פאלרמו 2011/12:: עונה זאמפרינית טיפוסית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Muurad, ‏30/6/11.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

רמת האנגלית באיטליה לא משהו בלשון המעטה זה ידוע לכל וגם מגמת השיפור בשנים האחרונות לא ממש נראית לעין, לפחות ככה זה נראה ממסיבת העיתונאים הזו. זה נראה מביך בשבילו שהוא יושב שם כולו המום ומנסה להבין מה ואיך לענות. בארץ שידרו כתבה והראו שהוא כבר לומד איטלקית כמה שבועות כך שאני מאמין שהוא יסתגל מהר מאוד למצב.

2. cazzo Il Capocuoco

מסיבת העיתונאים של מאנטובאני הייתה אתמול והדבר החשוב שהבנתי שנראה את פאלרמו העונה הרבה יותר מאוזנת בהגנה. אבל אתם יודעים שזה לא רק תלוי בעבודה של פיולי, אלא גם בתוצאות. אחרת...

ערן זהבי לומד איטלקית? אז למה לא להשתמש בה? אפשר לטעות וגם אפשר לגמגם, זה לא נורא והמקומיים יעריכו את הרבה יותר מאשר לשמוע אותו באנגלית עם איזה מתורגמנית שהוציאו ברגע האחרון. האמת המביכה יותר שיוסיפ איליצ'יץ', אחרי שנה באיטליה, משתמש במתרגם שנמצא בIpad בשביל להבין מה רוצים ממנו העיתונאים. איך זה עובד בדיוק?

http://static.panoramio.com/photos/original/3181550.Xxx
    המחנה אימונים יתקיים במאלס (Malles) עד שהמועדון יחליט להתכונן במקום אחר למשחק הראשון באירופה. מלון גארברהוף (Garberhof).

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ערן זהבי בריאיון מסוים הוא מתקדם יפה מאוד באיטלקית ויש לו כישרון לשפות(קצת צניעות). לדעתו אז עוד 3 חודשים(היום זה חודשיים) הוא מדבר איטלקית שוטפת עם מבטא כמו של בניניאני.

4. Muurad Member

:aa1:פאלרמו החתימה את האורוגוואי איגנסיו לורס וארלה, קשר התקפי מצד שמאל בן 20 מדפנסור ספורטינג שנחת במתחם האימונים של פאלרמו והצטרף מיידית לסגל השחקנים לאחר שעבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות. הוא ילבש את החולצה מספר 26.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/11
  5. riquelme1 Member

ואצלנו צוחקים על שחקן שבקושי יודע לדבר אנגלית, המצב באיטליה דומה מאוד למצב בספרד, הם פשוט לא יודעים לדבר אנגלית, אצלנו המצב הרבה יותר טוב מהרבה מדינות באירופה בנוגע לשפה האנגלית.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם סלבאטורה סיריגו בדרך החוצה מהמועדון? סוכנו של השחקן, קרלו פאלאביצ'ינו טוען שהשוער בוודאות לא יסכים להישאר במועדון כל עוד זמפאריני לא יסכים להגדיל את שכרו של השוער בצורה משמעותית. עוד הוסיף הסוכן שקיימות כמה אפשרויות למעבר: לג'נואה או לחו"ל (ספרד או גרמניה).
    חוזהו של סיריגו עומד על 250 אלף אירו לעונה כשזמפאריני מסכים להכפיל את גובה השכר אך לא מעבר. השוער וסוכנו כאמור, מעוניינים בשכר גבוה הרבה יותר.

7. Muurad Member

קשה לי להאמין שזה לא ייסגר בצורה טובה, סיריגו שוער מצויין וצעיר עם המון פוטנציאל וממש עמוד תווך במועדון, זאמפה כבר מסכים להכפיל לו את החוזה ועכשיו זה עניין של שרירים כשהוא טוען שסיריגו עצמו הסכים בעבר אבל עכשיו סוכנו מדבר דרכו.

בסופו של דבר הם יתפשרו על סכום טיפה יותר גבוה והוא יישאר לדעתי, אני לא חושב שקיימת אופציה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/11
  8. Muurad Member

http://www.mediagol.it/public/news/1072011184341b.Xxx

פאלרמו מנצחת במשחק האימון הראשון שלה נגד קבוצת חובבנים 18-0.

ערן זהבי שיחק במחצית הראשונה במערך של 3-4-1-2 מאחורי החלוצים מיקולי וגונזאלס, ויחד עם מיקולי היה המצטיין במחצית שהסתיימה בתוצאה דמיונית 9-0, כאשר למחצית השנייה כל ההרכב הוחלף.

ערן בישל 2 שערים וכבש שלושער, כולל קינוח ממש לפני המחצית עם חצי מספרת טיפוסית, ובכלל לפי הדיווחים שיחק נפלא והראה שיתוף פעולה טוב עם מיקולי שכבש רביעייה משלו.

9. Ian Wright Member

אני לא יודע מה באמת לרשום על זה. חשבתי שדברים כאלה קורים רק בפוטבול מנג'ר.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה משחק נגד קבוצת חובבים, נכון שזו תוצאה גבוהה אבל עדיין נגד חובבים וחברים יקרים יש דיון למשחקי ידידות ואימונים שנפתח לצורכי הקיץ, שם דנים במשחקים עצמם ובשאר הדיונים כרגיל חדשות, העברות ושאר ספקולציות.

11. Muurad Member

אה, מצטער לא שמתי לב שיש דיון לקדם עונה, אתם יכולים להעביר את זה לשם.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

"למיטב הבנתי יש 4-5 קבוצות שמעוניינות בי; עם סאבטיני לא דיברנו (פאסטורה ו/או הסוכן) מאז שהתחילה הקופה אמריקה. דיברתי עם בורדיסו לגבי רומא, אבל אני לא חושב שהם אופציה ריאלית מבחינתי נכון לעכשיו; ביקשתי מהסוכנים להישאר בסרייה A וזאת העדיפות שלי כרגע במידה ואני אעזוב את פאלרמו. התאקלמתי מאוד במדינה ואני מעדיף שלא להתחיל הכל מהתחלה במדינת כדורגל אחרת; הם אמרו לי להיות סבלני; אני מקווה שבפאלרמו יבינו עזיבה שלי כי אני רוצה להשאר חבר של האוהדים. אני שחקן שאוהב ומעריך קהל איכותי."

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

פאלרמו הודיעה שסיריגו יישאר בכל סיטואציה. זאמפריני אישר שהוא הציע לשוער הכפלה משכרו הנוכחי אבל השוער עדיין לא השיב. אם לא יחתום יכול להיות שנקבל תסריט דומה למארקטי וקליארי מהעונה שעברה.

14. Interista Member

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא מאמין עד שאני לא רואה דחפורים מתחילים לעבוד. כבר התעייפתי מהצהרות דומות, אני עוד מחכה לקליארי ולצ'לינו להראות משהו ממה שדיברו עליו לפני שנתיים.