עונת 2017/18 בסרייה A - המחזור השמיני - מלחמה בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏13/10/17.

1. cmon city Member

תגידו זה אמיתי? שערורייה! לא היה כלום!
    מכורים נמאסתם

2. DRORIKO Member

לאציו זאת הכלבה של יובנטוס בבית אה?

יובה נראית רע. זה לא רק שאנחנו לא מספיק איכותיים, נראה שאיבדנו השנה את הקלף הכי חזק שלנו- המנטליות., זאת שתמיד עמדה לצידנו גם בתקופות הפחות טובות וניצחה לנו משחקים. נגד אטלנטה הובלנו 0:2 ואיכשהוא החבר'ה מברגמו הפכנו את התוצאה, בעונות קודמות זה היה ההיפך. והנה גם היום, מובילים 0:1 במשחק שנראה שהוא אצלנו ביד, ולאציו עושים עלינו מהפך, אצלנו בבית. ומילא זה,הבעיה שהיה לנו חצי שעה להשוות לפחות ואיבדנו לגמרי את הראש, ראית קבוצה בפאניקה שלא מסוגלת לבצע פעולות בסיסיות ועד שכבר מקבלים פנדל שניה לסוף דיבאלה מחמיץ את זה(בדיוק כמו נגד אטלנטה). עד עכשיו התמודדנו מול 3 קבוצות טובות, ואנחנו עם 1 מ-6(וזה עוד מבלי לכלול את הבזיון בסופר קופה). משהו רע קורה העונה ביובה.

3. ASROMA Member

W-O-W!!! לא יאמן.
    ה VAR הפך את העולם

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

4. טל. Member

כן כלבה או לא כלבה. בבית או בחוץ. לאציו או אודינזה.

בלי דיבאלה יובה לא שווה אפילו טופ-4.

נ-ב: כמו נגד אטלאנטה, מסכן השופט דוווקא ניסה לעזור אבל לא הלך לו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/17
  5. AS R Member

Forza Napoli ?

6. DRORIKO Member

נו אבל זה בדיוק מה שאמרתי לכל החכמולוגים פה לפני המשחק

יופי עכשיו לך תסמוך על רומא שתעשה לך את העבודה...

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    העניין המנטלי נובע מחוסר השקט בחלק האחורי לדעתי, העוגן של הקבוצה נאבד וזה גורם להכל להתערער. כל מתפרצת זה התקפת לב. השער הראשון של לאציו היה דאבל פס שמלמדים בכיתה ב׳ , הדבר הכי פשוט בכדורגל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. טל. Member

גם רומא וגם נאפולי יעלו עכשיו עם ביצים רועדות כמו גרגירי חול ברוח.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמים שלי מהמשחק:

*אינזאגי חי את המשחק. נותן וייב טוב.
    *מרכז ההגנה של לאציו + לוקאס היו טובים מאוד היום. צופפו את האמצע מצוין וגרמו לאינספור בעיטות (סתמיות) של יובנטוס שנחסמו.
    *מרכז ההגנה של יובנטוס צריך דם חדש. היה נראה כבד מאוד, למרות שגם הקישור האחורי השאיר אותו יותר מדי פעמים חשוף בחצי השני.
    *לכאורה, גם ברנרדסקי וגם קוסטה היו אמורים להוסיף יצירתיות ותחכום למשחק של יובנטוס. היום לא ראינו מהם דבר.
    *אימובילה > היגוואין.

אמ;לק:

10. DRORIKO Member

העלתי כאן סימני שאלה כלפי השניים האלה ביום שחתמו אצלנו. לברנרדסקי אפילו הקדשתי הודעה בשרשור ההוא על שחקני רכש שיהפכו לפלופים(מפורום כדורגל עולמי אם אתה זוכר) לצערי סימני השאלה האלה אט אט הופכים לסימני קריאה. זה מרגיש שנפלנו חזק עם השניים האלה.

*ץ גם לך

11. טל. Member

אתמול טומאסי אמר את זה וקראתי וצחקתי. היום אני כבר לא צוחק.
    אני מסתכל על הקבוצה על המנטליות על הרכש על הסגל על המאמן על התוצאות...

עד כמה שיש דבר כזה מועמדת לאליפות באוקטובר: לאציו מועמדת לאליפות.

12. yonmu Member

הייתי רוצה לראות נתונים סטטיסטיים על מנוחה לשחקני מפתח באיטליה מול ליגות אחרות. אני אולי לא עוקב מספיק וזה לא משהו שניתן לסמוך על האינטואיציה בו, אבל אני מרגיש שבאיטליה הולכים הרבה יותר על רוטציות תדירות (וממילא סגלים רחבים) בעוד בספרד (ובמיוחד בברצלונה וריאל) לא חושבים שזה נורא מדי ששחקן ישחק 3 משחקים מלאים בשבוע וחצי.

שאפו לאינזאגיניו ואימובילה שהמניות שלהם ממשיכות לנסוק.

לא מאוד מפתיע שהעונה של יובה מתחילה להתבלגן. לא ברור לי לאן הרכש שלהם מוכוון וגם הרוטציה הזאת נראית לי לא חכמה. אני עדיין מהמר שהסקודטו יסיים אצלם, אבל זה נראה הרבה פחות חד משמעי מבעונות עברו.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אוהדי יובנטוס אתם מפונקים או בכיינים, לא החלטתי עוד מה יותר. נאפולי אפילו לא שיחקה וכבר קברתם את עצמכם, וכל זה אחרי שש אליפיות רצופות, שזו שלפני שנה או שנתיים, זכיתם אחרי שחזרתם מפער עמוק יותר. אני עדיין דבק בכך שיובנטוס היא הפייבוריטית למרות הכל, לא משוכנע שלנאפולי עדיין יש את העצבים, את העומק ואת המזל שגם דרוש בין היתר בשביל לעשות את זה. קחו את עצמכם בידיים ותמתינו עם הקביעות.

אולי זה אוויר הפסגות שנשמתם לריאות יותר מידי בשנים האחרונות שקצת מעוור.

14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ה-VAR הזה פשוט מגוחך ברמות אחרות. אושר לנו שער שהגיע מנבדל, לא נבדק פנדל שהיגוואין אמור היה לקבל, ללאציו ניתן פנדל על צלילה של אימובילה (כשמאצולני אפילו לא בדק את זה ב-VAR), ונשרק פנדל לזכותנו שלא היה ולא נברא (פטריק הלך על הכדור). פשוט מצחיק ומגוחך ברמות אחרות.

ובלי שום קשר, משחק פשוט נרפה מהצד שלנו, היגוואין פשוט מביך. כמעט כל כדור מסתיים באיבוד. שאפו ללאציו, אימובילה (שמראה המשכיות) ולאינזאגי שהופך במהרה לכוכב העולה של הליגה האיטלקית. לראות אותו בסוף המשחק עם השחקנים ליד הלאציאלה הזכיר לי מאד את הראבק של קונטה בעונה הראשונה אצלנו.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לא מעט שחקנים שממש טובים בחלוקת האנרגיה שלהם. ישנם שחקנים גדולים אחרים שלא מצטיינים בפן הזה וצריכים לרענן מדי פעם את הבטריות. במקרה של 3 משחקים בשבוע שיוצרים רוטינה שחוזרת על עצמה מס' פעמים, זה עומס שתקף לכולם.
    זידאן יכול לשרוק וה11 הראשונים שיגיעו אליו יפתחו בהרכב. זה עדיין ירגיש כמו הרכב ראשון. תבדוק מי שיחק אצלם היום למשל. אותו סיפור כמו באיטליה.