עונת המלפפונים 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏29/5/07.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מצטרף.
    אחד השחקנים הסימפטיים.
    להתראות ז'אן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Landon Donovan Member

ראיתי אותו משחק. אבל הוא משחק בקבוצת תחתית בליגה הלאומית, ואין שום דבר שאמור לגרום לי לחשוב שהוא יעשה עבודה טובה (או לפחות סבירה) במכבי. הרי אתה בעצמך אמרת שמכבי צריכה בלם שיכול להחליף את יחיאל או מרטינוביץ' בלי שההגנה תיראה כמו זאת של פ"ת - אז בשביל זה אנחנו נביא בלם מהליגה השנייה?

חדד הוא הימור גדול במקרה הטוב. אין שום סיבה להחתים אותו.

3. Igi Member

אבל כרגע אני לא רואה שחקנים אחרים שהרבה יותר מרשימים(וריאליים) מחדד, שיתאימו לתקציב של מכבי ת"א. אל תשכח שהם צריכים לבוא כדי לשבת על הספסל.
    אולי זאב חיימוביץ', אבל אני מאמין שבשלב כל כך קריטי בקריירה שלו הוא יעדיף לסגור בקבוצה שהוא יקבל בה יותר דקות משחק, כמו אשדוד שנמצאת איתו במו"מ.

4. Landon Donovan Member

אפשר להביא בלם מחליף של אחת מהקבוצות בליגת העל.
    אבל אתה מסכים שהוא שחקן שלא הוכיח את עצמו ובכלל לא ברור מה הרמה שלו ביחס לליגת העל?

5. Igi Member

את זה אמרתי מהתחלה, אבל אני חושב שהוא עדיף מז'אן/מישאלוב בעמדת הבלם.. מה שבטוח זה שכל שחקן מחליף לא מוכר מספסלים של קבוצות אחרות בליגה יהיה הימור, לא רק חדד. בתחילת העונה חשבנו שביטון ופרץ הם לא הימורים לחוד של מכבי ת"א, ותראה מה יצא מהם...

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אלי כהן מעוניין להחתים לעונה הבאה את שחקן הכוח עמידר רמת גן דן רומן .

7. BJ_LF Member

אני רואה שלפי המועמדים למכבי כנראה לא תיהיה סקה עם מאנה וחבריו.
    אם מכבי רוצה להתמודד על האליפות ולהצליח באירופה היא צריכה שחקנים יותר משמועתים ברומן ואביב חדד שאני לא מזלזל בהם אלא מחמיא להם אבל קבוצה כמו מכבי צריכה לשאוף להביא את השחקנים הכי טובים שפנויים כמו:ליאור אסולין,עומר גולן,מזואה אנסמבו ועוד...

8. REAL MADRID Member

קאקו מעוניין לעזוב את מכבי פ"ת לטובת קווינס פארק ריינג'רס האנגלית שמציעה לו פי 2.5 יותר.

9. Gaudi Member

למיטב זכרוני קאקו כבר שיחק באנגליה ולא היה להיט.
    אה, אופס, מדובר בכסף.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מאמן הכדורגל ושחקן העבר, ג'ימי טורק, מעוניין לאמן את נבחרת פלשתין בכדורגל:
    טורק בן ה-50, חבר מועצת העיר ת"א ופרשן כדורגל בהווה, סיפר כי הפנייה הראשונית אליו לאמן את הנבחרת נעשתה מעל דפי העיתונות הפלשתינית. לדברי טורק, לאחר הכתבות שדיברו בשבחו, יצרו עמו אנשי הנבחרת קשר, והבטיחו לחזור אליו, אולם תשובתם הסופית עדיין לא הגיעה.
    טורק עשוי להיות המאמן ערבי-ישראלי השני בהיסטוריית פלשתין. בעבר היה זה עזמי נסאר, שמת לפני כחודשיים ממחלה קשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/07
  11. Number 8 Member

החלוץ הקמרוני פטריק סופו שוחרר היום ממכבי פ"ת. בקיץ שעבר השחקן חתם על חוזה אצל הלוזונים ל-3 שנים ואחרי מאבק קשה בין מכבי פת למכבי נתניה.

כשנדמה היה שפ"ת הולכת לשדרג עצמה בחלוץ זר מהרמות הגבוהות ביותר שהיו בליגה, סופו נקלע לתקופה רעה ועבר עונה מאד קשה בעיקר בגלל פציעות חוזרות ונשנות. כאמור הוחלט שלמרות החוזה לשנתיים נוספות הצדדים יפרדו. סופו יוכל להשתחרר לכל קבוצה בחו"ל ללא תמורה, אבל אם קבוצה ישראלית תחפוץ בשורותיו היא תיאלץ להיכנס למו"מ עם מכבי פ"ת לגבי דמי העברה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/07
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא מבין את הצעד הזה של פ"ת.... (כנראה של יוסי מזרחי...)

סופו הוא בין הזרים הכי מוכשרים שיש לנו בליגה ושחקן כדורגל פשוט מצויין, זה נכון שהוא יכול לתרום הרבה יותר ממה שתרם אבל עדיין אני לא רואה למה לשחרר אותו.
    מכבי פ"ת יכולה עם סופו טוב היא קבוצה הרבה הרבה יותר מסוכנת.
    עכשיו צריך לראות על איזה חלוץ זר מכבי פ"ת תיפול.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כפיר אדרי קרוב לחתימה בהפועל כפ"ס:
    כפיר אדרי קרוב לחתימה לשנתיים בהפועל כפ"ס. הקשר השמאלי נוטה לקבל את ההצעה שקיבל מאלי אוחנה וצפוי לחתום היום (חמישי) על החוזה. לפני כן הוא ייפגש עם הבוס שלו ממכבי הרצליה, אריאל שיימן, שהציע לו חוזה לשנתיים בשכר נמוך יותר. גם בני יהודה הגישה לאדרי הצעה.

בימים הקרובים תפנה כפ"ס למכבי ת"א כדי לסגור את השאלתם לעונה נוספת של ז'וזה דוארטה ושוער המשנה, גיא חיימוב.

14. הרצליה Member

מאיפה הידיעה הזאת?
    לפי מה שאני יודע אדרי סגור בהרצליה.

15. Spanish Weapon Member