פאבריס פרננדז - להמשיך או לחתוך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/10/06.

1. לא מצאתי כינוי Member

הוא אשם גם בזה שהוא עשה תאונת דרכים נכון? אתה גם היית במקום וראית אותו נוסע על 150 קילומטר לא?

2. FelaKaT Member

עזוב, גם אם ידקרו אותו יאשימו אותו בזה שהוא לכלך את הסכין.

3. bar levi Member

תאונת דרכים זה גם אני עושה, וכמעט כל בן-אדן שנוהג עושה. מה קשור לתאונת דרכים? עכשיו תגידו שהוא בכוונה עשה את זה, ובכוונה הוא רצה לגמור לעצמו את החיים?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רגע אז מה אתם טוענים שהוא טלית שכולה תכלת...? לא צריך לציין את התאונת דרכים זה לא קשור. הוא עשה מספיק דברים שהופכים אותו לשחקן הכי מסריח בארץ מבחינת התנהגות. אפילו אבוקסיס הקוף לא מעז לעשות כאלה דברים לא ספורטיביים ומבישים.

5. bar levi Member

נכון. גם אני חושב שהוא השחקן הכי מלוכלך אי פעם. אבל תאונת דרכים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. FelaKaT Member

לא, הוא חרא בן אדם ויש לו חרא של אופי. אבל אני דורש יחס שווה, אם אותו צריך להעיף אז אין סיבה שאת מסודי או אנסומבו(שכמעט בכל משחק גומר לשחקן קריירה) לא.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שטויות.
    אנסומבו לא רץ במגרש כאשר הכדור בצד השני ונכנס עם הכתף "בלי כוונה" בשחקן יריב.
    הוא שחקן מטונף. אין עוד כאלה בארץ.

8. MHFC Member

אם לא שמת לב מתי זה קרה, זה קרה יום לאחר האימון שבו ארדילס צעק עליו וסילק אותו, אבל נעזוב את זה, עדיין זה לא מונע ממנו להיות השחקן עם ההתנהגות הכי מגעילה בארץ, לא? או שגם את זה תנסה להכחיש?
    אתם פשוט לא מעכלים את העבודה שהוא צריך ללכת הביתה, ביזיון שיש כאלה שחקנים שעושים מה שהם רוצים ולא מקבלים עונשים ופרננדז הוא הדוגמא הכי טובה לכך, ביזיון שיש שחקנים שעושים מה שהם רוצים ולא מקבלים עונשים עקב התנהגותם וזה רק אצלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/06
  9. FelaKaT Member

תראה מה הוא עשה לסואן בעונה שעברה ואחרי זה נדבר. פאבריס לא עשה את זה בכל הקריירה שלו.

10. ReL Member

זה מגיע לביתר ירושלים , היא אוכלת את הזבל שהיא מייצרת .
    איך לעזאזל משאירים שחקן ששנה שעברה בעט בתחת של שחקנים ? שחקן שהיו לו כל כך הרבה עבירות משמעת ומנטליות דפוקה . בשביל מה בית"ר צריכה שחקן כל כך אגואיסטי ששם זין על הקבוצה שלו ? למה לבזבז כסף עליו? חסרים זרים עלומי שם יותר טובים ממנו שגם יביאו תפוקה וייתנו את הנשמה בשביל בית"ר?

הקטנות שלו , היריקה על מנור חסן בשנה שעברה , זריקת הכדור על מזרחי, זה שהוא הולך בלי חולצה לפני פתיחת משחק זה מצביע על דבר אחד , הוא עושה צחוק מהליגה , הליגה בכלל וביתר בפרט לא מעניינת אותו ומצחיק אותי שיש עוד אוהדים של בית"ר שמגוננים עליו . מה אני איכפת לי? לכם צריך להיות איכפת , כדאי לכם להבין שעדיף קבוצה של לוחמים שירוויחו מאה אלף דולר - 150 אלף דולר , מאשר חבורה של ליגיונרים שמרוויחים מאות אלפי דולרים והסמל של ביתר בכלל לא מעניין אותם .

אבל מי שאשמה במצב זו ההנהלה , אם שקלאר אומר לא ראיתי מה פרננדז עשה למזרחי , ומוותר לו על מנת לא ליצור סכסוך הוא קיבל הדייסה שבישל. וגם היום הוא אמר בראיון שהוא לא ראה את פרננדז עובר עבירות משמעת במשחק מול נתניה . שקלאר הזה פשוט בדיחה.

11. flash Member

כל אחד יכול לעשות כאלו שטויות. הוא פשוט לא חושב כשהוא עושה את זה, הוא לא מתיחס ברצינות, הוא לא חושב מה יקרה אם הוא יעשה את העבירות. אם יקנסו אותו כמה פעמים, בסכומים גדולים, וההנהלה תשעה אותו מכמה משחקים על עבירות משמעת, הוא יתייחס ברצינות תאמין לי. על עבירות משמעת לא מעיפים שחקן, במיוחד כשהוא מספר 1 בארץ ובמיוחד שעוד לא הענישו אותו מתחילת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  12. TariboWest Member

זה הסגנון משחק של אנסומבו - אגרסיבי מאוד. הוא בכלל לא מתקרב לפיגור השכלי של פרננדז.
    מסודי הוא גם חרא לא קטן, אם רוני לוי לא יצליח לחנך אותו אז גם הוא יעוף.

13. FelaKaT Member

יופי-אז הפיגור שכלי זה סגנון המשחק של פרננדז.

14. יניב ע Member

זה בדיוק ההבדל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים שבחיפה יהיה מישהו שיהיה לו ביצים להעיף שחקן בעייתי (אם יהיה כזה בחיפה) ובבית"ר כל אחד ינסה לטייח את זה, אלא אם כן בבית"ר יביאו מאמן קשוח שדוגל במשמעת (שלמה שרף,אורי מלמיליאן,דרור קשטן).

15. TariboWest Member

עזוב אתה לא אובייקטיבי, קנה אותך עם איזה משפט מרגש....