על שולחן הניתוחים: פליקס מגאת'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏2/7/11.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני מאמין שזאת הולכת להיות קבוצה מצויינת. הוא נכשל חלקית שנה שעברה אבל כמו שנראה בסקר כולם עדיין מאמינים שהוא לא איבד את זה. אוקס שחקן מצויין, בדיוק האנרגיות והמשמעת אצל שחקנים שמגאת' אוהב. טראש הוא גם גרזן שקשה לנצח באחד על אחד. כל החשיבה היא הגנתית בגלל הבעיות שהיו בשנתיים האחרונות בוולפסבורג. הדגש על הגנה כבר מראה סימנים טובים לבאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/11
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איך שקיאר נראה אשתקד ועם הפציעה של פרידריך (שגם ככה היה הצל של עצמו) וולפסבורג חייבת לפחות בלם אחד חדש שישדרג אותה.
    שמעתי מרקןו מטארצי מחפש קבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

יש למגאת' מישהו על הכוונת?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עדיין לא.

בכלל יהיה מעניין לראות איפה הוא יציב את טרש. מצד אחד הוא צריך קשר אחורי לצד ג'ושוע, מצד שני טרש חושק בעמדת המגן הימני בגלל הסיכויים לחולצת ההרכב בנבחרת...
    ומה הוא יעשה עם שפר הנפלא עכשיו שאוקס הגיע? (או שמא אוקס ישחק בקישור?).

בנתיים במשחקי האימון נראים וולפסבורג ולאקיץ' מעולים. היום 1-5 על המבורג.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

החלטה בריליינטית של פליקס להביא את הבוסני המנוסה לעמדת המגן הימני. עדיין יש לו את זה למאמן של הזאבים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/11
  6. Yotam Member

אל תהיה בטוח, אי אפשר לסמוך על מאמן עם כל כך הרבה טעויות בעניין ההעברות.

7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לשפוט מאמן כל כך מצליח על עונה אחת שלא הייתה מספיק טובה בכל החזיתות (בחלק כן) וחלק מהרכש לא תפס (חלק כן), זה עוול עצום. למגאת' יש רזומה של הצלחות שאתה לא יכול לבטל לו (בעיקר ברכש שתורגם לתארים).

בנתיים הוא בונה קבוצה טובה, אם אתה לא חושב כך, בוא תסביר בדיוק למה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/11
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה בדיוק הרזומה הזה?
    גם אי אפשר לעשות ממנו אליל על עונה אחת, שאולי בכלל הייתה מקרית.
    מאגאת כמו רגניק ועוד לפחות מאמן אחד הם אוברייטד עצומים.

9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

חוץ מהיינקס שלקח גביעי אופ"א וגביעי אלופות ואליפות אחת, אני לא מוצא מאמן אחר פעיל בבונדסליגה שמחזיק ב-3 אליפויות גרמניה. אולי האליפויות עם באיירן והגביעים אפשר להגיד לא חכמה, אבל גם היינקס לקח את האליפות בונדסליגה היחידה שלו עם באיירן מינכן. אלו המאמנים הכי מתוארים בגרמניה. השלישי שאתה לא הזכרת הוא יורגן קלופ?

מצטער שגררתי את זה לדיון היסטורי. לך יש דעה לגבי המהלכים שלו הקיץ?

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי שאני רוצה לראות את הרזומה הגדול שלו בלרכוש שחקנים כדי להביא תארים. עם כל הכבוד לו, יש לו אליפות אחת בוולפסבורג ושתי אליפויות בבאיירן (שהייתה כל כך הרבה יותר חזקה משאר הליגה גם בלעדיו). מצד שני הוא גם היה המאמן היחידי שהצליח לגרום לבאיירן לא לעבור את שלב הבתים וזה עם 0 נצחונות.
    הוא גם בא לשאלקה, קנה יותר מחצי קבוצה לקח איתה מקום שני ובשנה שמיד אחרי זה החליף יותר מחצי קבוצה (שכאמור הצליחה) והצליח להביא אותה למאבק נגד הירידה. והכל תוך הוצאת כל כך הרבה כסף שרק העמיק את הבור שבו שאלקה היתה ממילא.
    בשבילי, כדי שיכנס באמת לרשימת המאמנים הגדולים, הוא צריך להביא עוד כמה תארים מעבר לאותה האליפות של וולפסבורג.
    גם צריך לזכור שיש לו וותק עצום בליגה, הרבה מעבר לרוב המאמנים האחרים ובכל זאת רק אליפות אחת עם וולפסבורג.

11. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני לא מעריץ של פליקס מגאת', אבל חושב שהוא מאמן בונדסליגה מוביל. באירופה אין לו הצלחות וזה מתאים מאוד לכל המאמנים בגרמניה בעשור האחרון למעט היצפלד. הוא מאמן עם חסרונות וגם לי הן בולטים בעין. לבנות קבוצת בונדסליגה שתרוץ חזק הוא כן עשה כמה פעמים. גם את שטוטגארט הנהדרת ההיא עם קוראני הוא הוביל לכדורגל מהפנט. אין מאמן שלא טועה ונכשל לפעמים, גם היצפלד לא עבר פעם את שלב הבתים בצ'מפיונס והוא המאמן הגרמני אולי הכי טוב שיצא לי לראות. אני חושב שהפעם זה שוב נוטה לכיוון של בנייה מוצלחת לקבוצה שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/11
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מתברר שהמהלך עם סליהאמיצ'יץ' היה רק כחלק מתיכנון של מגאת להלחיץ את שטוטגארט להוריד את המחיר.
    הבוסני מתוכנן רק כבק אפ למ"ס עמדות, בשום פנים ואופן לא להרכב.
    מגאת השועל קיווה להלחיץ את שטוטגארט, אבל בוביץ' כבר הצהיר "מצידי שימשיכו לחכות..."

הצביעות הזאת של מגאת תמיד שיגעה אותי, אם אתה רוצה לחסוך ולא מתכוון לשלם את מה שהצד השני רוצה, אז תנהל מו"מ תנסה להתמקח, אבל הניסיונות הפטתים שלו לפעמים למשוך שחקנים אליו בלי היכולת לשלם להם (כמו שראינו גם בשאלקה) תמיד שיגע אותי.
    אחד המנג'רים הכי ערמומים וצבועים שיש, עם כי חייבים להודות, זה גם יכול להיות יתרון.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  13. דנידין Member

משחקי פוקר כולם עושים. באנגליה זה בכלל סדום ועמורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx. ככה זה.

14. johnnie walker Member

קלף משחק לגטימי, הוא לא עשה שום דבר לא בסדר כאן,
    זה בדיוק כמו שאנחנו הבאנו את וולף כגיבוי עד שהבלמים יחלימו באמצע המשא ומתן המתיש
    עם פאפסטופולוס, כשהיווני יחתום ונאלדו ומרטה יחזרו הוא ישמש כבלם רביעי ברוטציה אלא אם
    כן מרטה ימכר ואז הוא יהיה מספר 3 ברוטציה.

זה שהתקשורת הפכה את חסן למחליף של טראש זה לא אשמתו של מאגאת,
    הוא בסך הכל דואג להשלים את הסגל.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נכון, אבל פליקס רמז שבראצו יהיה שחקן מפתח בתיכנונים שלו...
    בכל אופן מהלך לגיטימי, אבל אצל השוואבים הקמצנים עם מהלכים כאלו אין לו ממש סיכוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

ד"א ג'וני, וולף לטעמי צריך להיות הבלם הראשון או השני שלכם...