עיתונאי קטן שלי - דיון מרכזי על "עיתונות" הספורט.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏7/5/06.

1. בית"רי מלידה Member

" על ראש הגנב - בוער הכובע "

רק כתבתי עיתונאי חצר , ומי בא? עמיקם! ואל תשכח מי הגדיר אותך מלכתחילה ככזה: חברך למערכת,דוד פרנקל.

כן עמיקם - צריך לפטר, אבל לא רק אותך, אלא עוד הרבה.

מצידי שנישאר בסוף רק עם בן חקון, בן שימול, ואברהם טבק. ( ועודד זרגרי...)

גם ברשות השידור הולכים להעיף הביתה 500 איש - בשעה טובה!

2. דיו_שירזי Member

שלום לכולם. לא צריך לקום, אני מברך את עצמי בברכת "ברוך הבא". http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx
    לדעתי זה הדיון הכי חשוב בנוגע לכדורגל הישראלי. הענף הזה חי יותר בתקשורת מאשר על הדשא. כשתקשורת נגועה גם הענף נגוע.
    ייקח לי קצת זמן להכיר את הנפשות הפועלות פה אבל מגיע כבר כיפאק קטן לבית"רי על עצם העלאת הנושא.

3. Luca_Toni Member

ברוך הבא

כבר עכשיו אפשר לראות שיש לך שריטה קלה , נקווה שלא מזיקה

4. רון עמיקם Member

יש לו אג'נדה קבועה שהולכת בהמון פורומים נגד כמות מצומצמת של בעלי מקצוע. הדיון הזה חשוב כל עוד הוא לא נגוע באינטרסים.

5. בית"רי מלידה Member

האינטרס שלי כצרכן תיקשורת הוא לדעת את האמת, את כל האמת ורק את האמת - ולא לקרוא מאמרים"מלומדים" של מלקקי ישבנים כאלו ואחרים.

אני אמשיך לרדוף כל שקרן, כל יחצ"ן, כל אינטרסנט, כל ליצן ( וליצנית ) שמדווחים כל אימונים שלא היו בהם ( אחרי שקיבלו מידע מקטין שכן נכח באימון ).

6. רון עמיקם Member

מאחר ואתה לא מדבר עלי, לפחות לא בענייני אימונים, אני מרגיש נקי לשאול:

מי אתה יבחוש בן שלולית שתרדוף אנשים? ומי פה מנהלי הפורום שנותנים לך את הדרור הזה?

7. בית"רי מלידה Member

אני אזרח שומר חוק במדינת ישראל שהולך להראות לכמה עיתונאים מאיפה הדג משתין, על ידי שימוש בכלי שהם אמורים להכיר היטב: תקנון האתיקה של אגודת העיתונאים!

אני לא מתפלא שאתה מנסה לסתום לי את הפה: אני חושף פעם אחר פעם את ערוותך, ואת העובדה שאתה יחצ"ן ועיתונאי חצר, ואינטרסנט, ואני עושה זאת ללא שום מאמץ: אני פשוט מצטט את מה שהקולגות שלך למקצוע אומרים וכותבים עליך, קולגות שיושבים איתך בישיבות מערכת.

ככל שזה נוגע לך רון עמיקם - החיים שלי בלהראות את פרצופך האמיתי הם קלים מאוד : "העתק והדבק".

המעניין הוא, שלא עשית דבר כנגד חבריך שהשתלחו בך, כנראה בצדק - ושתיקתך, כמוה כהודאה!

8. רון עמיקם Member

אתה יודע למה אתה אפס מאופס? כי אתה לא מצטט איש ואין שום ישיבות מערכת במעריב ספורט כדי שתביא משם אנשים.
    אני לא עוסק ברדיפה אישית ולא מעניין אותי להתנצח איתך, רק שקצת נשבר לי משתיקת הכבשים פה מר חיים מה שמו.
    אתה לא מבין בתקנון אתיקה ואין לך בכלל מושג מה כוחה של אגודת העיתונאים וכמה עיתונאים חברים בה. הכל חארטה בארטה במסגרת גניבת הדעת שלך.
    אתה נהנה מכוחו של האינטרנט (גראונד זירו) להכפיש פה אנשים שהם אלפי מונים ממך, אבל אני פה כדי להגן עליהם, גם על אלה שאתה מגן בכסילותך ומסגיר את האינטרסים החבויים שלך.
    ביום שתביא ידיעה עיתונאית בדוקה אני אתחיל להתייחס אליך, בינתיים אתה אוויר ואין פורום (בעיקר פורום בית"רי) שלא לועג לך ולארסיותך.

9. רון עמיקם Member

אתה יודע למה אתה אפס מאופס? כי אתה לא מצטט איש ואין שום ישיבות מערכת במעריב ספורט כדי שתביא משם אנשים.
    אני לא עוסק ברדיפה אישית ולא מעניין אותי להתנצח איתך, רק שקצת נשבר לי משתיקת הכבשים פה מר חיים מה שמו.
    אתה לא מבין בתקנון אתיקה ואין לך בכלל מושג מה כוחה של אגודת העיתונאים וכמה עיתונאים חברים בה. הכל חארטה בארטה במסגרת גניבת הדעת שלך.
    אתה נהנה מכוחו של האינטרנט (גראונד זירו) להכפיש פה אנשים שהם אלפי מונים ממך, אבל אני פה כדי להגן עליהם, גם על אלה שאתה מגן בכסילותך ומסגיר את האינטרסים החבויים שלך.
    ביום שתביא ידיעה עיתונאית בדוקה אני אתחיל להתייחס אליך, בינתיים אתה אוויר ואין פורום (בעיקר פורום בית"רי) שלא לועג לך ולארסיותך.

10. בית"רי מלידה Member

וכאשר דוד פרנקל מדבר על עיתונאי חצר - הוא מדבר עליך !

http://www.beitar-jerusalem.org.il/bb2/vie...6334&highlight=

והנה הפאנץ' ליין של היחצ"ן:

לשמור אמונים....פחחח....ליחצ"ן!

והנה רון עמיקם נידמה לי מאיים?

תגיד , עמיקם, בגלל זה דוד פרנקל לא במעריב? זה אתה הוצאת אותו החוצה משם?

11. רון עמיקם Member

אתה גם כסיל והדיוט.

פרנקל ואני חברים שנים ואם אנחנו מתכתשים בעינטרנט זה בגלל שיהיה יותר עניין. פרנקל הוא לא עיתונאי ולא היה עיתונאי, הוא בסך הכל פובלציסט שמעולם לא דרך בבית מעריב, אולי בהיסח הדעת. הוא לא עבד במעריב אלא כתב במעריב ועדיין כותב בו דרך 'שם המשחק'. מעולם לא נראית בור ועם הארץ יותר מאשר בנושא הזה.

ועוד שתי הערות:

א. פרנקל הוא כותב בחסד.
    ב. זכויות היוצרים לכינוי "דוד אינטרנט" הם שלי.

12. בית"רי מלידה Member

שום תשובה עניינית לציטוטים - ככה מתנהלים להם יחצ"נים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

קראו לך "עיתונאי חצר" , ולא תבעת את עלבונך בבית המשפט - שתיקתך כמוה כהודאה!

אני גם נהנה לראות אותך מקלל - סימן שהצלחתי להוציא אותך מכליך, ותחתוניך רחוקים מאוד מאשכיך!

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/06
  13. רון עמיקם Member

אתה לא מבין בתביעות דיבה. לקרוא למישהו עיתונאי חצר לא אוכל בבית משפט, זו בסך הכל הבעת דיעה ליגיטימית, בוודאי שהיא באה ממקלדתו של ידיד.
    הודעה, שתיקה, קישקוש ביצים.

ואני ממש לא מקלל. לקרוא לך אפס מאופס זו מחמאה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יפה שאתה משאירים לי המון ברירות. זה באמת נחמד מצידכם.

עמיקם זה נחמד שאתה לא "פצחת" בדיונים,אבל אתה נגרר אליהם ועוד עושה את זה בצורה מאוד לא הולמת עם הביטויים האלה שלא מכבדים את שניכם.

מסתבר שגם לשלוח הודועת פרטיות ולנסות להסביר בנועם את הדברים לא ממש מצליח. כנראה הפעולות צריכות להיות יותר חריפות.

ביינתים על רקע ההתנצחות הזאת ביניכים שכבר נגררה לביטויים שמקומם לא בפורום הזה,אין מנוס מלנעול ולתת לשניכם קצת להרגע. מצטער שאני נשמע כמו גננת,אבל אתם ממש לא משאירים לי הרבה ברירות.

ביינתים,נעול.