עירוני ק"ש: עונה נהדרת, מעפילים לגביע אופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גוב האריות!, ‏11/7/07.

1. הרצליה Member

בטוח שאין לו במקרה כדור מתחת לחולצה?

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/07
  2. King Kenny Member

כדור אחד?!

3. SkiMan Member

איתי, יאמר לזכותו שהוא התאושש תוך שנה בלבד ממשכורת הרעב שכץ נתן לו.

4. *הפועל-רעננה* Member

שאלה לי לאוהדי קרית שמונה, יוסי בצלאל נתן עונה מצוינת בעונה שעברה, למה הקבוצה החליטה לוותר עליו ולשלם על להביא את אלימלך, אני חושב שבצלאל לא נופל מאלימלך, ואולי אפילו טוב יותר ממנו כרגע.
    חבל לי לראות את השוער הזה, שהוא שוער ענק!, חוזר לליגה הלאומית ומשחק באחי נצרת, לאחר שהייתי בטוח שהוא סוף סוף יגיע לשחק בליגת העל.
    הוא בהחלט בין 6 השוערים טובים בישראל. שוב, לדעתי...

ועוד שאלה, קרית שמונה מחזיקה בכרטיסו של אבי מלכה ומשאילה אותו לקבוצות בליגה הלאומית והארצית?

5. cesc 4ever Member

אתה חושב, מה זה עוזר? החלטה שלהם, אבל אלימלך הרבה יותר טוב, זה שאתה אוהב אותו זה שונה היכולת של בצלאל לא מתקרבת לזו של אלמילך.
    החתמה מעולה זו הייתה.

6 הכי טובים? אני לא ממש שם אותו בין ה10 הכי טובים, אז לא יודע מה איתך.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/07
  6. Fabio Junior Member

בצלאל טוב לליגה הלאומית, באמת חבל שהוא חתם באחי נצרת ולא בקבוצת מרכז טבלה-אולי אפילו צמרת בליגה הלאומית, אבל לליגת העל הוא לא מתאים פשוט. אלימלך שוער גדול גם בגילו, ובגיל יותר צעיר לדעתי הוא היה השוער הטוב בליגה.
    חבל על קריית שמונה עם הבעלים העשיר שירצקי שמוכן להשקיע, שכנראה תחזור בעונה הבאה לליגה הלאומית. כרגע, אלימלך, סואן ואבידור הם רכשים נאים ביותר, אבל הם צריכים הרבה-הרבה יותר. איך סכנין נטולת הכסף הצליחה להשיג את בוזגלו וחמד המוכשרים שהושאלו מחיפה, החתימו את יא-יא פטי המצוין ויבוראן שהוא פשוט ענק ואין על זה וויכוח. כנראה בגלל המיקום של קריית שמונה.. במקומם הייתי הולך מהר על שחקנים זרים ברמה שנעים כאן כגון אנדרסון ומסודי שחיפה רוצה להיפטר מהם, ולשלם לקבוצת בליגה סכומים גבוהים על שחקנים ישראלים ברמה שתספיק להישארות בליגה, לפני שיהיה מאוחר מדי. לקריית שמונה באמת יש קהל לא רע בכלל, וחשוב שקבוצה כזו תישאר בליגה.

7. Fabio Junior Member

סופית: קריית שמונה תארח את משחקי הבית בנצרת עילית

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1179488/4_a.Xxx

למרות כל ההבטחות לסיוע כספי, האיצטדיון בקריית שמונה לא יהיה מוכן בזמן, והאוהדים ייאלצו לנדוד. מנכ"ל הקבוצה: "חיכינו 50 שנה, ניאבק על הזכות לארח בבית"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3432502,00.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/07
  8. BJ_LF Member

העיריה הזאת מחרבשת בשכל הם האשמים היחידים שק"ש לא מארחת בעיר.
    יכלו להתחיל לשדרג את המגרש ישר אחרי המשחק נגד לוד אבל הם עסוקים בדבורים וגנבות.
    אני בספק אם ק"ש תשחק העונה בבית.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו שמסקרן אותי...למה קבוצות לא חושבות לעתיד ופשוט בונות מגרשים של 10 אלף איש? הרי לא עדיף לקבוצה לבנות מגרש מספיק גדול בכדי שלא יהיה בעיות אף פעם?

הרי פרט לבלומפילד, טדי וקראית אליעזר, איזה מגרשים באמת יוכלו להכיל כמויות גדולות של צופים במקרים של משחיקם גדולים/משחקי אליפות/ירידת ליגה?

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/07
  10. TariboWest Member

עדיף מגרש מלא של 4,000 מקומות ישיבה, מאשר מגרש של 10 אלף מקומות ישיבה שיותר מחצי ממנו ריק... זה פוגע באוירה ובהשפעה של הקהל.

קרית שמונה צריכה חיזוק של לפחות 3 שחקנים - מגן שמאלי, בלם וחלוץ מרכזי. מגן ובלם על רמה היו צריכים לנחות פה (זלצר ומטומו) אבל זה התפקשש לבן-שמעון, אז הוא נשאר עם נוסבאום, שחקן של לאומית, וחסארמה, קשר אחורי, כבלם. בן-שמעון מנסה ליצור חוד מהיר ביותר עם אבידור, בלו, אמנגואה ועמאשה, אבל לאף אחד מהם אין נסיון בליגת העל (חוץ מאבידור, אבל זה לא משמעותי). בלו שחקן צעיר שעוד יסבול מעליות וירידות במשך העונה. קרית שמונה שהולכת להילחם על השארות, לא יכולה להתבסס עליו בחוד...היא צריכה חלוץ רחבה מנוסה, אחד כמו אורן ניסים למשל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/07
  11. XabiAlonso Member

קריית שמונה חייבת להתחזק בעוד 3 זרים במהירות האפשרית.
    חבל שמטומו, הבלם הקמרוני הבינלאומי לא יגיע לשם.

12. יחי Member

עדיין יש תקווה בעניין מטומו,קריית שמונה לוחצת על קבוצתו השווצרית לוצרן ונראה כי יש סיכוי שהוא אכן יגיע לקריה.
    כמו כן ישנו עוד בלם ארגנטינאי בדרך,אני אברר עוד פרטים..

13. יחי Member

וכמו שדיווחתי אתמול,מטומו אכן מגיע וביחד איתו יגיעו גם ג'ואל צ'ירסואה (31), חלוץ מחוף השנהב ששיחק במארסיי, סנט אטיין, לוריין ונאנסי וערך 70 הופעות בנבחרת.
    פטר אופורי-קוואי,קשר גנאי ששיחק במשך 6 עונות באולמפיקוס הצטרפו לקריה מחר.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מדובר ב-3 זרים מוכרים שלפחות על פי הרקורד שלהם יש לקרית שמונה ממה להיות מעודדים, אם השחקנים האלו יצליחו להביא לידי ביטוי את היכולת שמצפים מהם אז קרית שמונה מתחזקת כאן בצורה רצינית ביותר.

בנוגע למטומו אני כמעט בטוח שהוא ייתן ויעשה את שלו, בנוגע לקשרים וחלוצים לעולם אי אפשר לדעת... נחכה ונראה.

15. XabiAlonso Member

מטומו נראה כמו החתמה איכותית במיוחד.
    אני מאמין שהוא יעשה את שלו.
    בקשר לחלוצים, נקווה שהם יתאקלמו. הרקורד המרשים שלהם מחייב זאת.