פאבריס פרננדז - להמשיך או לחתוך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/10/06.

1. ReL Member

מה אתה משווה בכלל , יש שחקנים אגרסיביים כמו אנסומבו , יש שחקנים אגרסיביים ומלוכלכים כמו אבוקסיס , ויש שחקנים שהם לא אגרסיביים אלא מתוך ייאוש מבצעים עבירות בלתי ספורטיביות כמו יריקות,בעיטה בתחת,מרפק וברכייה לגב .

2. FelaKaT Member

אני לא אובייקטיבי, אבל גם אתה לא. בדיוק כמו התקשורת.

3. ReL Member

מה אנחנו צריכים להילחם בשבילכם בפרננדז? בבקשה תמשיכו להיות פתטיים ותקשיבו לו "לא מעניין אותי מה כותבים" , בגלל זה הוא מראה רצינות על המגרש וממש נלחם 90 דקות בשבילכם . אין לו זין לשים אפילו תחולצה שלכם למשחק :aaaprot:

4. FelaKaT Member

והוא עדיין היה מעורב בכל השערים שלנו העונה ואתמול היה היחידי שניסה לדחוף את האחרים קדימה.

5. TariboWest Member

אני אובייקטיבי ובתור אוהד מכבי חיפה אני אומר שצריך להעיף גם את מסודי, אם הוא לא ישפר את ההתנהגות שלו (ואני אוהב את מסודי עוד מלפני שהגיע לסכנין).
    השחקן מקלל, יורק ובועט בשחקנים, יוצא לבלות אחרי הפסדים, שובר טלפונים - מה יש פה להיות לא אובייקטיבי? הבנאדם דפוק בשכל...

6. FelaKaT Member

אתה לא אובייקטיבי כי פרננדס הוא שחקן שאם הוא לא משחק אצלך אתה אוטומטית שונא אותו(כמו מטראצי, למשל).
    הוא בהחלט דפוק בשכל, בדיוק בגלל זה הוא בארץ וליברפול וויתרה עליו.

7. TariboWest Member

ואתה אובייקטיבי בגלל שהוא משחק בקבוצה שלך?

8. FelaKaT Member

9. TariboWest Member

אז מי אובייקטיבי? מישהו צריך להיות אובייקטיבי לא?
    צריך לחתוך את פרננדז בגלל שהוא פרא אדם, זה לא קשור לכדורגל כי הוא אחד השחקנים הכי טובים בארץ. זה לא קשור אם אני אוהד ביתר או אם אני אוהד מכבי חיפה...

10. FelaKaT Member

אי אפשר לחנך אותו, בגלל זה זרקו אותו מהפריימר ליג. אם היה אפשר לחנך אותו הוא לא היה מגיע לארץ ובגלל זה לא יועיל לו עונש זה או אחר וגם לא מעניין אותי מי הוא בתור בן אדם, אני לא אוהב אותו בתור בן אדם, אני אוהב אותו בתור שחקן.

11. flash Member

אם יקנסו אותו על כל עבירת משמעת ועבירה על המגרש נראה לך שהוא ימשיך? וחוץ מזה בפריימר ליג למי יש כוח להתעסק עם בעייתים, כשיש לך הרבה מאוד שחקנים אחרים בשוק שיכולים להיות לא פחות טובים. שחקן כמוהו לא בא כל יום לארץ, צריך לנסות לפחות לחנך אותו, זה לא קרה עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  12. TariboWest Member

אז זהו שמדברים על פרננדז הבנאדם, לא השחקן.
    ואני לא אומר להעניש ולחנך, אני אומר לבעוט ולזרוק אותו מהארץ...

13. יניב ע Member

עוד כמה דברים מעלילות פרננדז: My Webpage

14. FelaKaT Member

למה פרננדז הבן אדם צריך לעניין אותי?

את אוהדי מכבי פ"ת מעניין איזה בן אדם הוא לוזון? את אוהדי צ'לסי מעניין איזה בן אדם הוא מוריניו?

15. Raulito Madridista

להעיף לכל הרוחות, אם בית"ר יכולה למכור ולכסות כמה ג'ובות זה הכי טוב, למרות שכסף בטח לא חסר לה, אבל זו לא סיבה לבזבז אותו ולזרוק אותו לפח.

ההתנהגות של שחקן ולחימה שווה יותר מכישרון. פרננדז חושב שהוא מעל כולם, מתנשא, עושה עבירות מכוערות, הסמל של בית"ר לא מעניין אותו אלא הסמל על השטרות שהוא מקבל, הוא הספיק להסתבך במספיק אירועים ביניהם עם הילדונת שטענה שהוא שבר לה את הפלאפון והתעלל בה בדיסקו(איזה מין כדורגלן מבלה עד שעות מאוחרות לקראת משחקים?), תקרית עם מאמן מ.ס אשדוד, יוסי מזרחי, שבדר"כ נשאר רגוע ולא מאבד את העשתונות.

פבריס פרננדז מבחינת יכולת, אחד הזרים המרשימים ביותר שהגיעו לפה. שחקן שיודע לעבור את המגן כמה פעמים שצריך, יודע להרים בשני הרגליים, וגם סיומת לא רעה יש לוף מזכיר את ג'ובאני רוסו של הימים היפים שלו, לפני הפציעה הארוכה במכבי חיפה והסיוט שהוא עובר במכבי ת"א. אבל, בית"ר יכולה לפתח שחקנים צעירים ולשלב את יצחקי או ברוכיאן בעמדה שלו.

בית"ר צריכה לקנוס אותו, הגיע לו לקבל אדום על הכניסה באמיר טאגה, להחזיר את פרננדז לקרקע, שיבין שהוא לא אלוהים.