פארמה 07/08:: נפרדים מהסרייה A אחרי 18 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י איזאקו, ‏30/8/07.

1. i love Zaragoza and Villarreal Member

אני אוהד את פארמה וקליארי[תצחקו תצחקו אבל אני אוהב אותם]
    אני אוהב את שניהם בדם
    אז אם יש פה מישוה שאוהד את אחד מהקבוצות האלו שיידבר איתי בפרטי
    ובקשר לדיון
    אני חושב שפארמה תהיה במקום המקיסמום שהיא יכולה העונה מקום 5,4
    אחד המקומות האלו היא תהיה

וברנרדו קוראדי חלוץ תותח יפה שפארמה הביאה אותו
    אבל חבל שרוסי עזב

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

4-5? לא נסחפנו? אנחנו ב-07', לא 97'

קוראדי הוא עוד דוגמה לכך שהאנגלים הם אלה שדפוקים ולא השחקנים שלנו

3. Chievo Member

אתה גם אוהד את ויאריאל וסרגוסה?

4. איזאקו Member

היי היי, אנחנו בדיון של פארמה, את מי כל אחד אוהד תבדקו בונשא של אוף טופיק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

5. i love Zaragoza and Villarreal Member

לא זה סתם כינוי דפוק
    אני אוהד פארמה,קליארי,וזהו
    אני רוצה לשנות ניק
    זה בכלל משתמש של חבר שלי אני והוא ביחד
    אז הוא עשה את הניק הזה

6. איזאקו Member

כמו שציינו כאן כבר קודם בדיון השידורים, נזכה לראות את פארמה מול רומא באיכות של טלויזיה בערוץ הספורט. בפעמים הקודמת שהראו את פארמה בליגה בטלויזיה זה נגמר תמיד רע מאוד עם הפסדים מעצבנים (4-3 ו1-0 למילאן, הפסד נוסף לאינטר). אני לא צופה שהפעם המצב ייראה אחרת, אבל מה שכן, אני צופה שיהיה לנו משחק מעניין וטוב. הנאיביות של פארמה שעדיין קיימת כנראה תכריע בסוף, אבל עם הכשרון הרב שטמון בפארמה גם הפתעה יכולה להתרחש. עוד שלושה ימים נראה מה יהיה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. איזאקו Member

אחרי ההפסד 3-0 לרומא, המאמן די קרלו מאשים את השופטים וטוען שהאדום לקוארדי לא היה מוצדק. למרות שהמאמן צודק, זה עדיין לא מסביר את תצוגת הנפל של ההגנה. נקווה שהחזירון גירארדי יפתח את הארנק בינואר ויביא חיזוק בדמותו של בלם או מגן טוב.

אה.. וכרגיל המסורת נמשכת, הן בהפסדים לרומא, שכמו שמלר אמר האניו טרדיני נהיה מגרש האימונים שלה והן בהפסדים המעצבנים כשמראים אותנו בטלויזיה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/07
  8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה כרטיס אדום.
    רומא באמת עברה את ההגנה שלכם כמו קונוסים.

9. איזאקו Member

הרגשתי צורך לחדש את הנושא המצומצם של פארמה לאחר המשחק היום מול ליבורנו שהתקיים באניו טארדיני:
    פארמה הגיעה למשחק אחרי הפסדים 3-0 לרומא ולסמפדוריה כשהיא במקום ה-18. ליבורנו הגיעה במצב גרוע עוד יותר- מהמקום האחרון עם שתי נקודות בלבד.

דקה עשירית: מורונה, קשרה של פארמה, שהיווה את החיזוק המרכזי בקיץ יחד עם רג'ינאלדו מעלה אותה ליתרון של 1-0. ההגנה העלובה של הקרוצ'אטי נכנעת בדקה ה-23 וטאבני משווה ל1-1.
    עם תחילת המחצית נכנס דומניקו מורפאו קשישא, ומחליף את דוידה מטאיני שמקבל צ'אנס בהרכב הראשון ומאכזב. מורפאו נכנס להתקפה ומשחק עם רג'ינאלדו ופיסאנו מאחורי חלוץ החוד - קוראדי. אבל דווקא ליבורנו מקבלת פנדל בדקה ה-50 אחרי נגיעת יד של פאצ'י החלש. בוצ'י מזנק לכיוון הנכון אבל לא מצליח לעצור- טאבאני מדייק, 2-1 ליבורנו. נצחון ראשון העונה לקומוניסטים? עדיין לא. ארבע דקות אחרי זה קרן לפארמה, מורפאו מגביה ופארמה כובשת בנגיחה, כשאת הכדור שם ברשת לא אחר מפאצ'י במה שמסמן את המשחק של פארמה- מצד אחד התקפה לא רעה בכלל, אבל מצד שני הגנה קטסטרופלית. המשחק ממשיך עם הזמנויות רבות לשני הכיוונים כולל שער של פארמה שנפסל. דקה 61 צ'יגריני הצעיר נכנס (דסנה, הצעיר המוכשר השני פתח גם הוא על הספסל.) ליבורנו מכניסה את פאבאן. לא פחות מארבעה צהובים היו בארבע הדקות (61-65) ולא פחות מעשרה כרטיסים נשלפו במהלכו של כל המשחק! נמשיך עם הכדורגל:
    דקה 74 - גול! מורפאו קובע 3-2 במהלך אישי יפה. פארמה נכנסת ללחץ, חלוץ יוצא בלם נכנס והבונקר מתחיל. ליבורנו יושבת על שערו של בוצ'י אבל לא מצליחה לכבוש ואף מקבלת כרטיס אדום אחרי שדה וזה בועט במורפאו כשהוא שוכב על הדשא.
    אחרי 5 דקות של תוספת זמן פארמה משיגה בקוש את הנצחון השני שלה העונה בליגה האיטלקית מול האחרונה בטבלה, ליבורנו, במשחק סוחף, קצבי ועצבני.

הבשורות הטובות: עוד 3 נקודות, ההתקפה ממשיכה לספק את הסחורה, וקפיצה למקום ה-15.

הבשורות הרעות: די קארלו יקבל עוד כמה שבועות ויספיק להפסיד עוד כמה משחקים עד המשברון הבא והגנת הקולי-פאצ'י-קווטו-קסטליני ממשיכה להיות חלשה ביותר.

יום רביעי- פאלרמו בחוץ. אח"כ שני משחקי בית מול סיינה ויובה. די קארלו אמור להשיג 4 נקודות משלושת המשחקים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/07
  10. איזאקו Member

כדי איכשהו לרענן את הפורום, הנה סקירה קצרה על פארמה בתקופה האחרונה:

החלוץ הקרואטי, בודאן אמור לחזור לאימונים בשבוע הקרוב, יחד איתו גם קארדונה אמור לחזור להתאמן אך שניהם לא צפויים לפתוח מול לאציו במשחק הקרוב. פארמה לא תוכל לשתף גם את קולי (הללויה!) ואת מורפאו, מאחר ששני השחקנים הורחקו מול יובה.

לאחרונה הודיע יו"ר הקבוצה, גירארדי החזירון, כי במהלך "הפרוייקט" שהוא בונה בקבוצה הוא רוצה ובונה על כך שבעונה הבאה פארמה תגיע לגביע אופ"א...

איך שאני רואה את המצב, הסיכויים הם לא רעים, אך בתנאי כמובן שגירארדי לא ימכור את שחקני המפתח שלו בעונה הקרובה כמו שקרה בפארמה בכל עונה עד עכשיו (ולא רק בשנים הכלכליות הקשות אלא גם באופן חלקי בשנה שעברה כשגירארדי בעצמו כבר היה היו"ר!). בנוסף, כמו שכתבתי כבר הרבה פעמים במהלך הפורומים השונים כאן, למרות שלפארמה יש קישור+התקפה יצירתיים וכשרוניים עם פוטנציאל גדול ביותר, ההגנה (במיוחד המגנים) על הפנים וכאן חייב לבוא חיזוק כמה שיותר מוקדם.

בעמדת המאמן לא צפויים ככל הנראה שינויים בקרוב ונראה שאיכשהו די קרלו הצליח להביא נחת עם שלושת תוצאות התקו במשחקים האחרונים.

עד עכשיו במאזנה של פארמה שני ניצחונות, שש תוצאות תקו וארבעה הפסדים.

!!!FORZA PARMA

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהו החוסן הכלכלי של גירארדי? האם מדובר בהצהרות נטו או שהוא באמת מסוגל לעמוד בפני הצעות של קבוצות גדולות על צ'יגאריני/דסנה ודומיהם?

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קראתי בימים האחרונים שיובנטוס תציע לפארמה את אלמירון+סכום כסף עבור צ'יגאריני (שאגב מנג'ר החדש עושה לו עוול).

13. איזאקו Member

על גירארדי אתה מוזמן לקרוא כאן -http://it.wikipedia.org/wiki/Tommaso_Ghirardi
    עולה משם שלבחור לא חסר כסף ושהוא בזבז הון רב על פארמה (כמה עשרות מיליונים).
    בסה"כ, על סמך התחושה שלי, גירארדי לא ימכור את צ'יגריני ודסנה, ואני מעריך שגם לא יגיעו עבורם הצעות יותר מדיי מפתות בסוף העונה הזאת שגירארדי לא יוכל לעמוד בפניהם. אני מעריך שגם רג'ינאלדו יישאר לעוד עונה לפחות. השאלה מה לגבי חיזוקים. העונה היו"ר הביא את רג'ינאלדו, קוראדי, פאלקונה ומורנה (ועוד כמה דגי רקק), מנגד הוא מכר את גרלה, מוסלימוביץ' ולא הצליח לקנות את רוסי.
    כלומר, ההימור שלי הוא שגירארדי לפחות בשנה הקרובה ישאיר את שחקני המתפח לטעמי, ויחד עם זאת לא יתחזק יותר מדיי...אבל הרי זאת פארמה אז אי אפשר באמת לדעת...

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/07
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכישת המועדון, לא מעבר. הרכש המשמעותי היחיד שלו העונה היה רג'ינאלדו שעלה 4 מיליון אירו (אם אינני טועה).
    וכמו כמעט כל המועדונים באיטליה הסכום אותו קיבל ממכירת שחקנים גבוה מזה שהוציא עבור רכישת חדשים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/07
  15. איזאקו Member

כן תה צודק לגמרי, לזה התכוונתי...