עונת 2017/18 בסרייה A - המחזור השביעי - מילאן ורומא נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏30/9/17.

1. yonmu Member

לא, ולכן לא צריך ללכת למאבק על מרכז השדה. צריך לשים שני קשרים אחוריים (ביגליה וקסייה) ולהשאיר אותם במשימות הגנתיות נטו. ההתקפות שלנו יגיעו מהאגפים - מהמגנים (רודריגז ואחד מארבעת המגנים הימניים שלנו) והקיצוניים (סוסו בימין, ג'אק או הקאן בשמאל). השלישייה המרכזית הזאת לא עובדת ולנסות שוב ושוב זה לא הפתרון, גם אם היום זה לא היה כל כך נורא.

מתחילת העונה (13 משחקים רשמיים) לא ראינו שיטת משחק התקפית שעובדת כמו שצריך.
    בעונה שעברה היתה לנו שיטה בהתקפה - מנסים לבודד את אחד הקיצוניים (סוסו, ג'אק, דלופאו) באגף ומשם לקוות שהוא ייצור משהו. בלא מעט מקרים זה עבד, והבעיה הייתה בחוד (חוסר החדות של באקה), בקישור אנמי לחלוטין ובהגנה שעושה שטויות (בישולי זפאטה והרחקות פאלטה). עכשיו שפכו פה יותר ממאה מליון יורו ואני לא מצליח שלא להזדהות עם מה שנאמר בתקשורת בשם שבצ'נקו - לא נראה שזה נעשה בצורה הכי מתוכננת בעולם. אני מבין אם רכישת בונוצ'י נעשתה מחוץ לתכנון כי באמת היה מדובר בהזדמנות חד פעמית (ואני לא חושב שזו היתה טעות, גם אם כרגע הוא נראה רע. לתת לו את סרט הקפטן היה קצת מוגזם), אבל סילבה+קליניץ'+בוריני+הקאן לא נראו כאילו מונטלה ישב עם פאסונה ומיראבלי ואמר להם מה הסגנון שהוא רוצה ומי השחקנים שיתאימו לו.
    בכללי, מתחילת הקיץ חששתי מהבאה של יותר מדי שחקנים בבת אחת. מהפכות כאלה תלויות קודם כל במאמן, וכאן שמו המון כסף וזמן על מונטלה, כשעם כל הסימפטיה לבחור הזה הוא עדיין לא המאמן הכי מנוסה בעולם. הבאה של סופרסטאר אחד במקום כמה שחקנים בינוניים עדיפה במובן הזה. אפשר לתת למונטלה עוד זמן ולקוות שמשהו ישתנה, אבל אני לא מצליח לראות את זה קורה. אני כן מצליח לראות את אנצ'לוטי מאפס את הסגל הזה לאיזושהי שיטה מסודרת, וגם אם זה לא יספיק למקום רביעי - זה מינוי שעשוי להתברר כבינגו עם ליגת אירופה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cdn.corrieredellosport.it/images/2017/10/01/224258051-bcdad8eb-a88a-41ec-9d29-bf0eb5628db4.Xxx
    http://cdn.corrieredellosport.it/images/2017/10/01/224304695-b5564376-83ac-408d-994f-1bbccb94538d.Xxx
    http://fashix.co.uk/wp-content/uploads/2015/04/New-Designs-Of-Rolex-Swiss-Day-Date-President-Watches-2014-For-Men-2.Xxx

מה שראה השופט...

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/17
    Gianzola ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

אופתע אם מונטלה ישרוד את הפגרה. מצד שני גם הופתעתי שהסינים בכלל נתנו לו את המושכות, אז לכו תדעו.

4. DRORIKO Member

המומחה אצלנו בהוצאת שחקנים מהכלים היה דווקא קייליני

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  5. תומר1989 Member

השופטים האיטלקים אפילו עם מצלמות טלוויזיה גרועים

DRORIKO ו-טל. אוהבים את זה.
  6. Don Joan Roman Member

לגמרי.
    וזה גם הזוי שיש מקרים שפתאום לא נוח להם ללכת לטלוויזיה.
    או שתלכו בכל רגע מחלוקת ברחבה או שאל תלכו בכלל ואם הלכתם, תשפטו לפי מה שאתם רואים, לי אישית היה ברור שהפנדל ניתן רק בגלל הגול הפסול של מנדזוקיץ' ושדמאטו בכל ליבו רצה שתהיה החמצה שתציל אותו כי הוא טעה קשות.

Sent from my m3 note using Tapatalk

7. טל. Member

ה var הוא בעייתי מאוד בשביל יובה.
    אני לא כותב זאת בהתרסה - כי אם ביושר.

8. Don Joan Roman Member

מסתדרים גם איתו, איבדנו נקודות בברגאמו גם בלעדיו וניצחנו גם כשהוא דפק אותנו בג'נואה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

DRORIKO ו-טל. אוהבים את זה.
  9. דקו Member

אני סופר את הימים שאנצלוטי יאמן כבר את מילאן... זה יקרה מתישהו... (השאלה מתי)

10. DRORIKO Member

אני דווקא מבסוט על ה-VAR. לא רוצה שיקפחו אותי, אבל גם לא רוצה שיתנו לי מתנות

11. Carlo Ancelotti Member

משחק מתסכל. אני חושב שעם קצת יותר תחכום בהתקפה היינו לוקחים את זה ומחכה לרגע שבו מונטלה ירכיב את סוסו וג'אק יחד עם סילבה. מתישהו זה יגיע. אם נבחן נטו את היכולת אפשר להיות מעודדים כי הצורה שבה לחצנו היתה טובה וזו התקדמות.

בנוגע לבונוצ'י: הוא דמות חזקה אבל קצת הולך לאיבוד בגלל אובר התלהבות מסטטוס המנהיג. כלידר הגנתי הוא צריך להשרות יותר רוגע (כמו חבריו ביובה) ופחות אטרף. מקווה שזה יגיע מהר כי הפרטנרים מעולים. אני רואה דווקא את רומניולי מתפתח לכיוון הזה די מהר.

האקן אמנם היה פעיל אבל עושה רושם של שחקן נרפה וכשהוא לא מדויק כמו אתמול זה נראה מביך לעיתים.

דבר נוסף: עד עכשיו התכחשתי לזה, אבל משחק הרגל של דונארומה הוא משהו שצריך לדבר עליו. נוראי. ישתפר בעתיד? אני מתחיל לפקפק.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה בvar היא שעושה רושם שהשימוש בו נתון לשיקול דעת השופט, כך נוצר מצב מוזר שהשופט יכול אפילו בטעות לגרום לאפלייה עבור מתי הוא הולך לוידאו.

כאוהדים לא של יובנטוס אתם רגילים להתבכיין על כל מה שקשור אלינו וכבר התרגלתי לזה, אבל דווקא המקרים האלו קרו יותר עם אינטר השנה, שנהנתה מכמה מקרים כאלו.

השימוש בוידאו חייב להיות מוגדר , אחרת לא תהייה אחידות, והרבה משחקים יגררו תחושת חוסר הוגנות של אחת הקבוצות.

Don Joan Roman ו-VAR אוהבים את זה.