, 3)


    * משחק היחידות הראשון יועבר בשידור ישיר בספורט 5, השני בספורט 5 לייב.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** האליפות אמורה להיות משודרת באתר הזה.
     
  7. Der Kaiser

    Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏7/9/04
    הודעות:
    24,791
    לייקים שהתקבלו:
    332
    את המשחק של נדאל ראיתי לפרקים ולא היה נראה על פניו שיש איזושהי בעיה פיזית, את הראלים הארוכים הוא גם בדרך כלל כהרגלו ניצח. זה נראה נטו פורמה לא טובה, בא לידי ביטוי בעיקר בדיוק של החבטות. הוא עוד יחזור לדייק בשלב כלשהו.
     
  8. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423

    טורניר באזל:


    פדרר גבר על קרלוביץ', ויפגוש בגמר את גופין שעצר את צ'וריץ'.


    תקציר הניצחון של פדרר

    תקציר הניצחון של גופין


    משחק הגמר:

    15:30: רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) - דויד גופין (בלגיה, 28)


    * המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 5.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    טורניר ולנסיה:

    מארי גבר על פרר, ויפגוש בגמר את רוברדו.


    משחק הגמר:

    17:00: אנדי מארי (בריטניה, 10) - טומי רוברדו (ספרד, 21)


    * המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 5+.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן


    [​IMG]


    סרינה וויליאמס וסימונה האלפ בגמר טורניר סיום השנה בסינגפור .


    תקצירי חצאי הגמר


    משחק הגמר:

    13:00: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - סימונה האלפ (רומניה, 4)


    * המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 5.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** האליפות אמורה להיות משודרת באתר הזה.
     
  9. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    אמש יצא לדרך טורניר המאסטרס התשיעי והאחרון של העונה - מאסטרס האולם בפריז (צרפת, סבב ה-1,000 נק', סה"כ פרסים - 2,884,675 יורו).


    * נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) יבוא להגן על תארו מאשתקד.


    להלן הגרלת הטורניר המלאה


    להלן כל תוצאות היום הראשון בטורניר


    משחקים בולטים ביום השני:

    12:00 בצהריים: קני דה שיפר (דרא"פ) - ג'רמי שארדי (צרפת)
    13:45 (משוערת): פרננדו ורדאסקו (ספרד) - ז'יל סימון (צרפת)
    15:30 (משוערת): ג'ואו סוזה (פורטוגל) - גאאל מונפיס (צרפת)
    20:30: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה) - פיליפ קולשרייבר (גרמניה)
    22:00 (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה) - אדריאן מאנארינו (צרפת)


    * 3 המשחקים הראשונים יועברו בשידור ישיר בערוץ ספורט 1.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-2 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר גם באתר הזה.



    [​IMG]


    להלן הגרלת הטורניר המלאה


    משחקי היום ה-1 בטורניר:

    18:00: דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה) - צבטנה פירונקובה (בולגריה)
    19:45 (משוער): אנדראה פטקוביץ' (גרמניה) - קרלה סוארז נבארו (ספרד)
    21:30 (משוער): פלאביה פנטה (איטליה) - אליזה קורנה (צרפת)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר באתר הזה.
     
  11. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    נובאק ג'וקוביץ' טייל לסיבוב השלישי.

    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ'


    להלן כל תוצאות היום השני בטורניר


    משחקים בולטים ביום השלישי:

    כעת: דומיניק ת'יים (אוסטריה) - סטאן וורינקה (שוויץ)
    13:15 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת) - רוברטו באוטיסטה אגוט (ספרד)
    15:00 (משוערת): ג'וליאן בנטו (צרפת) - אנדי מארי (בריטניה)
    16:45 (משוערת): ג'רמי שארדי (צרפת) - רוג'ר פדרר (שוויץ)
    20:30: ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת) - יורגן מלצר (אוסטריה)
    22:15 (משוערת): גאאל מונפיס (צרפת) - ג'ון איזנר (ארה"ב)


    * 4 המשחקים הראשונים יועברו בשידור ישיר בערוץ ספורט 1.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-3 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר גם באתר הזה.



    [​IMG]


    להלן כל תוצאות היום הראשון בטורניר


    משחקי היום ה-2 בטורניר:

    17:45: אנדראה פטקוביץ' (גרמניה) - צבטנה פירונקובה (בולגריה)
    19:30 (משוער): יקטרינה מאקרובה (רוסיה) - גארבין מוגורוזה (ספרד)
    21:15 (משוער): דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה) - קרלה סוארז נבארו (ספרד)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר באתר הזה.
     
  12. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    פדרר, וורינקה, פרר ומארי עלו לשמינית הגמר.

    תקציר הניצחון של פדרר


    להלן כל תוצאות היום השלישי בטורניר


    משחקי שמינית הגמר:

    כעת: תומאס ברדיך (צ'כיה) - פליסיאנו לופז (ספרד)
    13:15 (משוערת): קווין אנדרסון (דרא"פ) - סטאן וורינקה (שוויץ)
    15:00 (משוערת): גריגור דימיטרוב (בולגריה) - אנדי מארי (בריטניה)
    15:30: דויד פרר (ספרד) - פרננדו ורדאסקו (ספרד)
    16:45 (משוערת): ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת) - קיי נישיקורי (יפן)
    17:15 (משוערת): מילוש ראוניץ' (קנדה) - רוברטו באוטיסטה אגוט (ספרד)
    20:30: לוקאס פויה (צרפת) - רוג'ר פדרר (שוויץ)
    22:15 (משוערת): נובאק ג'וקוביץ' (סרביה) - גאאל מונפיס (צרפת)


    * ערוץ ספורט 1 משדר היום מהטורניר בין 11:30 ל-19:45.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-4 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר גם באתר הזה.



    [​IMG]


    להלן כל תוצאות היום השני בטורניר


    משחקי היום ה-3 בטורניר:

    17:45: פלאביה פנטה (איטליה) - גארבין מוגורוזה (ספרד)
    19:30 (משוער): יקטרינה מאקרובה (רוסיה) - אליז קורנה (צרפת)
    21:15 (משוער): דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה) - אנדראה פטקוביץ' (גרמניה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר באתר הזה.
     
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    ג'וקוביץ', פדרר, פרר ומארי העפילו לרבע הגמר.

    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ'

    תקציר הניצחון של פדרר

    תקציר הניצחון של מארי


    משחקי רבע הגמר:

    15:00: תומאס ברדיך (צ'כיה, 5) - קווין אנדרסון (דרא"פ, 18)
    16:45 (משוערת): מילוש ראוניץ' (קנדה, 10) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2)
    20:30: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - אנדי מארי (בריטניה, 8)
    22:15 (משוערת): דויד פרר (ספרד, 6) - קיי נישיקורי (יפן, 7)


    * ערוץ ספורט 1 ישדר את שני רבעי הגמר הראשונים.

    * ערוץ ספורט 2 ישדר את שני רבעי הגמר האחרונים.

    להלן הלו"ז המלא ליום ה-5 בטורניר (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר גם באתר הזה.



    [​IMG]


    להלן כל תוצאות היום השלישי בטורניר


    משחקי היום ה-4 בטורניר:

    17:45: קרלה סוארז נבארו (ספרד) - צבטנה פירונקובה (בולגריה)
    19:30 (משוער): אליז קורנה (צרפת) - גארבין מוגורוזה (ספרד)
    21:15 (משוער): קרלוינה פליסקובה (צ'כיה) - פלאביה פנטה (איטליה)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר באתר הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏1/11/14
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    ראוניץ' הפתיע את פדרר, ג'וקוביץ' עבר את מארי .

    תקציר הניצחון של ראוניץ' על פדרר

    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ' על מארי

    תקציר הניצחון של נישיקורי על פרר

    תקציר הניצחון של ברדיך על אנדרסון



    משחקי חצי הגמר:


    15:30: תומאס ברדיך (צ'כיה, 5) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 10)

    * המאזן בינהם הוא 2:1 לראוניץ'.
    ברדיך ניצח במשחק האחרון בינהם שהיה במאסטרס פריז אשתקד.
    ראוניץ' ניצח בגמר בנגקוק אשתקד ובמאסטרס סינסינטי 2012.


    18:00: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - קיי נישיקורי (יפן, 7)

    * המאזן בינהם הוא 2:1 לנישיקורי (2:2).
    נישיקורי ניצח בשני המשחקים האחרונים בינהם, בחצי גמר ה-USO השנה ובבאזל 2012.
    ג'וקוביץ' ניצח ברולאן גארוס 2012, ובנוסף 'ללא משחק' במאסטרס מיאמי השנה.

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר גם באתר הזה.



    [​IMG]


    להלן כל תוצאות היום הרביעי בטורניר


    משחקי חצי הגמר:

    16:50: גארבין מוגורוזה (ספרד, 23) - אנדראה פטקוביץ' (גרמניה, 17)
    19:00: קרלה סוארז נבארו (ספרד, 18) - פלאביה פנטה (איטליה, 15)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר באתר הזה.
     
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,759
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    ג'וקוביץ' וראוניץ' יפגשו במשחק הגמר.

    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ' על נישיקורי

    תקציר הניצחון של ראוניץ' על ברדיך


    משחק הגמר:


    16:00: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 10)

    המאזן בינהם הוא 0:3 לג'וקוביץ'.
    ג'וקוביץ' ניצח ברולאן גארוס ובמאסטרס רומא השנה, ובגביע דייויס אשתקד (כל המשחקים על החימר).

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר גם באתר הזה.



    [​IMG]


    להלן תוצאות חצי הגמר


    משחק הגמר:

    17:50: אנדראה פטקוביץ' (גרמניה, 17) - פלאביה פנטה (איטליה, 15)

    * לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

    ** הטורניר ישודר באתר הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏2/11/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!