עונת 2017/18 בסרייה A - המחזור השמיני - מלחמה בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏13/10/17.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nesta
    אף אחד לא אמר שהעונה הוכרעה יניב, אבל גם לא צריך להיות עיוור. הגנה חזקה הייתה העוגן של ששת האליפויות האחרונות והדבר עליה נבנתה הקבוצה כולה. הדבר הזה כבר לא נכון להיום, וזה מתחיל להתבטא בנקודות.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל פתיחת עונה מבקרים את הרוטציה של אלגרי, ובסוף הקבוצה שלו מגיעה לכל סוף עונה כשהיא מתמודדת על כל התארים (בוא לא נשכח שהוא גם הגיע כבר פעמיים לגמר ליגת האלופות עם יובה, ונכשל בשלישית ללא הכוכבים הגדולים רק לבאיירן מינכן בהארכה).

כשמסתכלים על מטרות המועדון ואיכות הסגל, זה רק מחייב מצד אלגרי - כמו בכל מועדון גדול - לבצע רוטציות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/17
    uri אוהב/ת את זה.
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם לפני שנתיים(?) התחלתם רע מאוד הגנתית וזה השתפר, בטח ובטח שזה יקרה אחרי שבונוצ'י עזב ואתם מסדרים את ההגנה מחדש. מילא אני אבל אתם, בעלי הניסיון צריכים להיות רגועים. בכל מקרה יש עוד המון זמן להשתפר ושוב, אני מאמין שמול נאפולי..אתם הפייבוריטים והסברתי מדוע.

הדרבי מחר, אין לי ציפייה כבר לכלום אבל אני אולי באמת שווה לשקול ללכת בכל הכח על הליגה האירופאית, עושה רושם שהמאבק על המקום הרביעי, עם אינטר הזו, רומא וגם לאציו עכשיו ולך תדע מה יקרה עם סוס שחור נוסף..ואחרי מחר..אולי עדיף לנו לנסות ולעשות יונייטד.

אינשללה.

4. cazzo Il Capocuoco

כשיניב כתב שלאציו היא הכלבה של יובנטוס הוא התכוון לכך שלאציו לא ניצחה את יובנטוס במסגרת הליגה כבר מאז 2003. משהו יכול לבדוק אותי אם טעיתי. אני זוכר נצחונות של לאציו רק בגביע ובסופרקופה.

EO11 ו-Nesta אוהבים את זה.
  5. Raulito Madridista

אני חושב שיובה כבר בעונה שעברה כששיחקה במערך מאוד התקפי נגד ברצלונה(4:4:2 שכמובן קרס נגד ריאל מדריד) הוכיחה שהיא עתידה לא להסתמך על הגנת ברזל אלא על כישרון התקפי. היגואין כהרגלו איכזב במשחקים הגדולים בעוד דיבאלה עשה את הפריצה כאשר מנדג'וקיץ' היה טוב מאוד בכנף וקוואדראדו הוא שחקן מעניין, כמו דוגלאס קוסטה וכמו הקיצוני שהצטרף בקיץ ושכחתי את שמו.
    כמה שנאפולי טובה העונה - ממעטת לספוג, ושאינטר צוברת נקודות בקצב ויש כאלה שמתלהבים מרומא - אני עדיין חושב שברגע אמיתי ומשחק עונה גדול אנחנו נראה את יובה מנצחת גם במגרשי החוץ הקשים ביותר באיטליה וקשה לי מאוד להמר נגדה.
    כשאני חושב על קאמבק כזה גדול של שחקן איטלקי כמו אימובילה העונה אני נזכר רק בבאלוטלי וניס, כמובן שאלה לא אותם מספרים אבל מאריו הוא אידיוט ומופרע.

אגב, היה ליובה עוד רצף של טריליון משחקי בית שהיא רק מנצחת בהם, לא?(ב-One קראתי שזה בעצם שנתיים ללא הפסד), דווקא אינטר בינונית קטעה לה רצף כזה עם ניצחון מפתיע בעונות האחרונות. תעודת עניות כלשהי לליגה האיטלקית. לא תראו רקורד כזה לא אצל ריאל מדריד, לא אצל ברצלונה, לא אצל באיירן ובטח לא בליגה האנגלית.

6. DRORIKO Member

רוטציות זה בסדר, השאלה עם מי ומה. מה היה הדחף לפתוח עם קייליני, שחקן לא צעיר שהשלים השבוע 180 דקות בנבחרת? למה לא לתת את המפתחות לרוגאני שכבר הוכיח שהוא יודע להתמודד מול יריבות בסדר גודל הזה. זה היה כל כך הכרחי להושיב על הספסל את דיבאלה? ואם כבר ספסלת אותו למה לא להכניס אותו במחצית במקום 25 דקות לסוף כשאתה כבר בפיגור?

yonmu אוהב/ת את זה.
  7. טל. Member

Juventini
    לדעתי הגול שלכם היה באופסייד,
    ושני הפנדלים שנשרקו לא היו ולא נבראו.
    אבל
    אם כבר כן החליט לשרוק פנדל לזכות לאציו אז למה לא נתן אדום לבופון?

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב דה רוסי עם מנגנון ההשמדה העצמי.

9. DUGRI Member

*קוסטה לא היה בנבדל.
    *שני הפנדלים גבוליים (מההילוכים החוזרים לא הצלחתי לגבש עמדה חד משמעית).
    *הציוות קייליני-ברצאלי תמיד היה בעייתי ברביעייה הגנתית. חבל שרוגאני לא רואה יותר דשא.
    *יפתיע אותי מאוד אם אינזאגי לא יאמן את יובנטוס בשנים הקרובות.

SerieA ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

אינזגי עשה היום ליובה יובה. בדיוק המאמן בשבילנו, כזה ששם דגש גם על התקפה אבל לא פחות מזה על הגנה(והערב ראינו זאת היטב)

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא חלשה מאוד. חסרת רעיונות. לא יכול לציין שום דבר חיובי, אולי קצת פלגריני.

נאפולי לא במשחק גדול, אבל הנגיעות הקטנות, הזריזות, הניידות - בעיקר בקישור האחורי ומקדימה - כל אלה חסרים מאוד במשחק של רומא.

12. טל. Member

4 הערות:
    אם היינו כעת בתקופת ספאלטי - דה רוסי לא עולה למחצית השניה.

פלורנצי כקיצוני באגף ימין (עם הרגל הלא נכונה) - זה לא בשביל משחקים מול נאפולי.

קולארוב באופן לא מפתיע - נראה עייף מאוד.

ההשוואה בין מרטנס לדג'קו היא עלבון לכדורגל.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדה רוסי יש קטע מעניין. יש לו משחקים כמו היום שהוא מסריח בצורה בלתי רגילה. אתה קורא לו סוס מת, ואז הוא יוצא לרצף של משחקים מעולים.

עם זאת, מונצ׳י כבר צריך לחשוב על היום שאחרי ולהביא את טוריירה בעונה הבאה.

14. SerieA Il Capitano

רומא מאד מאכזבת ונאפולי נראית בהילוך ראשון ושומרת כוחות לשבוע הקרוב.

מעניין אם רומא תצא אחרת למחצית השניה.

15. Don Joan Roman Member

הרבה פעמים דה רוסי מחרבן מול יובה, כנראה שהמזל הזה עבר לנאפולי

Sent from my m3 note using Tapatalk