עירוני קרית שמונה 12/13: מתברגים בפלייאוף העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יחי, ‏7/7/12.

1. סמואל אטו Member

ק?ש הציע לגילי ורמוט להצטרף כתחליף של סולארי.
    לפי דעתי זה רעיון מצויין, אני רק לא בטוח אם הוא יחזור במצב נפשי טוב מאחר והישראלים שחוזרים מאירופה לא תמיד מתאוששים מהירידה. בנוסף, אני לא חושב שבמפעלים האירופיים הוא יהיה מסוגל לעשות את ההבדל ובאמת להשתלב הגנתי במערך ובשיטת משחק(ברמה של ליגת העל הוא יסתדר).

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ריאלי, וורמוט דוחה הצעות מהפועל ת"א, קשה לי להאמין שלק"ש הוא יגיד כן.

3. סמואל אטו Member

ברור שזה קלוש, אבל אני חושב שדווקא לק?ש, שתתמודד על אליפות ועל מקום בבתים של ליגת האלופות, יש יתרון על הפועל. 

4. South Boy Member

והפועל לא תתחרה על האליפות? אני אפילו חושב שקריית שמונה תיפול בטח שיש לה מקום מובטח באירופה והיא לא תעמוד בלחץ.
    לצ'מפיונס היא לא תגיע בשלב הבא היא תקבל יריבה הרבה מעל הרמה שלה בפלייאוף ותנשור לליגה האירופית, ואני מאמין שהפועל גם היא תגיע לשם ושלא נדבר על המשכורת שאניב טוח שקריית שמונה לא תציע לו יותר ממה שהפועל הציעו לו אז אם להפועל הוא סירב למה שלק"ש הוא יסכים?

5. סמואל אטו Member

אני לא מסכים איתך בשום נושא.
    לק?ש יש שחקנים עם אופי נדיר ככה שנפילה בגלל אירופה לא תגיע לפי דעתי, אלא אם כן לנדאו ממש יכשל.
    מבחינה המשכורת ק?ש במצב כלכלי הרבה יותר טוב משל הפועל( איזה כסף יש להם בכלל?), ואין מצב שבכלל שהיא תרוץ לאליפות עם הסגל והמאמן שיש להם.

6. South Boy Member

אופי זה טוב ויפה אבל איפה יהיה להם כושר לשחק ביום חמישי ושלושה ימים אחר כך בליגה ולפעמים גם יהיה גביע הטוטו, וזה לא שהסגל של קריית שמונה כזה ארוף יש להם סגל קצר מאוד והרבה שחקנים לא יעמדו בכושר, שלא נדבר על פציעות אם יהיו בנתיים סולארי פצוע וטיבי לא ישחק בקריית שמונה גם אם יעבור למכבי וגם אם לא.
    ויש להפועל כסף ממרצ'נדייז מכרטיסים מאירופה מספונסרים מזכויות שידור לא חסר להם כסף, ובכלל בלי קשר לכסף הפועל זאת אחת מהקבוצות הכי גדולות בכדורגל הישראלי שבכל עונה פייבוריטית לתארים ובכל עונה נמצאת באירופה, קריית שמונה עם כל הכבוד היא אפיזודה חולפת ולא סתם היא שנה אחת סיימה במקום שמוביל לגביע אופ"א ושנה אחר כך ירדה ליגה, קריית שמונה לא רגילה למעמדים האלה ולמרותש היא בטח לא תרד ליגה היא גם לא תהיה פאקטור באליפות כמוב עונה שעברה.
    יש להפועל קבוצה מעולה וסגל הרבה יותר טוב משל קריית שמונה, הם שמרו על השלד שלהם מהעונה שעברה שרק בגלל דברים שלא קשורים לכדורגל סיים במקום השני ובנוסף צירפו את טל בן חיים והיד עוד נטויה, אין לי ספק בכלל שיש להם סגל יותר איכותי מקריית שמונה.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גילי לנדאו טוען שנושא ורמוט לא עלה בכלל על הפרק

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז?

ג'רמי פארגו יצא ממכבי ללא סעיף חוזה ל-NBA. והקשר הוא?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני שחקנים שלבטח יחזקו את קרית שמונה, אם אני במקום שירצקי הייתי אפילו רוכש אותם או שם סעיף של רכישה בתום העונה.

10. alexshw Member

ואכל זרנוק.

בקשר לאופי של שחקני ק"ש, איך אפשר לקבוע שהם לא יפלו בליגה בגלל אירופה? הם מתישהו התמודדו עם עונה כזו? לא. חוץ מזה מלבד אופי יש את העומס הפיזי.

11. סמואל אטו Member

אם אתה אתה חושב שק?ש זו תופעה חולפת אז כדאי שתכין את עצמך לעוד הרבה שנים יפות שלהם בצמרת של הכדורגל הישראלי. העובדה שהם ירדו ליגה וחזרי ישר לצמרת ואז לקחו אליפות רק מחזקת את עובדה זו, לא ההיפך.
    אני גם א רואה סיבה שהיא לא תצליח להתמודד בשני מסגרות בדיוק כמו שחיפה והפועל הצליחו להתמודד בבתים של הליגה האירופית/ האלופות ולרוץ לאליפות.
    בנוגע להפועל, למיטב הבנתי אהם בונים את התקציב שלהם על מכירת ידין,תמוז ואיגיבור, אז איך אפשר להשוות את המצב הכלכלי שלהם לק?ש שמגובה באיזי שירצקי?
    זה שהם קבוצה ?גדולה? זה טוב ויפה, אבל בפועל אין להם סגל שיכול לקחת אליפות( איך אפשר להשוות אותו בכלל לשל ק?ש). גם בית?ר קבוצה גדולה, אבל זה לא נותן לה כלום שעולים על הדשא.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה זרנוק הוא אכל? בוא תגיד לי? הבן אדם חתם ושיחק בקבוצת NBA זה שהוא נופה ממנה בסוף/מהלך העונה, קשור אך ורק ליכולת שלו, ולא לשום דבר אחר

13. alexshw Member

הפסיד בבוררות. באופן כללי אני מאמין שמכבי ת"א יכלו לדפוק אותו עוד יותר אם היו רוצים למשוך את הסאגה הזו יותר.

14. South Boy Member

יפה שאתה משווה בין קריית שמונה לחיפה או הפועל, קריית שמונה זה לא הפועל וקרייתש מונה זה לא חיפה, ואם השתיים האלו לא הצליחו בליגה בזמן שהם שיחקו בצ'מפיונס אז קריית שמונה בטח ובטח שלא תצליח.
    אני יודע שאתה בתור אוהד רואה את דברים אחרת, אבל אני שלא אוהד של אף אחת מהן מסתכל מנקודת מבט אובייקטיבית ואני אומר לך שאין סיכוי שקריית שמונה תאבק גם על האליפות וגם תעשה חיל באירופה, בטח ובטח עם הסגל הקצר שלה, עם מכירת טיבי ועם הפציעה של סולארי.
    לידין ותמוז יש מחליפים רועי גורדנה לדעתי יותר טוב מידין וטל בן חיים עדיף על תמוז, ושלא נדבר על הרכש שהפועל מחפשת לעומת החיזוק של קריית שמונה, טסאבסקי והחלוץ הזה שהגיע לא ישדרגו אתכ בכל כך הרבה רמות.
    הפועל מעמידה את התקציב השלישי בליגה אחרי מכבי וחיפה אם לא התעדכנת, אתם אני חושב קצת מתחתינו במקום החמישי, אז להגיד על המצב הכלכלי של הפועל שהוא פחות טוב משלכם זה שטויות.
    מה אני יגיד לך באמת שאני מאחל לכם בהצלחה אבל אני חושב שאתה אופטימי יותר מדי, גם מאבקי אליפות וגם צ'מפיונס...

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יכול לקבוע כבר מעכשיו. לפני שנה אף אחד לא האמין שעירוני ק"ש תהיה מסוגלת לזכות באליפות, בטח לא אחת המרשימות שנראו כאן אי פעם. מנין לך שאנחנו לא בדרך לעוד הפתעה מצידה של הקבוצה הצפונית? ובעצם, למה הפתעה? יש שם סגל איכותי ועמוק, שרץ כבר כמה שנים טובות ביחד, שהשתדרג בקיץ האחרון.

כולם בטוחים שעירוני קריית שמונה תחזור בעונה הקרובה "למקומה הטבעי". לי זה נראה יותר כאילו היא בדרך לקבוע סדר חדש בכדורגל הישראלי. וזה לא מחייב שזה כבר בעונה הקרובה.